Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  5  6  7  8  9    >  >|
28 czerwca 2009, 20:51 [cytuj]
Ja natomiast słyszałem z ostatnich wieści, że Wichniar jednak nigdzie się nie wybiera, także nie należy wierzyć tylko i wyłącznie w jedno źródło.
Ja natomiast słyszałem z ostatnich wieści, że Wichniar jednak nigdzie się nie wybiera, także nie należy wierzyć tylko i wyłącznie w jedno źródło.
2 lipca 2009, 12:56 [cytuj]
Murzyn, jako, że pojawił się terminarz na sezon 09/10 to przydało by zrobić się temat "Bundesliga 09/10" w przyklejonych ;-)

Zaczynamy świetnie, bo mecz z FC Koln nie powinien być zbyt trudny, jednak już drugi i trzeci mecz będzie wymagał wiele wysiłku i jak zdobędziemy z tych trzech pierwszych spotkań 6-7 punktów to będę zadowolony 8-)
Murzyn, jako, że pojawił się terminarz na sezon 09/10 to przydało by zrobić się temat "Bundesliga 09/10" w przyklejonych ;-)

Zaczynamy świetnie, bo mecz z FC Koln nie powinien być zbyt trudny, jednak już drugi i trzeci mecz będzie wymagał wiele wysiłku i jak zdobędziemy z tych trzech pierwszych spotkań 6-7 punktów to będę zadowolony 8-)
9 lipca 2009, 17:25 [cytuj]
Po wielu miesiącach przerwy Tomas Rosicky będzie mógł wrócić do gry. Czeski pomocnik ma nadzieję na to, że w koszulce Arsenalu wybiegnie jesienią. 28-letni pomocnik nie grał od 18 miesięcy.

Czech cały czas zmagał się z kolejnymi urazami, które nie pozwalały mu na powrót do formy. Jednak wszystko wskazuje na to, że teraz wróci do gry. 29-letni piłkarz trenuje już z pierwszą drużyną Arsenalu.

- Myślę, że wrócę do gry jesienią. Mój trener przygotowania fizycznego - Tony Colbert - mówił mi, że mogłem grać nawet w końcówce minionego sezonu. Mogłem grać, może nie przez 90 minut, ale byłem gotowy. Być może klub nie chciał ryzykować? - powiedział Rosicky.

Fajnie by było gdyby znowu powrócił do bardzo dobrej formy:)) życzę mu z całego serca;) chociaż może być i tak że to nie będzie już ten ROSICKY co kiedyś:((
Po wielu miesiącach przerwy Tomas Rosicky będzie mógł wrócić do gry. Czeski pomocnik ma nadzieję na to, że w koszulce Arsenalu wybiegnie jesienią. 28-letni pomocnik nie grał od 18 miesięcy.

Czech cały czas zmagał się z kolejnymi urazami, które nie pozwalały mu na powrót do formy. Jednak wszystko wskazuje na to, że teraz wróci do gry. 29-letni piłkarz trenuje już z pierwszą drużyną Arsenalu.

- Myślę, że wrócę do gry jesienią. Mój trener przygotowania fizycznego - Tony Colbert - mówił mi, że mogłem grać nawet w końcówce minionego sezonu. Mogłem grać, może nie przez 90 minut, ale byłem gotowy. Być może klub nie chciał ryzykować? - powiedział Rosicky.

Fajnie by było gdyby znowu powrócił do bardzo dobrej formy:)) życzę mu z całego serca;) chociaż może być i tak że to nie będzie już ten ROSICKY co kiedyś:((
9 lipca 2009, 18:47 [cytuj]
Rosicky niestety jest za kruchy na Premierleague, powinien przejść do LaLiga ;-) Pewnie po paru kolejkach znów nabawi się jakiegoś urazu (odpukać).
Rosicky niestety jest za kruchy na Premierleague, powinien przejść do LaLiga ;-) Pewnie po paru kolejkach znów nabawi się jakiegoś urazu (odpukać).
9 lipca 2009, 18:54 [cytuj]
szkoda go strasznie. myślałem że będzie w arsenalu przez kilka ładnych lat rozgrywającym, bo miał kilka świetnych meczów u nich, ale niestety się posypał. niech wraca i gra bo to wielki talent.
szkoda go strasznie. myślałem że będzie w arsenalu przez kilka ładnych lat rozgrywającym, bo miał kilka świetnych meczów u nich, ale niestety się posypał. niech wraca i gra bo to wielki talent.
3 sierpnia 2009, 23:28 [cytuj]
Mainz zwolniło trenera :lol:
hehe na 5 dni przed inauguracją.. ciekawie :lol:
Mainz zwolniło trenera :lol:
hehe na 5 dni przed inauguracją.. ciekawie :lol:
3 sierpnia 2009, 23:31 [cytuj]
bardzo głupio zrobili. odpadnięcie z pokal to raczej wina słabej postawy zawodników i wielkiej ilości kontuzji. z tego samego powodu też odwołali przecież spotkanie sparingowe z nami. głupota moim zdaniem.
bardzo głupio zrobili. odpadnięcie z pokal to raczej wina słabej postawy zawodników i wielkiej ilości kontuzji. z tego samego powodu też odwołali przecież spotkanie sparingowe z nami. głupota moim zdaniem.
3 sierpnia 2009, 23:47 [cytuj]
no ale podobno właśnie poszło o te częste kontuzje w zespole :-P
podobno nie podobało się zarządowi i kibicom to,że trener tak zajeżdża piłkarzy :lol:
podsumowując.. śmieszna sytuacja :-P
no ale podobno właśnie poszło o te częste kontuzje w zespole :-P
podobno nie podobało się zarządowi i kibicom to,że trener tak zajeżdża piłkarzy :lol:
podsumowując.. śmieszna sytuacja :-P
4 sierpnia 2009, 09:35 [cytuj]
Dla mnie tez glupota,bo jak by nie patrzec to on wprowadzil Mainz do 1 ligi co wczesniej nie udawalo sie Kloppowi po spadku nawet.A po drugie po roku sie obudzili ze kontuzje i trener ich zajezdza???
Dla mnie tez glupota,bo jak by nie patrzec to on wprowadzil Mainz do 1 ligi co wczesniej nie udawalo sie Kloppowi po spadku nawet.A po drugie po roku sie obudzili ze kontuzje i trener ich zajezdza???
4 sierpnia 2009, 12:54 [cytuj]
Śmieszna sytuacja. Media mówią,że trener nie zgodził się na warunki postawione przez zarząd na nowy sezon. Ciekaw co mieli w planach:D

Ciekawa sytuacja jest dwóch holendrów w Realu. Ravael Van der Vart chce odejść,ma wiele propozycji.Najbliżej przejścia był do Interu,tak jak Sneijder. Teraz wszystko wszystkiemu zaprzecza:D

Nooo a teraz przeczytałem,że Frajern potrzebuje Van der Varta hehe
:D
Śmieszna sytuacja. Media mówią,że trener nie zgodził się na warunki postawione przez zarząd na nowy sezon. Ciekaw co mieli w planach:D

Ciekawa sytuacja jest dwóch holendrów w Realu. Ravael Van der Vart chce odejść,ma wiele propozycji.Najbliżej przejścia był do Interu,tak jak Sneijder. Teraz wszystko wszystkiemu zaprzecza:D

Nooo a teraz przeczytałem,że Frajern potrzebuje Van der Varta hehe
:D
4 sierpnia 2009, 15:18 [cytuj]
Bayern juz nikogo nie kupi,kadre maja ZAMKNIETA,chca jescze 1-2 sprzedac niby.Niech idzie ale nie do Bundesligi.
Bayern juz nikogo nie kupi,kadre maja ZAMKNIETA,chca jescze 1-2 sprzedac niby.Niech idzie ale nie do Bundesligi.
4 sierpnia 2009, 19:21 [cytuj]
frajern jezeli dobrze pamietam to juz dawno wyrazal chec zatrudnienia Van der varta ale pewnie zgarnie go inter i wtedy by ciekawie bylo w interze gdyby pszeszedl juz jest eto'o i jeszcze snajder np wtedy milan by mial bardzo trudno na zgarniecie mistrzostwa:)
frajern jezeli dobrze pamietam to juz dawno wyrazal chec zatrudnienia Van der varta ale pewnie zgarnie go inter i wtedy by ciekawie bylo w interze gdyby pszeszedl juz jest eto'o i jeszcze snajder np wtedy milan by mial bardzo trudno na zgarniecie mistrzostwa:)
7 sierpnia 2009, 22:22 [cytuj]
Ogladam mecz,i stwierdzam jedno.VFB jest cieniutkie.Nie maj Gomeza ktory stojac bramke strzela.Pogrbniak nic nie pokazal,ale to dopiero jego pierwszy mecz wiec mozna mu wybaczyc.Wilki nic konkretnego mie graja w wymeczyli 2 bramki...
Ogladam mecz,i stwierdzam jedno.VFB jest cieniutkie.Nie maj Gomeza ktory stojac bramke strzela.Pogrbniak nic nie pokazal,ale to dopiero jego pierwszy mecz wiec mozna mu wybaczyc.Wilki nic konkretnego mie graja w wymeczyli 2 bramki...
7 sierpnia 2009, 22:34 [cytuj]
mecz był dobry.VfB nie było takie tragiczne. Widać że Hleb i Pogrebniak są jeszcze nie przygotowani do gry. Khedira mi się podobał. A co do wilków to widać że poprzedni sezon to nie jednorazowy przebłysk
mecz był dobry.VfB nie było takie tragiczne. Widać że Hleb i Pogrebniak są jeszcze nie przygotowani do gry. Khedira mi się podobał. A co do wilków to widać że poprzedni sezon to nie jednorazowy przebłysk
7 sierpnia 2009, 22:48 [cytuj]
Nie wiem co macie do Pogrebniaka. Robił co mógł i moim zdaniem był jednym z "lepszych" w VfB. Boczni obrońcy w jednym i drugim zespole dawali radę, jednak w Stuttgarcie nie miał kto korzystać z tego ich zaangażowania.

Wilki dały radę - byli lepsi od VfB - grali szybciej, pewniej i dokładniej moim zdaniem.

Ahh ten mecz był szczególny, bo pierwszy od lat mecz BL w takiej jakości :-D
Hajto na drugi raz musi coś ze sobą zrobić, bo to chyba on tak 'sapał' do mikrofonu.... :-/
Nie wiem co macie do Pogrebniaka. Robił co mógł i moim zdaniem był jednym z "lepszych" w VfB. Boczni obrońcy w jednym i drugim zespole dawali radę, jednak w Stuttgarcie nie miał kto korzystać z tego ich zaangażowania.

Wilki dały radę - byli lepsi od VfB - grali szybciej, pewniej i dokładniej moim zdaniem.

Ahh ten mecz był szczególny, bo pierwszy od lat mecz BL w takiej jakości :-D
Hajto na drugi raz musi coś ze sobą zrobić, bo to chyba on tak 'sapał' do mikrofonu.... :-/
7 sierpnia 2009, 22:50 [cytuj]
qrde Misimovic całkiem ładną bramkę walnął, Grafite w sumie też ;-)
qrde Misimovic całkiem ładną bramkę walnął, Grafite w sumie też ;-)
8 sierpnia 2009, 14:51 [cytuj]
meczyki.pl/skroty/2611/wolfsburg_stuttgart_20.html
dla tych co nie widzieli. Misimovic dla mnie to bramka "stadiony Świata"
http://www.meczyki.pl/skroty/2611/wolfsburg_stuttgart_20.html
dla tych co nie widzieli. Misimovic dla mnie to bramka "stadiony Świata"
8 sierpnia 2009, 15:08 [cytuj]
"zizu" powiedział/a:
Nie wiem co macie do Pogrebniaka. Robił co mógł i moim zdaniem był jednym z "lepszych" w VfB.
dokładnie, najlepszy piłkarz gości wczoraj moim zdaniem. nie zdziwię się, jeśli napastnik za kilka milionów będzie się spisywał lepiej od tego za 30 milionów.
"zizu" powiedział/a:
SZCZAŁ! :lol:
nie no, niech go odsuną od komentowania, proszę.
dokładnie, najlepszy piłkarz gości wczoraj moim zdaniem. nie zdziwię się, jeśli napastnik za kilka milionów będzie się spisywał lepiej od tego za 30 milionów.
[quote="zizu"]Hajto na drugi raz musi coś ze sobą zrobić, bo to chyba on tak 'sapał' do mikrofonu.... :-/
9 sierpnia 2009, 16:16 [cytuj]
Ale gladbach gromi Bochum.Tragicznie VFL gra
Ale gladbach gromi Bochum.Tragicznie VFL gra
9 sierpnia 2009, 17:05 [cytuj]
Juz nie tak tragicznie chyba, bo wyciagneli na 3-3 jak narazie.
Juz nie tak tragicznie chyba, bo wyciagneli na 3-3 jak narazie.
|<  <<  <  5  6  7  8  9    >  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

Sis
Sis 2 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 2 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 3 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 3 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 3 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 3 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 6 godzin temu

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2021-10-20

Kiepska forma drużyny plus chyba lekceważenie przeciwnika. I dodatkowo mistyczna wiara zarządu w to, że np. Schulz będzie grał tak jak wtedy, gdy miał rok konia i się łapał do kadry.

statystyki

Użytkownicy online: T3rr0rym
Gości online: 53
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem