Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
26 października 2007, 21:54 [cytuj]
Czyli wszelakiej maści najświeższe informacje dotyczące Bundesligi.

Może to nie jest pachnący nowością news, ale najprawdopodobniej w niedługim czasie na koniec sezonu z Bundesligi spadać będą tylko dwie drużyny natomiast klub z miejsca 16. będzie rozgrywał baraż z trzecią drużną 2.Bundesligi. Moim zdaniem wniesie to więcej emocji do rozgrywek, zresztą już wcześniej zastanawiałem się dlaczego do tej pory nie wprowadzili takiej opcji. Jak widać czytają mi w myślach.
Czyli wszelakiej maści najświeższe informacje dotyczące Bundesligi.

Może to nie jest pachnący nowością news, ale najprawdopodobniej w niedługim czasie na koniec sezonu z Bundesligi spadać będą tylko dwie drużyny natomiast klub z miejsca 16. będzie rozgrywał baraż z trzecią drużną 2.Bundesligi. Moim zdaniem wniesie to więcej emocji do rozgrywek, zresztą już wcześniej zastanawiałem się dlaczego do tej pory nie wprowadzili takiej opcji. Jak widać czytają mi w myślach.
31 października 2007, 00:29 [cytuj]
hmm jesli sie nie myle to juz jest o tym temat na forum ;) ale faktycznie pomysl ciekawy ;P
hmm jesli sie nie myle to juz jest o tym temat na forum ;) ale faktycznie pomysl ciekawy ;P
2 listopada 2007, 12:48 [cytuj]
Na Onecie napisali:
"Pomocnik Werderu Brema i piłkarskiej reprezentacji Niemiec Torsten Frings z powodu kontuzji kolana nie zagra co najmniej do końca roku.
30-letni zawodnik urazu więzadeł nabawił się w okresie przygotowań do obecnego sezonu. Wrócił na boisko na początku października w meczu Ligi Mistrzów z Olympiakosem Pireus, a kontuzja odnowiła mu się minionej soboty podczas spotkania ligowego z Schalke 04 Gelsenkirchen."

I dobrze mu :P mogl zostac w BVB
Na Onecie napisali:
"Pomocnik Werderu Brema i piłkarskiej reprezentacji Niemiec Torsten Frings z powodu kontuzji kolana nie zagra co najmniej do końca roku.
30-letni zawodnik urazu więzadeł nabawił się w okresie przygotowań do obecnego sezonu. Wrócił na boisko na początku października w meczu Ligi Mistrzów z Olympiakosem Pireus, a kontuzja odnowiła mu się minionej soboty podczas spotkania ligowego z Schalke 04 Gelsenkirchen."

2 listopada 2007, 18:50 [cytuj]
"Flat Eric" powiedział/a:
W sumie można by powiedzieć, że wrócił na stare śmieci.

Na boisko wraca po blisko 10 miesięcznej przerwie Ivan Klasnić. Szkoda mi trochę było chłopaka - podwójna transplantacja nerek :-| Waże że jest już zdrów i dalej może zawodowa grać w piłkę.
W sumie można by powiedzieć, że wrócił na [i]stare śmieci.[/i]

Na boisko wraca po blisko 10 miesięcznej przerwie Ivan Klasnić. Szkoda mi trochę było chłopaka - podwójna transplantacja nerek :-| Waże że jest już zdrów i dalej może zawodowa grać w piłkę.
4 listopada 2007, 12:21 [cytuj]
"Murzyn" powiedział/a:
Ivan dobry jest chociaz jego powrot mnie nie cieszy bo znajac szczescie pognebi BVB :-/

A podwójna transplantacja nerek podobno jest popularna w Sopocie :-P
Ivan dobry jest chociaz jego powrot mnie nie cieszy bo znajac szczescie pognebi BVB :-/

A podwójna transplantacja nerek podobno jest popularna w Sopocie :-P
19 listopada 2007, 16:02 [cytuj]
Chodzą wieści, że Krzynówek przeniesie się zimą do Wisły Kraków i niewątpliwie byłby to hit transferowy oraz duże wzmocnienie dla krakowskiego zespołu, chociaż osobiście trochę zdziwiłbym się gdyby ten transfer doszedł do skutku.

Chodzą też słuchy jakoby to DFL miała znieść rozgrywki Pucharu Ligi Niemieckiej.
Chodzą wieści, że Krzynówek przeniesie się zimą do Wisły Kraków i niewątpliwie byłby to hit transferowy oraz duże wzmocnienie dla krakowskiego zespołu, chociaż osobiście trochę zdziwiłbym się gdyby ten transfer doszedł do skutku.

Chodzą też słuchy jakoby to DFL miała znieść rozgrywki Pucharu Ligi Niemieckiej.
19 listopada 2007, 17:36 [cytuj]
Podobno Ribery i Lahm są na celowniku Barcelony... :lol: Mam nadzieję, że nie odejdą do tej "ukochanej" przez mnie drużyny i nie osłabią tym samym Bundesligi... :-P :roll:

Od razu na paru stronach "eksperci" (czytaj: "obiektywni" fani Barcy) przemówili, że "Ribery przyda się na ławkę"... :lol: :lol: :lol: Ciekawe czy o Lahmie to samo piszą... :lol: Normalnie szkoda słów... Zaślepienie Ronaldem Dynią (którego notabene bardzo nie lubię) i nie tylko, robi swoje... :evil:

Podobno Buyern jest skłonny puścić Philipp'a za 15mln ojro ale Barca nie chce tyle dać (sępy !!!)... :roll:
Podobno Ribery i Lahm są na celowniku Barcelony... :lol: Mam nadzieję, że nie odejdą do tej "ukochanej" przez mnie drużyny i nie osłabią tym samym Bundesligi... :-P :roll:

Od razu na paru stronach "eksperci" (czytaj: "obiektywni" fani Barcy) przemówili, że "Ribery przyda się na ławkę"... :lol: :lol: :lol: Ciekawe czy o Lahmie to samo piszą... :lol: Normalnie szkoda słów... Zaślepienie Ronaldem Dynią (którego notabene bardzo nie lubię) i nie tylko, robi swoje... :evil:

Podobno Buyern jest skłonny puścić Philipp'a za 15mln ojro ale Barca nie chce tyle dać (sępy !!!)... :roll:
19 listopada 2007, 20:04 [cytuj]
Riberego nigdzie nie puszczą, co innego Lahm chociaż szoda żeby ten opuszczał ligę niemiecką. No ale taka już mentalność młodych gwiazd Bayernu, że do innego niemieckiego klubu nie przejdą, bo byłby to dla nich krok wstecz :roll:
Obiektywni fani Barcelony mają najczęściej 10-16 lat :lol: ale pamiętajmy, że w przypadku Larssona też było takie myślenie. Inna sprawa, że zostało wprowadzone w czyn.
Riberego nigdzie nie puszczą, co innego Lahm chociaż szoda żeby ten opuszczał ligę niemiecką. No ale taka już mentalność młodych gwiazd Bayernu, że do innego niemieckiego klubu nie przejdą, bo byłby to dla nich krok wstecz :roll:
Obiektywni fani Barcelony mają najczęściej 10-16 lat :lol: ale pamiętajmy, że w przypadku Larssona też było takie myślenie. Inna sprawa, że zostało wprowadzone w czyn.
20 listopada 2007, 14:59 [cytuj]
hmm nie oszukujmy sie Lahm i Ribery byliby wzmocnieniem KAZDEGO zespolu ;)
Lahm to jeden z naprawde nielicznych pilkarzy frajernu ktorego nawet lubie :) Fajnie moze zagrac na lewej lub prawej stronie i te czeste rajdy do przodu :) noo takiego pilkarza wlasnie nam brakuje na prawej stronie :D bo Degen niby robi rajdy do przodu ale to co wyprawia z tylu to szkoda gadac :/

a co do Krzynowka podobno Wisla ma dac za niego 1,5 mln euro ale jakos nie chce mi sie wierzyc zeby wrocil do Polski ;) tymbardziej,ze bez problemu znajdzie sobie jakis klub chociazby w Bundeslidze.. ale gdyby juz doszlo do takiego transferu to faktycznie wzmocnienie byłoby to ogroomne :) i bylby to jeden z najlepszych transferow w lidze polskiej ostatnich lat :) jesli nie najlepszy :P qrde a ja tak wisly nienawidze :/ wrrr wiec lepiej niech nie wraca do Polski ;D
hmm nie oszukujmy sie Lahm i Ribery byliby wzmocnieniem KAZDEGO zespolu ;)
Lahm to jeden z naprawde nielicznych pilkarzy frajernu ktorego nawet lubie :) Fajnie moze zagrac na lewej lub prawej stronie i te czeste rajdy do przodu :) noo takiego pilkarza wlasnie nam brakuje na prawej stronie :D bo Degen niby robi rajdy do przodu ale to co wyprawia z tylu to szkoda gadac :/

a co do Krzynowka podobno Wisla ma dac za niego 1,5 mln euro ale jakos nie chce mi sie wierzyc zeby wrocil do Polski ;) tymbardziej,ze bez problemu znajdzie sobie jakis klub chociazby w Bundeslidze.. ale gdyby juz doszlo do takiego transferu to faktycznie wzmocnienie byłoby to ogroomne :) i bylby to jeden z najlepszych transferow w lidze polskiej ostatnich lat :) jesli nie najlepszy :P qrde a ja tak wisly nienawidze :/ wrrr wiec lepiej niech nie wraca do Polski ;D
20 listopada 2007, 15:54 [cytuj]
Lahm'a również lubie, dobrze grający w defensywie, a i w ataku pokazuje sie z bardzo dobrejs trony(jego wejsc w pole karne)

Co do Krzynówka, lepiej niech do (L)egii przyjdzie ;)
Lahm'a również lubie, dobrze grający w defensywie, a i w ataku pokazuje sie z bardzo dobrejs trony(jego wejsc w pole karne)

Co do Krzynówka, lepiej niech do (L)egii przyjdzie ;)
20 listopada 2007, 17:52 [cytuj]
Tomi, popieram w 1OO% :D zarowno to co napisales o Lahm'ie jak i o Krzynowku :D Wolalbym go zobaczyc w koszuleczce z (L) :D
[b]Tomi[/b], popieram w 1OO% :D zarowno to co napisales o Lahm'ie jak i o Krzynowku :D Wolalbym go zobaczyc w koszuleczce z (L) :D
20 listopada 2007, 18:17 [cytuj]
"Tomi" powiedział/a:
Co do Krzynówka, lepiej niech do (L)egii przyjdzie
Tylko nie to. Taki zawodnik karierę powinien zakończyć w poważnym klubie (chyba że jest to decyzja emocjonalna), a takim w Polsce jest tylko Wisła. No może nie w 100%, ale na pewno w większej części.
Tylko nie to. Taki zawodnik karierę powinien zakończyć w poważnym klubie (chyba że jest to decyzja emocjonalna), a takim w Polsce jest tylko Wisła. No może nie w 100%, ale na pewno w większej części.
20 listopada 2007, 19:44 [cytuj]
ja zdecydowanie wole Legie od Wisly ;)
ja zdecydowanie wole Legie od Wisly ;)
20 listopada 2007, 20:47 [cytuj]
Adriano z Interu na liście życzeń Werderu :!:

Włochom jest to na rękę, gdyż chcieliby mieć prawo pierwokupu Diego... :-?

Na pewno Adriano nie dałby tyle Bundeslidze co Diego... Jako piłkarz upadł on strasznie i tylko balety mu w głowie... :mrgreen: Allofs pewnie mocno wierzy w jego odrodzenie... :roll:

Ciekawe ile Inter sobie życzy za niego :?: :roll:
Adriano z Interu na liście życzeń Werderu :!:

Włochom jest to na rękę, gdyż chcieliby mieć prawo pierwokupu Diego... :-?

Na pewno Adriano nie dałby tyle Bundeslidze co Diego... Jako piłkarz upadł on strasznie i tylko balety mu w głowie... :mrgreen: Allofs pewnie mocno wierzy w jego odrodzenie... :roll:

Ciekawe ile Inter sobie życzy za niego :?: :roll:
20 listopada 2007, 20:53 [cytuj]
Adriano ładne jaja teraz robi, poleciał do Brazylii i nie chce wracać :) i mówi że jest przygotowany na kare :)
Adriano ładne jaja teraz robi, poleciał do Brazylii i nie chce wracać :) i mówi że jest przygotowany na kare :)
20 listopada 2007, 21:04 [cytuj]
hehe szkoda go troszke bo pilkarz bardzo dobry..
wydaje mi sie,ze tylko i wylacznie zmiana otoczenia,klimatu moglaby pozytywnie wplynac na dalsza kariere Adriano :) w bundeslidze na bank bylby gwiazda, szybko pewnie by sie odrodzil.. ale qrcze gdyby do Werderu odszedl.. no to nie ciekawie ;P znaczy sie dla nas nieciekawie ;P bo Diego i Adriano w jednym zespole..no no ciezka sprawa ;P
hehe szkoda go troszke bo pilkarz bardzo dobry..
wydaje mi sie,ze tylko i wylacznie zmiana otoczenia,klimatu moglaby pozytywnie wplynac na dalsza kariere Adriano :) w bundeslidze na bank bylby gwiazda, szybko pewnie by sie odrodzil.. ale qrcze gdyby do Werderu odszedl.. no to nie ciekawie ;P znaczy sie dla nas nieciekawie ;P bo Diego i Adriano w jednym zespole..no no ciezka sprawa ;P
20 listopada 2007, 22:05 [cytuj]
[quote]Adriano ładne jaja teraz robi, poleciał do Brazylii i nie chce wracać [/quote] Łehehe, skądś to znam...
[quote]znaczy sie dla nas nieciekawie ;P bo Diego i Adriano w jednym zespole..no no ciezka sprawa[/quote] W sumie chciałbym, bo to zawsze zmniejsza monopol Bayernu to raz, a po drugie poziom gry zawsze wyższy. Trzecia kwestia jest taka, że w tym sezonie i tak już z Werderem nie rywalizujemy o miejsce w tabeli, także rybka.
Łehehe, skądś to znam...
[quote]znaczy sie dla nas nieciekawie ;P bo Diego i Adriano w jednym zespole..no no ciezka sprawa
20 listopada 2007, 22:12 [cytuj]
Dyrektor sportowy Wisły Jacek Bednarz podkreśla, że chce ściągnąć Jacka Krzynówka. Ma jednak na to małe szanse. W Wolfsburgu „Krzynek” zarabia 1,2 mln euro. Olympiakos Pireus proponuje Polakowi milion euro za sezon a Wisła milion... złotych. Ogłoszenie tej sprawy może mieć jednak wpływ na decyzję Kamila Kosowskiego o pozostaniu w Krakowie.

W klubie takiej wersji wydarzeń jednak nie przyjmują. Za to Jacek Krzynówek spokojnie podchodzi do całej sprawy. – Jakieś trzy tygodnie temu zadzwonił do mnie pan Bednarz i trochę sobie porozmawialiśmy. Jeśli chodzi o transfer, to mam jeszcze kontrakt z Wolfsburgiem i trzeba by mnie było wykupić. Pewnie Niemcy będą chcieli jakąś sporą kwotę. Nie wiem czy polską drużynę będzie na to stać – opisuje sytuację reprezentant Polski.

Gdy słyszy o stanowczym zdecydowanym na jego transfer stanowisku Wisły, mówi tylko, że jest mu miło – Nic innego powiedzieć nie mogę. O takim konkretnym zainteresowaniu dowiedziałem się od znajomych, którzy wyczytali to w telegazecie w Niemczech. Ze mną nikt tak zaawansowanych rozmów nie prowadził.

Biała Gwiazda to jednak nie jedyny klub, który chce mieć w swoich szeregach Krzynówka. Zgłosił się jeszcze Olympiakos Pireus…
Dyrektor sportowy Wisły Jacek Bednarz podkreśla, że chce ściągnąć Jacka Krzynówka. Ma jednak na to małe szanse. W Wolfsburgu „Krzynek” zarabia 1,2 mln euro. Olympiakos Pireus proponuje Polakowi milion euro za sezon a Wisła milion... złotych. Ogłoszenie tej sprawy może mieć jednak wpływ na decyzję Kamila Kosowskiego o pozostaniu w Krakowie.

W klubie takiej wersji wydarzeń jednak nie przyjmują. Za to Jacek Krzynówek spokojnie podchodzi do całej sprawy. – Jakieś trzy tygodnie temu zadzwonił do mnie pan Bednarz i trochę sobie porozmawialiśmy. Jeśli chodzi o transfer, to mam jeszcze kontrakt z Wolfsburgiem i trzeba by mnie było wykupić. Pewnie Niemcy będą chcieli jakąś sporą kwotę. Nie wiem czy polską drużynę będzie na to stać – opisuje sytuację reprezentant Polski.

Gdy słyszy o stanowczym zdecydowanym na jego transfer stanowisku Wisły, mówi tylko, że jest mu miło – Nic innego powiedzieć nie mogę. O takim konkretnym zainteresowaniu dowiedziałem się od znajomych, którzy wyczytali to w telegazecie w Niemczech. Ze mną nikt tak zaawansowanych rozmów nie prowadził.

Biała Gwiazda to jednak nie jedyny klub, który chce mieć w swoich szeregach Krzynówka. Zgłosił się jeszcze Olympiakos Pireus…
21 listopada 2007, 13:01 [cytuj]
zdecydowanie lepiej dla Jacka jesli wybierze Olympiakos i znowu bedzie wystepowal w LM :)
hehe a co do Adriano to chyba w naturze Brazylijczykow,ze takie jaja robia ;P podobnie kiedys bylo z Ronaldo czy chociazby z naszym Amoroso ;P slaba psychika ;D Polakowi to by sie wyjezdzac nie chcialo i wolalby wybrac sie do monopolowego niedaleko domu ;P zamiast pakowac sie i targac samolotami w obie strony ;p
zdecydowanie lepiej dla Jacka jesli wybierze Olympiakos i znowu bedzie wystepowal w LM :)
hehe a co do Adriano to chyba w naturze Brazylijczykow,ze takie jaja robia ;P podobnie kiedys bylo z Ronaldo czy chociazby z naszym Amoroso ;P slaba psychika ;D Polakowi to by sie wyjezdzac nie chcialo i wolalby wybrac sie do monopolowego niedaleko domu ;P zamiast pakowac sie i targac samolotami w obie strony ;p
21 listopada 2007, 17:18 [cytuj]
Obrońca Energie Cottbus Mariusz Kukiełka podda się operacji pachwiny, co wykluczy go z gry do końca rundy jesiennej.

A tak swoją drogą to niezbyt lubię tego zawodnika. Pamiętam jak kilka lat temu oświadczył, że nie chciałby grać w Bundeslidze, po czym trafił do....Dynama Drezno, zespołu, który wtedy walczył o utrzymanie w drugiej lidze niemieckiej. Mimo że obecnie gra w elicie niemieckich zespołów, to jednak wszystko wskazuje na to, że po tym sezonie wróci do swej ukochanej 2. Bundesligi.
Obrońca Energie Cottbus Mariusz Kukiełka podda się operacji pachwiny, co wykluczy go z gry do końca rundy jesiennej.

A tak swoją drogą to niezbyt lubię tego zawodnika. Pamiętam jak kilka lat temu oświadczył, że nie chciałby grać w Bundeslidze, po czym trafił do....Dynama Drezno, zespołu, który wtedy walczył o utrzymanie w drugiej lidze niemieckiej. Mimo że obecnie gra w elicie niemieckich zespołów, to jednak wszystko wskazuje na to, że po tym sezonie wróci do swej ukochanej 2. Bundesligi.
1  2  3  4  5    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

DonPutaPablo
DonPutaPablo 17 minut temu

Nie zastanawiałbym się nad Sancho w MU. Bardziej martwi mnie fakt, że wielki brylant z Holandii po 13 meczach u nas ma aż 1 bramkę i 0 asyst.

Sis
Sis 4 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 4 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 4 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 5 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 5 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 5 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 Wczoraj, 18:53

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 46
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem