Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  10  11  12  13  14    >  >|
Forum dyskusyjne » Rozgrywki w Niemczech » Bayer Leverkusen - zbiorczy
12 maja 2014, 22:09 [cytuj]
Bayer musiał walczyć do końca o 4 miejsce głównie przez Hyppie, wątpię, że Bayern odda mistrzostwo w następnym sezonie, ale kontakt z BVB mogą mieć do końca. Szkoda, że znowu Lewandowskiego "wyrzucają", według mnie on powinien być trenerem.

Transfer Drmicia świetny, tym bardziej, że nie wydali jakiejś kosmicznej sumy aby to Josip przeszedł do nich (zakładam, że to mogło mieć spore znaczenie, może chciał się odwdzięczyć klubowi).
Bayer musiał walczyć do końca o 4 miejsce głównie przez Hyppie, wątpię, że Bayern odda mistrzostwo w następnym sezonie, ale kontakt z BVB mogą mieć do końca. Szkoda, że znowu Lewandowskiego "wyrzucają", według mnie on powinien być trenerem.

Transfer Drmicia świetny, tym bardziej, że nie wydali jakiejś kosmicznej sumy aby to Josip przeszedł do nich (zakładam, że to mogło mieć spore znaczenie, może chciał się odwdzięczyć klubowi).
13 maja 2014, 10:06 [cytuj]
Gupi nikt Lewandowskiego nie wyrzuca radzę poczytać zanim coś napiszesz Lewandowski sam powiedział że do końca sezonu bo chę pracować z młodzieżą myślisz że jakby się dało to szukalibyśmy kogoś? Lewandowski byłby nr 1 bez żadnego szukania.
Gupi nikt Lewandowskiego nie wyrzuca radzę poczytać zanim coś napiszesz Lewandowski sam powiedział że do końca sezonu bo chę pracować z młodzieżą myślisz że jakby się dało to szukalibyśmy kogoś? Lewandowski byłby nr 1 bez żadnego szukania.
19 maja 2014, 08:09 [cytuj]
Emre Can przejdzie do Liverpoolu. Spekuluje sie o kwocie 12 mln euro. Dla Bayeru to dobre rozwiązanie, bo za rok musieliby go oddać Świniakom za jakieś drobne, a nie jest im niezbedny. A chłopak papiery na wielkie granie ma, wiec fajny kierunek.
Emre Can przejdzie do Liverpoolu. Spekuluje sie o kwocie 12 mln euro. Dla Bayeru to dobre rozwiązanie, bo za rok musieliby go oddać Świniakom za jakieś drobne, a nie jest im niezbedny. A chłopak papiery na wielkie granie ma, wiec fajny kierunek.
19 maja 2014, 18:10 [cytuj]
Can jest to talent potrafi zagrać swietny mecz po tym 2 spotkania nie widoczny zawodnik głównie bazuje na szybkosci...... Ale 12 mln ojro to gruby hajs i można spokojnie sprzedać...
Can jest to talent potrafi zagrać swietny mecz po tym 2 spotkania nie widoczny zawodnik głównie bazuje na szybkosci...... Ale 12 mln ojro to gruby hajs i można spokojnie sprzedać...
19 maja 2014, 18:11 [cytuj]
Ale Liverpool nie wiem czy nie za wysokie progi ....
Ale Liverpool nie wiem czy nie za wysokie progi ....
19 maja 2014, 18:40 [cytuj]
Monachrum sie nie zgodzi na ten transfer.
Monachrum sie nie zgodzi na ten transfer.
21 maja 2014, 13:49 [cytuj]
Hakan Calhanoglu zagra w Bayerze Leverkusen! Turek na swoim Twitterze dał do zrozumienia, ze definitywnie odchodzi z HSV.
[quote]- HSV zostaje w BL i przyczynilem sie do tego z 11 golami. Teraz chce zagrac w Lidze Mistrzów. To takze istotne przed zblizajacymi sie ME 2016.[/quote] [quote]- Wiadomo jak to jest. Jedna powazna kontuzja i mozesz juz nigdy nie miec na to szansy. Zrozumcie moją decyzję. [/quote] [quote]- Dlaczego przedluzylem kontrakt? Poniewaz czuje sie w Hamburgu swietnie! Ale teraz pragne Ligi Mistrzów![/quote]
[quote]- Wiadomo jak to jest. Jedna powazna kontuzja i mozesz juz nigdy nie miec na to szansy. Zrozumcie moją decyzję.
21 maja 2014, 13:54 [cytuj]
Mądre posunięcie Aspiryn , u nas a tym bardziej w monachrum i tak nie byłoby dla niego miejsca. Fajna ekipa im się szykuje i raczej nikt kluczowy nie odejdzie.
Mądre posunięcie Aspiryn , u nas a tym bardziej w monachrum i tak nie byłoby dla niego miejsca. Fajna ekipa im się szykuje i raczej nikt kluczowy nie odejdzie.
21 maja 2014, 16:32 [cytuj]
Teoretycznie Sidney Sam, ale to było wiadome od dawna. Poza tym i tak dużą część sezonu był połamany.
Teoretycznie Sidney Sam, ale to było wiadome od dawna. Poza tym i tak dużą część sezonu był połamany.
21 maja 2014, 16:43 [cytuj]
No to teraz robi się coraz ciekawiej :) aptekarze na papierze mają bardzo mocny skład,ciekawe kto będzie grał w podstawowej 11 bo dużo świetnych zawodników, o ławkę raczej nie muszą się martwić.
No to teraz robi się coraz ciekawiej :) aptekarze na papierze mają bardzo mocny skład,ciekawe kto będzie grał w podstawowej 11 bo dużo świetnych zawodników, o ławkę raczej nie muszą się martwić.
21 maja 2014, 18:39 [cytuj]
GotzePL wreszcie może Bayer nie będzie się obawiał że nie ma ławki rezerwowych...

Sam odchodzi ale to co pokazuje Brandt to w ogóle nie żałuje że Sam odchodzi zwłaszcza że lubi być kontuzjowany ostatnio to zawodnik ''szklanka''
GotzePL wreszcie może Bayer nie będzie się obawiał że nie ma ławki rezerwowych...

Sam odchodzi ale to co pokazuje Brandt to w ogóle nie żałuje że Sam odchodzi zwłaszcza że lubi być kontuzjowany ostatnio to zawodnik ''szklanka''
21 maja 2014, 18:41 [cytuj]
Nie wiadomo co Castro bo mają spięcie z Vollerem a Castro to historia i trudno sobie wyobrażać Bayeru bez niego całe życie spędził w Leverkusen
Nie wiadomo co Castro bo mają spięcie z Vollerem a Castro to historia i trudno sobie wyobrażać Bayeru bez niego całe życie spędził w Leverkusen
23 maja 2014, 17:32 [cytuj]
[quote]Hakan Calhanoglu zagra w Bayerze Leverkusen! Turek na swoim Twitterze dał do zrozumienia, ze definitywnie odchodzi z HSV. [/quote] Turek sobie może dawać do zrozumienia co chce.. Podpisał stosunkowo niedawno z HSV długoterminowy kontrakt (2018) i to klub musi wyrazić zgodę na jego odejście - a na to póki co się ani trochę nie zanosi.
Turek sobie może dawać do zrozumienia co chce.. Podpisał stosunkowo niedawno z HSV długoterminowy kontrakt (2018) i to klub musi wyrazić zgodę na jego odejście - a na to póki co się ani trochę nie zanosi.
23 maja 2014, 19:22 [cytuj]
HSV nie ma nic do gadania, ewentualnie mogą przez jakiś czas pochojrakować i ostatecznie grzecznie przystać na warunki Bayeru. Z niewolnika nie ma pracownika, a powiedzmy sobie szczerze - z takiej kasy zrezygnować nie mogą. To kwestia czasu.
HSV nie ma nic do gadania, ewentualnie mogą przez jakiś czas pochojrakować i ostatecznie grzecznie przystać na warunki Bayeru. Z niewolnika nie ma pracownika, a powiedzmy sobie szczerze - z takiej kasy zrezygnować nie mogą. To kwestia czasu.
24 maja 2014, 09:38 [cytuj]
Kibice HSV już go na fejsie wyzywają od judaszów itd nie daję wiekszych szans że pogra w HSV w nowym sezonie.
Kibice HSV już go na fejsie wyzywają od judaszów itd nie daję wiekszych szans że pogra w HSV w nowym sezonie.
24 maja 2014, 10:07 [cytuj]
No skoro on sam nie chce już grać w HSV które szans na LM nie ma ,to ja sie nie dziwie.
Taki gracz jak Hakan zasługuję na grę w LM
No skoro on sam nie chce już grać w HSV które szans na LM nie ma ,to ja sie nie dziwie.
Taki gracz jak Hakan zasługuję na grę w LM
24 maja 2014, 11:42 [cytuj]
Też bez przesady. Ma swoje atuty i bardzo duży potencjał, ale na pewno nie jest lepszy niż taki Sidney Sam z rundy jesiennej.
Też bez przesady. Ma swoje atuty i bardzo duży potencjał, ale na pewno nie jest lepszy niż taki Sidney Sam z rundy jesiennej.
24 maja 2014, 12:01 [cytuj]
Beka będzie jak Bayer odpadnie w eliminacjach ;-) chętnie posłuchałbym wtedy "hakan spielt Champions league....auf ps3....":D
Beka będzie jak Bayer odpadnie w eliminacjach ;-) chętnie posłuchałbym wtedy "hakan spielt Champions league....auf ps3....":D
24 maja 2014, 12:15 [cytuj]
Gupi8 racja ale w rundzie wiosennej kiedy Sidney nie był kontuzjowany to grał po prostu fatalnie i idealnie dopasowałł się do całego BAyeru za to Hakan grał przez cały sezon świetnie . Jak dla mnie na ten moment Hakan>Sam.
Gupi8 racja ale w rundzie wiosennej kiedy Sidney nie był kontuzjowany to grał po prostu fatalnie i idealnie dopasowałł się do całego BAyeru za to Hakan grał przez cały sezon świetnie . Jak dla mnie na ten moment Hakan>Sam.
24 maja 2014, 12:38 [cytuj]
Calhanoglu w wielu meczach był kompletnie niewidoczny. Słabsze mecze przeplatał świetnymi, najczęściej był najlepszym zawodnikiem swojej drużyny - ale to żadne osiągnięcie w tak tragicznym zespole.

Co do Sama to wypłynęła oficjalka, że idzie on do Schalke i nagle zaczął dużo mniej grać.
Poza tym miał dwie poważne kontuzje przez jedną rundę.

P.S Jaki ten nowy transfermarkt jest najgorszy.
Calhanoglu w wielu meczach był kompletnie niewidoczny. Słabsze mecze przeplatał świetnymi, najczęściej był najlepszym zawodnikiem swojej drużyny - ale to żadne osiągnięcie w tak tragicznym zespole.

Co do Sama to wypłynęła oficjalka, że idzie on do Schalke i nagle zaczął dużo mniej grać.
Poza tym miał dwie poważne kontuzje przez jedną rundę.

P.S Jaki ten nowy transfermarkt jest najgorszy.
|<  <<  <  10  11  12  13  14    >  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

Sis
Sis 2 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 3 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 3 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 3 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 3 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 3 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 6 godzin temu

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2021-10-20

Kiepska forma drużyny plus chyba lekceważenie przeciwnika. I dodatkowo mistyczna wiara zarządu w to, że np. Schulz będzie grał tak jak wtedy, gdy miał rok konia i się łapał do kadry.

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 57
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem