Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Rozgrywki w Niemczech » Puchar Niemiec 08/09
24 września 2008, 23:14 [cytuj]
Gosc ma 19 lat wiec nie ma sie co dziwic , ze ma wachania formy.. pamietacie jak bylo z SAhinem? dokladnie tak samo.. albo zagral super mecz, albo pieprzyl kazda pilke...

Subotic w tym meczu zawalil bramke... potem nie wiele brakowalo , a byla by druga bramka z jego winy...
Pocieszajace jest to, ze chyba Romek wraca do formy... ;)
Gosc ma 19 lat wiec nie ma sie co dziwic , ze ma wachania formy.. pamietacie jak bylo z SAhinem? dokladnie tak samo.. albo zagral super mecz, albo pieprzyl kazda pilke...

Subotic w tym meczu zawalil bramke... potem nie wiele brakowalo , a byla by druga bramka z jego winy...
Pocieszajace jest to, ze chyba Romek wraca do formy... ;)
24 września 2008, 23:39 [cytuj]
Miałem wrażenie, że w tym meczu oglądam starego, dobrego Kehla... :-D 8-)

Sahin zagrywał genialne piłeczki... :-) Powinien częściej grać ale nie wiem czy ma tyle sił, żeby zaczynać od pierwszych minut...

Ucieszyły mnie też boki obrony, bo wreszcie Klopp wysłuchał naszych próśb... :mrgreen:
Schmelzer znowu zagrał bardzo dobry mecz, a Lee chyba lepiej się czuje na prawej stronie... :-)

Kovac też pokazał się z bardzo dobrej strony. Powinien częściej grać dopóki nie ma Hummelsa...

Frei'a nie ma co komentować... ;-) Subotic się jeszcze wyrobi... A Klimo po raz kolejny pokazał, że świetnie się spisuje w roli jokera... :-)
Miałem wrażenie, że w tym meczu oglądam starego, dobrego Kehla... :-D 8-)

Sahin zagrywał genialne piłeczki... :-) Powinien częściej grać ale nie wiem czy ma tyle sił, żeby zaczynać od pierwszych minut...

Ucieszyły mnie też boki obrony, bo wreszcie Klopp wysłuchał naszych próśb... :mrgreen:
Schmelzer znowu zagrał bardzo dobry mecz, a Lee chyba lepiej się czuje na prawej stronie... :-)

Kovac też pokazał się z bardzo dobrej strony. Powinien częściej grać dopóki nie ma Hummelsa...

Frei'a nie ma co komentować... ;-) Subotic się jeszcze wyrobi... A Klimo po raz kolejny pokazał, że świetnie się spisuje w roli jokera... :-)
2 lutego 2009, 14:29 [cytuj]
Pary ćwierćfinalowe Pucharu Niemiec:

VfL Wolfsburg - Werder Bremen

Bayer Leverkusen - Bayern München

Hamburger SV - Wehen Wiesbaden

FSV Mainz 05 - FC Schalke 04

Miałem cichą nadzieję, że Frajerny znów trafią na Hamburg, no ale z Bayerem też im łatwo nie pójdzie. My zagralibyśmy z Wilczkami i, patrząc na ich formę, byłaby spora szansa na półfinał.
[b]Pary ćwierćfinalowe Pucharu Niemiec:[/b]

VfL Wolfsburg - Werder Bremen

Bayer Leverkusen - Bayern München

Hamburger SV - Wehen Wiesbaden

FSV Mainz 05 - FC Schalke 04

Miałem cichą nadzieję, że Frajerny znów trafią na Hamburg, no ale z Bayerem też im łatwo nie pójdzie. My zagralibyśmy z Wilczkami i, patrząc na ich formę, byłaby spora szansa na półfinał.
2 lutego 2009, 14:54 [cytuj]
a smerfy znowu mają szczęście w losowaniu.. Ja tam liczyłem na mecz Smerfy - Frayern żeby któreś z nich szybko odpadło.. no ale zonk, wychodzi na to,że będą w półfinale..
a smerfy znowu mają szczęście w losowaniu.. Ja tam liczyłem na mecz Smerfy - Frayern żeby któreś z nich szybko odpadło.. no ale zonk, wychodzi na to,że będą w półfinale..
2 lutego 2009, 16:01 [cytuj]
"Zesik" powiedział/a:
a smerfy znowu mają szczęście w losowaniu..
To samo chciałem napisać, ale w sumie Mainz jest bardzo nieprzewidywalne i nie zdziwiłbym się, gdyby doszło do niespodzianki.

Szczęście to miał Hamburg, hehe, praktycznie są już w półfinale i coś czuję, że gdy Monachujczycy przejdą Aptekarzy, to trafią właśnie na zespół z HSH-Nordbank-Arena.
To samo chciałem napisać, ale w sumie Mainz jest bardzo nieprzewidywalne i nie zdziwiłbym się, gdyby doszło do niespodzianki.

Szczęście to miał Hamburg, hehe, praktycznie są już w półfinale i coś czuję, że gdy Monachujczycy przejdą Aptekarzy, to trafią właśnie na zespół z HSH-Nordbank-Arena.
2 lutego 2009, 16:09 [cytuj]
"Murzyn" powiedział/a:
Hehe będę się modlić o niespodziankę w tym meczu :-D fajnie by było :-P
HSV faktycznie mają praktycznie pewne miejsce w półfinale. No a mecze VFL - Werder oraz Bayer - Bayern zapowiadają się ciekawie :-) w sumie każdy może wygrać z każdym, aczkolwiek wg mnie przejdą Werder i Bayern (niestety).
Hehe będę się modlić o niespodziankę w tym meczu :-D fajnie by było :-P
HSV faktycznie mają praktycznie pewne miejsce w półfinale. No a mecze VFL - Werder oraz Bayer - Bayern zapowiadają się ciekawie :-) w sumie każdy może wygrać z każdym, aczkolwiek wg mnie przejdą Werder i Bayern (niestety).
4 marca 2009, 14:40 [cytuj]
FSV Mainz - Schalke 04 Gelsenkirchen 1:0 (0:0)

Chyba nic nie trzeba dodawać :mrgreen: Wspaniale :-)

[color=red]To chyba powinno być w temacie o Pucharze...Przenoszę - Murzyn[/color]
FSV Mainz - Schalke 04 Gelsenkirchen 1:0 (0:0)

Chyba nic nie trzeba dodawać :mrgreen: Wspaniale :-)

[color=red]To chyba powinno być w temacie o Pucharze...Przenoszę - Murzyn[/color]
4 marca 2009, 22:31 [cytuj]
No jakie przyjemne wiadomości w puchharach. Najpierw odpada Schalke, a teraz i Bayern poległ z Bayerem. Naprawdę są powody do zadowolenia ;-)

Coraz bardziej zaczynam wierzyć, że Frajern mistrzostwa nie zdobędzie :-)
No jakie przyjemne wiadomości w puchharach. Najpierw odpada Schalke, a teraz i Bayern poległ z Bayerem. Naprawdę są powody do zadowolenia ;-)

Coraz bardziej zaczynam wierzyć, że Frajern mistrzostwa nie zdobędzie :-)
4 marca 2009, 23:04 [cytuj]
Jak ja sie cieszyłem z Twarzy grubej świnki Uliego:P hahah patrzył jak by nie wiedział co się dzieje:D PROSTE BAYERN DOSTAŁ W CIRY!:))
Jak ja sie cieszyłem z Twarzy grubej świnki Uliego:P hahah patrzył jak by nie wiedział co się dzieje:D PROSTE BAYERN DOSTAŁ W CIRY!:))
4 marca 2009, 23:09 [cytuj]
Aaaaaahahaha, wiadomość tygodnia. Pinkna sprawa. Szkoda, że nie starczyło mi czasu na obejrzenie tego meczu, no ale cóż... i tak jest dobrze.
Aaaaaahahaha, wiadomość tygodnia. Pinkna sprawa. Szkoda, że nie starczyło mi czasu na obejrzenie tego meczu, no ale cóż... i tak jest dobrze.
22 kwietnia 2009, 23:11 [cytuj]
Mamy finalistów!

Bayer Leverkusen - Werder Brema

Hamburg poległ przed chwilą po rzutach karnych właśnie z Bremeńczykami. Wiese przyszalał w bramce. Trochę szoda, bo liczyłem na HSV.
Mamy finalistów!

Bayer Leverkusen - Werder Brema

Hamburg poległ przed chwilą po rzutach karnych właśnie z Bremeńczykami. Wiese przyszalał w bramce. Trochę szoda, bo liczyłem na HSV.
22 kwietnia 2009, 23:16 [cytuj]
No niestety, zdarza się. Niby HSV może jeszcze w UEFA coś ugrać, ale znów zmierzy się z Werderem 8-)

Za to cieszy mnie, że Hamburczycy grali po prostu kiepsko, poza tym będą zmęczeni po tym meczu, co może dawać nadzieję przed meczem BVB. Jeżeli nasi zagrają tak jak w ostatnich spotkaniach, a HSV utrzyma "formę" to wygramy ;-)
No niestety, zdarza się. Niby HSV może jeszcze w UEFA coś ugrać, ale znów zmierzy się z Werderem 8-)

Za to cieszy mnie, że Hamburczycy grali po prostu kiepsko, poza tym będą zmęczeni po tym meczu, co może dawać nadzieję przed meczem BVB. Jeżeli nasi zagrają tak jak w ostatnich spotkaniach, a HSV utrzyma "formę" to wygramy ;-)
22 kwietnia 2009, 23:22 [cytuj]
HSV przegrało dla nas to fatalna wiaomosc...:/ musimy wygrac w sobote w takim przypadku bo bedzie ciezko, a HSV ma wyrazna zadyszke.
HSV przegrało dla nas to fatalna wiaomosc...:/ musimy wygrac w sobote w takim przypadku bo bedzie ciezko, a HSV ma wyrazna zadyszke.
22 kwietnia 2009, 23:26 [cytuj]
Nie ma co ukrywac...zwycięstwo należało się Werderowi:) mimo że grali jednego wiecej niż HSV to i tak to oni kierowali grą i ładnie piłką grali:)
Brawo Wise:) Brawo Rost:)
Rost jest dla mnie najlepszym przykładem bramkarzy którzy grają bardzo dobrze na przedpolu:)
Nie ma co ukrywac...zwycięstwo należało się Werderowi:) mimo że grali jednego wiecej niż HSV to i tak to oni kierowali grą i ładnie piłką grali:)
Brawo Wise:) Brawo Rost:)
Rost jest dla mnie najlepszym przykładem bramkarzy którzy grają bardzo dobrze na przedpolu:)
22 kwietnia 2009, 23:45 [cytuj]
Jedno słowo: WIESE:D!
Jedno słowo: WIESE:D!
<  1  2  3  
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 5 4 1 0 13
2. VfL Wolfsburg 5 4 1 0 13
3. Borussia Dortmund 5 4 0 1 12
4. Bayer Leverkusen 5 3 1 1 10
5. FSV Mainz 5 3 1 1 10
6. SC Freiburg 5 2 3 0 9
7. 1. FC Köln 5 2 2 1 8
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. badus22 81
2. Kamilos09 81
3. Krzpiczek16 81
4. Kuba726 75
5. kasztan 75
6. Mitre 75
7. donpedro 75
cała tabela

shoutbox

DonPutaPablo
DonPutaPablo Wczoraj, 13:30

Paco był jednym z nielicznych u nas, którzy jak podchodzą do wolnego to jest olbrzymie prawdopodobieństwo na strzelenie gola.

Bielak
Bielak Wczoraj, 13:26

Borix Kto okrzykiwał Aube czy Paco jako lepszych od Lewego? ;p Byli dobrzy, ale półkę czy dwie niżej niż Lewy w prawie każdym aspekcie. Tak jak go nie lubię tak nie powiem, że jest zły czy coś, bo nie jest. Jest w absolutnym TOPie napastników na świecie i jako typowa 9 to zdecydowane TOP 3 obok Haalanda i dziwne co powiem, ale Benzemy, :D może Kane`a. Mi chodziło tylko i wyłącznie o Borka i jego włażenie w tyłek i ubóstwienie Lewego i tego jak by do tego podszedł gdyby dostał w trąbę od Haalanda którego niby chwali, ale za każdym razem wkłada szpilę w postaci Lewusa, bo się Robercik na niego obrazi :D Niewielu jest tak ewidentnych lizodupów jak on, a nie lubię tego strasznie ;)

F1066
F1066 Wczoraj, 13:02

Ostatnio wsponinalem cos o Lewym, podobno w zimowym okienku zmienia lige. Powinien zmienic, wtedy nie bedzie tam miejsca dla Erlinga. weltfussball.de/news/_n4635311_/so-soll-lewandowski-dem-bvb-beim-haaland-verbleib-helfen/ Ciekawe spekulacje :)

zesik
zesik Wczoraj, 12:04

Tak z innej beczki - widzieliście ,że S. Gomez w Anderlechcie ostatnio grywa na lewej stronie obrony? :D ciekawe.. tego bym się nie spodziewał no ale ciekawe co wyjdzie z takiego eksperymentu :D

bizon5314
bizon5314 Wczoraj, 11:24

Reyna wraca na Gladbach czy jak?

Borix
Borix Wczoraj, 09:12

Bielak chciałbym tylko przypomnieć, że już Aubameyanga i Alcacera okrzyknięto "lepszymi" od "Lewusa". Wiadomo. Na szczęście Haaland ma rozum a nie kiełbie we łbie jak Auba no i mniejszą podatność na kontuzje niż Paco. Jest na dobrej drodze, żeby osiągnąć poziom Lewego albo nawet być lepszym w przyszłości. Ale to jeszcze dluga droga, sporo doświadczenia do nabrania.

F1066
F1066 Wczoraj, 08:43

youtu.be/KRq4VG0AYn8

F1066
F1066 Wczoraj, 08:36

Rada nadzorcza Borussia Dortmund GmbH & Co. KGaA ma nowego przewodniczacego. 25.09.21 stanowisko to przejmuje Christian Kullmann, przewodniczacy Evonik Industries AG.

F1066
F1066 Wczoraj, 08:26

bild.de/sport/fussball/fussball/borussia-dortmund-wegen-kopfball-monster-haaland-rose-droht-der-liga-77731868.bild.html

F1066
F1066 Wczoraj, 08:17

Skonczyl po 14kolejce :)

Bielak
Bielak 1 dni temu, 2021-09-20

Ale byłby płacz w kraju jakby Lewy przegrał :D Borek by chyba do Wisły z kamieniem skoczył z rozpaczy :D

Kuba726
Kuba726 1 dni temu, 2021-09-20

O ile w walkę o mistrza się nie łudzę ponieważ Bayern to mimo wszystko nadal półka wyżej i ciężko wierzyć w to że na ten moment może ktoś im zagrozić.Natomiast walka o koronę króla strzelców zapowiada się genialnie jeżeli obojgu dopisze zdrowie to mam wrażenie że do końca będą się ważyć losy i Erling może jak najbardziej zdetronizować Roberta

Pingas
Pingas 2 dni temu, 2021-09-19

Można gdzieś obejrzeć skrót z Viaplay poza ich serwisem? Z czystej ciekawości chciałbym zobaczyć reakcję Borasa na bramki Haalanda

Marcio22
Marcio22 2 dni temu, 2021-09-19

Ajax to sobie moze z besiktasem i Sportingiem strzelac , nawet z nami ale najpierw beda przegrywać 2-3 zero

F1066
F1066 2 dni temu, 2021-09-19

sportbild.bild.de/bundesliga/vereine/borussia-dortmund/bvb-watzke-macht-hoffnung-auf-haaland-verbleib-77718116.sport.html

bizon5314
bizon5314 2 dni temu, 2021-09-19

Za tydzień Gladbach to na pewno czysto nie będzie :P

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 2 dni temu, 2021-09-19

Do meczu z Ajaksem jeszcze wiele może się zmienić. I u nas, i u nich.

Armandzio
Armandzio 2 dni temu, 2021-09-19

czyli taki wesoly sezon jak hoffenheim za Nagelsmanna...jakies 6:3 z Koln czy 4:2 z Wolfsburgiem

bvbbb
bvbbb 2 dni temu, 2021-09-19

bo są mega ofensywni

bvbbb

z lepszym rywalem nie mamy co szukać , aż boję się ajaksu

bizon5314

Borix Nie zrobi nic, bo to jest już który trener, który ma ten sam problem. Zwyczajnie mamy cienkich zawodników w tej formacji i takie są fakty.

bvbbb

Q4RTRIDG3 Na plus ilość strzelonyc ale u świń

bvbbb

na uczyć ustawiania w obronie i tyle to 50% jego winy

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 2 dni temu, 2021-09-19

Na plus ilość strzelonych

Borix
Borix 2 dni temu, 2021-09-19

Ale co ma Rose zrobić? Nauczyć ich biegać i skakać?

bvbbb

ale wygrywamy tylko szkoda bo jak my mamy dobry sezon w lidze to świnie kosmiczny poziom

bizon5314

"A no tak sory

RickenZMazowsza
RickenZMazowsza 2 dni temu, 2021-09-19

Jeszcze VfB ma więcej.

Sis
Sis 2 dni temu, 2021-09-19

Przed Rose mnóstwo roboty. Ogarnąć defensywę i może jakoś to będzie.

bizon5314

Tylko Bochum, Furth i Hertha straciła więcej goli, więc grono mamy na prawde zacne

statystyki

Użytkownicy online: rasiak, arcio
Gości online: 42
Zarejestrowanych użytkowników: 9226
Ostatnio zarejestrowany: KevinS

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem