Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Rozgrywki w Niemczech » Hertha Berlin - zbiorczy
14 lutego 2009, 18:13 [cytuj]
Myślę, że się przyda.
Myślę, że się przyda.
14 lutego 2009, 20:01 [cytuj]
No to ja zaczne. Hertha od czasu powrotu do Bundesligi jest jedna z najsolidniejszych i zarazem najmniej docenianych druzyn ligi. Praktycznie nigdy nie zeszli ponizej pewnego, przyzwoitego poziomu. To prawda, ze nie zachwycali, ale zawsze byli grozni zarowno dla czolowki jak i dla slabeuszy. Po prostu nigdy nie potrafili utrzymac rownej formy. To zawsze byla taka druzyna jak obecnie Borussia, czyli z potencjalem, ale z niewiadomych przyczyn grajaca w kratke, ponizej swoich mozliwosci. Nigdy nie mieli w swoim skladzie zadnych indywidualnosci, co z reszta jest bolaczka calej Bundesligi, ktora cierpi na niedobor prawdziwych gwiazd. Za takie bowiem mozna bylo uznac do tej pory (w ostatnich sezonach) chyba tylko Kahna, no i ostatnio Ribery'ego.
Hertha to dziwna druzyna, nie grajaca efektownej pilki. Nie sa przesadnie popularni, nigdy nie jest o nich glosno nawet jak graja w Pucharach. Przede wszystkim to jest chyba jedyna w Europie druzyna ze stolicy swojego kraju, ktora nigdy nie odniosla znaczacych sukcesow.
W tym sezonie jednak graja rowno, dobrze, skutecznie i od dzis sa liderami Bundesligi. Zakladajac realistycznie, ze Borussia nie ma szans na mistrzostwo to z czolowki ligi chcialbym zobaczyc wlasnie ich, ewentualnie Leverkusen w roli mistrza Niemiec.
No to ja zaczne. Hertha od czasu powrotu do Bundesligi jest jedna z najsolidniejszych i zarazem najmniej docenianych druzyn ligi. Praktycznie nigdy nie zeszli ponizej pewnego, przyzwoitego poziomu. To prawda, ze nie zachwycali, ale zawsze byli grozni zarowno dla czolowki jak i dla slabeuszy. Po prostu nigdy nie potrafili utrzymac rownej formy. To zawsze byla taka druzyna jak obecnie Borussia, czyli z potencjalem, ale z niewiadomych przyczyn grajaca w kratke, ponizej swoich mozliwosci. Nigdy nie mieli w swoim skladzie zadnych indywidualnosci, co z reszta jest bolaczka calej Bundesligi, ktora cierpi na niedobor prawdziwych gwiazd. Za takie bowiem mozna bylo uznac do tej pory (w ostatnich sezonach) chyba tylko Kahna, no i ostatnio Ribery'ego.
Hertha to dziwna druzyna, nie grajaca efektownej pilki. Nie sa przesadnie popularni, nigdy nie jest o nich glosno nawet jak graja w Pucharach. Przede wszystkim to jest chyba jedyna w Europie druzyna ze stolicy swojego kraju, ktora nigdy nie odniosla znaczacych sukcesow.
W tym sezonie jednak graja rowno, dobrze, skutecznie i od dzis sa liderami Bundesligi. Zakladajac realistycznie, ze Borussia nie ma szans na mistrzostwo to z czolowki ligi chcialbym zobaczyc wlasnie ich, ewentualnie Leverkusen w roli mistrza Niemiec.
14 lutego 2009, 20:41 [cytuj]
Hertha to od lat mocny średniak, mnie się jakoś na hasło "Hertha" zawsze kojarzy Deisler, Rehmer i Marcelinho :-)

Chyba by im się ten tytuł rzeczywiście w tym roku należał.
Hertha to od lat mocny średniak, mnie się jakoś na hasło "Hertha" zawsze kojarzy Deisler, Rehmer i Marcelinho :-)

Chyba by im się ten tytuł rzeczywiście w tym roku należał.
14 lutego 2009, 22:04 [cytuj]
Hertha kojarzy mi się:

- ze wstydem jaki przynosiła niemieckiej piłce, gdy już miała czelność występować na arenie międzynarodowej,
- nieudolnością, bo kto to słyszał, żeby drużyna ze stolicy tak przeciętnie sobie radziła w lidze i poza nią,
- zabójczym trio sprzed kilku lat (Marcelinho - Wichniarek - Bobic), który miał walczyć o mistrza, a tymczasem śrubował rekord ilości czasu bez zdobytej bramki,
- Gaborem Kiralym (pamięta go ktoś jezcze?) i jego dresowch spodenkach,
- pogromu jaki sprawiła nam parę sezonów temu (6:2).

Ogólnie pisząc to dziwna drużyna. Teraz są na fali, ale mistrzostwa im nie życzę (tak jak Bayernowi czy Schlake), bo nawet gdy wystąpią w przyszłorocznej LM, to na bank skończy się kompromitacją. No chyba, że w końcu przełamią tę tradycję, ale ich ewentualne mistrzostwo będzie można porównać do niedawnego tytułu dla Zagłębia Lubin.
Hertha kojarzy mi się:

- ze wstydem jaki przynosiła niemieckiej piłce, gdy już miała czelność występować na arenie międzynarodowej,
- nieudolnością, bo kto to słyszał, żeby drużyna ze stolicy tak przeciętnie sobie radziła w lidze i poza nią,
- zabójczym trio sprzed kilku lat (Marcelinho - Wichniarek - Bobic), który miał walczyć o mistrza, a tymczasem śrubował rekord ilości czasu bez zdobytej bramki,
- pogromu jaki sprawiła nam parę sezonów temu (6:2).

Ogólnie pisząc to dziwna drużyna. Teraz są na fali, ale mistrzostwa im nie życzę (tak jak Bayernowi czy Schlake), bo nawet gdy wystąpią w przyszłorocznej LM, to na bank skończy się kompromitacją. No chyba, że w końcu przełamią tę tradycję, ale ich ewentualne mistrzostwo będzie można porównać do niedawnego tytułu dla Zagłębia Lubin.
15 lutego 2009, 00:01 [cytuj]
[quote]zabójczym trio sprzed kilku lat (Marcelinho - Wichniarek - Bobic), który miał walczyć o mistrza, a tymczasem śrubował rekord ilości czasu bez zdobytej bramki, [/quote] Tylko, ze to akurat mozna podciagac pod niefart, bo ze Marcelinho byl swietny to chyba nikt nie ma watpliwosci. Wichniarek byl w Hertcie niedoceniany i dzis dopiero widac jak bardzo skoro w slabiutkiej Arminii strzela bramki seryjnie, a Bobic to kiedys byla uznana marka (oczywiscie nie jak gral u nas, jak kazdy...)
[quote]Gaborem Kiralym (pamięta go ktoś jezcze?) i jego dresowch spodenkach[/quote] O tak... ten gosc byl tak charakterystyczny jak Chilavert czy Campos :mrgreen: No i przy tym byl dobry, mimo swojego braku gustu :-P
Tylko, ze to akurat mozna podciagac pod niefart, bo ze Marcelinho byl swietny to chyba nikt nie ma watpliwosci. Wichniarek byl w Hertcie niedoceniany i dzis dopiero widac jak bardzo skoro w slabiutkiej Arminii strzela bramki seryjnie, a Bobic to kiedys byla uznana marka (oczywiscie nie jak gral u nas, jak kazdy...)
[quote]Gaborem Kiralym (pamięta go ktoś jezcze?) i jego dresowch spodenkach
15 lutego 2009, 01:44 [cytuj]
"Kali" powiedział/a:
z czolowki ligi chcialbym zobaczyc wlasnie ich, ewentualnie Leverkusen w roli mistrza Niemiec.
To ja już wolę Leverkusen tylko nie Herthę :-D
"Murzyn" powiedział/a:
Dobry przykład :-D Kiedyś baardzo go lubiłem i wg mnie był to jeden z najlepszych bramkarzy w Bundeslidze :-D Później niestety było już gorzej.. :-P
"Kali" powiedział/a:
O tak... ten gosc byl tak charakterystyczny jak Chilavert czy Campos :mrgreen: No i przy tym byl dobry, mimo swojego braku gustu :-P
Chilavert to kiedyś był jeden z moich ulubionych bramkarzy hehe :-D Campos też był niezłym kozakiem :-D dobry na bramce jak i w ataku :-P hehe :-D
"Murzyn" powiedział/a:
Ogólnie pisząc to dziwna drużyna. Teraz są na fali, ale mistrzostwa im nie życzę (tak jak Bayernowi czy Schlake), bo nawet gdy wystąpią w przyszłorocznej LM, to na bank skończy się kompromitacją.
Dokładnie :-D :lol: :lol: :lol: :lol:

Ogólnie podsumowując, nie wiem czemu ale jakoś za Herthą od zawsze nie przepadam :-P i nie będę mieć nic przeciwko jak na koniec sezonu będą jakieś 5-6 pozycji niżej :-P
To ja już wolę Leverkusen tylko nie Herthę :-D
[quote="Murzyn"]- Gaborem Kiralym (pamięta go ktoś jezcze?) i jego dresowch spodenkach,
15 lutego 2009, 11:34 [cytuj]
Ja napisze tak. Nie lubie ich i chyba nigdy nie polubie. Czy oni wygraja mistrzostwo czy tez swinie to osiagna to i tak wszystko zostanie w rodzinie ;-)
Ja napisze tak. Nie lubie ich i chyba nigdy nie polubie. Czy oni wygraja mistrzostwo czy tez swinie to osiagna to i tak wszystko zostanie w rodzinie ;-)
15 lutego 2009, 12:17 [cytuj]
Jak już wielokrotnie pisałem na temat Herthy (bodajże T-Mac) zawsze podzielał moje zdanie :], nienawidzę tych nieudaczników.

-Śmieszny trener ściągnął bandę patałachów ze Szwajcarii i farcą nieziemsko w tym sezonie.

-Ich kibice, to straszna chołota, wiecznie najebane, bezrobotne obszczymury, których dzięki wysokim zasiłkom w Niemczech stać na chodzenie na mecze.

-Wczoraj najtańszy bilet kosztował 29 Euro, więc sobie darowałem, bo to aktualnie trochę nadwyręża mój studencki budżet ; )

-Chyba nikt nie ma tu wątpliwości, że mistrzem nie zostaną. Wolę już, żeby tytuł zdobył frajern, bo to ich dwudziestyktóryś, a te biało-niebieskie pedały od czsów Fuhrera mistrzem nie były.

-Liga Mistrzów dla nich może być, pójdę przynajmniej na jakiś ciekawy mecz : ]
Jak już wielokrotnie pisałem na temat Herthy (bodajże T-Mac) zawsze podzielał moje zdanie :], nienawidzę tych nieudaczników.

-Śmieszny trener ściągnął bandę patałachów ze Szwajcarii i farcą nieziemsko w tym sezonie.

-Ich kibice, to straszna chołota, wiecznie najebane, bezrobotne obszczymury, których dzięki wysokim zasiłkom w Niemczech stać na chodzenie na mecze.

-Wczoraj najtańszy bilet kosztował 29 Euro, więc sobie darowałem, bo to aktualnie trochę nadwyręża mój studencki budżet ; )

-Chyba nikt nie ma tu wątpliwości, że mistrzem nie zostaną. Wolę już, żeby tytuł zdobył frajern, bo to ich dwudziestyktóryś, a te biało-niebieskie pedały od czsów Fuhrera mistrzem nie były.

-Liga Mistrzów dla nich może być, pójdę przynajmniej na jakiś ciekawy mecz : ]
25 lutego 2009, 23:04 [cytuj]
Wygląda, na to że Hertha wykupi Voronina. Kwota odstępnego ma wynieść pięć milionów euro. W Berlinie marzą powoli o LM więc pozostanie Ukraińca na pewno wyjdzie na dobre.
[quote]Letnim priorytetem transferowym dla stołecznej Herthy będzie Andrij Voronin. Ukraiński napastnik jest jedynie wypożyczony z Liverpoolu do Berlina, aczkolwiek angielski klub wyraził chęć sprzedaży swojego zawodnika.

Hertha spisuje się fenomenalnie w rozgrywkach Bundesligi na co dowodem jest pozycja zajmowana w tabeli. Udział ma przy tym niewątpliwie Voronin który stanowi o sile ofensywnej stołecznego klubu. Na początku w grę wchodziło przedłużenie wypożyczenia do stolicy Niemiec. Jednak na Anfield Road ukraiński napastnik nie miałby szans na występy w wyjściowej jedenastce, dlatego też Rafael Benitez nie widzi przeszkód w tym, aby Voronin został sprzedany. Kwota odstępnego powinna oscylować w granicach pięciu milionów euro.[/quote]
25 lutego 2009, 23:20 [cytuj]
Powinni porządnie wziąć się za transfery, żeby znowu nie przynieść wstydu całym Niemcom.
Powinni porządnie wziąć się za transfery, żeby znowu nie przynieść wstydu całym Niemcom.
10 sierpnia 2009, 12:29 [cytuj]
Wieśniarek wygwizdany przez kibiców Herthy! :lol:

Prawidłowo! Tak trzymać! 8-)
Wieśniarek wygwizdany przez kibiców Herthy! :lol:

Prawidłowo! Tak trzymać! 8-)
10 sierpnia 2009, 12:52 [cytuj]
hehe to samo chciałem napisać :-D :lol:
Podobno niezłą setkę zwalił :-D czyli norma.. ale musi się przyzwyczaić,ze w Hercie tak łatwo o bramki jak w Arminii nie będzie bo tam nie będą ciągle na niego grać :-D
No ale fajnie się czyta jak nędzny piłkarz w nędznym klubie jest jeszcze wygwizdywany :-D
hehe to samo chciałem napisać :-D :lol:
Podobno niezłą setkę zwalił :-D czyli norma.. ale musi się przyzwyczaić,ze w Hercie tak łatwo o bramki jak w Arminii nie będzie bo tam nie będą ciągle na niego grać :-D
No ale fajnie się czyta jak nędzny piłkarz w nędznym klubie jest jeszcze wygwizdywany :-D
5 listopada 2009, 19:03 [cytuj]
Roy Makaay łączony z Herthą :-D Lubię tego zawodnika, nieprzerwanie od kilku dobrych lat pakuje wiele bramek... szkoda tylko że mógłby pomóc Herthcie mimo 34 lat na karku.
Roy Makaay łączony z Herthą :-D Lubię tego zawodnika, nieprzerwanie od kilku dobrych lat pakuje wiele bramek... szkoda tylko że mógłby pomóc Herthcie mimo 34 lat na karku.
5 listopada 2009, 19:51 [cytuj]
Ja uwazam ze w tym wieku w bundeslidze za wiele im nie pomoze,Holandia to jednak troche nizszy poziom.poza tym czy odszedl by z Feeynordu ktoty jest w czolowce by grac w o utrzymanie??Poza tym nie moze jej pomoc bo Srerta juz dawno zaslugiwala na druga lige i mam nadzieje ze w koncu spadnie.
Ja uwazam ze w tym wieku w bundeslidze za wiele im nie pomoze,Holandia to jednak troche nizszy poziom.poza tym czy odszedl by z Feeynordu ktoty jest w czolowce by grac w o utrzymanie??Poza tym nie moze jej pomoc bo Srerta juz dawno zaslugiwala na druga lige i mam nadzieje ze w koncu spadnie.
5 listopada 2009, 19:53 [cytuj]
W sumie to masz rację. 34 lata to jednak trochę za dużo. Ale Ze Roberto ma 36 i gra jak niejeden utalentowany młodziak.. ale jednak poziomy lig się różnią.
W sumie to masz rację. 34 lata to jednak trochę za dużo. Ale Ze Roberto ma 36 i gra jak niejeden utalentowany młodziak.. ale jednak poziomy lig się różnią.
5 listopada 2009, 19:56 [cytuj]
No Ze Roberto to naprawde mnie zadziwia.Ale gra w mocniejszej druzynie,inny styl gry,i ma mu kto podawac.A w srercie kto ma mu podac?AHA, zapomnialem,Florian tam jest przeciez. 8-)
No Ze Roberto to naprawde mnie zadziwia.Ale gra w mocniejszej druzynie,inny styl gry,i ma mu kto podawac.A w srercie kto ma mu podac?AHA, zapomnialem,Florian tam jest przeciez. 8-)
5 listopada 2009, 20:55 [cytuj]
SC Heerenveen 2-3 Hertha Berlin :shock:

21' Domovchiyski (as.Wichniarek)
:shock: :shock:

52' Domovchiyski (Wichniarek)
:shock: :shock: :shock:

90+1 Wichniarek (Domovchiyski)
:shock: :shock: :shock: :shock: :!:

Tyle komentarza na dziś.
SC Heerenveen 2-3 Hertha Berlin :shock:

21' Domovchiyski (as.Wichniarek)
:shock: :shock:

52' Domovchiyski (Wichniarek)
:shock: :shock: :shock:

90+1 Wichniarek (Domovchiyski)
:shock: :shock: :shock: :shock: :!:

Tyle komentarza na dziś.
5 listopada 2009, 21:12 [cytuj]
To wichniarek pilkarzem meczu.SC Heerenveen jest slabe,ale fakt jest ze Srerta gra coraz lepiej.A maja szanse na wyjscie z grupY???????Jeden mecz w sezonie moze mu wyjsc.Nie ma co sie przejmowac.
To wichniarek pilkarzem meczu.SC Heerenveen jest slabe,ale fakt jest ze Srerta gra coraz lepiej.A maja szanse na wyjscie z grupY???????Jeden mecz w sezonie moze mu wyjsc.Nie ma co sie przejmowac.
5 listopada 2009, 21:22 [cytuj]
Mają szanse. Bo wychodzą 2 drużyny a sytuacja wygląda tak:
lp. drużyna m z r p bramki pkt.
1. Sporting Lizbona 4 3 1 0 7:4 10
2. SC Heerenveen 4 1 1 2 5:6 4
3. Hertha Berlin 4 1 1 2 4:5 4
4. FK Ventspils 4 0 3 1 3:4 3

terminarz:
02.12 FK Ventspils -:- (-:-) Hertha Berlin
17.12 Hertha Berlin -:- (-:-) Sporting Lizbona
Mają szanse. Bo wychodzą 2 drużyny a sytuacja wygląda tak:
lp. drużyna m z r p bramki [b]pkt.[/b]
1. Sporting Lizbona 4 3 1 0 7:4 [b]10[/b]
2. SC Heerenveen 4 1 1 2 5:6 [b]4[/b]
3. Hertha Berlin 4 1 1 2 4:5 [b]4[/b]
4. FK Ventspils 4 0 3 1 3:4 [b]3[/b]

terminarz:
02.12 FK Ventspils -:- (-:-) Hertha Berlin
17.12 Hertha Berlin -:- (-:-) Sporting Lizbona
5 listopada 2009, 21:25 [cytuj]
Mam nadzieje ze ci lotysze im urwa punkt,a potem chyba sportingu nie pokonaja.Choc jak nabiora rozpedu roznie byc moze.Smiesznie by bylo gdybe zaszli np. do polfinalu a spadli by z ligi.he,he.Nie wiem,ale ja naprawde tego klubu nie trawie,tak jak Bayernu.
Mam nadzieje ze ci lotysze im urwa punkt,a potem chyba sportingu nie pokonaja.Choc jak nabiora rozpedu roznie byc moze.Smiesznie by bylo gdybe zaszli np. do polfinalu a spadli by z ligi.he,he.Nie wiem,ale ja naprawde tego klubu nie trawie,tak jak Bayernu.
1  2  3  4  5    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

Sis
Sis 3 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 3 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 4 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 4 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 4 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 4 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 Wczoraj, 18:53

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2021-10-20

Kiepska forma drużyny plus chyba lekceważenie przeciwnika. I dodatkowo mistyczna wiara zarządu w to, że np. Schulz będzie grał tak jak wtedy, gdy miał rok konia i się łapał do kadry.

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 44
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem