Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  2  3  4  5  6    >
Forum dyskusyjne » Rozgrywki w Niemczech » VfB Stuttgart - zbiorczy
6 maja 2013, 16:35 [cytuj]
"figovsky" powiedział/a:
Stuttgart interesuje się kilkoma zawodnikami, między innymi naszym Moritzem.
Miałem pytać wczoraj, zapomniałem.
Jestem ciekaw na jakich warunkach. Wypozyczenie czy sprzedaż z opcją pierwokupu np na 2-lata tak jak Real zrobił z Cavajalem ? Bo raczej nie puścicie go od tak i to rywalowi ligowemu.
Miałem pytać wczoraj, zapomniałem.
Jestem ciekaw na jakich warunkach. Wypozyczenie czy sprzedaż z opcją pierwokupu np na 2-lata tak jak Real zrobił z Cavajalem ? Bo raczej nie puścicie go od tak i to rywalowi ligowemu.
7 maja 2013, 03:17 [cytuj]
Nie jestem fanem Moritza i uważam, ze to nie jest gracz z wielką przyszłoscią, raczej wielki talent a skonczy jako przecietniak własnie w takim Stuttgarcie. Jednak opcja wypożyczenia byłaby bardzo dobra.
Nie jestem fanem Moritza i uważam, ze to nie jest gracz z wielką przyszłoscią, raczej wielki talent a skonczy jako przecietniak własnie w takim Stuttgarcie. Jednak opcja wypożyczenia byłaby bardzo dobra.
7 maja 2013, 08:24 [cytuj]
2 mecze do finału, trzeba grać! Wiadomo, przy dobrym rezultacie, można wprowadzić rotację , kebab , leo.. Chciałbym zobaczyć Santane w pierwszym składzie :)
2 mecze do finału, trzeba grać! Wiadomo, przy dobrym rezultacie, można wprowadzić rotację , kebab , leo.. Chciałbym zobaczyć Santane w pierwszym składzie :)
26 sierpnia 2013, 09:27 [cytuj]
No to mamy pierwszą ofiarę trenerską w tym sezonie, Bruno Labbadia zwolniony z VfB. Można powiedzieć w końcu, bo dla mnie Labbadia to żaden szkoleniowiec, ot taki przeciętniak, który nie pierwszy raz jest wyrzucany z klubu..

Teraz powinny nastać lepsze czasy dla Stuttgartu, bo potencjał kadrowy jest.
No to mamy pierwszą ofiarę trenerską w tym sezonie, Bruno Labbadia zwolniony z VfB. Można powiedzieć w końcu, bo dla mnie Labbadia to żaden szkoleniowiec, ot taki przeciętniak, który nie pierwszy raz jest wyrzucany z klubu..

Teraz powinny nastać lepsze czasy dla Stuttgartu, bo potencjał kadrowy jest.
26 sierpnia 2013, 09:32 [cytuj]
Labaddia w końcu zwolniony :-) Trochę długo trwało zanim się zorientowali w Stuttgarcie, że to beznadziejny trener :-)
Labaddia w końcu zwolniony :-) Trochę długo trwało zanim się zorientowali w Stuttgarcie, że to beznadziejny trener :-)
26 sierpnia 2013, 10:25 [cytuj]
i1.ryjbuk.pl/57206748e4aa478983e0b3e9975d73941c36ebe9/borat-dance-gif-gif" alt="i1.ryjbuk.pl/57206748e4aa478983e0b3e9975d73941c36ebe9/borat-dance-gif-gif" width="98%">
[img]http://i1.ryjbuk.pl/57206748e4aa478983e0b3e9975d73941c36ebe9/borat-dance-gif-gif[/img]
26 sierpnia 2013, 11:24 [cytuj]
Mógł zostać do meczu z nami. A tak teraz będzie nowy, lepszy zapewne trener, który może wyciągnąć ich z dołka i coś osiągnąć. Trzeba liczyć, że w meczu z nami będą mieli jakiś zły dzień czy coś, bo kadrowo to oni są w stanie walczyć nawet o czwarte miejsce.
Mógł zostać do meczu z nami. A tak teraz będzie nowy, lepszy zapewne trener, który może wyciągnąć ich z dołka i coś osiągnąć. Trzeba liczyć, że w meczu z nami będą mieli jakiś zły dzień czy coś, bo kadrowo to oni są w stanie walczyć nawet o czwarte miejsce.
26 sierpnia 2013, 12:01 [cytuj]
Teraz czas na ruch zarządu schalke - Keller raus, Labbadija in.
26 sierpnia 2013, 12:03 [cytuj]
Byle tylko Stuttgart ,,nie zapoluje'' na Magatha :-P
Byle tylko Stuttgart ,,nie zapoluje'' na Magatha :-P
26 sierpnia 2013, 13:37 [cytuj]
"Murzyn" powiedział/a:
Ponoć o Babbelu się mówiło. :lol:
Ponoć o Babbelu się mówiło. :lol:
26 sierpnia 2013, 14:06 [cytuj]
Ciekawe czy Stuttgart zgłosi się po Schaafa. Chciałbym go dalej widzieć trenującego w Bundeslidze, do HSV raczej nie pójdzie, bo to rywal Werderu, ale Schalke czy Stuttgartu, czemu nie.
Ciekawe czy Stuttgart zgłosi się po Schaafa. Chciałbym go dalej widzieć trenującego w Bundeslidze, do HSV raczej nie pójdzie, bo to rywal Werderu, ale Schalke czy Stuttgartu, czemu nie.
26 października 2013, 10:25 [cytuj]
Nowy trener Stuttgartu ma bilans 3-3-0, ale mogło być lepiej. Mają ciekawy sklad z przodu, ale co roku powtarza się ta sama sytuacja z dramatyczną defensywą.
Nowy trener Stuttgartu ma bilans 3-3-0, ale mogło być lepiej. Mają ciekawy sklad z przodu, ale co roku powtarza się ta sama sytuacja z dramatyczną defensywą.
26 października 2013, 11:04 [cytuj]
Wczoraj ogladalem caly mecz vfb i to byla niezla padaka. Zero blysku z przodu. Oprocz ibisevicia i maxima przydalby im sie ktos w miare dobry technicznie, ze zmyslem do gry kombinacyjnej. bo maxim ma sporo ciekawych zagran, jednak partnerzy slabo odczytywali jego intencje. no i do tego ta obrona.. ogolnie to jakby ktos pokazal mi 3minutowy urywek wczorajszego meczu to nawet 1zl bym na nich nie postawil...
Wczoraj ogladalem caly mecz vfb i to byla niezla padaka. Zero blysku z przodu. Oprocz ibisevicia i maxima przydalby im sie ktos w miare dobry technicznie, ze zmyslem do gry kombinacyjnej. bo maxim ma sporo ciekawych zagran, jednak partnerzy slabo odczytywali jego intencje. no i do tego ta obrona.. ogolnie to jakby ktos pokazal mi 3minutowy urywek wczorajszego meczu to nawet 1zl bym na nich nie postawil...
15 listopada 2013, 05:46 [cytuj]
Niesamowity jest ich ten 17-letni Timo Werner. Co za spokój przy ten bramce z Freiburgiem, przy sam na sam i dwóch partnerach do których po prostu trzeba podać, on sobie spokojnie, bezczelnie strzela obok bramkarza i cieszy się z drugiej bramki w meczu. 96 rocznik :shock:

Jego wartość wzrosła z miliona do 4 milionów ojro.

youtube.com/watch?v=wAHs7D4TkRo
Niesamowity jest ich ten 17-letni Timo Werner. Co za spokój przy ten bramce z Freiburgiem, przy sam na sam i dwóch partnerach do których po prostu trzeba podać, on sobie spokojnie, bezczelnie strzela obok bramkarza i cieszy się z drugiej bramki w meczu. 96 rocznik :shock:

Jego wartość wzrosła z miliona do 4 milionów ojro.

http://www.youtube.com/watch?v=wAHs7D4TkRo
15 listopada 2013, 13:23 [cytuj]
Również jestem oczarowany tym, co pokazuje w tym sezonie, ale poczekajmy aż rozegra cały sezon, by coś więcej powiedzieć. Wiadomo jak to jest z młodymi piłkarzami, zdarzają im się dołki formy i nie mogą jej ustabilizować.
Również jestem oczarowany tym, co pokazuje w tym sezonie, ale poczekajmy aż rozegra cały sezon, by coś więcej powiedzieć. Wiadomo jak to jest z młodymi piłkarzami, zdarzają im się dołki formy i nie mogą jej ustabilizować.
15 listopada 2013, 14:31 [cytuj]
Na pewno ma duży potencjał i dużą przyszłość przed sobą, ale póki co powinien udowadniać swoja klase regularna grą w BL.
Na pewno ma duży potencjał i dużą przyszłość przed sobą, ale póki co powinien udowadniać swoja klase regularna grą w BL.
28 lutego 2014, 17:46 [cytuj]
Miesiąc temu oglądałem mecz Stuttgartu z bayernem.
Z tego co zaobserwowałem to Timo Werner jest bardzo szybki, dokładnie podaje piłki prostopadłe i celnie strzela. Podczas tego meczu asystował przy bramce.
W stuttgarcie zagrał w sumie 24 mecze, w których strzelił 4 gole oraz zanotował 4 asysty.
Jego obecna wartość wynosi 12 milionów euro.

Moim zdaniem jest to świetny gracz w ofensywie o dobrym rozwoju.
Miesiąc temu oglądałem mecz Stuttgartu z bayernem.
Z tego co zaobserwowałem to Timo Werner jest bardzo szybki, dokładnie podaje piłki prostopadłe i celnie strzela. Podczas tego meczu asystował przy bramce.
W stuttgarcie zagrał w sumie 24 mecze, w których strzelił 4 gole oraz zanotował 4 asysty.
Jego obecna wartość wynosi 12 milionów euro.

Moim zdaniem jest to świetny gracz w ofensywie o dobrym rozwoju.
28 lutego 2014, 18:09 [cytuj]
Zapowiada się znakomity zawodnik. Szanse na wyciągnięcie go są jednak raczej małe. Kiedyś w wywiadzie wspominał ,że nie chce się przenosić do innego klubu bo tu gdzie jest ma pewne regularne występy i będzie dobrze się rozwijał. Poza tym cena, już teraz (w wieku 17lat) jest wart ponad 10 mln. Nie wiem jak to wygląda z długością jego kontraktu, według TM do 2015 roku ale jest niepełnoletnie więc nie mam pojęcia,jeśli ktoś coś wie to chętnie posłucham.
Gdyby miał tylko do 2015 to cena nie musi być aż tak wysoka, w lecie zostanie rok do końca.
Zawodnik na pewno wart zachodu i moim zdaniem wart wyłożenia tych ~10 milionów.

On sam może będzie bardziej zainteresowany przenosinami do lepszego zespołu jeśli VfB spadnie do 2BL a do tego nie brakuje zbyt dużo bo obecnie zajmują miejsce gwarantujące baraże.
Zapowiada się znakomity zawodnik. Szanse na wyciągnięcie go są jednak raczej małe. Kiedyś w wywiadzie wspominał ,że nie chce się przenosić do innego klubu bo tu gdzie jest ma pewne regularne występy i będzie dobrze się rozwijał. Poza tym cena, już teraz (w wieku 17lat) jest wart ponad 10 mln. Nie wiem jak to wygląda z długością jego kontraktu, według TM do 2015 roku ale jest niepełnoletnie więc nie mam pojęcia,jeśli ktoś coś wie to chętnie posłucham.
Gdyby miał tylko do 2015 to cena nie musi być aż tak wysoka, w lecie zostanie rok do końca.
Zawodnik na pewno wart zachodu i moim zdaniem wart wyłożenia tych ~10 milionów.

On sam może będzie bardziej zainteresowany przenosinami do lepszego zespołu jeśli VfB spadnie do 2BL a do tego nie brakuje zbyt dużo bo obecnie zajmują miejsce gwarantujące baraże.
28 lutego 2014, 18:32 [cytuj]
Kontrakt Wernera wygasa w 2015 roku.
Kontrakt Wernera wygasa w 2015 roku.
10 maja 2014, 18:21 [cytuj]
Prawdę mówiąc nigdy bym się tego po Tuchelu nie spodziewał, ale jednak wszystko wskazuje na to, że Thomas obejmie od przyszłego sezonu VfB Stuttgart. Początkowo po informacji Kickera wszyscy myśleli że jego przyszłością jest Schalke, ale zaprzeczył temu Tonnies.

Gdyby do tego rzeczywiscie doszło, byłbym baaardzo zaskoczony.
Prawdę mówiąc nigdy bym się tego po Tuchelu nie spodziewał, ale jednak wszystko wskazuje na to, że Thomas obejmie od przyszłego sezonu VfB Stuttgart. Początkowo po informacji Kickera wszyscy myśleli że jego przyszłością jest Schalke, ale zaprzeczył temu Tonnies.

Gdyby do tego rzeczywiscie doszło, byłbym baaardzo zaskoczony.
|<  <  2  3  4  5  6    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

Sis
Sis 2 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 2 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 3 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 3 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 3 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 3 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 6 godzin temu

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2021-10-20

Kiepska forma drużyny plus chyba lekceważenie przeciwnika. I dodatkowo mistyczna wiara zarządu w to, że np. Schulz będzie grał tak jak wtedy, gdy miał rok konia i się łapał do kadry.

statystyki

Użytkownicy online: T3rr0rym
Gości online: 37
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem