Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  6  7  8  9  10    >
23 października 2009, 19:20 [cytuj]
Troszkę nieciekawie się porobiło w Wolfsburgu.
W lidze od paru meczów widać było,że Grafite się nie przykładał do gry i stroił fochy ( coś jak Frei u nas :lol: ) teraz po meczu z Besiktasem w którym dostał czerwoną kartkę za uderzenie w twarz znowu wszyscy na niego są wkurzeni i to jeszcze bardziej niż do niedawna :-)
ahhh ten brazylijski temperament :-) no i władze VFL w końcu się wkurzyły i wysłały Grafite na przymusowy tygodniowy urlop do Brazylii :lol: żeby doszedł do siebie :-P
Troszkę nieciekawie się porobiło w Wolfsburgu.
W lidze od paru meczów widać było,że Grafite się nie przykładał do gry i stroił fochy ( coś jak Frei u nas :lol: ) teraz po meczu z Besiktasem w którym dostał czerwoną kartkę za uderzenie w twarz znowu wszyscy na niego są wkurzeni i to jeszcze bardziej niż do niedawna :-)
ahhh ten brazylijski temperament :-) no i władze VFL w końcu się wkurzyły i wysłały Grafite na przymusowy tygodniowy urlop do Brazylii :lol: żeby doszedł do siebie :-P
23 października 2009, 19:44 [cytuj]
ten urlop dobrze na niego wpłynie i znowu wróci do świetnej formy:) chociaż już i tak dużo dla Wolfsburga zrobił:)
ten urlop dobrze na niego wpłynie i znowu wróci do świetnej formy:) chociaż już i tak dużo dla Wolfsburga zrobił:)
29 października 2009, 19:15 [cytuj]
"Król Artur" oszukał wierzycieli swej firmy
Poznańska prokuratura postawiła Arturowi W., byłemu reprezentantowi Polski w piłce nożnej, zarzut narażenia na około pięciomilionowe straty wierzycieli firmy, której był współwłaścicielem. Mężczyźnie grozi do trzech lat więzienia.
Artur W. został przesłuchany. Prokuratura nie informuje, czy mężczyzna przyznał się do stawianych zarzutów. Zarzuty w tej sprawie postawiono także ojcu piłkarza oraz jego żonie i siostrze.

:lol:
"Król Artur" oszukał wierzycieli swej firmy
Poznańska prokuratura postawiła Arturowi W., byłemu reprezentantowi Polski w piłce nożnej, zarzut narażenia na około pięciomilionowe straty wierzycieli firmy, której był współwłaścicielem. Mężczyźnie grozi do trzech lat więzienia.
Artur W. został przesłuchany. Prokuratura nie informuje, czy mężczyzna przyznał się do stawianych zarzutów. Zarzuty w tej sprawie postawiono także ojcu piłkarza oraz jego żonie i siostrze.

:lol:
29 października 2009, 20:04 [cytuj]
chodzi o wichniarka;p?
chodzi o wichniarka;p?
29 października 2009, 21:01 [cytuj]
taa chodzi o wichniarka.A smiał sie z polskiej ligi i teraz przyjdzie mu posiedziec w Polsce oby:))))
taa chodzi o wichniarka.A smiał sie z polskiej ligi i teraz przyjdzie mu posiedziec w Polsce oby:))))
30 października 2009, 17:00 [cytuj]
No ta sprawa z Wichniarkiem to od dawna jest już głośna :-D
Ale wygląda na to,że dopiero teraz dostanie zarzuty :-D no Wieśniarek mam nadzieję,że poznasz wielu nowych kolegów :lol:
No ta sprawa z Wichniarkiem to od dawna jest już głośna :-D
Ale wygląda na to,że dopiero teraz dostanie zarzuty :-D no Wieśniarek mam nadzieję,że poznasz wielu nowych kolegów :lol:
28 grudnia 2009, 12:16 [cytuj]
[quote]Spośród czołowych krajowych lig europejskich niemiecka Bundesliga przyciąga na stadiony największe rzesze kibiców. 162 spotkania rozegrane w tym sezonie na boiskach naszych zachodnich sąsiadów oglądało średnio 42 tys. 630 widzów.
Bundesliga wyprzedza pod tym względem angielską Premier League, której mecze przyciągają średnio 33 tys. 934 widzów, hiszpańską Primera Division - 28 tys. 706, włoską Serie A - 25 tys. 169 oraz francuską Ligue 1 - 19 tys. 965.

Wśród dwudziestu klubów mogących się popisać najwyższą frekwencją na meczach na własnym stadionie znajduje się aż osiem klubów niemieckich, m.in. Borussia Dortmund, której spotkania ogląda średnio aż 75 tys. 311 kibiców, Bayern Monachium - 68 tys. 896 oraz Schalke 04 Gelsenkirchen - 61 tys. 050.

Natomiast wśród najbardziej popularnych rozgrywek na całym świecie Bundesliga zajmuje bardzo wysokie, trzecie miejsce. Większe rzesze fanów oglądają jedynie mecze amerykańskiej ligi NFL oraz spotkania hinduskiej ligi krykieta - Indian Premier League.[/quote]
Jak zawsze BVB na czele :-D :lol:
Jak zawsze BVB na czele :-D :lol:
28 grudnia 2009, 23:34 [cytuj]
a ma ktoś klasyfikacje wszystkich lig jeśli chodzi o poziom grania,że tak to nazwie:P
Kiedys słyszałem,że Portugalska liga wyprzedziła Niemiecką;/ troche dziwne;p
a ma ktoś klasyfikacje wszystkich lig jeśli chodzi o poziom grania,że tak to nazwie:P
Kiedys słyszałem,że Portugalska liga wyprzedziła Niemiecką;/ troche dziwne;p
29 grudnia 2009, 00:02 [cytuj]
Ja tylko wiem, że w tegorocznych pucharach najwięcej punktów rankingowych zdobyli niemcy:)
Ja tylko wiem, że w tegorocznych pucharach najwięcej punktów rankingowych zdobyli niemcy:)
29 grudnia 2009, 17:22 [cytuj]
Pisałem o tym ostatnio w temacie Ligi Mistrzów!

Wg rankingu UEFA Bundesliga jest na czwartym miejscu i zbliża się do trzeciej Serie A; w dwóch ostatnich sezonach to Niemcy lepiej punktowali :-)

A z Portugalią to jakaś plota, bo tamtejsza liga jest dopiero na 10 miejscu w tym rankingu i niedawno wyprzedzili ich nawet Rumuni :-)
Pisałem o tym ostatnio w temacie Ligi Mistrzów!

Wg rankingu UEFA Bundesliga jest na czwartym miejscu i zbliża się do trzeciej Serie A; w dwóch ostatnich sezonach to Niemcy lepiej punktowali :-)

A z Portugalią to jakaś plota, bo tamtejsza liga jest dopiero na 10 miejscu w tym rankingu i niedawno wyprzedzili ich nawet Rumuni :-)
5 stycznia 2010, 13:33 [cytuj]
Ranking IFFHS na najlepszą ligę świata w 2009 roku:

1. Anglia 1187 pkt
2. Hiszpania 1077
3. Niemcy 1031
4. Brazylia 941
5. Włochy 920
6. Francja 899
...
43. Polska 348

--------------------------------------------------

Nie powiem, ranking mi się podoba. Wyprzedziliśmy tę drewnianą ligę makarońską i to aż o dwa miejsca. Byłbym niezmiernie zadowolony, gdyby czołówka w przyszłym roku wyglądała tak samo.
Ranking IFFHS na najlepszą ligę świata w 2009 roku:

1. Anglia 1187 pkt
2. Hiszpania 1077
[b]3. Niemcy 1031[/b]
4. Brazylia 941
5. Włochy 920
6. Francja 899
...
43. Polska 348

--------------------------------------------------

Nie powiem, ranking mi się podoba. Wyprzedziliśmy tę drewnianą ligę makarońską i to aż o dwa miejsca. Byłbym niezmiernie zadowolony, gdyby czołówka w przyszłym roku wyglądała tak samo.
6 stycznia 2010, 18:57 [cytuj]
Nasza Borussia przegrala 2:0 z Borussia Mönchenladbach

1.polowa: Weidenfeller - Owomoyela, Subotic, Hummels, Schmelzer - Hornschuh, Sahin - Kuba, M. Götze, Tyrala - Barios.

2.polowa:
Ziegler - Koch, Santana, Hünemeier, Dede - Bender, Hornschuh - Stiepermann, Valdez, Großkreutz - Ginczek.

Borussia Mönchengladbach:
Heimeroth - Jantschke, Kleine, Brouwers, Daems - Meeuwis, Bradley - Herrmann, Arango - Bäcker, Colautti (66. Lamidi).

Gole:
0:1 Bäcker (6.), 0:2 Bäcker (30.).

Widze:
ok. 400

W Sobote gramy z Energie Cottbus!!! :mrgreen:

HEJA BVB!!!
Nasza Borussia przegrala 2:0 z Borussia Mönchenladbach

1.polowa: Weidenfeller - Owomoyela, Subotic, Hummels, Schmelzer - Hornschuh, Sahin - Kuba, M. Götze, Tyrala - Barios.

2.polowa:
Ziegler - Koch, Santana, Hünemeier, Dede - Bender, Hornschuh - Stiepermann, Valdez, Großkreutz - Ginczek.

Borussia Mönchengladbach:
Heimeroth - Jantschke, Kleine, Brouwers, Daems - Meeuwis, Bradley - Herrmann, Arango - Bäcker, Colautti (66. Lamidi).

Gole:
0:1 Bäcker (6.), 0:2 Bäcker (30.).

Widze:
ok. 400

W Sobote gramy z Energie Cottbus!!! :mrgreen:

HEJA BVB!!!
22 lutego 2010, 19:40 [cytuj]
Nie wiedziałem gdzie to wsadzić,

Idrissou odwaliło na mózg:) Powiedział w szatni do kolegów że, jest zmęczony graniem we Friburgu i że chcę do Ligi Mistrzów. Za to prawdopodobnie zostanie wyrzucony z Freiburga.

Breno się odrodził w Norymberdze. Na początku nic ciekawego nie pokazywał teraz udowadnia że jednak coś tam jest wart.
Nie wiedziałem gdzie to wsadzić,

Idrissou odwaliło na mózg:) Powiedział w szatni do kolegów że, jest zmęczony graniem we Friburgu i że chcę do Ligi Mistrzów. Za to prawdopodobnie zostanie wyrzucony z Freiburga.

Breno się odrodził w Norymberdze. Na początku nic ciekawego nie pokazywał teraz udowadnia że jednak coś tam jest wart.
21 lipca 2010, 13:39 [cytuj]
Krzynówek zakończył karierę.

Bardzo lubiłem tego zawodnika, bo gdy był w formie naprawdę potrafił zaszaleć czy to w reprezentacji, czy w klubie. Zresztą pobyt w Bayerze był chyba najlepszym okresem w jego karierze.
Krzynówek zakończył karierę.

Bardzo lubiłem tego zawodnika, bo gdy był w formie naprawdę potrafił zaszaleć czy to w reprezentacji, czy w klubie. Zresztą pobyt w Bayerze był chyba najlepszym okresem w jego karierze.
21 lipca 2010, 13:41 [cytuj]
A gdzie Krzynówek wogóle grał teraz był bez klubu czy co??
A gdzie Krzynówek wogóle grał teraz był bez klubu czy co??
21 lipca 2010, 13:44 [cytuj]
W Hannowerze, ale za często w ubiegłym sezonie nie grał.
W Hannowerze, ale za często w ubiegłym sezonie nie grał.
21 lipca 2010, 14:34 [cytuj]
A jakie brameczki sadził. Szczególnie te z realem i romą:)

youtube.com/watch?v=SWV1bWi584k
A jakie brameczki sadził. Szczególnie te z realem i romą:)

http://www.youtube.com/watch?v=SWV1bWi584k
22 lipca 2010, 08:44 [cytuj]
Podobno jeszcze jednak nie zakończył kariery. On sam dementuje te plotki o jego zakończeniu kariery.
Podobno jeszcze jednak nie zakończył kariery. On sam dementuje te plotki o jego zakończeniu kariery.
22 lipca 2010, 10:37 [cytuj]
Pamiętam Jacka jak grał w Rakowie w 1 lidze. Był to bojarze sezon 96/97. Wchodził z ławki bo ówcześni trenerzy Rakowa nie byli zbyt kumaci. Oddali go do Bełchatowa a on po 2 sezonach odszedł do Norynbergii. Moja ulubiona brameczka Jacka to ta z Realem.
Pamiętam Jacka jak grał w Rakowie w 1 lidze. Był to bojarze sezon 96/97. Wchodził z ławki bo ówcześni trenerzy Rakowa nie byli zbyt kumaci. Oddali go do Bełchatowa a on po 2 sezonach odszedł do Norynbergii. Moja ulubiona brameczka Jacka to ta z Realem.
22 lipca 2010, 10:39 [cytuj]
Możecie się ze mną zgadzać lub też nie, ale moim skromnym zdaniem Jacek Krzynówek był swego czasu najlepszym polskim piłkarzem. Grał na wysokim poziomie w jednej z najlepszych lig na świecie, strzelał bramki nie byle komu i nie był w swoim klubie zapchajdziurą, tylko przeważnie wychodził na mecz w podstawowej jedenastce. Niestety wiek i kontuzje zrobiły swoje.
Możecie się ze mną zgadzać lub też nie, ale moim skromnym zdaniem Jacek Krzynówek był swego czasu najlepszym polskim piłkarzem. Grał na wysokim poziomie w jednej z najlepszych lig na świecie, strzelał bramki nie byle komu i nie był w swoim klubie zapchajdziurą, tylko przeważnie wychodził na mecz w podstawowej jedenastce. Niestety wiek i kontuzje zrobiły swoje.
|<  <<  <  6  7  8  9  10    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

Sis
Sis 3 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 3 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 3 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 3 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 3 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 4 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 6 godzin temu

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2021-10-20

Kiepska forma drużyny plus chyba lekceważenie przeciwnika. I dodatkowo mistyczna wiara zarządu w to, że np. Schulz będzie grał tak jak wtedy, gdy miał rok konia i się łapał do kadry.

statystyki

Użytkownicy online: kamilt081
Gości online: 41
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem