Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Inne ligi » Serie A
9 czerwca 2007, 19:12 [cytuj]
W tym temacie rozmawiamy odnośnie włoskiej Serie A
W tym temacie rozmawiamy odnośnie włoskiej Serie A
10 czerwca 2007, 14:47 [cytuj]
Nie cierpie tej ligi jest nudna jak flaki z olejem!!!! POdobał mi sie tylko 1 mecz finałowy pucharu Włoch z tego sezonu kiedy Roma rozbiła Inter:D:D:D
Nie cierpie tej ligi jest nudna jak flaki z olejem!!!! POdobał mi sie tylko 1 mecz finałowy pucharu Włoch z tego sezonu kiedy Roma rozbiła Inter:D:D:D
26 czerwca 2007, 16:54 [cytuj]
Sezon ktory przed nami zapowiada sie o wiele ciekawej. Wraca Wielki Juventus i bez ujemnych punktow zagraja zespoly co roku liczace sie w Serie A. Co myslicie czy Juve po awansie zdobedzie tytul??
Sezon ktory przed nami zapowiada sie o wiele ciekawej. Wraca Wielki Juventus i bez ujemnych punktow zagraja zespoly co roku liczace sie w Serie A. Co myslicie czy Juve po awansie zdobedzie tytul??
26 czerwca 2007, 16:56 [cytuj]
[quote]Co myslicie czy Juve po awansie zdobedzie tytul??[/quote] Są wzmocnienia, ale na tytuł jeszcze za wcześnie. Uważam, że tytuł zdobędzie Inter, w dalszej kolejności: Milan, Roma, Juve, Lazio, Viola...
Są wzmocnienia, ale na tytuł jeszcze za wcześnie. Uważam, że tytuł zdobędzie Inter, w dalszej kolejności: Milan, Roma, Juve, Lazio, Viola...
26 czerwca 2007, 17:08 [cytuj]
Licze i tak na pierwsza trojke i mam nadzieje ze sie nie pomyle. Inter moze byc faktycznie poza zasiegiem ale czy Milan. Roma nie powinna stanowic duzego zagrozenia.
Licze i tak na pierwsza trojke i mam nadzieje ze sie nie pomyle. Inter moze byc faktycznie poza zasiegiem ale czy Milan. Roma nie powinna stanowic duzego zagrozenia.
26 czerwca 2007, 19:39 [cytuj]
Uwielbiam Inter Mediolan z tej ligi. Jezli chodzi o jude czytaj juve ;) to oszusci wrocili teraz ino pytanie, czy znowu beda kupowac mecze ? :mrgreen:. Ok bez napinki jezeli, chodzi o Serie A, to zupelnie inny styl gry niz Bundesliga. Bardziej podchodzi sie taktycznie do gry, np : strzel bramke cofni sie i kontroj jak sie da. Cos w tym stylu jezeli chodzi o opis gry. Oczywiscie, ze zdarzaja sie druzyny, ktore nie prefreferuja tego, ale wiekszosc tak jak cala reprezentacja wloch jedzie tym stlylem juz od paru dobrych lat.
Uwielbiam Inter Mediolan z tej ligi. Jezli chodzi o jude czytaj juve ;) to oszusci wrocili teraz ino pytanie, czy znowu beda kupowac mecze ? :mrgreen:. Ok bez napinki jezeli, chodzi o Serie A, to zupelnie inny styl gry niz Bundesliga. Bardziej podchodzi sie taktycznie do gry, np : strzel bramke cofni sie i kontroj jak sie da. Cos w tym stylu jezeli chodzi o opis gry. Oczywiscie, ze zdarzaja sie druzyny, ktore nie prefreferuja tego, ale wiekszosc tak jak cala reprezentacja wloch jedzie tym stlylem juz od paru dobrych lat.
27 czerwca 2007, 00:58 [cytuj]
nie bede sie rozpisywal...nie znosze wloskiej pilki :-P
nie bede sie rozpisywal...nie znosze wloskiej pilki :-P
27 czerwca 2007, 01:26 [cytuj]
"lukasz751" powiedział/a:
Co myslicie czy Juve po awansie zdobedzie tytul??
Tak. Inwestycje przed tym sezonem są tak duże, że każde inne miejsce zostanie uznane za porażkę. Drugi raz Inter cudownego sezonu mieć nie będzie i co najwyżej liczyć może na drugie miejsce. Milanu nie biorę nawet pod uwagę, gdyż ten jak zwykle skoncentrowany będzie na rozgrywkach europejskich. A Roma, Fiorentina, czy Lazio to już zupełnie inna półka piłkarska ...
Tak. Inwestycje przed tym sezonem są tak duże, że każde inne miejsce zostanie uznane za porażkę. Drugi raz Inter cudownego sezonu mieć nie będzie i co najwyżej liczyć może na drugie miejsce. Milanu nie biorę nawet pod uwagę, gdyż ten jak zwykle skoncentrowany będzie na rozgrywkach europejskich. A Roma, Fiorentina, czy Lazio to już zupełnie inna półka piłkarska ...
27 czerwca 2007, 08:50 [cytuj]
"Admin" powiedział/a:
Moim zdaniem z Interem bedzie tak jak z Realem z poprzednich sezonow. Zbyt duza ilosc gwiazd pograzy ten klub i jedynym rywalem Juve do tytulu mistrza bedzie AC Milan. Natomiast w Juventusie beda pilkarze glodni sukcesu i gotowi do walke o mistrza, a sa to pilkarze ktorych Europa zna nie od dzis. Napewno szykuje nam sie ciekawy sezon.

Wg. mnie pierwsza trojka bedzie wygladac tak

1.Juventus Turyn
2. Inter Mediolan
3. AC Milan
Moim zdaniem z Interem bedzie tak jak z Realem z poprzednich sezonow. Zbyt duza ilosc gwiazd pograzy ten klub i jedynym rywalem Juve do tytulu mistrza bedzie AC Milan. Natomiast w Juventusie beda pilkarze glodni sukcesu i gotowi do walke o mistrza, a sa to pilkarze ktorych Europa zna nie od dzis. Napewno szykuje nam sie ciekawy sezon.

Wg. mnie pierwsza trojka bedzie wygladac tak

[b]1.Juventus Turyn[/b]
2. Inter Mediolan
3. AC Milan
28 czerwca 2007, 15:36 [cytuj]
NIE NAWIDZE WłOSKIEJ LIGI A CO DOPIERO ZASRANEGO JUVENTUSU , Są DLA MNIE Tą SUBSTANCJA Która POWSTAJE W KACIKACH UST KIEDY JESTASMY SPRAGNIENI
NIE NAWIDZE WłOSKIEJ LIGI A CO DOPIERO ZASRANEGO JUVENTUSU , Są DLA MNIE Tą SUBSTANCJA Która POWSTAJE W KACIKACH UST KIEDY JESTASMY SPRAGNIENI
28 czerwca 2007, 16:29 [cytuj]
"lucek" powiedział/a:
Jesli taka jest Twoja postawa to nie wypowiadaj sie w tym temacie postami nie wnoszacymi nic do tematu.
Jesli taka jest Twoja postawa to nie wypowiadaj sie w tym temacie postami nie wnoszacymi nic do tematu.
29 czerwca 2007, 10:21 [cytuj]
Inter będzie pierwszy, a Juve i Milan będą walczyć o 2 miejsce, no i Roma
Inter będzie pierwszy, a Juve i Milan będą walczyć o 2 miejsce, no i Roma
2 lipca 2007, 10:59 [cytuj]
Według mnie Juve po dużych wzmocnieniach może zawalczyć o 2 lub 3 miejsce , o pierwsze jeszcze chyba za szybko , ale nigdy nic nie wiadomo ... Pierwsze według mnie Inter lub Milan .
Juventus bedzie walczyć z Romą ... Roma po stracie Chivu , nikogo jeszcze nie kupiłą nie wygląda to za dobrze jak na razie .

pozdro
Według mnie Juve po dużych wzmocnieniach może zawalczyć o 2 lub 3 miejsce , o pierwsze jeszcze chyba za szybko , ale nigdy nic nie wiadomo ... Pierwsze według mnie Inter lub Milan .
Juventus bedzie walczyć z Romą ... Roma po stracie Chivu , nikogo jeszcze nie kupiłą nie wygląda to za dobrze jak na razie .

pozdro
3 lipca 2007, 00:14 [cytuj]
Juve, kupi mecze i wygra :mrgreen:

Fiorentina na pewno powalczy

1 Inter
2 Fiorentina
3 Roma
4 Juventus
5 Lazio
6 Milan

Fiorentina na pewno powalczy

1 Inter
2 Fiorentina
3 Roma
4 Juventus
5 Lazio
6 Milan
3 lipca 2007, 12:01 [cytuj]
"Kaczorlaziale" powiedział/a:
Mysle ze Juve nie bedzie juz myslal o kupowaniu meczow i to ze grali w Serie B nauczylo ich na dlugi czas.
Mysle ze Juve nie bedzie juz myslal o kupowaniu meczow i to ze grali w Serie B nauczylo ich na dlugi czas.
3 lipca 2007, 13:11 [cytuj]
Moim zdaniem zwycięży Juve. O mistrzostwo powalczy także AC Milan

Oto moja piątka na koniec sezonu:
1.Juventus
2.AC Milan
3.Inter
4.AS Roma
5.Fiorentina

Oto moja piątka na koniec sezonu:
1.Juventus
2.AC Milan
3.Inter
4.AS Roma
5.Fiorentina
27 kwietnia 2008, 22:30 [cytuj]
Tgon napisał/a:

Chciałbym, żeby wygrało Juve, ale tak nie będzie. Inter pędzi po ten tytuł. A dzięki ucieczce AS Romy od Starej Damy to Juve może tylko powalczyc o el. do LM.
Tgon napisał/a:

Chciałbym, żeby wygrało Juve, ale tak nie będzie. Inter pędzi po ten tytuł. A dzięki ucieczce AS Romy od Starej Damy to Juve może tylko powalczyc o el. do LM.
28 maja 2008, 20:17 [cytuj]
Niezła beka w Interze... :lol: Mancini ma dostać 30mln ojro odszkodowania (a sam zapowiedział o swoim odejściu jakiś czas temu)... :lol: Jaka to jest frajerska drużyna... :mrgreen:

Dla przykładu :arrow: Borussia Dollowi na "odchodne" musiała zapłacić jedynie 500 tyś. ojro... :-P

A tak poza tym to dzieje się trochę na rynku włoskim...

* Gilardino w Fiorentinie (za 15mln ojro)
* Raggi i Liverani w Palermo (szybka odpowiedź na sprzedaż Zaccardo i Barzagliego)
* Mourinho ma zostać nowym trenerem Interu
Niezła beka w Interze... :lol: Mancini ma dostać 30mln ojro odszkodowania (a sam zapowiedział o swoim odejściu jakiś czas temu)... :lol: Jaka to jest frajerska drużyna... :mrgreen:

Dla przykładu :arrow: Borussia Dollowi na "odchodne" musiała zapłacić jedynie 500 tyś. ojro... :-P

A tak poza tym to dzieje się trochę na rynku włoskim...

* Gilardino w Fiorentinie (za 15mln ojro)
* Raggi i Liverani w Palermo (szybka odpowiedź na sprzedaż Zaccardo i Barzagliego)
* Mourinho ma zostać nowym trenerem Interu
28 maja 2008, 21:20 [cytuj]
hehe no Mancini zdobył mistrzostwa a mimo to odchodzi z klubu.. przynajmniej ładnie kasy zarobił :-D podobnie jak Mourinho w Chelsea :-D a wiele wskazuje na to,że Mancini zawita właśnie w chelsea.. ;-)
hehe no Mancini zdobył mistrzostwa a mimo to odchodzi z klubu.. przynajmniej ładnie kasy zarobił :-D podobnie jak Mourinho w Chelsea :-D a wiele wskazuje na to,że Mancini zawita właśnie w chelsea.. ;-)
29 maja 2008, 15:51 [cytuj]
"T-Mac" powiedział/a:
com mi sie w to wierzyc nie chce :roll: to jaki on mial tam kontrakt albo na ile lat... przeciez na 20wiosen z nim nie podpisali a nie wierze ze trener zarabia rocznie 10-15M euro
com mi sie w to wierzyc nie chce :roll: to jaki on mial tam kontrakt albo na ile lat... przeciez na 20wiosen z nim nie podpisali a nie wierze ze trener zarabia rocznie 10-15M euro
1  2  3  4  5    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

DonPutaPablo
DonPutaPablo 39 minut temu

Nie zastanawiałbym się nad Sancho w MU. Bardziej martwi mnie fakt, że wielki brylant z Holandii po 13 meczach u nas ma aż 1 bramkę i 0 asyst.

Sis
Sis 4 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 4 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 5 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 5 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 5 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 5 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 Wczoraj, 18:53

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 48
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem