Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  41  42  43  44  45  
Forum dyskusyjne » Inne ligi » Serie A
28 sierpnia 2015, 15:00 [cytuj]
transfery.info/80227,oficjalnie-kucka-w-milanie

Nie no, oni tak na poważnie? :lol: Masakra jak ten klub nisko upada...

Chodzą plotki, że Mihajlović wcale nie chciał tego piłkarza i mu go po prostu wciśnięto :lol:

Miał być Ibra - jest zgniłe czarne jajko, miał być Witsel - jest Spłuczka.

Mam nadzieję, że ściągną do siebie jeszcze kogoś poważnego, bo jednak szkoda marki.
http://transfery.info/80227,oficjalnie-kucka-w-milanie

Nie no, oni tak na poważnie? :lol: Masakra jak ten klub nisko upada...

Chodzą plotki, że Mihajlović wcale nie chciał tego piłkarza i mu go po prostu wciśnięto :lol:

Miał być Ibra - jest zgniłe czarne jajko, miał być Witsel - jest Spłuczka.

Mam nadzieję, że ściągną do siebie jeszcze kogoś poważnego, bo jednak szkoda marki.
28 sierpnia 2015, 15:45 [cytuj]
Witsel to chyba ostatecznie do Juve ostatecznie pójdzie, bo Zenit kręci się wokół Ozdoeva z Rubina. Z tym Kucka to beka trochę, przychodzi inwestor-miliarder, kupuje Juraja Kuckę, z całym szacunkiem. :lol:
Witsel to chyba ostatecznie do Juve ostatecznie pójdzie, bo Zenit kręci się wokół Ozdoeva z Rubina. Z tym Kucka to beka trochę, przychodzi inwestor-miliarder, kupuje Juraja Kuckę, z całym szacunkiem. :lol:
28 sierpnia 2015, 16:59 [cytuj]
Kucka to zwykłe, taniutkie uzupełnienie składu. Milan nie gra jeszcze 50 meczów w sezonie, lecz musi wrócić do elity, więc na ławce nie muszą siedzieć gracze za 15 milionów. A sam Kucka to bardzo solidny defensywny pomocnik, znający dobrze ligę. Milan chciał go już od 2 sezonów. Taki Milanowy Padoin. Nie wiem z czego się śmiać. Inna sprawa, że jeszcze musi ktoś przyjść do 1. składu. Galliani to człowiek, który kocha "last minute" i pewnie w ostatnim dniu okienka ktoś przyjdzie.

Póki co wydali 90 milionów na: Baccę, L. Adriano, Bertalocciego, Romagnolego i Kuckę. Wpadli darowi: Balotelli i Jose Mauri.
Kucka to zwykłe, taniutkie uzupełnienie składu. Milan nie gra jeszcze 50 meczów w sezonie, lecz musi wrócić do elity, więc na ławce nie muszą siedzieć gracze za 15 milionów. A sam Kucka to bardzo solidny defensywny pomocnik, znający dobrze ligę. Milan chciał go już od 2 sezonów. Taki Milanowy Padoin. Nie wiem z czego się śmiać. Inna sprawa, że jeszcze musi ktoś przyjść do 1. składu. Galliani to człowiek, który kocha "last minute" i pewnie w ostatnim dniu okienka ktoś przyjdzie.

Póki co wydali 90 milionów na: Baccę, L. Adriano, Bertalocciego, Romagnolego i Kuckę. Wpadli darowi: Balotelli i Jose Mauri.
23 września 2015, 22:44 [cytuj]
Juventus 35 sytuacji bramkowych i remisuje z beniaminkiem 1-1. Nie idzie Juve w na początku sezonu...
Juventus 35 sytuacji bramkowych i remisuje z beniaminkiem 1-1. Nie idzie Juve w na początku sezonu...
28 grudnia 2015, 20:34 [cytuj]
Połowa sezonu za nami. Co wiemy? O Scudetto walczyć będzie Inter, Napoli, Juventus i Fiorentina. Roma ostatnio w totalnej rozsypce, chociaż zobaczymy, może się ogarną, do lidera tracą w zasadzie tylko 4 pkt. Ścisk w czubie jest straszny. Milan jakiś jeszcze nieogarnięty, do LM tracą 7 pkt, czyli w zasadzie mogą to jeszcze odrobić. Myślę, że po kasie jaką sypnął Berlusconi przed sezonem brak LM będzie dla niego tragedią. Romagnoli (20-letni obrońca za 25+5 mln euro) udowadnia, że wart był inwestycji.

Osobny akapit chciałem poświęcić pewnemu piłkarzowi, którego nie spodziewałem się tak szybko zobaczyć w dorosłej piłce, mimo, że słyszy się o nim od dawna. W Milanie bramkarza Diego Lopeza wygryzł 16-latek. Giagluigi Donnarumma. Chłopak urodził się w 99 roku, a jest podstawowym bramkarzem Milanu. Niesamowite. Gdy przychodził na świat Buffon był już 1. bramkarzem reprezentacji Italii. Rozegrał już 9 spotkań, 2 razy zachował czyste konto, raz był wybrany graczem meczu. Wpuścił 7 bramek.

Tutaj wszystkie jego interwencje z Serie A (wkradła się jedna obrona karnego ze sparingu z Realem) - youtube.com/watch?v=9conXDUZwUw

Grafika porównawcza:

pbs.twimg.com/media/CWw5gepWwAAtLfT.png" alt="pbs.twimg.com/media/CWw5gepWwAAtLfT.png" width="98%">

pbs.twimg.com/media/CW-thPeWsAA_ERR.png" alt="pbs.twimg.com/media/CW-thPeWsAA_ERR.png" width="98%">
Połowa sezonu za nami. Co wiemy? O Scudetto walczyć będzie Inter, Napoli, Juventus i Fiorentina. Roma ostatnio w totalnej rozsypce, chociaż zobaczymy, może się ogarną, do lidera tracą w zasadzie tylko 4 pkt. Ścisk w czubie jest straszny. Milan jakiś jeszcze nieogarnięty, do LM tracą 7 pkt, czyli w zasadzie mogą to jeszcze odrobić. Myślę, że po kasie jaką sypnął Berlusconi przed sezonem brak LM będzie dla niego tragedią. Romagnoli (20-letni obrońca za 25+5 mln euro) udowadnia, że wart był inwestycji.

Osobny akapit chciałem poświęcić pewnemu piłkarzowi, którego nie spodziewałem się tak szybko zobaczyć w dorosłej piłce, mimo, że słyszy się o nim od dawna. W Milanie bramkarza [b]Diego Lopeza wygryzł 16-latek. Giagluigi Donnarumma. [/b]Chłopak urodził się w 99 roku, a jest podstawowym bramkarzem Milanu. Niesamowite. Gdy przychodził na świat Buffon był już 1. bramkarzem reprezentacji Italii. Rozegrał już 9 spotkań, 2 razy zachował czyste konto, raz był wybrany graczem meczu. Wpuścił 7 bramek.

Tutaj wszystkie jego interwencje z Serie A (wkradła się jedna obrona karnego ze sparingu z Realem) - https://www.youtube.com/watch?v=9conXDUZwUw

Grafika porównawcza:

[img]https://pbs.twimg.com/media/CWw5gepWwAAtLfT.png[/img]

[img]https://pbs.twimg.com/media/CW-thPeWsAA_ERR.png[/img]
28 grudnia 2015, 21:03 [cytuj]
Podobno cena za Donnarummę to na dzień dzisiejszy 170 milionów euro. :mrgreen:
Podobno cena za Donnarummę to na dzień dzisiejszy 170 milionów euro. :mrgreen:
28 grudnia 2015, 21:19 [cytuj]
Jego agentem jest Mino Raiola (Pogba, Ibrahimović, Balotelli), to wszystko tłumaczy :P

youtube.com/watch?v=l22d57M-MXU
Jego agentem jest Mino Raiola (Pogba, Ibrahimović, Balotelli), to wszystko tłumaczy :P

https://www.youtube.com/watch?v=l22d57M-MXU
29 grudnia 2015, 07:47 [cytuj]
@Calcio, co mógłbyś powiedzieć o Roberto Soriano?
@[b]Calcio[/b], co mógłbyś powiedzieć o Roberto Soriano?
14 maja 2016, 14:32 [cytuj]
Lorenzo Tonelli blisko przejścia z Empoli do Napoli. 10 mln.
A gdzie wyląduje nasz Glik? Ktoś z top 6-7 Serie A powinien się o niego postarać. Zresztą, w Torino ostatnio Kamil siedzi na ławce, bo trener chce przetestować nowe warianty w przypadku niechybnego odejścia Glika.
Lorenzo Tonelli blisko przejścia z Empoli do Napoli. 10 mln.
A gdzie wyląduje nasz Glik? Ktoś z top 6-7 Serie A powinien się o niego postarać. Zresztą, w Torino ostatnio Kamil siedzi na ławce, bo trener chce przetestować nowe warianty w przypadku niechybnego odejścia Glika.
12 stycznia 2017, 17:14 [cytuj]
Kolejny sezon pod znakiem dominacji Juve, ale widać, że liga POWOLI się odbudowuje :)

Lepszy sezon Milanu i wkrótce przejęcie Interu przed Chińczyków sprawiają, że rosną szansę na odbudowę Serie A. Nie da się bowiem ukryć, że kryzys mediolańskich gigantów dodatkowo osłabił mocno zranioną po aferze korupcyjnej niebywale silną niegdyś ligę :)
Kolejny sezon pod znakiem dominacji Juve, ale widać, że liga POWOLI się odbudowuje :)

Lepszy sezon Milanu i wkrótce przejęcie Interu przed Chińczyków sprawiają, że rosną szansę na odbudowę Serie A. Nie da się bowiem ukryć, że kryzys mediolańskich gigantów dodatkowo osłabił mocno zranioną po aferze korupcyjnej niebywale silną niegdyś ligę :)
13 stycznia 2017, 10:54 [cytuj]
A pamiętacie jeszcze kapitalna atmosferę na stadionach? Teraz to dramat patrząc na te pustki. To jest wizytówka upadku Serie A. Fajnie by było, gdyby wszystko wróciło do starych czasów.
A pamiętacie jeszcze kapitalna atmosferę na stadionach? Teraz to dramat patrząc na te pustki. To jest wizytówka upadku Serie A. Fajnie by było, gdyby wszystko wróciło do starych czasów.
16 stycznia 2017, 00:29 [cytuj]
A dlaczego luidzie przestali przychodzić, moze korupcja :D , brawo slabi polacy :D.
KP czasami cos mądrego powiesz :oops: ,moze dlatego ze polacy tam graja , teoria ze polscy piłkarze wybija SERIA A JEST REALNA ? . To nie gotówka gra 8-)
A dlaczego luidzie przestali przychodzić, moze korupcja :D , brawo slabi polacy :D.
KP czasami cos mądrego powiesz :oops: ,moze dlatego ze polacy tam graja , teoria ze polscy piłkarze wybija SERIA A JEST REALNA ? . To nie gotówka gra 8-)
17 stycznia 2017, 21:19 [cytuj]
Polacy zwiększają oglądalność Serie A w PL, we włoszech wątpie. No chyba, ze Lewy by sie tam przeniósł to inna sprawa.
Polacy zwiększają oglądalność Serie A w PL, we włoszech wątpie. No chyba, ze Lewy by sie tam przeniósł to inna sprawa.
12 lutego 2017, 16:45 [cytuj]
twitter.com/TLubczynski/status/830783058940985348
Czapki z głów!
https://twitter.com/TLubczynski/status/830783058940985348
Czapki z głów!
28 lutego 2017, 23:55 [cytuj]
Dziś niejako w zamian za mecz BVB obejrzalem Puchar Włoch Juve kontra Napoli. Mecz, choć miewal przestoje, w żaden sposób nie kojarzył się z nudnym pojedynkiem na 1:0 gdzie druzyny patrzą jak zamurowac bramkę. Zwlaszcza Juve momentami grało ciekawą i kombinacyjna piłkę. Sila uderzeniowa Higuain- Mandzukic-Dyballa robi wrażenie, choć ten ostatni parę razy denerwujaco odgrywał teatr. Ogólnie wcale bym się nie zdziwił, jakby Juve daleko zaszlo w LM.
Dziś niejako w zamian za mecz BVB obejrzalem Puchar Włoch Juve kontra Napoli. Mecz, choć miewal przestoje, w żaden sposób nie kojarzył się z nudnym pojedynkiem na 1:0 gdzie druzyny patrzą jak zamurowac bramkę. Zwlaszcza Juve momentami grało ciekawą i kombinacyjna piłkę. Sila uderzeniowa Higuain- Mandzukic-Dyballa robi wrażenie, choć ten ostatni parę razy denerwujaco odgrywał teatr. Ogólnie wcale bym się nie zdziwił, jakby Juve daleko zaszlo w LM.
16 września 2018, 23:52 [cytuj]
youtube.com/watch?v=cjz55X6RO7Q

Costa chyba pomylił boiska Serie A z fawelami w Rio :shock:
https://www.youtube.com/watch?v=cjz55X6RO7Q

Costa chyba pomylił boiska Serie A z fawelami w Rio :shock:
17 września 2018, 00:01 [cytuj]
No debil, jak inaczej określić to zachowanie :D No i te przeprosiny: przepraszam kibiców i kolegów z drużyny. Mam nadzieję, że jakieś solidne zawieszenie wjedzie.
No debil, jak inaczej określić to zachowanie :D No i te przeprosiny: przepraszam kibiców i kolegów z drużyny. Mam nadzieję, że jakieś solidne zawieszenie wjedzie.
25 stycznia 2019, 20:09 [cytuj]
futbol.pl/images/big_1548340201_piatek_milan.jpg" alt="futbol.pl/images/big_1548340201_piatek_milan.jpg" width="98%">

Krzysztof Piątek oficjalnie piłkarzem Milanu! Kwota transferu 35 mln. ojrasów co sprawia że Krzychu jest najdroższym polskim piłkarzem w historii. Życzę mu z całego serca powodzenia i odpalenia na San Siro choć osobiście jak dla mnie jeszcze za wcześnie na taki krok (mógł przynajmniej do końca sezonu pograć w Genoi i oswoić się na dobre w lidze). Do Milanu mam wielki sentyment więc i życzę im powrotu do czołówki i fajnie jak Krzysztof będzie tam pierwszą armatą!
[img]http://futbol.pl/images/big_1548340201_piatek_milan.jpg[/img]

Krzysztof Piątek oficjalnie piłkarzem Milanu! Kwota transferu 35 mln. ojrasów co sprawia że Krzychu jest najdroższym polskim piłkarzem w historii. Życzę mu z całego serca powodzenia i odpalenia na San Siro choć osobiście jak dla mnie jeszcze za wcześnie na taki krok (mógł przynajmniej do końca sezonu pograć w Genoi i oswoić się na dobre w lidze). Do Milanu mam wielki sentyment więc i życzę im powrotu do czołówki i fajnie jak Krzysztof będzie tam pierwszą armatą!
1 lutego 2019, 00:23 [cytuj]
Ładnie zaczął, oby tak dalej.
Ładnie zaczął, oby tak dalej.
|<  <<  <  41  42  43  44  45  
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 5 4 1 0 13
2. VfL Wolfsburg 5 4 1 0 13
3. Borussia Dortmund 5 4 0 1 12
4. Bayer Leverkusen 5 3 1 1 10
5. FSV Mainz 5 3 1 1 10
6. SC Freiburg 5 2 3 0 9
7. 1. FC Köln 5 2 2 1 8
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. badus22 81
2. Kamilos09 78
3. Krzpiczek16 78
4. Kuba726 75
5. kasztan 75
6. Mitre 75
7. donpedro 75
cała tabela

shoutbox

Bielak
Bielak 4 godzin temu

Ale byłby płacz w kraju jakby Lewy przegrał :D Borek by chyba do Wisły z kamieniem skoczył z rozpaczy :D

Kuba726
Kuba726 Dzisiaj, 11:02

O ile w walkę o mistrza się nie łudzę ponieważ Bayern to mimo wszystko nadal półka wyżej i ciężko wierzyć w to że na ten moment może ktoś im zagrozić.Natomiast walka o koronę króla strzelców zapowiada się genialnie jeżeli obojgu dopisze zdrowie to mam wrażenie że do końca będą się ważyć losy i Erling może jak najbardziej zdetronizować Roberta

Pingas
Pingas Wczoraj, 20:18

Można gdzieś obejrzeć skrót z Viaplay poza ich serwisem? Z czystej ciekawości chciałbym zobaczyć reakcję Borasa na bramki Haalanda

Marcio22
Marcio22 Wczoraj, 19:42

Ajax to sobie moze z besiktasem i Sportingiem strzelac , nawet z nami ale najpierw beda przegrywać 2-3 zero

F1066
F1066 Wczoraj, 19:41

sportbild.bild.de/bundesliga/vereine/borussia-dortmund/bvb-watzke-macht-hoffnung-auf-haaland-verbleib-77718116.sport.html

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:36

Za tydzień Gladbach to na pewno czysto nie będzie :P

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Wczoraj, 19:35

Do meczu z Ajaksem jeszcze wiele może się zmienić. I u nas, i u nich.

Armandzio
Armandzio Wczoraj, 19:33

czyli taki wesoly sezon jak hoffenheim za Nagelsmanna...jakies 6:3 z Koln czy 4:2 z Wolfsburgiem

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:32

bo są mega ofensywni

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:32

z lepszym rywalem nie mamy co szukać , aż boję się ajaksu

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:31

Borix Nie zrobi nic, bo to jest już który trener, który ma ten sam problem. Zwyczajnie mamy cienkich zawodników w tej formacji i takie są fakty.

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:31

Q4RTRIDG3 Na plus ilość strzelonyc ale u świń

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:29

na uczyć ustawiania w obronie i tyle to 50% jego winy

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 19:29

Na plus ilość strzelonych

Borix
Borix Wczoraj, 19:29

Ale co ma Rose zrobić? Nauczyć ich biegać i skakać?

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:29

ale wygrywamy tylko szkoda bo jak my mamy dobry sezon w lidze to świnie kosmiczny poziom

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:28

"A no tak sory

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Wczoraj, 19:28

Jeszcze VfB ma więcej.

Sis
Sis Wczoraj, 19:28

Przed Rose mnóstwo roboty. Ogarnąć defensywę i może jakoś to będzie.

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:27

Tylko Bochum, Furth i Hertha straciła więcej goli, więc grono mamy na prawde zacne

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:25

idziemy po rekord straconych bramek

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:25

Mynie zrobił asyste zawalił bramkę tzn nic specjalnego nie pograł

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 19:25

Witsel niestety znowu słabo

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:24

Marek róża wnerwiony, bo w obronie dalej dno

Tm.vsz
Tm.vsz Wczoraj, 19:24

Wnioski po meczu są takie że watzke powinien zatrudnić osobno trenera od obrony bo Rose sam tego burdelu nie ogarnie

Borix
Borix Wczoraj, 19:24

Chciałbym dożyć meczu BVB bez straty bramki.

Dargos
Dargos Wczoraj, 19:24

Bramka i ofensywa BVB : poziom technologiczny Europy Zachodniej, defensywa BVB: poziom technologiczny głębokiej Syberii

Filipinnczyk
Filipinnczyk Wczoraj, 19:23

MGimol chodzi mi bardziej o mentalność że już jak stracą to nie bronią się jak za Favrem tylko idą dalej.

stopter.
stopter. Wczoraj, 19:23

Marek Roza wnerwiony cos

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:23

Ja nie wiem u nas to by chyba musiał sprzedać całą obronę 1 w 1 i zbudować od nowa,żeby nie tracić tych bramek

statystyki

Użytkownicy online: Mila , mixdx, Piotrek652, LuQiiii, pat10
Gości online: 52
Zarejestrowanych użytkowników: 9223
Ostatnio zarejestrowany: Szagi

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem