Borussia Dortmund – BVB – aktualności (transfery, mecze, skład)

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  33  34  35  36  37    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Inne ligi » Serie A
6 maja 2014, 20:27 [cytuj]
Mattia De Sciglio, bardzo dobrze zapowiadający się boczny obrońca, szalenie dojrzały na boisku, jaki poza nim. Grywa już w 1. reprezentacji, grał na Pucharze Konfederacji, być może pojedzie na Mundial, ale w tym sezonie opuścił sporo spotkań przez kontuzję. Dobra lewa i prawa noga, stąd nie ma problemu z grą na oby dwóch stronach defensywy.

2. Projekt Romy piękny, wokół stadionu ma się znajdować całe miasteczko Romy, ze sklepami klubowymi, muzeum i innymi pierdołami. Roma ma pieniądze i jest w posiadaniu amerykańskiej grupy kapitałowej (amerykańskiej, ale to amerykanie włoskiego pochodzenia). Jak to amerykanie wiele poświęcili i poświęcają na marketing. Przejmując klub byli zaskoczeni, że Rzymianie nie poświęcali temu praktycznie nic, brak social mediów. Teraz Roma jest aktywna w internecie (mój ulubiony film, polecam: youtube.com/watch?v=Boj8llp0iI8 ), co rusz podpisuje kontrakty z Disneyem, Nike i innymi dużymi markami itd. Prezydent Romy w niedawnym wywiadzie przyznał, że pozyskanie takiego klubu to dar od Boga, bo Rzym to wspaniałe miejsce na dużą piłkę, codziennie ląduje tu setki turystów, stolica Włoch. Kto jak kto, ale pewnie Amerykanie będą potrafili to wszystko wykorzystać.

BTW. poza Romą obecnie trwają prace na stadionie Udinese. Odnowiono trybunę główną, przybliżono do niej murawę, teraz będą burzyć 3 pozostałe trybuny, a na ich miejscu powstaną nowe. Ma to wyglądać tak: cdn.corrieredellosport.it/images/14/C_3_Media_1687314_immagine_obig.jpg

3. Właśnie trwa mecz pomiędzy Fiorentiną a Sassuolo. Juventus poza 50% praw do Immobile, posiada prawa do 19-letniego Domenico Berardiego z Sassuolo, wybranego rok temu (czyli w wieku lat 18) najlepszym napastnikiem 2. ligi włoskiej. Berardi właśnie skompletował hattricka i zaliczył asystę, a łącznie ma już 16 bramek (4 bramki strzelił Milanowi) w lidze i 4 asysty, co jak na 19-latka we Włoszech jest wynikiem imponującym. Ciekawe czy to może nie jego zamiast Immobile będzie Juventus chciał ściągnąć do klubu na przyszły sezon.

BTW. Po groźnej kontuzji, półrocznej przerwie wrócił wŁaśnie Giuseppe Rossi i od razu strzelił bramkę. Nie mam wątpliwości, że gdyby nie kontuzja to on by był królem strzelców i gdyby nie ostatnie 3 lata gdzie poza 0,5 roku (w ktorych walnął 15 bramek) się cały czas leczył to dziś byłby w zupełnie innym miejscu. Gracz z talentem na miarę tych najlepszych, okrutnie stopowany przez kontuzje.
Mattia De Sciglio, bardzo dobrze zapowiadający się boczny obrońca, szalenie dojrzały na boisku, jaki poza nim. Grywa już w 1. reprezentacji, grał na Pucharze Konfederacji, być może pojedzie na Mundial, ale w tym sezonie opuścił sporo spotkań przez kontuzję. Dobra lewa i prawa noga, stąd nie ma problemu z grą na oby dwóch stronach defensywy.

2. Projekt Romy piękny, wokół stadionu ma się znajdować całe miasteczko Romy, ze sklepami klubowymi, muzeum i innymi pierdołami. Roma ma pieniądze i jest w posiadaniu amerykańskiej grupy kapitałowej (amerykańskiej, ale to amerykanie włoskiego pochodzenia). Jak to amerykanie wiele poświęcili i poświęcają na marketing. Przejmując klub byli zaskoczeni, że Rzymianie nie poświęcali temu praktycznie nic, brak social mediów. Teraz Roma jest aktywna w internecie (mój ulubiony film, polecam: http://www.youtube.com/watch?v=Boj8llp0iI8 ), co rusz podpisuje kontrakty z Disneyem, Nike i innymi dużymi markami itd. Prezydent Romy w niedawnym wywiadzie przyznał, że pozyskanie takiego klubu to dar od Boga, bo Rzym to wspaniałe miejsce na dużą piłkę, codziennie ląduje tu setki turystów, stolica Włoch. Kto jak kto, ale pewnie Amerykanie będą potrafili to wszystko wykorzystać.

BTW. poza Romą obecnie trwają prace na stadionie Udinese. Odnowiono trybunę główną, przybliżono do niej murawę, teraz będą burzyć 3 pozostałe trybuny, a na ich miejscu powstaną nowe. Ma to wyglądać tak: http://cdn.corrieredellosport.it/images/14/C_3_Media_1687314_immagine_obig.jpg

3. Właśnie trwa mecz pomiędzy Fiorentiną a Sassuolo. Juventus poza 50% praw do Immobile, posiada prawa do 19-letniego Domenico Berardiego z Sassuolo, wybranego rok temu (czyli w wieku lat 18) najlepszym napastnikiem 2. ligi włoskiej. Berardi właśnie skompletował hattricka i zaliczył asystę, a łącznie ma już 16 bramek (4 bramki strzelił Milanowi) w lidze i 4 asysty, co jak na 19-latka we Włoszech jest wynikiem imponującym. Ciekawe czy to może nie jego zamiast Immobile będzie Juventus chciał ściągnąć do klubu na przyszły sezon.

BTW. Po groźnej kontuzji, półrocznej przerwie wrócił wŁaśnie Giuseppe Rossi i od razu strzelił bramkę. Nie mam wątpliwości, że gdyby nie kontuzja to on by był królem strzelców i gdyby nie ostatnie 3 lata gdzie poza 0,5 roku (w ktorych walnął 15 bramek) się cały czas leczył to dziś byłby w zupełnie innym miejscu. Gracz z talentem na miarę tych najlepszych, okrutnie stopowany przez kontuzje.
11 maja 2014, 22:59 [cytuj]
Conte publicznie narzeka na skład czyt. domaga się transferów. Ciekawe czy odejdzie bo wypowiedział się dość dosadnie.

btw. nie mogę czytać tych innych stron. Wchodze w komentarze na stronie Juve a tam już; [quote]Czy odpadniecie z grupy LM to jest max. dla mistrza Włoch?
Juventus ma mocny skład, trochę uzupełnień i skupienie się na LM i jest spora szansa. Czy BvB w zeszłym sezonie miało skład nawet na 1/2 LM?Na pewno nie zresztą awansowali tam dzięki błędowi sędziego. Czy Atletico ma skład obecnie na finał LM? Oczywiście,że nie [...][/quote]
:roll:
:roll:
12 maja 2014, 13:55 [cytuj]
No sytuacja w Juventusie jest nieciekawa. Conte wygrał ligę 3 razy z rzędu, w tym sezonie pobijając rekord punktów. Chciałby coś osiągnąć w Europie więc oczekuje mocnych transferów. Tak naprawdę piłka jest po stronie zarządu. Albo rzucą kasą na przebudowę drużyny by powalczyć w Europie i zostaną z Conte, człowiekiem który scala wszyscy w tym klubie i za którym piłkarze poszliby w ogień, albo zostają bez trenera, sprowadzając na jego miejsce jakiegoś bezjajecznego Allegriego czy Manciniego i robią kosmetyczne zmiany w starzejącej się ekipie - przy drugiej opcji za chwilę klub zamieniłby się pewnie w coś na wzór Interu po Mourinho. Starzejąca kadra i zawodnicy bez swojego przywódcy. Mam nadzieję, że Juventus jednak spotka się z akcjonariuszami z EXORu (problem w tym, że oni najchętniej wydają pieniądze na F1) i poprosi o pieniądze na transfery.
No i druga sprawa, jeżeli sprzedadzą króla strzelców ligi - Immobile, a następnie zatrudnią nowego trenera i dopiero siądą z nim by omówić strategie kluby na lenie mercato.. hmm.. to się kupy nie trzyma.
No sytuacja w Juventusie jest nieciekawa. Conte wygrał ligę 3 razy z rzędu, w tym sezonie pobijając rekord punktów. Chciałby coś osiągnąć w Europie więc oczekuje mocnych transferów. Tak naprawdę piłka jest po stronie zarządu. Albo rzucą kasą na przebudowę drużyny by powalczyć w Europie i zostaną z Conte, człowiekiem który scala wszyscy w tym klubie i za którym piłkarze poszliby w ogień, albo zostają bez trenera, sprowadzając na jego miejsce jakiegoś bezjajecznego Allegriego czy Manciniego i robią kosmetyczne zmiany w starzejącej się ekipie - przy drugiej opcji za chwilę klub zamieniłby się pewnie w coś na wzór Interu po Mourinho. Starzejąca kadra i zawodnicy bez swojego przywódcy. Mam nadzieję, że Juventus jednak spotka się z akcjonariuszami z EXORu (problem w tym, że oni najchętniej wydają pieniądze na F1) i poprosi o pieniądze na transfery.
No i druga sprawa, jeżeli sprzedadzą króla strzelców ligi - Immobile, a następnie zatrudnią nowego trenera i dopiero siądą z nim by omówić strategie kluby na lenie mercato.. hmm.. to się kupy nie trzyma.
12 maja 2014, 14:07 [cytuj]
@Calcio, świetnie się czyta te twoje wpisy dotyczące Serie A. Mam nadzieję, że na dłużej zagrzejesz miejsca na forum Borussii! ;-)
@Calcio, świetnie się czyta te twoje wpisy dotyczące Serie A. Mam nadzieję, że na dłużej zagrzejesz miejsca na forum Borussii! ;-)
12 maja 2014, 14:27 [cytuj]
Hmm a jakiej on może oczeikwać kasy na transfery?
12 maja 2014, 15:02 [cytuj]
"mDawid" powiedział/a:
Mam nadzieję, że na dłużej zagrzejesz miejsca na forum Borussii! ;-)
Jak przyjdzie do Borussi Immobile to na pewno. Oglądałem City ze względu na Balotellego, oglądałem Villarreal ze względu na Rossiego, będę i oglądał Borussię ze względu na Immobile.

"Mortis" powiedział/a:

Dużej. Gdy przychodził do klubu 3 lata temu zastał zgliszcza i wtedy też, nie siedział cicho jak Delneri czy Allegri, czekając na to co mu klub sprowadzi, lecz od razu pokazał, że nie jest popierdółką i odbył rozmowę z prezesem przedstawiając wizję zespołu i nalegając na pieniądze na wzmocnienia, a z dyrektorem sportowym Marottą zaczął od kłótni (dzisiaj żyją w wielkiej przyjaźni) pokazując mu, że to Conte będzie decydował o transferach. Zresztą jedyny pomysł Marotty - Elia, sprowadzony bez zgody trenera musiał przesiedzieć cały sezon na ławce. Wracając do kasy, mało kto pewnie zdaje sobie sprawę, ale gdy Conte przyszedł do Juventusu 3 lata temu i oczekiwał pieniędzy, to EXOR dał Juventusowi 100 milionów (80 mln wydali na czysto na wzmocnienia!). Nie były to jednak spektakularne transfery, lecz budowa od podstaw nowego zespołu stąd te 80 milionów poszło na wiele transferów - Vidal, Vucinić, Lichtsteiner, Giaccherini, wspomniany Elia wykupienie Matriego Pepe i Quagliarelli.
Dziś Conte chce zmienić ustawienie na 4-3-3 i potrzebni mu skrzydłowi, podobno chce m.in. Sancheza oraz blokuje promocje w postaci Naniego. Chce też odświeżyć starzejącą się drużynę. Pojawiły się pierwsze plotki, że EXOR może dać Juventusowi 60 mln. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ja mam nadzieję, że to blef ze strony Antonio, by dostać pieniądze na przebudowę drużyny i spełnienia swojej ambicji, jaką jest LM.
Jak przyjdzie do Borussi Immobile to na pewno. Oglądałem City ze względu na Balotellego, oglądałem Villarreal ze względu na Rossiego, będę i oglądał Borussię ze względu na Immobile.

[quote="Mortis"]Hmm a jakiej on może oczeikwać kasy na transfery?
13 maja 2014, 14:58 [cytuj]
Dobra akcja, podczas derbowego meczu gdy kibic Milanu nacisnął "podziel się" cola wypadała po stronie Interu i na odwrót.

youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hd7eOxQ8kgI
Dobra akcja, podczas derbowego meczu gdy kibic Milanu nacisnął "podziel się" cola wypadała po stronie Interu i na odwrót.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hd7eOxQ8kgI
16 maja 2014, 18:37 [cytuj]
Heh dobra akcja :-) nie wiem co bym zrobił jakbym w ekranie zobaczył jakiegoś smerfa :lol:

btw. Zanetti kończy karierę, słów mi brak by opisać to jak wielkim wzorem do naśladowania jest ten piłkarz, facet który z 40-tką na karku potrafił sprintem przebiec z piłką całą długość boiska mijając młodziaków jak tyczki na treningu którzy nie potrafili go nawet dogonić, mimo takiego wieku ciągle grał z wielką pasją i zaangażowaniem niczym junior zauroczony magią wielkiego futbolu, nie widziałem żeby kiedykolwiek przejawiał syndrom "wypalenia zawodowego", wielki profesjonalista, piłkarz unikatowy których dzisiaj już praktycznie nie widać na boiskach a patrząc w jakim kierunku zmierza ten świat coraz bardziej obawiam się tego że takich piłkarzy w życiu już nie zobaczymy.

Biję pokłony, pełen szacunek panie Zanetti! tak się żegna legendy.
youtube.com/watch?v=Vc4ssVK6MNY
youtube.com/watch?v=Jz5Cj0zoKTE
youtube.com/watch?v=UJlG2CGMvjA

www4.pictures.zimbio.com/gi/Bayern+Muenchen+v+Inter+Milan+UEFA+Champions+bHurX9wW2kgl.jpg" alt="www4.pictures.zimbio.com/gi/Bayern+Muenchen+v+Inter+Milan+UEFA+Champions+bHurX9wW2kgl.jpg" width="98%">
Heh dobra akcja :-) nie wiem co bym zrobił jakbym w ekranie zobaczył jakiegoś smerfa :lol:

btw. Zanetti kończy karierę, słów mi brak by opisać to jak wielkim wzorem do naśladowania jest ten piłkarz, facet który z 40-tką na karku potrafił sprintem przebiec z piłką całą długość boiska mijając młodziaków jak tyczki na treningu którzy nie potrafili go nawet dogonić, mimo takiego wieku ciągle grał z wielką pasją i zaangażowaniem niczym junior zauroczony magią wielkiego futbolu, nie widziałem żeby kiedykolwiek przejawiał syndrom "wypalenia zawodowego", wielki profesjonalista, piłkarz unikatowy których dzisiaj już praktycznie nie widać na boiskach a patrząc w jakim kierunku zmierza ten świat coraz bardziej obawiam się tego że takich piłkarzy w życiu już nie zobaczymy.

Biję pokłony, pełen szacunek panie Zanetti! tak się żegna legendy.
https://www.youtube.com/watch?v=Vc4ssVK6MNY
https://www.youtube.com/watch?v=Jz5Cj0zoKTE
https://www.youtube.com/watch?v=UJlG2CGMvjA

[img]http://www4.pictures.zimbio.com/gi/Bayern+Muenchen+v+Inter+Milan+UEFA+Champions+bHurX9wW2kgl.jpg[/img]
18 maja 2014, 22:50 [cytuj]
Torino chyba nie awansowało do ligi europejskiej, natomiast Immobile oficjalnie został królem strzelców.
Torino chyba nie awansowało do ligi europejskiej, natomiast Immobile oficjalnie został królem strzelców.
18 maja 2014, 23:17 [cytuj]
Nooo Zanetti. Szkoda, szkoda. Z bólem serca żegnałem Maldiniego, Nestę, Gattuso, Del Piero, Inzaghiego. Bohaterów mojego dzieciństwa. Zanetti to nie Włoch, ale zawsze będę miał do niego szacunek. Boję się zbliżającego odejścia króla Rzymu.

---
s29.postimg.org/eyxq2luuf/asd.png

Torino nie strzeliło karnego w 93 minucie i jest poza pucharami. Dzisiaj niezłe emocje w walce o LE, fajnie wyglądała sytuacja jak piłkarze Parmy przy ławce oglądali karnego Cerciego przy niesamowitej ciszy całego stadionu i ta radość jak Rosati obronił.
Nooo Zanetti. Szkoda, szkoda. Z bólem serca żegnałem Maldiniego, Nestę, Gattuso, Del Piero, Inzaghiego. Bohaterów mojego dzieciństwa. Zanetti to nie Włoch, ale zawsze będę miał do niego szacunek. Boję się zbliżającego odejścia króla Rzymu.

---
http://s29.postimg.org/eyxq2luuf/asd.png

Torino nie strzeliło karnego w 93 minucie i jest poza pucharami. Dzisiaj niezłe emocje w walce o LE, fajnie wyglądała sytuacja jak piłkarze Parmy przy ławce oglądali karnego Cerciego przy niesamowitej ciszy całego stadionu i ta radość jak Rosati obronił.
20 maja 2014, 16:07 [cytuj]
fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/10173696_643403002379817_7089023902362494280_n.png" alt="fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/10173696_643403002379817_7089023902362494280_n.png" width="98%">

Chciałbym u nas Cuadrado... Ale cena za niego jest niemożliwa dla nas niestety.

Swoją drogą ciekawe, że wepchnęli Palaciosa, a nie Immobile.
[img]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/10173696_643403002379817_7089023902362494280_n.png[/img]

20 maja 2014, 17:00 [cytuj]
"scantis" powiedział/a:
Nie "wepchnęli", tylko tak wyszło ze średniej ocen. A że tam czasem oceniają dziwnie, to i wyszło jak wyszło. ;-)
Nie "wepchnęli", tylko tak wyszło ze średniej ocen. A że tam czasem oceniają dziwnie, to i wyszło jak wyszło. ;-)
20 maja 2014, 17:20 [cytuj]
Czyli wepchnęli ocenami :-D
Czyli wepchnęli ocenami :-D
20 maja 2014, 18:17 [cytuj]
Akurat ta strona ma statystyki z opty która dostarcza dane do największych lig i klubów na świecie, tam dziwnie nie oceniają , tylko kluczowe akcje są mocno punktowane.
Akurat ta strona ma statystyki z opty która dostarcza dane do największych lig i klubów na świecie, tam dziwnie nie oceniają , tylko kluczowe akcje są mocno punktowane.
23 maja 2014, 21:06 [cytuj]
Jakies wloskie cos pisze, ze Emery bedzie od nastepnego sezonu trenerem Milanu. Mam nadzieje, ze to nieprawda.
Jakies wloskie cos pisze, ze Emery bedzie od nastepnego sezonu trenerem Milanu. Mam nadzieje, ze to nieprawda.
23 maja 2014, 21:08 [cytuj]
Po Cuper'ze i Benitez'ie byłby kolejny trener z przeszłością w Valencii.
Po Cuper'ze i Benitez'ie byłby kolejny trener z przeszłością w Valencii.
24 maja 2014, 21:49 [cytuj]
Lexy
Chyba pomyliłeś Milan z Interem :-P
Lexy
Chyba pomyliłeś Milan z Interem :-P
24 maja 2014, 22:41 [cytuj]
Nie wiem co mi sie ubzdurało, jasne że miałem na myśli Inter a Madrisso pisał o Milanie.
Nie wiem co mi sie ubzdurało, jasne że miałem na myśli Inter a Madrisso pisał o Milanie.
26 maja 2014, 11:54 [cytuj]
"scantis" powiedział/a:
[url=fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/10173696_643403002379817_7089023902362494280_n.png]Obrazek[/url]

Ja z dużym dystansem podchodzę do tej strony. Często komiczne "11" kolejki, Ranocchia, który rozegrał fatalny sezon jest wg ich ocen jednym z najlepszych obrońców, De Rossi ma wpisane w słabych cechach: wślizgi :-x itd.

Co do tej 11. Palacio rozegrał dobry sezon, ale nie na "11" sezonu, Pogba jak na razie gra jeden dobry mecz na 4 - gdzie mu do np. Vidala, który był chyba najlepszym graczem całej ligi. Nie wiem jakim cudem też dali bramkarza Atalanty tutaj, itd.
Ja z dużym dystansem podchodzę do tej strony. Często komiczne "11" kolejki, Ranocchia, który rozegrał fatalny sezon jest wg ich ocen jednym z najlepszych obrońców, De Rossi ma wpisane w słabych cechach: wślizgi :-x itd.

Co do tej 11. Palacio rozegrał dobry sezon, ale nie na "11" sezonu, Pogba jak na razie gra jeden dobry mecz na 4 - gdzie mu do np. Vidala, który był chyba najlepszym graczem całej ligi. Nie wiem jakim cudem też dali bramkarza Atalanty tutaj, itd.
27 maja 2014, 19:38 [cytuj]
@Calcio
Jak sobie w poprzednim sezonie radzil sobie Iturbe w Hellasie? Nada sie gosc do Realu?
@Calcio
Jak sobie w poprzednim sezonie radzil sobie Iturbe w Hellasie? Nada sie gosc do Realu?
|<  <<  <  33  34  35  36  37    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 13 10 1 2 31
2. Borussia Dortmund 13 10 0 3 30
3. Bayer Leverkusen 13 7 3 3 24
4. SC Freiburg 13 6 4 3 22
5. TSG 1899 Hoffenheim 13 6 2 5 20
6. Union Berlin 13 5 5 3 20
7. VfL Wolfsburg 13 6 2 5 20
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 216
2. JungKamil3 204
3. kewin2103 195
4. badus22 195
5. Mitre 192
6. kostek12409 192
7. tsaw 189
cała tabela
shoutbox
F1066
F1066 Wczoraj, 22:57

Aki,Aki! Chyba facet sie zapomnial.Mowa ciala, cos go meczy, gdzies boli? 3x ogladalem ten wywiad.

F1066
F1066 Wczoraj, 22:36

Aki Watzke o szansach na majstra:) Erlingu, Marco jednym i drugim:) sport.sky.de/fussball/artikel/watzke-exklusiv-vor-klassiker-die-sollen-ruhig-mal-kommen/12483361/34130 Niestety Deutsch!!!

CzarnoŻółtyKot
CzarnoŻółtyKot Wczoraj, 21:36

zesik Rangnick ma pracować tymczasowo do końca sezonu, później będą chcieli zaangażować Ten Haga z Ajaxu, a on z kolei miałby dalej pozostać na Old Trafford w charakterze konsultanta.

F1066
F1066 Wczoraj, 21:10

No to w sobote na murawie Felix Zwayer.

F1066
F1066 Wczoraj, 20:04

Maukoko znowu na chorobowym. Podobno w sobotnim meczu U23 zerwal sciegna.

F1066
F1066 Wczoraj, 19:52

Moze cos dla fanow Romana? blick.ch/sport/fussball/international/bundesliga/wegen-einer-strategischen-fehlleistung-so-verbrennt-dortmund-147000-euro-pro-spiel-mit-buerki-id17029019.html?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=blick-page-post&utm_content=bot-sport Wychodzi na to,ze Roman za kazdy spiel BVB nawet przed TV kasuje 147tysia yuro :) Wiec po co szukac nowej roboty xP

F1066
F1066 Wczoraj, 19:28

Rangnick nie ma zezwolenia na prace, wiec MU musi troche zaczekac. Niestety Brexit.

grzegorzBVB
grzegorzBVB Wczoraj, 17:48

Akinkunmi Amoo, dobry kozak, młode talenty zawsze mile widziane

T-Mac
T-Mac Wczoraj, 17:30

Grunt, że Roberto zgarnął chociaż Złotego Andruta...

obywatelap
obywatelap Wczoraj, 16:12

Czyli Morey wraca na drugą część sezonu. Dobra wiadomość.

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 15:22

A on już klepniety ?

zesik
zesik Wczoraj, 11:58

Jak oceniacie zatrudnienie Ralfa Rangnicka w Man Utd? :) Jestem serio ciekaw jak sobie poradzi. Dzięki swojej twardej ręce może dojść do małych zgrzytów w najbliższym czasie aczkolwiek wg mnie dobry ruch. Nie ukrywam,że nie raz chętnie widziałem go w roli trenera BVB.

F1066
F1066 Wczoraj, 11:12

twitter.com/SkySportDE/status/1465605903823081472

F1066
F1066 Wczoraj, 10:05

30.11.2021 07:29 Uhr Hat der BVB einen Sancho-Nachfolger gefunden. Podobno w szwedzkim Hammarby IF odkryto nastepce Sancho.

F1066
F1066 Wczoraj, 09:52

W Top 10 talentow byl tez Gio Reyna kicker.de/kopa-trophaee-pedri-sticht-bellingham-und-musiala-aus-880751/artikel

Murzyn
Murzyn Wczoraj, 07:34

youtube.com/watch?v=_dTbyatmezc

Murzyn
Murzyn Wczoraj, 07:08

Polskie portale informacyjne powinny zmienić kolor na czarny, flagi państwowe do połowy masztu, a dzwon Zygmunta winien bić przez całą noc.

Sis
Sis 1 dni temu, 2021-11-29

messi z zp, teraz ranga tego konkursiku spadła praktycznie poniżej poziomu morza xD

Le0n
Le0n 1 dni temu, 2021-11-29

Jude 2 miejsce U21.

Sis

Myślę, że za parę lat to nasz zawodnik regularnie będzie w TOP 3 w tym plebiscycie. Mowa oczywiście o sympatycznym Norwegu. Szkoda tylko, że nie będzie już grał w koszulce BVB.

Le0n
Le0n 1 dni temu, 2021-11-29

Co do ZP to tylko jednemu zawodnikowi w barwach BVB udało się ją zdobyć. To Matthias Sammer. Co ciekawsze tylko ten jeden raz przez wszystkie edycje przedstawiciel Borussii był w TOP 5.

Kagawa2333
Kagawa2333 1 dni temu, 2021-11-29

Lewandowski nie wygra. A powinien. Wygra Messi. W sprawiedliwym świecie Lewy odbierałby drugą złotą piłkę. Bo rok 2020 zjadł po prostu. Nie jest to przyjemne patrzac na to w jakim klubie gra, ale i tak cieszy, że rodak szturmem stał się jednym z najlepszych srodkowych napastników w historii. A przeciez do konca kariery troche zostalo

artur1973
artur1973 1 dni temu, 2021-11-29

Lewy już dostał Złota Piłkę

auman
auman 1 dni temu, 2021-11-29

Danie komuś innemu niż lewy ZP to będzie cyrk.

Borussen1909PL
Borussen1909PL 1 dni temu, 2021-11-29

Jak Lewandowski wygra to przed tydzień nie wchodzę na media społecznościowe bo jedyne co będę widział to artykuły o nim. I tak już jest ich za dużo

Sis

Nie przepadam za Lewym ale jak ktokolwiek inny dostanie ZP to będzie po prostu kabaret. Nie wierzę że Messi który gaśnie od paru lat może wygrać. To się po prostu w pale nie mieści.

auman
auman 1 dni temu, 2021-11-29

65 tys będzie kibiców

F1066
F1066 2 dni temu, 2021-11-29

Po meczu w Köln zieloni placza, AfD sie dobrze bawi :)

Andre_1909
Andre_1909 2 dni temu, 2021-11-29

Wstałem dziś rano i pczułem okropny ból. Ból związany z tym, że nie wygraliśmy z tymi miernotami z Lipska bo teraz moglibyśmy mieć lidera... No ale sami wtedy graliśmy jak dziady :(

Andre_1909
Andre_1909 2 dni temu, 2021-11-29

ma być 65 tys. @BVBdude

statystyki
Użytkownicy online:
Gości online: 48
Zarejestrowanych użytkowników: 9283
Ostatnio zarejestrowany: marcin.meblik@wp.pl
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?
Zarejestruj się
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem