Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Inne ligi » Scottish Premier League
31 sierpnia 2008, 17:12 [cytuj]
Temat o tej dość średniej lidze jak na standarty Europejskie :-)
Jeżeli temat się nie podoba, to proszę o usunięcie...

Ja coś od siebię napiszę.

Dzisiaj Celtic grał "klasyk" z Rangersami. Niestety drużyna z Borucem w bramce przegrała 2:4. Było to jedno ze słabszych spotkań Artura :-| Przepuścił 4 gole, ale co go tu winić, biedaka wywalili z Reprezentacji to i morale spadło. Oglądałem mecz i nie widziałem tego zapału, z którym zawsze grał (motywowanie obrony etc.) :-/

Co wy o tym sądzicie?
Temat o tej dość średniej lidze jak na standarty Europejskie :-)
Jeżeli temat się nie podoba, to proszę o usunięcie...

Ja coś od siebię napiszę.

Dzisiaj Celtic grał "klasyk" z Rangersami. Niestety drużyna z Borucem w bramce przegrała 2:4. Było to jedno ze słabszych spotkań Artura :-| Przepuścił 4 gole, ale co go tu winić, biedaka wywalili z Reprezentacji to i morale spadło. Oglądałem mecz i nie widziałem tego zapału, z którym zawsze grał (motywowanie obrony etc.) :-/

Co wy o tym sądzicie?
31 sierpnia 2008, 17:22 [cytuj]
Boruc ostatnio "zepsuł się" z każdej strony... Gra słabiej... Na kadrze się schlał... Podczas jakiegoś zgrupowania Celticu też pijackie jazdy... :shock: Może narodziny syna poprzewracały mu w głowie :?: Albo brak transferu do Milanu (czy innego silniejszego klubu) :?: :roll:
Boruc ostatnio "zepsuł się" z każdej strony... Gra słabiej... Na kadrze się schlał... Podczas jakiegoś zgrupowania Celticu też pijackie jazdy... :shock: Może narodziny syna poprzewracały mu w głowie :?: Albo brak transferu do Milanu (czy innego silniejszego klubu) :?: :roll:
31 sierpnia 2008, 17:25 [cytuj]
No, cóż. Narodziny syna mogły mieć na to wpływ :-)
Ale bardziej pasuje mi ten brak transferu. Posmutniał ( :lol: ) i zaczął pić.
Gdzieś czytałem, że pali też papierosy :shock:
No, cóż. Narodziny syna mogły mieć na to wpływ :-)
Ale bardziej pasuje mi ten brak transferu. Posmutniał ( :lol: ) i zaczął pić.
Gdzieś czytałem, że pali też papierosy :shock:
31 sierpnia 2008, 17:35 [cytuj]
Słaba liga. Tylko Celtic i Rangers się liczą. Prawdę mówiąc chciałbym zobaczyć jak te zespoły poradziłyby sobie w Premier League :)
Słaba liga. Tylko Celtic i Rangers się liczą. Prawdę mówiąc chciałbym zobaczyć jak te zespoły poradziłyby sobie w Premier League :)
31 sierpnia 2008, 17:39 [cytuj]
Od jakiegoś czasu chodził pomysł, żeby Celtic i Rangers (chyba włodarze tej dwójki na to wpadli) przenieść do Premier League, a jakieś angielskie kluby (słabsze) do ligi szkockiej... :-) Temat jednak coś umarł ostatnio...
Od jakiegoś czasu chodził pomysł, żeby Celtic i Rangers (chyba włodarze tej dwójki na to wpadli) przenieść do Premier League, a jakieś angielskie kluby (słabsze) do ligi szkockiej... :-) Temat jednak coś umarł ostatnio...
31 sierpnia 2008, 19:07 [cytuj]
Nie wiedziałem, gdzie to zamieścić, więc postanowiłem tutaj.

sport.wp.pl/kat,32272,title,Boruc-sie-rozwodzi-Nic-o-tym-nie-wiem,wid,10311310,wiadomosc.html

Na 99% to kolejna bzdurna plotka. Jeżeli to jest prawda to wiele wyjaśnia...
Nie wiedziałem, gdzie to zamieścić, więc postanowiłem tutaj.

http://sport.wp.pl/kat,32272,title,Boruc-sie-rozwodzi-Nic-o-tym-nie-wiem,wid,10311310,wiadomosc.html

Na 99% to kolejna bzdurna plotka. Jeżeli to jest prawda to wiele wyjaśnia...
31 sierpnia 2008, 19:08 [cytuj]
hmm wg mnie chyba troszkę jednak jest wkurzony,że nie pozwolono jemu odejść do silniejszego klubu stawiając zaporową cenę..
a tak z innej beczki to podobno rozwód bierze :-) mimo tego,że syn mu się narodził ;-) już podobno ma jakąś nową dziewczynę :-D więc jak widać troszkę się u niego dzieje hehe ;-)
hmm wg mnie chyba troszkę jednak jest wkurzony,że nie pozwolono jemu odejść do silniejszego klubu stawiając zaporową cenę..
a tak z innej beczki to podobno rozwód bierze :-) mimo tego,że syn mu się narodził ;-) już podobno ma jakąś nową dziewczynę :-D więc jak widać troszkę się u niego dzieje hehe ;-)
2 września 2008, 19:46 [cytuj]
Liga denna jak flaki z olejem. Co roku Meister Celtic albo Rangers. Jezeli chodzi o Buca to robi z siebie posmiewisko w kazdych derbach i juz to mnie nudzi tak jak jego cala facjata niedoszlego steryda. Bardziej podoba mi sie styl gry Celticu. Zreszta fajne barwy maja ;-)
"T-Mac" powiedział/a:
Hehe fajne. To ja poprosze Slaskie druzyny do niemiec 8-) . Przynajmniej na GieKSe blizej bedzie.
Hehe fajne. To ja poprosze Slaskie druzyny do niemiec 8-) . Przynajmniej na GieKSe blizej bedzie.
3 września 2008, 09:30 [cytuj]
Pomysł był, ale Federacja nie zgodziła się na to. Przyczyn już nie pamiętam. A co do Boruca to jest powszechnie wiadomo że mu co jakiś czas "odbija" bo ma słabą psychikę. Syjon, GieKSa i Górnik w Bundeslidze? Cosik to cieńko widza :lol:
Pomysł był, ale Federacja nie zgodziła się na to. Przyczyn już nie pamiętam. A co do Boruca to jest powszechnie wiadomo że mu co jakiś czas "odbija" bo ma słabą psychikę. Syjon, GieKSa i Górnik w Bundeslidze? Cosik to cieńko widza :lol:
3 września 2008, 10:05 [cytuj]
"Hellraiser1972" powiedział/a:
GieKSa i Górnik w Bundeslidze?
Chyba 2., albo w Oberlidze.
Chyba 2., albo w Oberlidze.
3 września 2008, 19:58 [cytuj]
"Hellraiser1972" powiedział/a:
Syjon, GieKSa i Górnik w Bundeslidze? Cosik to cieńko widza :lol:
Przeciwnie :mrgreen: . Jeszcze smieRdzieli i momy komplet :lol:
Przeciwnie :mrgreen: . Jeszcze smieRdzieli i momy komplet :lol:
4 września 2008, 12:19 [cytuj]
No ja, jeszcze rUCH nom zostoł :-P
No ja, jeszcze rUCH nom zostoł :-P
18 listopada 2008, 19:33 [cytuj]
Rangers jakoś lubię tą drożynę no tak wyszło i mam nadzieje że wkącu wyjdą z cienia Celticu
Rangers jakoś lubię tą drożynę no tak wyszło i mam nadzieje że wkącu wyjdą z cienia Celticu
26 grudnia 2008, 12:48 [cytuj]
Już jutro Old Firm Derby ;] Jakie są wasze typy? Ja tym razem stawiam na Rangers.
Już jutro Old Firm Derby ;] Jakie są wasze typy? Ja tym razem stawiam na Rangers.
26 grudnia 2008, 12:51 [cytuj]
Ja też na Rangersów. Ale mistrzostwo kraju i tak zdobędzie Celtic ;-)
Ja też na Rangersów. Ale mistrzostwo kraju i tak zdobędzie Celtic ;-)
26 grudnia 2008, 14:36 [cytuj]
Oczywiscie, ze Celtic. Niebiescy kur...cy ;-). Wynik 2:1 dla Celticu
Oczywiscie, ze Celtic. Niebiescy kur...cy ;-). Wynik 2:1 dla Celticu
12 lutego 2009, 19:49 [cytuj]
celticpoland.com/pokaz_news.php?id_newsa=6771

O Borucu ciągle głośno.
http://www.celticpoland.com/pokaz_news.php?id_newsa=6771

O Borucu ciągle głośno.
12 lutego 2009, 23:55 [cytuj]
Jak dla mnie Boruc powinien już dawno zmienić klub.. może teraz nie będą robić mu takich przeszkód :-) hehe wieeele osób go nienawidzi a ja baardzo lubię :-D dlatego chciałbym żeby jak najszybciej odszedł do jakiegoś lepszego zespołu z lepszej ligi, zmiana na pewno wyjdzie jemu i reprezentacji na lepsze :-)
aa McGeady pewnie też odejdzie :-P charakter podobno ma choolernie trudny ale mimo to widziałbym go u nas w zespole z chęcią :-D zamiast Kringe na lewym skrzydle :-D
Jak dla mnie Boruc powinien już dawno zmienić klub.. może teraz nie będą robić mu takich przeszkód :-) hehe wieeele osób go nienawidzi a ja baardzo lubię :-D dlatego chciałbym żeby jak najszybciej odszedł do jakiegoś lepszego zespołu z lepszej ligi, zmiana na pewno wyjdzie jemu i reprezentacji na lepsze :-)
aa McGeady pewnie też odejdzie :-P charakter podobno ma choolernie trudny ale mimo to widziałbym go u nas w zespole z chęcią :-D zamiast Kringe na lewym skrzydle :-D
13 lutego 2009, 14:38 [cytuj]
[quote]wieeele osób go nienawidzi a ja baardzo lubię [/quote] U mnie tak samo. Szkoda, że teraz jest w słabszej formie, mam nadzieję, że szybko wróci do dyspozycji z Euro... Szybka zmiana klubu byłaby najlepszym rozwiązaniem. Chociażby do Newecastle miał przejść. ;-)
U mnie tak samo. Szkoda, że teraz jest w słabszej formie, mam nadzieję, że szybko wróci do dyspozycji z Euro... Szybka zmiana klubu byłaby najlepszym rozwiązaniem. Chociażby do Newecastle miał przejść. ;-)
13 lutego 2009, 15:59 [cytuj]
Ciekawe jakby się potoczyła kariera Boruca, gdyby kilka miesięcy przed odejściem do Celticu zdecydowałby się na transfer do BVB :->

Tu jakiś stary news na ten temat: [quote]Borussia Dortmund, sześciokrotny mistrz Niemiec, jest zainteresowana bramkarzem Legii Warszawa, Arturem Borucem – czytamy w „Przeglądzie Sportowym”.

Swoją ofertę klub z Westfalii przesłał już faksem do firmy menedżerskiej „Sportillo”, która prowadzi interesy reprezentanta Polski.

Boruc na razie nie chce z tego powodu robić zamieszania, choć nie zaprzecza, że to prawda.

- Na razie padła propozycja. Droga do finalizacji transferu jest jeszcze daleka. Myślę, że do końca sezonu będę grał w Legii. Później zapadnie ostateczna decyzja. Borussia to wielki klub, na którego mecze przychodzi po kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Taki transfer by mi odpowiadał. Tylko strasznie nie lubię niemieckiego języka – twierdzi bramkarz Legii.

Szanse na finalizację transferu wysoko ocenia menedżer zawodnika Radosław Osuch.

- W Niemczech mam bardzo dobre kontakty. Zainteresowanie ze strony Borussii pojawiło się jakiś czas temu. Skauci tego klubu oglądali grę Artura. W końcu do naszej firmy przyszło oficjalne zapytanie od menedżera z Dortmundu. Odpowiedzieliśmy już jakie są nasze warunki. Dogadanie z Niemcami nie powinno stanowić problemu.

Ile musiałby zapłacić klub, który zapragnie mieć u siebie Boruca? Około 1,5 mln euro, taką bowiem klauzulę ma w swoim kontrakcie bramkarz reprezentacji Polski.[/quote]
[quote]Dziennikarze „Sportu” postanowili zweryfikować tę informację w klubie z Dortmundu. Niestety rzecznik prasowy Josef Schneck nie był dostępny. Informacji udzieliła sekretarka zarządu.

- Proszę powtórzyć nazwisko tego zawodnika? – powiedział mocno zdziwiona. - Ta informacja jest nieprawdziwa. Nie wysyłaliśmy żadnego scouta, by obserwował takiego zawodnika. W Borussii jest w tej chwili dwóch bramkarzy – dodała.[/quote]
[quote]Dziennikarze „Sportu” postanowili zweryfikować tę informację w klubie z Dortmundu. Niestety rzecznik prasowy Josef Schneck nie był dostępny. Informacji udzieliła sekretarka zarządu.

- Proszę powtórzyć nazwisko tego zawodnika? – powiedział mocno zdziwiona. - Ta informacja jest nieprawdziwa. Nie wysyłaliśmy żadnego scouta, by obserwował takiego zawodnika. W Borussii jest w tej chwili dwóch bramkarzy – dodała.
1  2    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

Sis
Sis 3 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 3 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 3 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 4 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 4 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 4 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 Wczoraj, 18:53

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2021-10-20

Kiepska forma drużyny plus chyba lekceważenie przeciwnika. I dodatkowo mistyczna wiara zarządu w to, że np. Schulz będzie grał tak jak wtedy, gdy miał rok konia i się łapał do kadry.

statystyki

Użytkownicy online: MAKAVELI
Gości online: 44
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem