Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >|
Forum dyskusyjne » Rozgrywki w Niemczech » VfB Stuttgart - zbiorczy
31 stycznia 2011, 16:09 [cytuj]
Tak, Okazaki w Stuttgarcie. To dobry ruch z ich strony. Oglądałem trochę Puchar Azji i chłopak zrobił na mnie spore wrażenie:)
Tak, Okazaki w Stuttgarcie. To dobry ruch z ich strony. Oglądałem trochę Puchar Azji i chłopak zrobił na mnie spore wrażenie:)
13 października 2011, 12:15 [cytuj]
Odkopuję temat bo mam parę pytań,jako że zawsze ich lubiłem,interesowałem się nimi i można powiedzieć że sympatyzuję za tym klubem chciałem się dowiedzieć głębiej jaka jest ich sytuacja,troszkę zaniedbałem ich w ostatnich 2 latach (czasami jakiś mecz obejrzałem ale to wszystko),do 2006 roku mieli bardzo fajną ekipę (Hitzlsperger to jeden z moich najbardziej ulubionych piłkarzy tamtych lat,świetny zawodnik),szkoda że tak popadli w przeciętność (ale w sumie każdy mistrz Niemiec tak ma na drugi sezon...oprócz Bayernu) ale do sedna...orientuje się ktoś jak ten klub stoi finansowo,sportowo i ogólnie ? Jakie są ich szanse na to żeby ten klub choć trochę przypominał ten za czasów Magath'a czy Veh'a ?

youtube.com/watch?v=rn0C4kfHuvg&feature=related :mrgreen:
Odkopuję temat bo mam parę pytań,jako że zawsze ich lubiłem,interesowałem się nimi i można powiedzieć że sympatyzuję za tym klubem chciałem się dowiedzieć głębiej jaka jest ich sytuacja,troszkę zaniedbałem ich w ostatnich 2 latach (czasami jakiś mecz obejrzałem ale to wszystko),do 2006 roku mieli bardzo fajną ekipę (Hitzlsperger to jeden z moich najbardziej ulubionych piłkarzy tamtych lat,świetny zawodnik),szkoda że tak popadli w przeciętność (ale w sumie każdy mistrz Niemiec tak ma na drugi sezon...oprócz Bayernu) ale do sedna...orientuje się ktoś jak ten klub stoi finansowo,sportowo i ogólnie ? Jakie są ich szanse na to żeby ten klub choć trochę przypominał ten za czasów Magath'a czy Veh'a ?

http://www.youtube.com/watch?v=rn0C4kfHuvg&feature=related :mrgreen:
10 grudnia 2011, 21:51 [cytuj]
Dziś oglądając Werder - Wolfsburg przypomniał mi się Christian Träsch. Reprezentant kraju, odszedł z VfB by walczyć o wyższe cele (?), poszedł do Wilków, gdzie będzie bił się o utrzymanie. Zapewne nie bez znaczenia była też kasa, jaką płacą mu w Wolfsburgu. Szkoda.
Dziś oglądając Werder - Wolfsburg przypomniał mi się Christian Träsch. Reprezentant kraju, odszedł z VfB by walczyć o wyższe cele (?), poszedł do Wilków, gdzie będzie bił się o utrzymanie. Zapewne nie bez znaczenia była też kasa, jaką płacą mu w Wolfsburgu. Szkoda.
26 września 2012, 22:06 [cytuj]
Patrząc na otwarcie sezonu 2012/13 przez Stuttgart to można myśleć o pewnej katastrofie. 5 kolejka 2 remisy i 3 porażki. Szczególnie, że dostają łomot u siebie od Hoffenheimu 0:3.
Patrząc na otwarcie sezonu 2012/13 przez Stuttgart to można myśleć o pewnej katastrofie. 5 kolejka 2 remisy i 3 porażki. Szczególnie, że dostają łomot u siebie od Hoffenheimu 0:3.
27 września 2012, 00:36 [cytuj]
No niestety. Więcej się po nich spodziewałem... Następny mecz w ataku w końcu duet Harnik-Ibisevic - może coś ruszy.
No niestety. Więcej się po nich spodziewałem... Następny mecz w ataku w końcu duet Harnik-Ibisevic - może coś ruszy.
29 września 2012, 21:09 [cytuj]
I Harnik-Ibisevic w końcu razem i w końcu coś pokazali: 2-0 dla VfB :)
30 września 2012, 00:46 [cytuj]
"zizu" powiedział/a:
Stuttgart ma duży potencjał, tylko trenera z dupy...
Stuttgart ma duży potencjał, tylko trenera z dupy...
30 września 2012, 13:13 [cytuj]
Labbadia słabym trenerem?
30 września 2012, 13:20 [cytuj]
"Siwy" powiedział/a:
uważasz go za dobrego? Spieprzył robotę w Leverkusen, Hamburgu, teraz uskutecznia to w Stuttgarcie...
uważasz go za dobrego? Spieprzył robotę w Leverkusen, Hamburgu, teraz uskutecznia to w Stuttgarcie...
30 września 2012, 13:21 [cytuj]
No Labbadia to nie jest jakiś wybitny trener. Dwukrotnie zwalniany za słabe wyniki. Stuttgart też jakichś cudów z nim nie grał w poprzednim sezonie. Zgadzam się z Bardoszem.
No Labbadia to nie jest jakiś wybitny trener. Dwukrotnie zwalniany za słabe wyniki. Stuttgart też jakichś cudów z nim nie grał w poprzednim sezonie. Zgadzam się z Bardoszem.
30 września 2012, 13:49 [cytuj]
Tzn. ja nie twierdzę że to jest jakiś wielki menadżer ale Stuttgart z tamtego sezonu naprawdę mi się podobał, niemniej jednak nie interesuje się karierą tego szkoleniowca także nie będę się kłócił ale z tego co zawsze kojarzyłem to Labbadia to taki solidny trener.
Tzn. ja nie twierdzę że to jest jakiś wielki menadżer ale Stuttgart z tamtego sezonu naprawdę mi się podobał, niemniej jednak nie interesuje się karierą tego szkoleniowca także nie będę się kłócił ale z tego co zawsze kojarzyłem to Labbadia to taki solidny trener.
20 marca 2013, 10:00 [cytuj]
niemieckapilka.pl/news/show/kapitan-ostrzega-walczymy-o-utrzymanie
http://www.niemieckapilka.pl/news/show/kapitan-ostrzega-walczymy-o-utrzymanie
5 maja 2013, 21:09 [cytuj]
Rausch oficjalnie w Stuttgarcie . Konstanty R. podpisze 3-letnią umowę. Warto dodać, że pod koniec sezonu kończy mu się kontrakt z Hannoverem. Fajerwerków raczej nie będzie, ale zobaczymy.
Rausch oficjalnie w Stuttgarcie . Konstanty R. podpisze 3-letnią umowę. Warto dodać, że pod koniec sezonu kończy mu się kontrakt z Hannoverem. Fajerwerków raczej nie będzie, ale zobaczymy.
5 maja 2013, 21:14 [cytuj]
Zbroją się aby nie dać ciała w LE. I tak uważam że w następnym sezonie niestety w Lidze Europejskiej będzie słabo i nie zdziwię się jak odpadną wszyscy z grup. Niestety póki co na rozgrywki europejskie nadają się Scheeise, Piguły, Prosiaki i My. Brakuje mocnych średniaków jak w PL. Ale liczę że w następnym sezonie odrodzi się BMG i powalczą o eliminacje do LM, a Schalke i powiedzmy Stuttgart który ma naprawdę mocnych piłkarzy będą walczyć w LE.
Zbroją się aby nie dać ciała w LE. I tak uważam że w następnym sezonie niestety w Lidze Europejskiej będzie słabo i nie zdziwię się jak odpadną wszyscy z grup. Niestety póki co na rozgrywki europejskie nadają się Scheeise, Piguły, Prosiaki i My. Brakuje mocnych średniaków jak w PL. Ale liczę że w następnym sezonie odrodzi się BMG i powalczą o eliminacje do LM, a Schalke i powiedzmy Stuttgart który ma naprawdę mocnych piłkarzy będą walczyć w LE.
5 maja 2013, 21:19 [cytuj]
Rausch solidny wyrobnik, powinien dać trochę jakości na lewej stronie. Stuttgart interesuje się kilkoma zawodnikami, między innymi naszym Moritzem.
Rausch solidny wyrobnik, powinien dać trochę jakości na lewej stronie. Stuttgart interesuje się kilkoma zawodnikami, między innymi naszym Moritzem.
5 maja 2013, 21:19 [cytuj]
Poziom naprawdę europejski w Niemczech to jest na dziś tylko Bayern i Dortmund. Leverkusen - LE tak, LM nie.
Stuttgart ? Kariery w Europie im nie wróże, i też tak jak Ty liczę na to, że moja ulubiona Borussia znów będzie grała w Europie.
A i jeszcze jedno.
Scheeise to ?
Piguły to chyba Leverkusen, a Prosiaki ?
Poziom naprawdę europejski w Niemczech to jest na dziś tylko Bayern i Dortmund. Leverkusen - LE tak, LM nie.
Stuttgart ? Kariery w Europie im nie wróże, i też tak jak Ty liczę na to, że moja ulubiona Borussia znów będzie grała w Europie.
A i jeszcze jedno.
Scheeise to ?
Piguły to chyba Leverkusen, a Prosiaki ?
5 maja 2013, 21:28 [cytuj]
Prosiaki - czerwona drużyna z monachium , Scheisse - smerfy , niebieska druzyna z Gelsenkirchen.

Swoją drogą fajnie że kibic Realu tak ogarnia Bundesligę i można podyskutować ma poziomie, w końcu ktoś normalny spoza naszych.
Prosiaki - czerwona drużyna z monachium , Scheisse - smerfy , niebieska druzyna z Gelsenkirchen.

Swoją drogą fajnie że kibic Realu tak ogarnia Bundesligę i można podyskutować ma poziomie, w końcu ktoś normalny spoza naszych.
5 maja 2013, 21:41 [cytuj]
Schalke i Bayer w LM też mogą grać na luzie. taki Celtic wyszedł do 1/8 czy Galata to oni też mogą
Schalke i Bayer w LM też mogą grać na luzie. taki Celtic wyszedł do 1/8 czy Galata to oni też mogą
5 maja 2013, 22:28 [cytuj]
Dzięki Lexy za wytłumaczenie. Też się cieszę że ktoś z innych klubów przychodzi i zachowuje poziom. Takich trzeba pielęgnować, coby nie pouciekali xD

Wszystko zależy od tego czy Bayer sprzeda Schurle. On napędza tą drużynę, tak jak judasz w sezonie 10/11. Smerfy zrobiły niezły transfer z Bastosem. Ciekawe czy mają taką samą klauzulę jak my z Sahinem. Jeśli u nich zostanie to będą mieli mocną pakę. Do tego brakuje im tylko bramkarza... BMG potrzebuje ograć swoje tegoroczne transfery i porobić kolejne. Wydaję mi się że oni będą stanowić trzecią siłę w Bundeslidze za parę lat.

Stuttgart ma dobrą ekipę tylko Labadija... To jest jedna wielka porażka.
Dzięki Lexy za wytłumaczenie. Też się cieszę że ktoś z innych klubów przychodzi i zachowuje poziom. Takich trzeba pielęgnować, coby nie pouciekali xD

Wszystko zależy od tego czy Bayer sprzeda Schurle. On napędza tą drużynę, tak jak judasz w sezonie 10/11. Smerfy zrobiły niezły transfer z Bastosem. Ciekawe czy mają taką samą klauzulę jak my z Sahinem. Jeśli u nich zostanie to będą mieli mocną pakę. Do tego brakuje im tylko bramkarza... BMG potrzebuje ograć swoje tegoroczne transfery i porobić kolejne. Wydaję mi się że oni będą stanowić trzecią siłę w Bundeslidze za parę lat.

Stuttgart ma dobrą ekipę tylko Labadija... To jest jedna wielka porażka.
5 maja 2013, 22:40 [cytuj]
Dopóki Laba*upa będzie w Stuttgarcie to pomimo niezłych transferów i ogólnie ciekawego składu nie mają na co liczyć...
Dopóki Laba*upa będzie w Stuttgarcie to pomimo niezłych transferów i ogólnie ciekawego składu nie mają na co liczyć...
<  1  2  3  4  5    >  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

DonPutaPablo
DonPutaPablo 38 minut temu

Nie zastanawiałbym się nad Sancho w MU. Bardziej martwi mnie fakt, że wielki brylant z Holandii po 13 meczach u nas ma aż 1 bramkę i 0 asyst.

Sis
Sis 4 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 4 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 5 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 5 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 5 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 5 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 Wczoraj, 18:53

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 41
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem