Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  22  23  24  25  26    >  >|
Forum dyskusyjne » Inne ligi » Ligue 1
28 lutego 2015, 17:08 [cytuj]
"Mbuti3" powiedział/a:
hesus, Co się stało, że zaczęli grać? Zmiana trenera?
Ciężko powiedziec co sie stalo, trener ten sam, transfery też zadne spektakularne. Moze akurat trafili z forma albo tych kilku nowych dało im powera :)
Ciężko powiedziec co sie stalo, trener ten sam, transfery też zadne spektakularne. Moze akurat trafili z forma albo tych kilku nowych dało im powera :)
6 maja 2015, 18:43 [cytuj]
Najczęstsze ploty o PSG:

- wymiana na linii Juve-PSG, Pogba za Cavaniego
- Cech podobno dogadany
- Veratti i Blanc zostaja w PSG, Cabaye raczej wyleci jako pierwszy
- Lavezzi może odejść do Serie A
- PSG zainteresowane dosć mocno Lacazettem i Depayem, raczej mniej De Bruyne
Najczęstsze ploty o PSG:

- wymiana na linii Juve-PSG, Pogba za Cavaniego
- Cech podobno dogadany
- Veratti i Blanc zostaja w PSG, Cabaye raczej wyleci jako pierwszy
- Lavezzi może odejść do Serie A
- PSG zainteresowane dosć mocno Lacazettem i Depayem, raczej mniej De Bruyne
6 maja 2015, 18:46 [cytuj]
Ciekawe co w końcu z tym Verrattim. Na ban do Realu w lecie przyjdzie głosne nazwisko do pomocy i jedno pytanie kto nim będzie. Stawiam albo na Włocha, albo na Pogbę.
Jeżeli wymienilibyscie Pogbę za Cavaniego i dodatkowo pozyskali Depaya i Lacacośtam to nieźle byście na tym wyszli, choć Mepmhis podobno się najarał na transfer do United.
Ciekawe co w końcu z tym Verrattim. Na ban do Realu w lecie przyjdzie głosne nazwisko do pomocy i jedno pytanie kto nim będzie. Stawiam albo na Włocha, albo na Pogbę.
Jeżeli wymienilibyscie Pogbę za Cavaniego i dodatkowo pozyskali Depaya i Lacacośtam to nieźle byście na tym wyszli, choć Mepmhis podobno się najarał na transfer do United.
6 maja 2015, 18:49 [cytuj]
Niby on i prezes sie wypowiadają ze nigdzie się nie rusza, ale uwierzę w to jak się okienko skończy :) Ibra i Silva też mieli w Milanie zostawać ;)
Niby on i prezes sie wypowiadają ze nigdzie się nie rusza, ale uwierzę w to jak się okienko skończy :) Ibra i Silva też mieli w Milanie zostawać ;)
18 maja 2015, 20:10 [cytuj]
zczuba.sport.pl/Zczuba/1,138263,17941380,Ligue_1__David_Luiz_z_PSG_przyjal_chrzest_i_nie_bedzie.html

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Modli się do tej swojej bozi a dalej jest słaby.
http://www.zczuba.sport.pl/Zczuba/1,138263,17941380,Ligue_1__David_Luiz_z_PSG_przyjal_chrzest_i_nie_bedzie.html

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Modli się do tej swojej bozi a dalej jest słaby.
10 czerwca 2015, 11:33 [cytuj]
Nie wiem czy plota, ale wydaje się ciekawą opcją.

Lacazette miałby przejść do PSG i jeśli Ibra nie pójdzie do Milanu, to zostanie wypożyczony na rok z powrotem do Lyonu.
Nie wiem czy plota, ale wydaje się ciekawą opcją.

Lacazette miałby przejść do PSG i jeśli Ibra nie pójdzie do Milanu, to zostanie wypożyczony na rok z powrotem do Lyonu.
17 czerwca 2015, 15:27 [cytuj]
[quote]Sara Carbonero, la esposa de Iker ha solicitado trabajo en Inglaterra y Francia. Arsenal, Spurs y PSG quieren a Iker[/quote] Żona Casillasa miała złożyć oferty pracy w dwóch miastach. W Londynie i Paryżu. Ważny jest fakt, że Tottenham, Arsenal i PSG są zainteresowane (rzekomo) Ikretem. Pewne jest, że Iker nie przejdzie do innego hiszpańskiego klubu, a każda z powyższych opcji może być w jakimś stopniu realna. Tottenham będzie szukał zastępcy dla Llorisa, który najprawdopodobniej trafi do United, Wenger chyba w końcu wywali tego pajaca z klubu i też będą poszukiwać nowego bramkarza (oby nie wzięli tylko Cecha, bo to wyklucza transfer Casillasa) no i ostatnio przewinęło mi się na TT, że niby Sirigu na wylocie z PSG i też będą szukać kogoś nowego.
Ratuj hesus, piszę się coś ostatnio we Francji o możliwym przejściu Ikera do Was? No i o odejściu Sirigu również.
W sumie to mi i tak obojętne gdzie trafi, Perez może nawet dopłacić, żeby w końcu opuścił ten klub, ale lepiej wiedzieć na czym stać. Na dniach ma być oficjalka DDG i raczej szanowany pan Iker musi się w końcu zdecydować, bo coś się ostatnio w hiszpańskich mediach przewinęło, że Casillas wolałby dołączyć do nowego zespołu przed pretemporadą, czyli kokoło 10-15 lipca.
Żona Casillasa miała złożyć oferty pracy w dwóch miastach. W Londynie i Paryżu. Ważny jest fakt, że Tottenham, Arsenal i PSG są zainteresowane (rzekomo) Ikretem. Pewne jest, że Iker nie przejdzie do innego hiszpańskiego klubu, a każda z powyższych opcji może być w jakimś stopniu realna. Tottenham będzie szukał zastępcy dla Llorisa, który najprawdopodobniej trafi do United, Wenger chyba w końcu wywali tego pajaca z klubu i też będą poszukiwać nowego bramkarza (oby nie wzięli tylko Cecha, bo to wyklucza transfer Casillasa) no i ostatnio przewinęło mi się na TT, że niby Sirigu na wylocie z PSG i też będą szukać kogoś nowego.
Ratuj hesus, piszę się coś ostatnio we Francji o możliwym przejściu Ikera do Was? No i o odejściu Sirigu również.
W sumie to mi i tak obojętne gdzie trafi, Perez może nawet dopłacić, żeby w końcu opuścił ten klub, ale lepiej wiedzieć na czym stać. Na dniach ma być oficjalka DDG i raczej szanowany pan Iker musi się w końcu zdecydować, bo coś się ostatnio w hiszpańskich mediach przewinęło, że Casillas wolałby dołączyć do nowego zespołu przed pretemporadą, czyli kokoło 10-15 lipca.
17 czerwca 2015, 16:02 [cytuj]
Kevin Trapp poleciał do Paryża rozmawiać z PSG.
Kevin Trapp poleciał do Paryża rozmawiać z PSG.
17 czerwca 2015, 16:20 [cytuj]
Wedlug plotek to blizej PSG jest Cech niz Iker, ale Sirigu raczej nie mowi nic o odejsciu, prezes tez. Ale cos na rzeczy jest:
[quote]Petr Cech otrzymał ogromną ofertę kontraktu, na którego mocy miałby zarabiać 210 tys. euro tygodniowo. 33-letni bramkarz w związku z powrotem z wypożyczenia Courtois, stracił pozycję w bramce Chelsea. Poprosił on tym samym o zgodę na transfer. PSG zaproponowało reprezentantowi Czech lukratywny kontrakt, który miałby związać piłkarza z klubem na 5 lat.[/quote]
Teraz trwa saga odejscia Ibry do Milanu, co chwile rozne opinie wyplywaja. Raz Ibra mowi ze zostaje w Paryzu, pozniej ze moglby odejsc do Serie A. Sporo ostatnio też piszą, ze Auba ma przejsc do PSG za Lavezziego, ktory ma podobno odejsc do Wloch. VdW tez podobno ma odejsc (Roma lub ManUtd - cena ok 10 mln euro)

A plotek zwiazanych z PSG jak zwykle pelno, norma. To Motta ma wrocic do Interu, to na Digne poluje L'pool, i Roma. W drugim kierunku pisza o Tevezie (w co wątpie) i Coquelin z Arsenalu (niby w zastępstwie za Cabaye, ktory ma wrocic na wyspy) no i podobno juz po słowie są z Di Maria (wypozyczenie)

Teraz trwa saga odejscia Ibry do Milanu, co chwile rozne opinie wyplywaja. Raz Ibra mowi ze zostaje w Paryzu, pozniej ze moglby odejsc do Serie A. Sporo ostatnio też piszą, ze Auba ma przejsc do PSG za Lavezziego, ktory ma podobno odejsc do Wloch. VdW tez podobno ma odejsc (Roma lub ManUtd - cena ok 10 mln euro)

A plotek zwiazanych z PSG jak zwykle pelno, norma. To Motta ma wrocic do Interu, to na Digne poluje L'pool, i Roma. W drugim kierunku pisza o Tevezie (w co wątpie) i Coquelin z Arsenalu (niby w zastępstwie za Cabaye, ktory ma wrocic na wyspy) no i podobno juz po słowie są z Di Maria (wypozyczenie)
31 lipca 2015, 23:32 [cytuj]
@hesus
Zadowolony z kupna di Marii? Śmiesznie czyta się teraz posty kibiców United, którzy rok temu pisali jak to ADM nie kocha Manchesteru. Prawda jest taka, że Argentyńczykowi chodziło od początku o transfer do Paryża, a że PSG nie mogło kupować a w Realu siedziałby na ławie, bo był James to poszedł do MU. Swoje zarobił, a teraz na rękę dostanie 11 mln euro...
Co ciekawe jeżeli transfer zgodnie z informacjami wyniesie 63 mln euro di Maria stanie się najdroższym piłkarzem w historii biorąc pod uwagę sumę wszystkich transferów. Mogę się mylić, ale wyprzedzi Ibrę o 10 mln.
@hesus
Zadowolony z kupna di Marii? Śmiesznie czyta się teraz posty kibiców United, którzy rok temu pisali jak to ADM nie kocha Manchesteru. Prawda jest taka, że Argentyńczykowi chodziło od początku o transfer do Paryża, a że PSG nie mogło kupować a w Realu siedziałby na ławie, bo był James to poszedł do MU. Swoje zarobił, a teraz na rękę dostanie 11 mln euro...
Co ciekawe jeżeli transfer zgodnie z informacjami wyniesie 63 mln euro di Maria stanie się najdroższym piłkarzem w historii biorąc pod uwagę sumę wszystkich transferów. Mogę się mylić, ale wyprzedzi Ibrę o 10 mln.
1 sierpnia 2015, 00:45 [cytuj]
Też go chciałem od poczatku jak się zaczął cały ten "bajzel", no ale poszedł tam gdzie poszedł. Pytanie teraz czy Lavezzi odejdzie? Troche mnie martwi ta południowoamerykańska "kolonia" w PSG
Też go chciałem od poczatku jak się zaczął cały ten "bajzel", no ale poszedł tam gdzie poszedł. Pytanie teraz czy Lavezzi odejdzie? Troche mnie martwi ta południowoamerykańska "kolonia" w PSG
6 sierpnia 2015, 23:24 [cytuj]
Jest i ON - jaram się :mrgreen:

dailymotion.com/video/x30ldop_bienvenido_sport
Jest i ON - jaram się :mrgreen:

https://www.dailymotion.com/video/x30ldop_bienvenido_sport
7 sierpnia 2015, 00:04 [cytuj]
Nie ma czym tzn. jest czym dopóki się nie zatnie i jeżeli nie grałby piachu przez pół roku to będzie duzym wzmocnieniem. W końcu porządny transfer PSG, a nie jakieś Luizy za 50 mln.
Nie ma czym tzn. jest czym dopóki się nie zatnie i jeżeli nie grałby piachu przez pół roku to będzie duzym wzmocnieniem. W końcu porządny transfer PSG, a nie jakieś Luizy za 50 mln.
8 sierpnia 2015, 00:27 [cytuj]
@hesus
Czemu taka cudaczna reforma, że tylko dwa zespoły spadają z ligi?
@hesus
Czemu taka cudaczna reforma, że tylko dwa zespoły spadają z ligi?
8 sierpnia 2015, 10:56 [cytuj]
Dziwne to rozwiązanie jak na ligę z 20 zespołami.

Obejrzałem wczoraj PSG - Lille, bo za darmo na tym Elevensports i, jeśli kanał trafi do nc+, chyba będę przyglądał się Ligue 1 znacznie częściej. Sympatyczny mecz, w którym Paryżanie pokazali charakter, pomimo tego, że stracili młodego Rabiota bodajże w 30. minucie.
Lille też ogarniało, jak na zespół, który został wyprzedany przed sezonem. Na prawym skrzydle hulał niezły młodzian, 21 lat, ale wkręcał nieziemsko.
Dziwne to rozwiązanie jak na ligę z 20 zespołami.

Obejrzałem wczoraj PSG - Lille, bo za darmo na tym Elevensports i, jeśli kanał trafi do nc+, chyba będę przyglądał się Ligue 1 znacznie częściej. Sympatyczny mecz, w którym Paryżanie pokazali charakter, pomimo tego, że stracili młodego Rabiota bodajże w 30. minucie.
Lille też ogarniało, jak na zespół, który został wyprzedany przed sezonem. Na prawym skrzydle hulał niezły młodzian, 21 lat, ale wkręcał nieziemsko.
8 sierpnia 2015, 12:25 [cytuj]
"Wixu" powiedział/a:
+1
nie taka zła ta Ligue 1 jak mi się zdawało, jak będą grały mocniejsze zespoły to można oko zawiesić.
+1
nie taka zła ta Ligue 1 jak mi się zdawało, jak będą grały mocniejsze zespoły to można oko zawiesić.
8 sierpnia 2015, 12:32 [cytuj]
Ale póki co to Eleven wygląda tragicznie.
Ale póki co to Eleven wygląda tragicznie.
8 sierpnia 2015, 18:23 [cytuj]
Póki co jest to telewizja działająca tylko w internecie na ich oficjalnej stronie.

- marny zestaw lig
- marna ekipa pracowników (poza Wilkowiczem, Białasem i może Święcickim)
- obecni TYLKO w internecie, ruskie sopki są lepsze. Wiem, że pewnie to się wkrótce zmieni, ale i tak wygląda to mało poważnie.
Póki co jest to telewizja działająca tylko w internecie na ich oficjalnej stronie.

- marny zestaw lig
- marna ekipa pracowników (poza Wilkowiczem, Białasem i może Święcickim)
- obecni TYLKO w internecie, ruskie sopki są lepsze. Wiem, że pewnie to się wkrótce zmieni, ale i tak wygląda to mało poważnie.
8 sierpnia 2015, 18:23 [cytuj]
Na razie stream na stronie elevensports.pl, dopóki nie dogadają się z nadawcami.

edit: Marny zestaw lig? Serie A i Ligue 1 to i tak łakomy kąsek.
Na razie stream na stronie elevensports.pl, dopóki nie dogadają się z nadawcami.

edit: Marny zestaw lig? Serie A i Ligue 1 to i tak łakomy kąsek.
8 sierpnia 2015, 20:56 [cytuj]
Marny, bo te ligi nikogo* nie interesują na większą skalę. Jeżeli nc+ utrzyma hiszpańską to bedą mieli pełen komplet, Ekstraklasa, Premier League, La Liga + LM. Więcej im do szczęścia nie potrzeba.

*typowych Januszy, którzy włączą TV przy okazji Legii, Manchesteru United albo Barcelony a nie dla Torino, nudnego Juventusu albo stoczonych mediolańskich firm.

ed: player.pl/eleven,22,s.html
stream do Marsylia - Caen/Kan/Ken/Ką
można się zalogować przez TT albo Google.
I jest Stefek, dwa lata temu go ostatni raz słyszałem, ale było wesoło.
Marny, bo te ligi nikogo* nie interesują na większą skalę. Jeżeli nc+ utrzyma hiszpańską to bedą mieli pełen komplet, Ekstraklasa, Premier League, La Liga + LM. Więcej im do szczęścia nie potrzeba.

*typowych Januszy, którzy włączą TV przy okazji Legii, Manchesteru United albo Barcelony a nie dla Torino, nudnego Juventusu albo stoczonych mediolańskich firm.

ed: http://player.pl/eleven,22,s.html
stream do Marsylia - Caen/Kan/Ken/Ką
można się zalogować przez TT albo Google.
I jest Stefek, dwa lata temu go ostatni raz słyszałem, ale było wesoło.
|<  <<  <  22  23  24  25  26    >  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

F1066
F1066 godzinę temu

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola 2 godzin temu

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola 2 godzin temu

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 4 godzin temu

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 4 godzin temu

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 4 godzin temu

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola 6 godzin temu

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola 6 godzin temu

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Dzisiaj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 Wczoraj, 23:07

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066
F1066 Wczoraj, 22:41

Ok

F1066
F1066 Wczoraj, 22:31

Ladna buda, Respekt

F1066
F1066 Wczoraj, 22:23

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola Wczoraj, 22:18

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066
F1066 Wczoraj, 22:14

Gdzie Uli ???

F1066
F1066 Wczoraj, 22:14

Hahaaaa

F1066
F1066 Wczoraj, 22:13

Scheiss fcb !!

F1066
F1066 Wczoraj, 21:43

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola
wola Wczoraj, 21:38

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066
F1066 Wczoraj, 21:35

Borek na chorobowym?.

wola
wola Wczoraj, 21:16

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 18:57

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 Wczoraj, 18:54

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 18:19

Kiepska forma drużyny plus chyba lekceważenie przeciwnika. I dodatkowo mistyczna wiara zarządu w to, że np. Schulz będzie grał tak jak wtedy, gdy miał rok konia i się łapał do kadry.

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 14:48

Piłkarze napluli nam wczoraj w twarz tak uważam.

wola
wola Wczoraj, 12:33

No to teraz Bielefeld, Ingolstadt i Koln Drużyny raczej w naszym zasięgu, chyba że popełnimy dużo prostych błędów....

qzase95
qzase95 Wczoraj, 11:52

wczoraj mnie zabralo po wiadrze i nie moglem obejrzec meczu, ale widze, ze sie ladnie bawili XD

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 10:59

Watzke, zagadaj do Sancho czy nie chce wrócić na wypożyczenie

libero180
libero180 Wczoraj, 07:37

Ale ten Antony z Ajaxu to świetny piłkarz, zrobił na mnie świetne wrażenie a nawet go nie znałem.

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 00:59

Tomasz Urban @tom_ur 47 min Marco Rose po meczu: - "Przy stanie 0:2 nasza mowa ciała była taka, jakbyśmy już przegrywali 0:4... Joshua Kimmich w takiej sytuacji nie tylko machałby rękoma, ale byłby też autentycznie wściekły. Może to jest ta delikatna różnica między nami."

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 57
Zarejestrowanych użytkowników: 9250
Ostatnio zarejestrowany: czerwo

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem