Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Rozgrywki w Niemczech » Hertha Berlin - zbiorczy
6 listopada 2009, 11:47 [cytuj]
Czyżby się przebudzili ?:D :lol: okaże się tak naprawdę w meczu z Kolonią :-P ;-)
Czyżby się przebudzili ?:D :lol: okaże się tak naprawdę w meczu z Kolonią :-P ;-)
6 listopada 2009, 13:41 [cytuj]
Dla mnie muszą wyjść z grupy! 8-) Im więcej meczów będą grać, tym większa szansa, że polecą z ligi... :-D Chociaż priorytet swój pewnie znają i nie grają na 100% w EL...
Dla mnie muszą wyjść z grupy! 8-) Im więcej meczów będą grać, tym większa szansa, że polecą z ligi... :-D Chociaż priorytet swój pewnie znają i nie grają na 100% w EL...
7 listopada 2009, 09:14 [cytuj]
ja dzis obstawie że Hertha przegra. Ta drużyna w obecnym sezonie to kompromitacja. Jeszcze jakby kupili Smolarka to już w ogóle herzlich willkommen 2 bundesliga:)
ja dzis obstawie że Hertha przegra. Ta drużyna w obecnym sezonie to kompromitacja. Jeszcze jakby kupili Smolarka to już w ogóle herzlich willkommen 2 bundesliga:)
7 listopada 2009, 10:26 [cytuj]
Ja tam wierzę w Herthę :D W końcu mają świetną formę - w typerze 1:0 dla Herthy przeciwko Kolonii.
Co nie oznacza, że nie ucieszyłbym się gdyby było 1:0 dla Kolonii :)
Ja tam wierzę w Herthę :D W końcu mają świetną formę - w typerze 1:0 dla Herthy przeciwko Kolonii.
Co nie oznacza, że nie ucieszyłbym się gdyby było 1:0 dla Kolonii :)
7 listopada 2009, 10:28 [cytuj]
Ja tez dalem zwyciestwo z KOLN,ale rownierz uciesze sie jak bedzie odwrotnie,
Ja tez dalem zwyciestwo z KOLN,ale rownierz uciesze sie jak bedzie odwrotnie,
7 listopada 2009, 12:43 [cytuj]
Jak w typerze próbowałem się wstrzelić w ich zwycięstwo (bo w końcu zła passa nie trwa wiecznie), to była KUPA. Zatem nie stawiam już raczej na ich zwycięstwa (chyba, że będą grali u siebie z kimś kompletnie bez formy). Tylko porażki lub remisy...
Jak w typerze próbowałem się wstrzelić w ich zwycięstwo (bo w końcu zła passa nie trwa wiecznie), to była KUPA. Zatem nie stawiam już raczej na ich zwycięstwa (chyba, że będą grali u siebie z kimś kompletnie bez formy). Tylko porażki lub remisy...
25 grudnia 2009, 12:54 [cytuj]
Arne Friedrich prawdopodobnie odejdzie zimą do Wilków, on razem z Simuniciem trzymali obronę Herthy. Odszedł Simunic i widać co się dzieje teraz jeszcze Friedrich i już Herthy nic nie uratuje :) Jedyna szkoda to że nie wykupią Kringe:/
Arne Friedrich prawdopodobnie odejdzie zimą do Wilków, on razem z Simuniciem trzymali obronę Herthy. Odszedł Simunic i widać co się dzieje teraz jeszcze Friedrich i już Herthy nic nie uratuje :) Jedyna szkoda to że nie wykupią Kringe:/
25 grudnia 2009, 13:18 [cytuj]
No i że nie będzie gdzie jeździć na mecze :-P Cały wschód to 2 i 3 liga :-D
No i że nie będzie gdzie jeździć na mecze :-P Cały wschód to 2 i 3 liga :-D
25 grudnia 2009, 16:57 [cytuj]
jedyny żal to te stracone mecze... ;-)
jedyny żal to te stracone mecze... ;-)
25 grudnia 2009, 19:04 [cytuj]
A dla mnie zal bo liczylem ,ze jak spadna to Arne latem do nas zawita.A tak to hu....o
A dla mnie zal bo liczylem ,ze jak spadna to Arne latem do nas zawita.A tak to hu....o
26 grudnia 2009, 00:55 [cytuj]
Jeżeli Friedrich odejdzie zimą to w moich oczach (choć go lubię) nieco straci...

W Berlinie gra 7 lat, jest symbolem Herthy, ostatnim zresztą jaki się ostał! Jak dla mnie się w taki sytuacji klubu nie opuszcza...
Gdy my byliśmy na krawędzi bankructwa to Kehl i Dede nie dość, że zostali to jeszcze się zgodzili na redukcję zarobków. A Dede miał ofertę z Romy!

Hertha wbrew pozorom jeszcze nie spadła; zaraz na początku rundy mają arcyważny wyjazd do bezpośredniego rywala (Hannover), a z pozostałymi konkurentami do utrzymania (Bochum, Nurnberg) grają u siebie. 10 punktów to dużo, ale da się odrobić.

Tymczasem odejście Friedricha to będzie wyraźny sygnał "witaj II ligo"...

Losy Herthy to jednak przestroga dla wszystkich, że jedno fatalne okienko transferowe może cię z czuba tabeli zepchnąć na sam dół!
Jeżeli Friedrich odejdzie zimą to w moich oczach (choć go lubię) nieco straci...

W Berlinie gra 7 lat, jest symbolem Herthy, ostatnim zresztą jaki się ostał! Jak dla mnie się w taki sytuacji klubu nie opuszcza...
Gdy my byliśmy na krawędzi bankructwa to Kehl i Dede nie dość, że zostali to jeszcze się zgodzili na redukcję zarobków. A Dede miał ofertę z Romy!

Hertha wbrew pozorom jeszcze nie spadła; zaraz na początku rundy mają arcyważny wyjazd do bezpośredniego rywala (Hannover), a z pozostałymi konkurentami do utrzymania (Bochum, Nurnberg) grają u siebie. 10 punktów to dużo, ale da się odrobić.

Tymczasem odejście Friedricha to będzie wyraźny sygnał "witaj II ligo"...

Losy Herthy to jednak przestroga dla wszystkich, że jedno fatalne okienko transferowe może cię z czuba tabeli zepchnąć na sam dół!
26 grudnia 2009, 11:41 [cytuj]
/Emrod/ dokładnie, to świetna przestroga. Mieli świetny poprzedni sezon, zarobili sporo mln w tym sezonie na LE, ale co z tego jeżeli w tym momencie są murowanymi faworytami do spadku w lidze. Wiadomo są takie czasy, że trzeba oszczędzać, ale moim zdaniem przemyślane transfery to jest już oszczędzanie. Odpuścili filar obrony oraz obydwu podstawowych napastników nie wzmacniając przy tym zespołu, to teraz widzą jak bardzo źle zrobili.

Mimo wszystko ja bym jeszcze herthy nie skreślał. Jeszcze 17 meczów do rozegrania, transfery do zrobienia. Wszystko może się jeszcze wydarzyć.
/Emrod/ dokładnie, to świetna przestroga. Mieli świetny poprzedni sezon, zarobili sporo mln w tym sezonie na LE, ale co z tego jeżeli w tym momencie są murowanymi faworytami do spadku w lidze. Wiadomo są takie czasy, że trzeba oszczędzać, ale moim zdaniem przemyślane transfery to jest już oszczędzanie. Odpuścili filar obrony oraz obydwu podstawowych napastników nie wzmacniając przy tym zespołu, to teraz widzą jak bardzo źle zrobili.

Mimo wszystko ja bym jeszcze herthy nie skreślał. Jeszcze 17 meczów do rozegrania, transfery do zrobienia. Wszystko może się jeszcze wydarzyć.
26 grudnia 2009, 15:37 [cytuj]
Zrozumiałbym taką politykę transferową gdyby Hertha miała jakiś ogromny kryzys finansowy! Ale nic o tym nie wiadomo, poza tym awansowali do LE, a to dodatkowe kilkanaście baniek na plus.

Narzekamy czasem na Zorca, ale to co zrobił latem Preetz to jest kompromitacja dekady jeśli idzie o dyrektorów sportowych :lol:

Odszedł Simunic, a nie kupiono nikogo kto miałby go zastąpić. Hertha straciła cały atak (Pantelic-Voronin), a na ich miejsce przyszedł Wichniarek :-D
Jedynym udanem transferem był Ramos, którego mam wrażenie kupiono jako uzupełnienie składu, a on tymczasem podobnie jak Barrios zaczął słabiej, ale jak się już zaaklimatyzował to zaczął szaleć.

Ja już w Berlińczyków nie wierzę, tam nie widać żadnego pomysłu na obronienie ligi!

A jeśli spadną to pewnie paru graczy jeszcze odejdzie i mam nadzieję, że się zainteresujemy Ebertem i właśnie Ramosem.

Eberta znamy głównie z wiosennej imprezy z Boatengiem gdzie zdemolowali nieco Berlin ;-)
Natomiast oprócz balangowania Patrick zaliczył bardzo dobry ubiegły sezon, a i w tym prezentuje się nieźle.
Kolumbijczyk natomiast trochę się już z Niemcami oswoił i gra coraz lepiej.

Obydwaj są jeszcze młodzi i moim zdaniem przydaliby się u nas! Zwłaszcza, że boczna pomoc i atak to nasze słabe punkty!
Zrozumiałbym taką politykę transferową gdyby Hertha miała jakiś ogromny kryzys finansowy! Ale nic o tym nie wiadomo, poza tym awansowali do LE, a to dodatkowe kilkanaście baniek na plus.

Narzekamy czasem na Zorca, ale to co zrobił latem Preetz to jest kompromitacja dekady jeśli idzie o dyrektorów sportowych :lol:

Odszedł Simunic, a nie kupiono nikogo kto miałby go zastąpić. Hertha straciła cały atak (Pantelic-Voronin), a na ich miejsce przyszedł Wichniarek :-D
Jedynym udanem transferem był Ramos, którego mam wrażenie kupiono jako uzupełnienie składu, a on tymczasem podobnie jak Barrios zaczął słabiej, ale jak się już zaaklimatyzował to zaczął szaleć.

Ja już w Berlińczyków nie wierzę, tam nie widać żadnego pomysłu na obronienie ligi!

A jeśli spadną to pewnie paru graczy jeszcze odejdzie i mam nadzieję, że się zainteresujemy Ebertem i właśnie Ramosem.

Eberta znamy głównie z wiosennej imprezy z Boatengiem gdzie zdemolowali nieco Berlin ;-)
Natomiast oprócz balangowania Patrick zaliczył bardzo dobry ubiegły sezon, a i w tym prezentuje się nieźle.
Kolumbijczyk natomiast trochę się już z Niemcami oswoił i gra coraz lepiej.

Obydwaj są jeszcze młodzi i moim zdaniem przydaliby się u nas! Zwłaszcza, że boczna pomoc i atak to nasze słabe punkty!
26 grudnia 2009, 16:08 [cytuj]
transfermarkt.de/de/news/34128/friedrich-berater-keine-kontakte-zum-vfl-wolfsburg-.html
transfermarkt.de/de/news/34130/vfl-wolfsburg-kein-angebot-fuer-friedrich.html
ściema tak więc :)
http://transfermarkt.de/de/news/34128/friedrich-berater-keine-kontakte-zum-vfl-wolfsburg-.html
http://transfermarkt.de/de/news/34130/vfl-wolfsburg-kein-angebot-fuer-friedrich.html
ściema tak więc :)
26 grudnia 2009, 17:59 [cytuj]
Wychodzi ze sciema.Mam nadzieje ze pogra do lata,a jak spadna to do nas przyjdzie.
Wychodzi ze sciema.Mam nadzieje ze pogra do lata,a jak spadna to do nas przyjdzie.
27 grudnia 2009, 15:42 [cytuj]
"Emrod" powiedział/a:
to co zrobił latem Preetz to jest kompromitacja dekady
I właśnie dlatego w ogóle ich nie żałuję. Tu na forum przepowiadaliśmy, iż Hertha po tych transferach stanie się przeciętniakiem (bo aż takiego spadku formy nikt nie przewidział), a co dopiero zawodowiec, który za swoją pracę bierze grube tysiące euro. To były dziecinne błędy, za które trzeba teraz zapłacić, więc na Nędzę już czas.
I właśnie dlatego w ogóle ich nie żałuję. Tu na forum przepowiadaliśmy, iż Hertha po tych transferach stanie się przeciętniakiem (bo aż takiego spadku formy nikt nie przewidział), a co dopiero zawodowiec, który za swoją pracę bierze grube tysiące euro. To były dziecinne błędy, za które trzeba teraz zapłacić, więc na Nędzę już czas.
23 kwietnia 2010, 19:33 [cytuj]
Jak sobie pomyślę o transferach Herthy to coraz bardziej mi się chce śmiać :-D

O stracie Simunica, Voronina i Pantelica już mówiliśmy, o zastąpieniu ich Kringe i Wichniarkiem również. Ostatnio zdałem sobie jednak sprawę, że Berlińczycy zrobili jeszcze jeden interes życia!

Ibrahima Traore, który robi furorę w II lidze zapewne awansuje z Augsburgiem do Bundesligi; zamienią się miejscami z Herthą. Tymczasem Berlińczycy właśnie sprzedali w lecie Traore za oszałamiające 50 tys. euro :lol:

Preetz bezdyskusyjnie jest dla mnie najgorszym dyrektorem sportowym XXI wieku :-D
Jak sobie pomyślę o transferach Herthy to coraz bardziej mi się chce śmiać :-D

O stracie Simunica, Voronina i Pantelica już mówiliśmy, o zastąpieniu ich Kringe i Wichniarkiem również. Ostatnio zdałem sobie jednak sprawę, że Berlińczycy zrobili jeszcze jeden interes życia!

Ibrahima Traore, który robi furorę w II lidze zapewne awansuje z Augsburgiem do Bundesligi; zamienią się miejscami z Herthą. Tymczasem Berlińczycy właśnie sprzedali w lecie Traore za oszałamiające 50 tys. euro :lol:

Preetz bezdyskusyjnie jest dla mnie najgorszym dyrektorem sportowym XXI wieku :-D
16 maja 2010, 16:44 [cytuj]
Nowy trener w Berlinie...Babbel :shock:

Kiedy drużyna, która spadła z hukiem z ligi zatrudnia gościa, który zrobił wszystko żeby rozwalić sezon VFB (Gross im cudem uratował puchary) to śmiało można powiedzieć, że w ich zarządzie siedzą idioci!

Jak Preetz z Babbelem się wezmą za letnie transfery to się wszystko może zdarzyć np. dostaniemy Ramosa za Kringe i jeszcze nam dopłacą :lol:
Nowy trener w Berlinie...Babbel :shock:

Kiedy drużyna, która spadła z hukiem z ligi zatrudnia gościa, który zrobił wszystko żeby rozwalić sezon VFB (Gross im cudem uratował puchary) to śmiało można powiedzieć, że w ich zarządzie siedzą idioci!

Jak Preetz z Babbelem się wezmą za letnie transfery to się wszystko może zdarzyć np. dostaniemy Ramosa za Kringe i jeszcze nam dopłacą :lol:
16 maja 2010, 16:48 [cytuj]
Hertha będzie walczyć max o 10miejsce w 2 BL
Hertha będzie walczyć max o 10miejsce w 2 BL
16 maja 2010, 17:48 [cytuj]
Najprawdopodobniej stracą jeszcze swoją "gwiazdę" czyli "Króla Artura":), który jest przymierzany do Lecha. Mam ich centralnie gdzieś dla mnie mogą spać nawet do 3 ligi
Najprawdopodobniej stracą jeszcze swoją "gwiazdę" czyli "Króla Artura":), który jest przymierzany do Lecha. Mam ich centralnie gdzieś dla mnie mogą spać nawet do 3 ligi
<  1  2  3  4  5    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

DonPutaPablo
DonPutaPablo 39 minut temu

Nie zastanawiałbym się nad Sancho w MU. Bardziej martwi mnie fakt, że wielki brylant z Holandii po 13 meczach u nas ma aż 1 bramkę i 0 asyst.

Sis
Sis 4 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 4 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 5 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 5 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 5 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 5 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 Wczoraj, 18:53

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 45
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem