Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|
6 listopada 2008, 22:01 [cytuj]
"Saymon" powiedział/a:
poczytaj kilka postow wyzej... nie wszystkie z tego co widze dotycza tematu Borussi.
Stomil Olsztyn - Jeziorak to rozgrywki w Niemczech? Tutaj wpisuje się wiadomości i dyskutuje na ich temat (rozgrywki w Niemczech)
Stomil Olsztyn - Jeziorak to rozgrywki w Niemczech? Tutaj wpisuje się wiadomości i dyskutuje na ich temat (rozgrywki w Niemczech)
6 listopada 2008, 22:05 [cytuj]
poczytaj uwaznie..
poczytaj uwaznie..
7 listopada 2008, 21:36 [cytuj]
Jeszcze jeden prosze..;]

[color=red]Może poproś od razu o bana, nie będę protestował - Murzyn[/color]
Jeszcze jeden prosze..;]

[color=red]Może poproś od razu o bana, nie będę protestował - Murzyn[/color]
8 grudnia 2008, 15:51 [cytuj]
Mały konflikt na linii Bayern - Hoffenheim:

--------------------
Zaledwie kilka dni po meczu, w którym Bayern Monachium wygrał na Allianz-Arena z TSG 1899 Hoffenheim zrodził się konflikt pomiędzy władzami obu klubów. Ognisko rozniecił menedżer Bayernu Uli Hoeness, twierdząc, że trener beniaminka to zwykły mądrala i niedługo pożegna się z posadą trenera.

- Rozwój Hoffenheim jest bardzo pozytywny, ale mam pewne obawy, bowiem opiera się on na mądrali, jakim jest Rangnick - powiedział Hoeness. - On nie rozumie, jak po sześciu miesiącach obchodzić się z obecną sytuacją. Czuję niepokój, gdy czytam w prasie, że Rangnick s.podziewał się szybkiego tempa po swoich zawodnikach, ale po Bayernie już nie. Rangnick zawsze odnosił sukces w pierwszym sezonie pracy w Bundeslidze, ale w kolejnym żegnał się z posadą - dodał.

A oliwy do ognia dolał prezes TSG 1899 Hoffenheim Dieter Hopp.

- Mamy najlepszego trenera w całej Bundeslidze, a Hoeness niech się czuje szczęśliwy z Klinsmannem - dodał właściciel klubu.

Komentarza odmówił jednak szkoleniowiec Ralf Ragnick.

- Nie odpowiem na to, bo nie będę się zniżał do tak niskiego poziomu dyskusji - oznajmił trener Hoffenheim.
--------------------

Widać zaczyna się wojna psychologiczna pomiędzy dwoma klubami. Małe prosię nie może chyba znieść faktu, że przybył im nowy rywal do tytułu.
Mały konflikt na linii Bayern - Hoffenheim:

--------------------
Zaledwie kilka dni po meczu, w którym Bayern Monachium wygrał na Allianz-Arena z TSG 1899 Hoffenheim zrodził się konflikt pomiędzy władzami obu klubów. Ognisko rozniecił menedżer Bayernu Uli Hoeness, twierdząc, że trener beniaminka to zwykły mądrala i niedługo pożegna się z posadą trenera.

- Rozwój Hoffenheim jest bardzo pozytywny, ale mam pewne obawy, bowiem opiera się on na mądrali, jakim jest Rangnick - powiedział Hoeness. - On nie rozumie, jak po sześciu miesiącach obchodzić się z obecną sytuacją. Czuję niepokój, gdy czytam w prasie, że Rangnick s.podziewał się szybkiego tempa po swoich zawodnikach, ale po Bayernie już nie. Rangnick zawsze odnosił sukces w pierwszym sezonie pracy w Bundeslidze, ale w kolejnym żegnał się z posadą - dodał.

A oliwy do ognia dolał prezes TSG 1899 Hoffenheim Dieter Hopp.

- Mamy najlepszego trenera w całej Bundeslidze, a Hoeness niech się czuje szczęśliwy z Klinsmannem - dodał właściciel klubu.

Komentarza odmówił jednak szkoleniowiec Ralf Ragnick.

- Nie odpowiem na to, bo nie będę się zniżał do tak niskiego poziomu dyskusji - oznajmił trener Hoffenheim.
--------------------

Widać zaczyna się wojna psychologiczna pomiędzy dwoma klubami. Małe prosię nie może chyba znieść faktu, że przybył im nowy rywal do tytułu.
8 grudnia 2008, 16:05 [cytuj]
hehe fajnie zgasił Hoenessa :-P gdybym miał wybierać, to wolałbym żeby chłopaki ze wsi byli wyżej niż świnie z Monachium.. :-)
Przynajmniej prosiak Hoeness miałby wałka :-D
hehe fajnie zgasił Hoenessa :-P gdybym miał wybierać, to wolałbym żeby chłopaki ze wsi byli wyżej niż świnie z Monachium.. :-)
Przynajmniej prosiak Hoeness miałby wałka :-D
8 grudnia 2008, 16:16 [cytuj]
Miejmy nadzieję, że w meczu rewanżowym Hoffenheim pokaże co to jest futbol i udupi frajerów z Monachium ;-) Teraz trzeba się zadowolić tym, że są jeszcze na drugim miejscu :-P
Miejmy nadzieję, że w meczu rewanżowym Hoffenheim pokaże co to jest futbol i udupi frajerów z Monachium ;-) Teraz trzeba się zadowolić tym, że są jeszcze na drugim miejscu :-P
8 grudnia 2008, 16:36 [cytuj]
Szkoda, że PROSIAK siedział cicho jak Frayern był w okolicach 10 miejsca w tabeli... :lol: Zaczęli wygrywać to i Hujness odważniejszy się znowu zrobił...

Hoffenheim przynajmniej wygrywa zasłużenie... Jest szybkie tempo, masa świetnych wymian piłek i ładne bramki... Monachijska beczka tłuszczu najwyraźniej nie może tego znieść... 8-)
Szkoda, że PROSIAK siedział cicho jak Frayern był w okolicach 10 miejsca w tabeli... :lol: Zaczęli wygrywać to i Hujness odważniejszy się znowu zrobił...

Hoffenheim przynajmniej wygrywa zasłużenie... Jest szybkie tempo, masa świetnych wymian piłek i ładne bramki... Monachijska beczka tłuszczu najwyraźniej nie może tego znieść... 8-)
12 lutego 2009, 17:22 [cytuj]
"Onet" powiedział/a:
Na kilka godzin hakerzy przejęli kontrolę nad stroną internetową klubu piłkarskiego Schalke 04. Zamieścili na niej informację o rozwiązaniu kontraktu z napastnikiem Kevinem Kuranyim.
- Ta wiadomość nie odpowiada rzeczywistości. Została zmyślona - ogłosił w czwartek klub dodając, że tymczasowo zawiesza swoją stronę internetową.
Ej, panowie, do meczu ze Smerfami jest jeszcze trochę czasu, a wy już zaczynacie nową wojenkę ;-)
Ej, panowie, do meczu ze Smerfami jest jeszcze trochę czasu, a wy już zaczynacie nową wojenkę ;-)
12 lutego 2009, 19:41 [cytuj]
Wojenki były, są i będą. To już historia :-P
Wojenki były, są i będą. To już historia :-P
12 lutego 2009, 23:52 [cytuj]
ahhh sorry chłopaki nudziło mi się :-P więc sobie tam wszedłem i zrobiłem to i owo hehe :-P

a tak serio serio to nie wiem czemu ale jakoś tego piłkarza baaaaaaaardzo nie lubię :-P i jak dla mnie mógłby odejść nawet do Kolejarza Stróże :-P z resztą szybko zmienia coś zdania :-P raz chce odejść, nagle parę dni później kocha swój klub.. dziwny pionek i na dodatek wg mnie słaby :-P
ahhh sorry chłopaki nudziło mi się :-P więc sobie tam wszedłem i zrobiłem to i owo hehe :-P

a tak serio serio to nie wiem czemu ale jakoś tego piłkarza baaaaaaaardzo nie lubię :-P i jak dla mnie mógłby odejść nawet do Kolejarza Stróże :-P z resztą szybko zmienia coś zdania :-P raz chce odejść, nagle parę dni później kocha swój klub.. dziwny pionek i na dodatek wg mnie słaby :-P
13 lutego 2009, 15:46 [cytuj]
"Zesik" powiedział/a:
dla mnie mógłby odejść nawet do Kolejarza Stróże
No, no...z Piechną w ataku. Z taką linią ofensywną nic tylko lecieć na podbój Ekstraklasy.

A te puste gadanki o odejściu miały na celu po prostu zwrócić uwagę na jego skromną osobę. Kontrakt mu się kończy, więc chciał trochę ponaciskać na klub.
No, no...z Piechną w ataku. Z taką linią ofensywną nic tylko lecieć na podbój Ekstraklasy.

A te puste gadanki o odejściu miały na celu po prostu zwrócić uwagę na jego skromną osobę. Kontrakt mu się kończy, więc chciał trochę ponaciskać na klub.
13 lutego 2009, 21:01 [cytuj]
Wojenki były, są i będą. To już historia. Nie pozostaje nic tylko przyklasnąć takiej opinii :D:D:D:D
Wojenki były, są i będą. To już historia. Nie pozostaje nic tylko przyklasnąć takiej opinii :D:D:D:D
24 lutego 2009, 19:42 [cytuj]
[quote]Niemieckie media podały do wiadomości, że Rudi Voeller od nowego sezonu będzie pracował w Bayernie w roli menedżera. Były szkoleniowiec reprezentacji Niemiec miał się porozumieć z Bawarczykami podczas lipcowego wesela Michaela Ballacka.[/quote] Jestem w szoku! Bardzo lubiłem i lubię Vollera, bo świetnie spisywał się zarówno jako selekcjoner jak i menedżer (a wcześniej oczywiście piłkarz). Zresztą w Bayerze odwalał ostatnio kawał dobrej roboty. Po przejściu do tych świń chyba stracę do niego cały szacunek. Oby to była plotka.
Jestem w szoku! Bardzo lubiłem i lubię Vollera, bo świetnie spisywał się zarówno jako selekcjoner jak i menedżer (a wcześniej oczywiście piłkarz). Zresztą w Bayerze odwalał ostatnio kawał dobrej roboty. Po przejściu do tych świń chyba stracę do niego cały szacunek. Oby to była plotka.
27 lutego 2009, 15:36 [cytuj]
[quote] Wiem to na pewno: HSV Hamburg złożył lub lada chwila złoży ofertę zakupu Hernana Rengifo i Manuela Arboledy &#8211; zdradził "Gazecie Wyborczej" skaut Udinese Gonzalez Barbadillo.

Peruwiańczyk sam oglądał piłkarzy Lecha w czwartkowym meczu Pucharu UEFA. Szczególnie napastnik Kolejorza zaprezentował się dobrej strony: strzelił gola i kilka razy zagroził jeszcze włoskiej bramce.

Barbadillo zdaje sobie jednak sprawę, że Włochom może być ciężko &#8211; jeśli się zdecydują &#8211; kupić któregoś z wymienionych lechitów.

- Wiem to na pewno: HSV Hamburg złożył lub lada chwila złoży ofertę zakupu Hernana Rengifo i Manuela Arboledy - przyznał skaut.

Z racji tego, że okno transferowe w Europie jest już zamknięte, do ewentualnych transferów mogłoby dojść latem.

wp.pl[/quote]
..... zastanawiałbym się nad ich przydatnością w BVB, co dopiero w Hamburgu.. :roll:
..... zastanawiałbym się nad ich przydatnością w BVB, co dopiero w Hamburgu.. :roll:
27 lutego 2009, 16:04 [cytuj]
Moim zdaniem Arboleda ma papiery na grę w porządnej lidze, w dobrym klubie. To świetny piłkarz, w obronie jak i w ataku. A Rengifo ciężko ocenić, bo niby bramki strzela, ale czy dałby radę w tak mocnym klubie Bundesligi?... W takich zespołach jak Arminia, czy Bochum mógłby być gwiazdą, ale przejście do HSV to raczej zły pomysł ;-)
Moim zdaniem Arboleda ma papiery na grę w porządnej lidze, w dobrym klubie. To świetny piłkarz, w obronie jak i w ataku. A Rengifo ciężko ocenić, bo niby bramki strzela, ale czy dałby radę w tak mocnym klubie Bundesligi?... W takich zespołach jak Arminia, czy Bochum mógłby być gwiazdą, ale przejście do HSV to raczej zły pomysł ;-)
27 lutego 2009, 16:13 [cytuj]
No właśnie co do Arboledy to ja nic do niego nie mam, byłem kilka razy świadkiem jego popisów za czasów gry w Lubinie i no naprawdę już wtedy zaskakiwał. Myślę, że z takim Santaną mógłby rywalizować o miejsce w składzie.. No i z Nevenem, bo ten już takim 100%-owym pewniakiem nie jest.
No właśnie co do Arboledy to ja nic do niego nie mam, byłem kilka razy świadkiem jego popisów za czasów gry w Lubinie i no naprawdę już wtedy zaskakiwał. Myślę, że z takim Santaną mógłby rywalizować o miejsce w składzie.. No i z Nevenem, bo ten już takim 100%-owym pewniakiem nie jest.
27 lutego 2009, 17:28 [cytuj]
no ale popatrzcie na źródło ;-) wp.pl z gazetą wyborczą i wszystko jasne :-P

Pewnie plotka :-) Co do Rengifo to niech go biorą przynajmniej Lech zarobi na nim bo on wcale taki dobry nie jest.
Jeśli chodzi o Arbolede to jego akurat najbardziej z Lecha lubię i wg mnie poradziłby sobie w większości zespołów w Bundeslidze :-) kozak jakich mało :-D nic tylko dać mu na szybciora obywatelstwo i do reprezentacji !! Byłby naszym najlepszym obrońcą :-D
no ale popatrzcie na źródło ;-) wp.pl z gazetą wyborczą i wszystko jasne :-P

Pewnie plotka :-) Co do Rengifo to niech go biorą przynajmniej Lech zarobi na nim bo on wcale taki dobry nie jest.
Jeśli chodzi o Arbolede to jego akurat najbardziej z Lecha lubię i wg mnie poradziłby sobie w większości zespołów w Bundeslidze :-) kozak jakich mało :-D nic tylko dać mu na szybciora obywatelstwo i do reprezentacji !! Byłby naszym najlepszym obrońcą :-D
27 lutego 2009, 23:20 [cytuj]
"Zesik" powiedział/a:
nic tylko dać mu na szybciora obywatelstwo i do reprezentacji !! Byłby naszym najlepszym obrońcą
Starczy już tego naturalizowania. W reprezentacji mają grać prawdziwi Polacy.

A co do tego newsa, to byłoby trochę dziwne. Jak już wyżej wspominano - dla jakiegoś średniaka to byłby dobry zakup, ale nie dla Hamburga.
Starczy już tego naturalizowania. W reprezentacji mają grać prawdziwi Polacy.

A co do tego newsa, to byłoby trochę dziwne. Jak już wyżej wspominano - dla jakiegoś średniaka to byłby dobry zakup, ale nie dla Hamburga.
2 marca 2009, 19:05 [cytuj]
[quote]Druga liga niemiecka też może być ciekawa. Mecz pomiędzy TSV 1860 Monachium, a FC St Pauli został na moment przerwany, gdy na płytę boiska wbiegła trzymająca się za ręce zakochana para. Oboje byli nadzy.
Zakochani dali kibicom z Monachium niecodzienny pokaz. Nadzy, pomalowani jedynie w barwy rywalizujących ze sobą drużyn wbiegli na boisko i zaczęli się całować.

Chwilę później opuszczali murawę u boku dwóch panów z służby porządkowej. Na twarzy zakochanych, jak i na twarzy asystujących im ochroniarzy malował się wówczas szeroki uśmiech.[/quote]
Na wstępie myślałem, że się parzyli na trybunie. No, ale biegi w końcu zdrowsze, więc gratuluję wyboru...
Na wstępie myślałem, że się parzyli na trybunie. No, ale biegi w końcu zdrowsze, więc gratuluję wyboru...
2 marca 2009, 19:58 [cytuj]
hehehe no nieźle nieźle :-D ciekawe czy ten incydent będzie gdzieś w internecie :-D
hehehe no nieźle nieźle :-D ciekawe czy ten incydent będzie gdzieś w internecie :-D
|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

DonPutaPablo
DonPutaPablo 45 minut temu

Nie zastanawiałbym się nad Sancho w MU. Bardziej martwi mnie fakt, że wielki brylant z Holandii po 13 meczach u nas ma aż 1 bramkę i 0 asyst.

Sis
Sis 4 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 4 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 5 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 5 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 5 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 5 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 Wczoraj, 18:53

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 43
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem