Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >|
3 marca 2009, 18:25 [cytuj]
tyle znalazłem tvn24.pl/-1,1588844,0,1,gorace-milosne-sceny-na-boisku,wiadomosc.html
tyle znalazłem http://www.tvn24.pl/-1,1588844,0,1,gorace-milosne-sceny-na-boisku,wiadomosc.html
3 marca 2009, 20:51 [cytuj]
hehe no ciekawie wyglądali :-P ale mina jednego z ochroniarzy.. bezcenne :-P
no ale kompletnie nadzy nie byli :-D więc nie było aż tak jak na reklamie Snikersa :-P
hehe no ciekawie wyglądali :-P ale mina jednego z ochroniarzy.. bezcenne :-P
no ale kompletnie nadzy nie byli :-D więc nie było aż tak jak na reklamie Snikersa :-P
19 marca 2009, 16:39 [cytuj]
Kahn ma zostać menedżerem... Schalke.

Nie wiem ile w tym prawdy, bo info z Onetu a na Fussball nic podobnego nie spotkałem, ale trochę się zdziwiłem.
Kahn ma zostać menedżerem... Schalke.

Nie wiem ile w tym prawdy, bo info z Onetu a na Fussball nic podobnego nie spotkałem, ale trochę się zdziwiłem.
7 kwietnia 2009, 19:29 [cytuj]
[quote]Skaut niemieckiego Energie Cottbus Andrzej Kobylański przyznał, że w kręgu zainteresowań jego klubu znajduje się dwóch-trzech zawodników Jagiellonii Białystok. Były reprezentant Polski oglądał ostatnie ligowe spotkanie z Łódzkim KS.

Kobylański nie chciał jednak ujawnić nazwisk zawodników, którym się przyglądał. - W Jagiellonii jest 2-3 zawodników, którzy znajdują się w kręgu zainteresowań Energie Cottbus. Póki co muszę jednak wstrzymać się z podaniem ich nazwisk - mówi Kobylański.

Przedstawiciel Energie przyznał również, że letnie transfery w jego klubie uzależnione będą równiez od tego, w której lidze zagra w przyszłym sezonie drużyna.[/quote]
Ciekawe o kim mowa :?:
Ciekawe o kim mowa :?:
7 kwietnia 2009, 19:38 [cytuj]
Jak to o kim:D o Frankowskim xDD:P
Jak to o kim:D o Frankowskim xDD:P
7 kwietnia 2009, 20:17 [cytuj]
Grosicki, Król, Bruno.
Grosicki, Król, Bruno.
7 kwietnia 2009, 22:10 [cytuj]
[quote]letnie transfery w jego klubie uzależnione będą równiez od tego, w której lidze zagra w przyszłym sezonie drużyna.[/quote] Nieważne w której lidze zagra, w Jagielonii wzmocnień raczej nie znajdzie.

Ja dziękuję za takiego skauta :roll:
Nieważne w której lidze zagra, w Jagielonii wzmocnień raczej nie znajdzie.

Ja dziękuję za takiego skauta :roll:
8 kwietnia 2009, 19:43 [cytuj]
na 1OO% chodzi o Grosickiego bo ten transfer wyszedł ewidentnie Jagiellonii.. no ale na szczęście jest tylko wypożyczony tam z Legii :-P
W ogóle śmieszą mnie te zainteresowania Energie i Arminii polskimi piłkarzami.. z takimi transferami to śmiało mogą zacząć sprzedawać karnety na 2 Bundesligę :-D
na 1OO% chodzi o Grosickiego bo ten transfer wyszedł ewidentnie Jagiellonii.. no ale na szczęście jest tylko wypożyczony tam z Legii :-P
W ogóle śmieszą mnie te zainteresowania Energie i Arminii polskimi piłkarzami.. z takimi transferami to śmiało mogą zacząć sprzedawać karnety na 2 Bundesligę :-D
17 kwietnia 2009, 20:41 [cytuj]
Ja uwazam ze Grosicki to jeden z najwiekszych talentów tej naszej marnej pilki, zmarnowany troche przez wlasną głupote. W bundeslidze mogby zrobic wieksza kariere niz Krzynowek i Wichniarek razem wzieci (niz Kuba raczej nie :mrgreen: ). Dla niego jeszcze nie wszystko stracone bo jest młody i jesli mu wierzyc wyrosł z glupot i chce skupic sie wylacznie na futbolu. Dobrze mu wyszło to wypozyczenie do Jagielloni. Mam nadzieje ze zakopie topór wojenny z Legia, wroci na łazienkowską i za pare lat przejdzie do dobrego klubu, najlepiej z bundesligi.
Ja uwazam ze Grosicki to jeden z najwiekszych talentów tej naszej marnej pilki, zmarnowany troche przez wlasną głupote. W bundeslidze mogby zrobic wieksza kariere niz Krzynowek i Wichniarek razem wzieci (niz Kuba raczej nie :mrgreen: ). Dla niego jeszcze nie wszystko stracone bo jest młody i jesli mu wierzyc wyrosł z glupot i chce skupic sie wylacznie na futbolu. Dobrze mu wyszło to wypozyczenie do Jagielloni. Mam nadzieje ze zakopie topór wojenny z Legia, wroci na łazienkowską i za pare lat przejdzie do dobrego klubu, najlepiej z bundesligi.
17 kwietnia 2009, 20:59 [cytuj]
O ile po teoretycznym powrocie do Wawy nie wpieprzy się znowu w ruletkowe bagno...a jeszcze 5 lat temu mój brat grał z nim w piłkę na hali : )
O ile po teoretycznym powrocie do Wawy nie wpieprzy się znowu w ruletkowe bagno...a jeszcze 5 lat temu mój brat grał z nim w piłkę na hali : )
17 kwietnia 2009, 21:34 [cytuj]
Jesli mu wierzyć to juz z tym skonczył. W sumie moim zdniem to media zrobily wiecej szumu niz to warte. Tak naprawde to najwieksze problemy miał w Szwajcari gdzie potraktowano go jak śmiecia i ledwo mogl sie stamtąd wyrwać. No i konflikt z Legią. Napisałem o powrocie do Legi bo jestm kibicem tego klubu i nie chce zeby taki talent poszedł na stałe do Jagi czy innego polskiego klubu. Niech błyszczy w Legi a potem odejdzie na zachód.
Jesli mu wierzyć to juz z tym skonczył. W sumie moim zdniem to media zrobily wiecej szumu niz to warte. Tak naprawde to najwieksze problemy miał w Szwajcari gdzie potraktowano go jak śmiecia i ledwo mogl sie stamtąd wyrwać. No i konflikt z Legią. Napisałem o powrocie do Legi bo jestm kibicem tego klubu i nie chce zeby taki talent poszedł na stałe do Jagi czy innego polskiego klubu. Niech błyszczy w Legi a potem odejdzie na zachód.
26 czerwca 2009, 12:00 [cytuj]
transfermarkt.de/de/news/28989/bernd-schneider-beendet-karriere.html

Krotko mówiąc Bernd Schneider kończy karierę;/ dla mnie jeden z najlepszych zawodników w reprezentacji oczywiście jak grał:p noo i najlepszy z pomocników :shock: w Leverkusen;/ szkoda:(
http://www.transfermarkt.de/de/news/28989/bernd-schneider-beendet-karriere.html

Krotko mówiąc Bernd Schneider kończy karierę;/ dla mnie jeden z najlepszych zawodników w reprezentacji oczywiście jak grał:p noo i najlepszy z pomocników :shock: w Leverkusen;/ szkoda:(
26 czerwca 2009, 13:00 [cytuj]
też tak uważam. szkoda, wielka szkoda. jestem pełen podziwu dla niego że odpala fajka od fajka a ma taka kondycje i takie sprinty.
też tak uważam. szkoda, wielka szkoda. jestem pełen podziwu dla niego że odpala fajka od fajka a ma taka kondycje i takie sprinty.
26 czerwca 2009, 16:08 [cytuj]
Wobec L&#8217;equipe Rummenigge powiedział również kilka słów o Francku Riberym &#8211; Franck należy do 3 najlepszych piłkarzy na świecie. Takiego piłkarza nie oddaje się nawet za duże pieniądze. Z niego nie możemy zrezygnować! Zrobimy wszystko aby został w FCB!

Ribery ma zostać, a jego kontrakt ma zostać przedłużony. Naszym celem jest znalezienie wspólnego rozwiązania dla Bayernu i dla Francka. Jesteśmy gotowi na przedłużenie kontraktu i zapłacenie za to pieniędzy. Postaramy się zrobić wszystko co jest w naszej mocy &#8211; powiedział Kalle, który z marszu skomplementował Riberyego &#8211; Franck zawsze był uczciwym partnerem: zachowywał spokój i zachowywał się fantastycznie. Nie będzie kłótni!

Jak podają media kontrakt Riberyego ma być największym w historii Bundesligi! Mowa jest o 8 mln euro za sezon. Suma, której nie powstydziłby się żaden piłkarz.

noo nie powiem 8 mln euro na sezon to już troche kasy;/ teraz sięo każe czy Ribery zostanie dla kasy:D? czy dla tego ze chce isc dalej do KRÓLEWSKICH:PP
Wobec L&#8217;equipe Rummenigge powiedział również kilka słów o Francku Riberym &#8211; Franck należy do 3 najlepszych piłkarzy na świecie. Takiego piłkarza nie oddaje się nawet za duże pieniądze. Z niego nie możemy zrezygnować! Zrobimy wszystko aby został w FCB!

Ribery ma zostać, a jego kontrakt ma zostać przedłużony. Naszym celem jest znalezienie wspólnego rozwiązania dla Bayernu i dla Francka. Jesteśmy gotowi na przedłużenie kontraktu i zapłacenie za to pieniędzy. Postaramy się zrobić wszystko co jest w naszej mocy &#8211; powiedział Kalle, który z marszu skomplementował Riberyego &#8211; Franck zawsze był uczciwym partnerem: zachowywał spokój i zachowywał się fantastycznie. Nie będzie kłótni!

Jak podają media kontrakt Riberyego ma być największym w historii Bundesligi! Mowa jest o 8 mln euro za sezon. Suma, której nie powstydziłby się żaden piłkarz.

noo nie powiem 8 mln euro na sezon to już troche kasy;/ teraz sięo każe czy Ribery zostanie dla kasy:D? czy dla tego ze chce isc dalej do KRÓLEWSKICH:PP
26 czerwca 2009, 17:59 [cytuj]
szczerze powiedziawszy to nie chce mi się wierzyć w to,że Bayern jest w stanie zaoferować jemu aż tak wysoki kontrakt ;-)
Pewnie to tylko sztuczne podbijanie jego ceny żeby Real więcej wyskrobał ;-)
szczerze powiedziawszy to nie chce mi się wierzyć w to,że Bayern jest w stanie zaoferować jemu aż tak wysoki kontrakt ;-)
Pewnie to tylko sztuczne podbijanie jego ceny żeby Real więcej wyskrobał ;-)
27 czerwca 2009, 16:55 [cytuj]
Schneidera byłoby szkoda, gdyby miał z pięć lat mniej. Kontuzja czy nie i tak zrobił już swoje i jest w wieku, w którym większość piłkarzy kończy kariery.

Trzeba jednak przyznać, że w Leverkusen to już legenda i jeden z ostatnich zawodników tego niesamowitego sezonu Aptekarzy sprzed siedmiu lat.
Schneidera byłoby szkoda, gdyby miał z pięć lat mniej. Kontuzja czy nie i tak zrobił już swoje i jest w wieku, w którym większość piłkarzy kończy kariery.

Trzeba jednak przyznać, że w Leverkusen to już legenda i jeden z ostatnich zawodników tego niesamowitego sezonu Aptekarzy sprzed siedmiu lat.
27 czerwca 2009, 19:35 [cytuj]
Tak samo szkoda Rosickiego;/ nie zdziwię się jak zakończy karierę na dniach..:(((
Tak samo szkoda Rosickiego;/ nie zdziwię się jak zakończy karierę na dniach..:(((
28 czerwca 2009, 00:09 [cytuj]
[quote]W poprzednim sezonie był jednym z najlepszych strzelców w Bundeslidze. Niestety zespół Artura Wichniarka - Arminia Bielefeld - spadł do drugiej ligi. Polak nie widzi dla siebie przyszłości w tym klubie. - Mam jeszcze ważny kontrakt, ale chce odejść - powiedział polski napastnik w wywiadzie dla futbol.pl.[/quote] Czy to nie ten sam zawodnik który jeszcze jakieś 2 tygodnie temu wypowiadał się mniej więcej tak: "Nigdzie się nie ruszam z Arminii, za wiele jej zawdzięczam i mam tu dług do spłacenia. Dali mi szansę po nieudanej przygodzie z Herthą i za to muszę się odpłacić. Będziemy walczyć o awans."

A teraz jako pierwszy chce spieprzać ze spadkowicza :lol: Nigdy nie lubiłem tego zarozumiałego buca i mam nadzieję,że jego ostatnie lata kariery to będzie porażka :-)
Czy to nie ten sam zawodnik który jeszcze jakieś 2 tygodnie temu wypowiadał się mniej więcej tak: "Nigdzie się nie ruszam z Arminii, za wiele jej zawdzięczam i mam tu dług do spłacenia. Dali mi szansę po nieudanej przygodzie z Herthą i za to muszę się odpłacić. Będziemy walczyć o awans."

A teraz jako pierwszy chce spieprzać ze spadkowicza :lol: Nigdy nie lubiłem tego zarozumiałego buca i mam nadzieję,że jego ostatnie lata kariery to będzie porażka :-)
28 czerwca 2009, 00:57 [cytuj]
Zesik, Wichniarek powiedział, jeszcze w czasie sezonu, że będą walczyć o utrzymanie, a jak spadną to jest wielce prawdopodobne, że odejdzie... I dobrze robi, niech ucieka z Bielefeldu do Hannoveru czy innej Larissy, bo może grać jeszcze ze 2 lata na dobrym poziomie ;-)

Widać, że go nie lubisz, bo zapamiętałeś tylko te słowa, które chciałeś zapamiętać 8-)
Zesik, Wichniarek powiedział, jeszcze w czasie sezonu, że będą walczyć o utrzymanie, a jak spadną to jest wielce prawdopodobne, że odejdzie... I dobrze robi, niech ucieka z Bielefeldu do Hannoveru czy innej Larissy, bo może grać jeszcze ze 2 lata na dobrym poziomie ;-)

Widać, że go nie lubisz, bo zapamiętałeś tylko te słowa, które chciałeś zapamiętać 8-)
28 czerwca 2009, 01:06 [cytuj]
Zapamiętałem te słowa dlatego ponieważ to było z wywiadu z nim PO TYM jak Arminia już spadła z Bundesligi ;-) I się go pytali czy w takiej sytuacji chce odejść z Arminii i stanowczo zaprzeczył.. no ale jak widać szybko Arturek zdanie zmienia :lol:
A to,że go nie lubię i to baaaaaaaardzo.. no to nawet tego nie ukrywam :-D
Zapamiętałem te słowa dlatego ponieważ to było z wywiadu z nim PO TYM jak Arminia już spadła z Bundesligi ;-) I się go pytali czy w takiej sytuacji chce odejść z Arminii i stanowczo zaprzeczył.. no ale jak widać szybko Arturek zdanie zmienia :lol:
A to,że go nie lubię i to baaaaaaaardzo.. no to nawet tego nie ukrywam :-D
|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

Sis
Sis 3 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 3 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 4 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 4 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 4 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 4 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 Wczoraj, 18:53

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2021-10-20

Kiepska forma drużyny plus chyba lekceważenie przeciwnika. I dodatkowo mistyczna wiara zarządu w to, że np. Schulz będzie grał tak jak wtedy, gdy miał rok konia i się łapał do kadry.

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 48
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem