Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  119  120  121  122  123  
Forum dyskusyjne » Inne ligi » Premier League
23 października 2016, 20:14 [cytuj]
Czy dobrze widziałem źe wielki MU z wielkim trenerem Mou dał się ograć jakimś ogórkom 0:4? Ciekawi mnie dlaczego Henio znów się nie pojawił na murawie &#128517;
Czy dobrze widziałem źe wielki MU z wielkim trenerem Mou dał się ograć jakimś ogórkom 0:4? Ciekawi mnie dlaczego Henio znów się nie pojawił na murawie &#128517;
14 grudnia 2016, 01:50 [cytuj]
"Bo Warszawa...!" powiedział/a:
Ja dalej się trzymam zdania, że Horn i Karius to chyba nieco bardziej utalentowani (a przede wszystkim młodsi) golkiperzy.
@Bo Warszawa No akurat Karius w LFC obecnie w chwili pisania tego posta, broni identycznie niczym kopia wesołego, i na forum LFC jest na niego najwięcej narzekań, co jest dość zaskakujące, bo w FSV bronił całkiem solidnie, z tym że on się z pewnością jeszcze wyrobi, co nie zmienia faktu, że obecnie gra tragicznie, na pewno gorzej niż ostatnie występy przed kontuzją Burkiego, i wg mnie nawet zmianą ligi nie można tłumaczyć tragicznie zagranych dwóch ostatnich meczów, a zwłaszcza ten pierwszy z wisienkami, gdzie praktycznie tylko stał, i patrzył gdzie piłka leci, i głównie przez jego błędy przegrali mecz.
@Bo Warszawa No akurat Karius w LFC obecnie w chwili pisania tego posta, broni identycznie niczym kopia wesołego, i na forum LFC jest na niego najwięcej narzekań, co jest dość zaskakujące, bo w FSV bronił całkiem solidnie, z tym że on się z pewnością jeszcze wyrobi, co nie zmienia faktu, że obecnie gra tragicznie, na pewno gorzej niż ostatnie występy przed kontuzją Burkiego, i wg mnie nawet zmianą ligi nie można tłumaczyć tragicznie zagranych dwóch ostatnich meczów, a zwłaszcza ten pierwszy z wisienkami, gdzie praktycznie tylko stał, i patrzył gdzie piłka leci, i głównie przez jego błędy przegrali mecz.
15 stycznia 2017, 16:33 [cytuj]
Ale dzis piekne swinio bicie zgotowala ekipa z miasta Beatlesow ,,zespolowi" Pepa.
Teraz czas na sasiadow z za miedzy.
Ale dzis piekne swinio bicie zgotowala ekipa z miasta Beatlesow ,,zespolowi" Pepa.
Teraz czas na sasiadow z za miedzy.
16 stycznia 2017, 00:35 [cytuj]
Kluczowy pojedynek Pogba < Can , Czasami łątwiej gra sie z cienia niz w "blasku".
Zdanie mam takie nich ktoś zmusi pogbe zeby grał w Defie z carikiiem ich współpraca wyglądała marnie .
Kluczowy pojedynek Pogba < Can , Czasami łątwiej gra sie z cienia niz w "blasku".
Zdanie mam takie nich ktoś zmusi pogbe zeby grał w Defie z carikiiem ich współpraca wyglądała marnie .
29 marca 2017, 22:40 [cytuj]
Boruc w ostatnim meczu z United naprawdę dał popis umiejętności i pokazał że mimo wieku, dalej jest w świetnej formie.
Boruc w ostatnim meczu z United naprawdę dał popis umiejętności i pokazał że mimo wieku, dalej jest w świetnej formie.
30 lipca 2017, 02:07 [cytuj]
Tak patrzę na tę śmieszną ligę kolejny rok z rzędu i nie zmienia się nic. Najpierw zapragnęli mieć najlepszych piłkarzy świata, kiedy to było niewystarczające i angielskie kluby nadal doświadczały w Europie oklepu postanowiono rok temu wziąć trenerską czołówkę. Do będącego już Kloppa dołączyli Guardiola, Mourinho i Conte. Niemiec z niezbyt poważnego składu ukręcił LM, wynik dobry i i tylko potwierdził swoją klasę, Mourinho pokazał jak bardzo stoczył się po sezonie 11/12. Szkoda. Guardiola udowodnił, że z niego taki topowy trener jak z Karima Benzemy ambitny piłkarz, a Conte zjadł tę ligę.
Ciekawi mnie co pokaże piątka angielskich klubów w LM. MU IMO zakręci się w okolicach 1x8, City pewnie 1x4, Tottenham pewnie poleci w grupie, Liverpool bez wzmocnień może mieć ciężko. Tylko Chelsea to moim zdaniem pewniak do półinału. Od dawna obstaję przy zdaniu, że to jedyna poważna angielska drużyna w Europie, której należy się bać.

Spadam na mecz Realu, jutro może jakiś post w temacie La Ligi.

PS. Chelsea mistrzem w tym sezonie.
Tak patrzę na tę śmieszną ligę kolejny rok z rzędu i nie zmienia się nic. Najpierw zapragnęli mieć najlepszych piłkarzy świata, kiedy to było niewystarczające i angielskie kluby nadal doświadczały w Europie oklepu postanowiono rok temu wziąć trenerską czołówkę. Do będącego już Kloppa dołączyli Guardiola, Mourinho i Conte. Niemiec z niezbyt poważnego składu ukręcił LM, wynik dobry i i tylko potwierdził swoją klasę, Mourinho pokazał jak bardzo stoczył się po sezonie 11/12. Szkoda. Guardiola udowodnił, że z niego taki topowy trener jak z Karima Benzemy ambitny piłkarz, a Conte zjadł tę ligę.
Ciekawi mnie co pokaże piątka angielskich klubów w LM. MU IMO zakręci się w okolicach 1x8, City pewnie 1x4, Tottenham pewnie poleci w grupie, Liverpool bez wzmocnień może mieć ciężko. Tylko Chelsea to moim zdaniem pewniak do półinału. Od dawna obstaję przy zdaniu, że to jedyna poważna angielska drużyna w Europie, której należy się bać.

Spadam na mecz Realu, jutro może jakiś post w temacie La Ligi.

PS. Chelsea mistrzem w tym sezonie.
31 lipca 2017, 00:49 [cytuj]
@Mad
Bez przesady. Pierwszy sezon Pepa był jaki był, bo miał skład emerytów, szczególnie w obronie, i jak na ten skład, to te trzecie miejsce w tej lidze i mając za rywali trenerów z topu to i tak duże osiągnięcie. Teraz buduje skład taki jaki chce, prawda wydał dużo kasy, ale w meczu z realem już było widać tego konkretne efekty. i po mojemu to właśnie ten sezon będzie dla Pepa sezonem prawdy. Klopp co prawda tyle nie wydał zgoda, ale jego pierwszy sezon w LFC i tak był dużo gorszy niż ten Pepa. CFC z kolei w minionym sezonie miało trochę łatwiej niż np City bo nie grali w LM, teraz dojdzie LM i już nie będzie tak łatwo. Ja obstawiam że to właśnie Guardiola wygra w tym roku mistrza Anglii i dojdzie co najmniej do pół finału LM. Jedyne co może jemu w tym przeszkodzić to masa kontuzji podobna do tej, jaka była w BVB w sezonie 14/15 ;-)
@Mad
Bez przesady. Pierwszy sezon Pepa był jaki był, bo miał skład emerytów, szczególnie w obronie, i jak na ten skład, to te trzecie miejsce w tej lidze i mając za rywali trenerów z topu to i tak duże osiągnięcie. Teraz buduje skład taki jaki chce, prawda wydał dużo kasy, ale w meczu z realem już było widać tego konkretne efekty. i po mojemu to właśnie ten sezon będzie dla Pepa sezonem prawdy. Klopp co prawda tyle nie wydał zgoda, ale jego pierwszy sezon w LFC i tak był dużo gorszy niż ten Pepa. CFC z kolei w minionym sezonie miało trochę łatwiej niż np City bo nie grali w LM, teraz dojdzie LM i już nie będzie tak łatwo. Ja obstawiam że to właśnie Guardiola wygra w tym roku mistrza Anglii i dojdzie co najmniej do pół finału LM. Jedyne co może jemu w tym przeszkodzić to masa kontuzji podobna do tej, jaka była w BVB w sezonie 14/15 ;-)
19 stycznia 2020, 22:06 [cytuj]
Jurgen idzie jak po swoje w tym sezonie w lidze, dzisiaj w derbach złoili Manchester 2:0 i już mają 16 pkt. przewagi nad szejkami - KOSMOS :shock: Wszystkie znaki na niebie wskazują na to że odzyska mistrzostwo po 29 letniej przerwie, ależ on tam będzie wielbiony (już jest)! Kloppo wróc :-(
Jurgen idzie jak po swoje w tym sezonie w lidze, dzisiaj w derbach złoili Manchester 2:0 i już mają 16 pkt. przewagi nad szejkami - KOSMOS :shock: Wszystkie znaki na niebie wskazują na to że odzyska mistrzostwo po 29 letniej przerwie, ależ on tam będzie wielbiony (już jest)! Kloppo wróc :-(
31 marca 2020, 14:39 [cytuj]
meczyki.pl/newsy/liverpool-fc-sezon-premier-league-zostanie-anulowany-trzeba-to-zrobic-stratnych-bedzie-niewielu/139765-n

Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić przez co być może będą przechodzić kibice Liverpoolu, ależ to będzie smutny dzień dla piłki nożnej :-(
https://www.meczyki.pl/newsy/liverpool-fc-sezon-premier-league-zostanie-anulowany-trzeba-to-zrobic-stratnych-bedzie-niewielu/139765-n

Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić przez co być może będą przechodzić kibice Liverpoolu, ależ to będzie smutny dzień dla piłki nożnej :-(
31 marca 2020, 17:05 [cytuj]
Nie wiem, jak wygląd to z punktu widzenia ekonomii, ale moim zdaniem jedynym sensownym rozwiązaniem jest zakończenie sezonu w każdej lidze ze stanem obecnym
Nie wiem, jak wygląd to z punktu widzenia ekonomii, ale moim zdaniem jedynym sensownym rozwiązaniem jest zakończenie sezonu w każdej lidze ze stanem obecnym
|<  <<  <  119  120  121  122  123  
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 5 4 1 0 13
2. VfL Wolfsburg 5 4 1 0 13
3. Borussia Dortmund 5 4 0 1 12
4. Bayer Leverkusen 5 3 1 1 10
5. FSV Mainz 5 3 1 1 10
6. SC Freiburg 5 2 3 0 9
7. 1. FC Köln 5 2 2 1 8
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. badus22 81
2. Kamilos09 78
3. Krzpiczek16 78
4. Kuba726 75
5. kasztan 75
6. Mitre 75
7. donpedro 75
cała tabela

shoutbox

Bielak
Bielak 5 godzin temu

Ale byłby płacz w kraju jakby Lewy przegrał :D Borek by chyba do Wisły z kamieniem skoczył z rozpaczy :D

Kuba726
Kuba726 Dzisiaj, 11:02

O ile w walkę o mistrza się nie łudzę ponieważ Bayern to mimo wszystko nadal półka wyżej i ciężko wierzyć w to że na ten moment może ktoś im zagrozić.Natomiast walka o koronę króla strzelców zapowiada się genialnie jeżeli obojgu dopisze zdrowie to mam wrażenie że do końca będą się ważyć losy i Erling może jak najbardziej zdetronizować Roberta

Pingas
Pingas Wczoraj, 20:18

Można gdzieś obejrzeć skrót z Viaplay poza ich serwisem? Z czystej ciekawości chciałbym zobaczyć reakcję Borasa na bramki Haalanda

Marcio22
Marcio22 Wczoraj, 19:42

Ajax to sobie moze z besiktasem i Sportingiem strzelac , nawet z nami ale najpierw beda przegrywać 2-3 zero

F1066
F1066 Wczoraj, 19:41

sportbild.bild.de/bundesliga/vereine/borussia-dortmund/bvb-watzke-macht-hoffnung-auf-haaland-verbleib-77718116.sport.html

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:36

Za tydzień Gladbach to na pewno czysto nie będzie :P

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Wczoraj, 19:35

Do meczu z Ajaksem jeszcze wiele może się zmienić. I u nas, i u nich.

Armandzio
Armandzio Wczoraj, 19:33

czyli taki wesoly sezon jak hoffenheim za Nagelsmanna...jakies 6:3 z Koln czy 4:2 z Wolfsburgiem

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:32

bo są mega ofensywni

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:32

z lepszym rywalem nie mamy co szukać , aż boję się ajaksu

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:31

Borix Nie zrobi nic, bo to jest już który trener, który ma ten sam problem. Zwyczajnie mamy cienkich zawodników w tej formacji i takie są fakty.

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:31

Q4RTRIDG3 Na plus ilość strzelonyc ale u świń

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:29

na uczyć ustawiania w obronie i tyle to 50% jego winy

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 19:29

Na plus ilość strzelonych

Borix
Borix Wczoraj, 19:29

Ale co ma Rose zrobić? Nauczyć ich biegać i skakać?

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:29

ale wygrywamy tylko szkoda bo jak my mamy dobry sezon w lidze to świnie kosmiczny poziom

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:28

"A no tak sory

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza Wczoraj, 19:28

Jeszcze VfB ma więcej.

Sis
Sis Wczoraj, 19:28

Przed Rose mnóstwo roboty. Ogarnąć defensywę i może jakoś to będzie.

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:27

Tylko Bochum, Furth i Hertha straciła więcej goli, więc grono mamy na prawde zacne

bvbbb
bvbbb Wczoraj, 19:25

idziemy po rekord straconych bramek

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:25

Mynie zrobił asyste zawalił bramkę tzn nic specjalnego nie pograł

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 Wczoraj, 19:25

Witsel niestety znowu słabo

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:24

Marek róża wnerwiony, bo w obronie dalej dno

Tm.vsz
Tm.vsz Wczoraj, 19:24

Wnioski po meczu są takie że watzke powinien zatrudnić osobno trenera od obrony bo Rose sam tego burdelu nie ogarnie

Borix
Borix Wczoraj, 19:24

Chciałbym dożyć meczu BVB bez straty bramki.

Dargos
Dargos Wczoraj, 19:24

Bramka i ofensywa BVB : poziom technologiczny Europy Zachodniej, defensywa BVB: poziom technologiczny głębokiej Syberii

Filipinnczyk
Filipinnczyk Wczoraj, 19:23

MGimol chodzi mi bardziej o mentalność że już jak stracą to nie bronią się jak za Favrem tylko idą dalej.

stopter.
stopter. Wczoraj, 19:23

Marek Roza wnerwiony cos

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 19:23

Ja nie wiem u nas to by chyba musiał sprzedać całą obronę 1 w 1 i zbudować od nowa,żeby nie tracić tych bramek

statystyki

Gości online: 52
Zarejestrowanych użytkowników: 9223
Ostatnio zarejestrowany: Szagi

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem