Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  21  22  23  24  25    >  >|
Forum dyskusyjne » Inne ligi » Ligue 1
18 sierpnia 2014, 00:13 [cytuj]
Ciekawe czy Falcao juz sobie uswiadomil, ze [z*****] sobie kariere.
Tak swoja droga to Sagnol bardzo dobrze zaczyna w Bordo. Ciekawe czy uda mu sie awansowac z nimi do LM.
Ciekawe czy Falcao juz sobie uswiadomil, ze [z*****] sobie kariere.
Tak swoja droga to Sagnol bardzo dobrze zaczyna w Bordo. Ciekawe czy uda mu sie awansowac z nimi do LM.
28 sierpnia 2014, 16:46 [cytuj]
Alez pustki w tym dziale.
Podobno Verratti blisko Realu. Cena: 30 mln. @defensacentral
Alez pustki w tym dziale.
Podobno Verratti blisko Realu. Cena: 30 mln. @defensacentral
28 sierpnia 2014, 17:06 [cytuj]
No Verratti to byłby strzał w "10" aczkolwiek wątpię że za 30 baniek PSG puści taki talent
No Verratti to byłby strzał w "10" aczkolwiek wątpię że za 30 baniek PSG puści taki talent
28 sierpnia 2014, 18:16 [cytuj]
Nie ma szans zeby odszedl a na pewno nie za takie pieniadze :)
Nie ma szans zeby odszedl a na pewno nie za takie pieniadze :)
17 października 2014, 22:37 [cytuj]
Sędziowie w Francji utrzymują poziom kontrowersji, co mu przeszkadzała cieszynka Cavaniego. Cymbał.
Sędziowie w Francji utrzymują poziom kontrowersji, co mu przeszkadzała cieszynka Cavaniego. Cymbał.
17 października 2014, 22:40 [cytuj]
A co zrobił?(Cavani). Sędzia pewnie dał żółtą? Ale teraz restrykcje co do tych cieszynek etc sie mocno zaostrzyło, kiedys co z tego że zawodnik sciagnał koszulke (chociaz jak dla mnie niezrozumiały gest, co ma radosc do pokazywania klaty?), a teraz od razu żółta i koniec. WTF?
A co zrobił?(Cavani). Sędzia pewnie dał żółtą? Ale teraz restrykcje co do tych cieszynek etc sie mocno zaostrzyło, kiedys co z tego że zawodnik sciagnał koszulke (chociaz jak dla mnie niezrozumiały gest, co ma radosc do pokazywania klaty?), a teraz od razu żółta i koniec. WTF?
17 października 2014, 22:59 [cytuj]
Cavani udawał strzelającego snajpera i sędzi się to nie spodobało^^, druga za dyskusje.
Cavani udawał strzelającego snajpera i sędzi się to nie spodobało^^, druga za dyskusje.
17 października 2014, 23:05 [cytuj]
Czerwona dla Cavaniego to jakiś żart :shock: Swoją drogą dlaczego nie grali na stadionie RC Lens?
Czerwona dla Cavaniego to jakiś żart :shock: Swoją drogą dlaczego nie grali na stadionie RC Lens?
17 października 2014, 23:39 [cytuj]
"Siwy" powiedział/a:
Przebudowywany jest na Euro. Na temat sędziowania w L1 mam podobne zdanie jak Madrisso na temat hiszpanskich sedziow. Mozecie nie wierzyc ale sedziowie z ekstraklapy to przy nich majstersztyk.
Przebudowywany jest na Euro. Na temat sędziowania w L1 mam podobne zdanie jak Madrisso na temat hiszpanskich sedziow. Mozecie nie wierzyc ale sedziowie z ekstraklapy to przy nich majstersztyk.
18 października 2014, 00:53 [cytuj]
Albo mu cos powiedzial albo sedzia to debil, bo ja tam nawet nie widze jakichs zaostrzonych dyskusji... Pomijajac ta zolta kartke nr 1/
Albo mu cos powiedzial albo sedzia to debil, bo ja tam nawet nie widze jakichs zaostrzonych dyskusji... Pomijajac ta zolta kartke nr 1/
18 października 2014, 01:19 [cytuj]
A co gorsza po kontuzjach Silvy, Luiza, Marquinhosa, Digne, Ibrahimovića i Lavezziego i wciaz nie w pełni formie po kontuzji Aurierze, dochodzi jeszcze kontuzja Matuidiego (zszedl w 21 minucie - co daje 8 kontuzji z podstawowej 11tki - chyba BVB gorzej nie ma :mrgreen: ). Motta, przez te kontuzje w obronie, po raz 1 w PSG zagrał na srodku obrony.
A co gorsza po kontuzjach Silvy, Luiza, Marquinhosa, Digne, Ibrahimovića i Lavezziego i wciaz nie w pełni formie po kontuzji Aurierze, dochodzi jeszcze kontuzja Matuidiego (zszedl w 21 minucie - co daje 8 kontuzji z podstawowej 11tki - chyba BVB gorzej nie ma :mrgreen: ). Motta, przez te kontuzje w obronie, po raz 1 w PSG zagrał na srodku obrony.
18 października 2014, 11:43 [cytuj]
"hesus" powiedział/a:
Na temat sędziowania w L1 mam podobne zdanie jak Madrisso na temat hiszpanskich sedziow. Mozecie nie wierzyc ale sedziowie z ekstraklapy to przy nich majstersztyk.
To juz nawet przestaje byc smieszne. Juz nie tylko w mojej La Lidze jest tyle glupich decyzji sedziowskich. W sumie nie wiem za co ta czerwona dla Edinsona, zawsze mnie dziwily zolte kartki za zdejmowanie koszulki, przeciez to jest smieszne az, a przy okazji tej czerwonej przypomniala mi sie sytuacja z DiMa sprzed kilkunastu miesiecy jak w jedna minute dostal dwie zolte za nic i wylecial.
Odnosnie hiszpanskich sedziow to za tydizen na Gran Derbi poszedl Gil Manzano i pozostaje sie cieszyc, ze nie wyznaczono jakiegos klauna w stylu Lahoza czy Mallenco (stoczyl sie niesamowicie),bo to byloby fatalne w skutkach dla nas.
Jeszcze ogolnie o sedziach, w Anglii tez jest ostatnio beznadziejny poziom. Dziwnie zabrzmi to zdanie, ale niestety coraz wiekszy wplyw na wynik spotkan maja glupie decyzje sedziow.
To juz nawet przestaje byc smieszne. Juz nie tylko w mojej La Lidze jest tyle glupich decyzji sedziowskich. W sumie nie wiem za co ta czerwona dla Edinsona, zawsze mnie dziwily zolte kartki za zdejmowanie koszulki, przeciez to jest smieszne az, a przy okazji tej czerwonej przypomniala mi sie sytuacja z DiMa sprzed kilkunastu miesiecy jak w jedna minute dostal dwie zolte za nic i wylecial.
Odnosnie hiszpanskich sedziow to za tydizen na Gran Derbi poszedl Gil Manzano i pozostaje sie cieszyc, ze nie wyznaczono jakiegos klauna w stylu Lahoza czy Mallenco (stoczyl sie niesamowicie),bo to byloby fatalne w skutkach dla nas.
Jeszcze ogolnie o sedziach, w Anglii tez jest ostatnio beznadziejny poziom. Dziwnie zabrzmi to zdanie, ale niestety coraz wiekszy wplyw na wynik spotkan maja glupie decyzje sedziow.
18 października 2014, 13:44 [cytuj]
Czerwona niby za naruszenie nietykalności sędziego - tak to określili. Kiedyś tez wyleciał za to Silva.

youtube.com/watch?v=P6dyr6ybD8Y
Czerwona niby za naruszenie nietykalności sędziego - tak to określili. Kiedyś tez wyleciał za to Silva.

https://www.youtube.com/watch?v=P6dyr6ybD8Y
4 lutego 2015, 17:28 [cytuj]
facebook.com/video.php?v=1310514018988811&set=vb.345971365443086&type=2&theater

Dobry typ z tego Zlatana.
https://www.facebook.com/video.php?v=1310514018988811&set=vb.345971365443086&type=2&theater

Dobry typ z tego Zlatana.
4 lutego 2015, 17:38 [cytuj]
To on powiedział, że jest bossem, czy to któryś z jego "podopiecznych"?
To on powiedział, że jest bossem, czy to któryś z jego "podopiecznych"?
4 lutego 2015, 17:45 [cytuj]
Wg Francuskiego tłumaczenia wynikałoby, że ktoś inny tak powiedział.
Wg Francuskiego tłumaczenia wynikałoby, że ktoś inny tak powiedział.
4 lutego 2015, 17:45 [cytuj]
Właśnie sobie uświadomiłem że ZLATAN ma armie , a armia ma ZLATANA, która szykuje się na LM :?:
Czemu youtube.com/watch?v=3nkPDWJiovA w co gra Zlatan ? :lol:
Właśnie sobie uświadomiłem że ZLATAN ma armie , a armia ma ZLATANA, która szykuje się na LM :?:
Czemu https://www.youtube.com/watch?v=3nkPDWJiovA w co gra Zlatan ? :lol:
4 lutego 2015, 21:18 [cytuj]
Ibra to jest osobowosc niespotykana, ale ludzie albo go uwielbiaja albo nienawidza :)

youtu.be/bmaaOr1lw2k
Zlatan "Sorry, who are you?"

youtube.com/watch?v=nqsQX86Towc Zlatan "przyciaga wzrokiem" sędziego :mrgreen:
Ibra to jest osobowosc niespotykana, ale ludzie albo go uwielbiaja albo nienawidza :)

http://youtu.be/bmaaOr1lw2k
Zlatan "Sorry, who are you?"

https://www.youtube.com/watch?v=nqsQX86Towc Zlatan "przyciaga wzrokiem" sędziego :mrgreen:
27 lutego 2015, 23:11 [cytuj]
Caen rewelacja tego roku (jak na razie) z ostatniego 20 miejsca na 9 w 7 meczy. Ostatnie 7 meczy 6 wygranych (w tym z ASSE i OM dzis) i remis z PSG. 19pkt bramki 20:8

Taki przykład dla BVB ;-)
Caen rewelacja tego roku (jak na razie) z ostatniego 20 miejsca na 9 w 7 meczy. Ostatnie 7 meczy 6 wygranych (w tym z ASSE i OM dzis) i remis z PSG. 19pkt bramki 20:8

Taki przykład dla BVB ;-)
28 lutego 2015, 16:25 [cytuj]
hesus, Co się stało, że zaczęli grać? Zmiana trenera?
[b]hesus[/b], Co się stało, że zaczęli grać? Zmiana trenera?
|<  <<  <  21  22  23  24  25    >  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

F1066
F1066 45 minut temu

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola 2 godzin temu

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola 2 godzin temu

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 4 godzin temu

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 4 godzin temu

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 4 godzin temu

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola 6 godzin temu

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola 6 godzin temu

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Dzisiaj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 Wczoraj, 23:07

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066
F1066 Wczoraj, 22:41

Ok

F1066
F1066 Wczoraj, 22:31

Ladna buda, Respekt

F1066
F1066 Wczoraj, 22:23

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola Wczoraj, 22:18

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066
F1066 Wczoraj, 22:14

Gdzie Uli ???

F1066
F1066 Wczoraj, 22:14

Hahaaaa

F1066
F1066 Wczoraj, 22:13

Scheiss fcb !!

F1066
F1066 Wczoraj, 21:43

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola
wola Wczoraj, 21:38

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066
F1066 Wczoraj, 21:35

Borek na chorobowym?.

wola
wola Wczoraj, 21:16

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 18:57

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 Wczoraj, 18:54

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 18:19

Kiepska forma drużyny plus chyba lekceważenie przeciwnika. I dodatkowo mistyczna wiara zarządu w to, że np. Schulz będzie grał tak jak wtedy, gdy miał rok konia i się łapał do kadry.

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 14:48

Piłkarze napluli nam wczoraj w twarz tak uważam.

wola
wola Wczoraj, 12:33

No to teraz Bielefeld, Ingolstadt i Koln Drużyny raczej w naszym zasięgu, chyba że popełnimy dużo prostych błędów....

qzase95
qzase95 Wczoraj, 11:52

wczoraj mnie zabralo po wiadrze i nie moglem obejrzec meczu, ale widze, ze sie ladnie bawili XD

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 10:59

Watzke, zagadaj do Sancho czy nie chce wrócić na wypożyczenie

libero180
libero180 Wczoraj, 07:37

Ale ten Antony z Ajaxu to świetny piłkarz, zrobił na mnie świetne wrażenie a nawet go nie znałem.

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 00:59

Tomasz Urban @tom_ur 47 min Marco Rose po meczu: - "Przy stanie 0:2 nasza mowa ciała była taka, jakbyśmy już przegrywali 0:4... Joshua Kimmich w takiej sytuacji nie tylko machałby rękoma, ale byłby też autentycznie wściekły. Może to jest ta delikatna różnica między nami."

statystyki

Użytkownicy online: rasiak, kostek12409, Seiano
Gości online: 57
Zarejestrowanych użytkowników: 9250
Ostatnio zarejestrowany: czerwo

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem