Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >|
Forum dyskusyjne » Rozgrywki w Niemczech » VfB Stuttgart - zbiorczy
26 lutego 2009, 15:51 [cytuj]
Lubić go nie lubię, ale od zawsze cenie. Uważałem go dobrego piłkarza i nie musiał mnie przekonywać do tego jak Zesika :-P W BVB przydałby się jak najbardziej
Lubić go nie lubię, ale od zawsze cenie. Uważałem go dobrego piłkarza i nie musiał mnie przekonywać do tego jak Zesika :-P W BVB przydałby się jak najbardziej
26 lutego 2009, 19:07 [cytuj]
No mnie właśnie na początku jakoś nie przekonywał :-P wydawał mi się troszkę drewniany hehe :-P no ale teraz tak jak wy, wymieniłbym go bez wahania za każdego z naszych napastników :-P
No mnie właśnie na początku jakoś nie przekonywał :-P wydawał mi się troszkę drewniany hehe :-P no ale teraz tak jak wy, wymieniłbym go bez wahania za każdego z naszych napastników :-P
26 lutego 2009, 19:44 [cytuj]
Gomez nawet i na poziomie gra w pilke. Jest dobrym napastnikiem, ale raczej w lato zmieni Bundeslige prawdopodobnie na Premiership.
Gomez nawet i na poziomie gra w pilke. Jest dobrym napastnikiem, ale raczej w lato zmieni Bundeslige prawdopodobnie na Premiership.
27 lutego 2009, 23:15 [cytuj]
"Syjon" powiedział/a:
raczej w lato zmieni Bundeslige prawdopodobnie na Premiership.
Już z góry widome, że szybko stamtąd wróci. Niech siedzi tu jak mu dobrze.
Już z góry widome, że szybko stamtąd wróci. Niech siedzi tu jak mu dobrze.
18 listopada 2009, 19:21 [cytuj]
Vfb jest zainteresowane Hetn Ben Afra.No jak by go kupili to bylo by to duze wzmocnienie ataku ich.Mlody,perspektywiczny i posiadajace juz teraz nietuzinkowe umiejetnosci, TM tak podaje i % rosna.
Vfb jest zainteresowane Hetn Ben Afra.No jak by go kupili to bylo by to duze wzmocnienie ataku ich.Mlody,perspektywiczny i posiadajace juz teraz nietuzinkowe umiejetnosci, TM tak podaje i % rosna.
29 listopada 2009, 18:27 [cytuj]
No Vfb po dzisiejszym meczu dogania SRERTE.ALe by byly jaja gdyby spadli,he,he.Ale pewnie zmienia trenera i zaczna wygrywac.
No Vfb po dzisiejszym meczu dogania SRERTE.ALe by byly jaja gdyby spadli,he,he.Ale pewnie zmienia trenera i zaczna wygrywac.
29 listopada 2009, 18:45 [cytuj]
W Stuttgart jestem w stanie jeszcze uwierzyć. Choć dzisiaj grali padakę na maksa..

Hertha wydaje mi się, że poleci.
W Stuttgart jestem w stanie jeszcze uwierzyć. Choć dzisiaj grali padakę na maksa..

Hertha wydaje mi się, że poleci.
29 listopada 2009, 18:59 [cytuj]
Srerta to bankowo poleci.Ale wtedy nie bedzie ich stac by Florianka wykupic od nas. :evil: 8-) :oops:
Srerta to bankowo poleci.Ale wtedy nie bedzie ich stac by Florianka wykupic od nas. :evil: 8-) :oops:
29 listopada 2009, 20:04 [cytuj]
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, aby stuttgart mógł spaść z ligi. Są świetnym przykładem na to, że swojej gwiazdy nie powinno się sprzedawać nawet za wielka kasę. Cały system był oparty na gomezie i się to sypnęło.

Hertha jak nie poprawi gry, a miało to już zrobić tyle razy to na prawdę może pożegnać się z ligą. Graja jak nowicjusz i seriami tracą punkty. Nie prorokuje im dobrze.
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, aby stuttgart mógł spaść z ligi. Są świetnym przykładem na to, że swojej gwiazdy nie powinno się sprzedawać nawet za wielka kasę. Cały system był oparty na gomezie i się to sypnęło.

Hertha jak nie poprawi gry, a miało to już zrobić tyle razy to na prawdę może pożegnać się z ligą. Graja jak nowicjusz i seriami tracą punkty. Nie prorokuje im dobrze.
29 listopada 2009, 20:51 [cytuj]
Najwyższy czas aby pożegnać Herthe, Stuttgart się wywinie.
Najwyższy czas aby pożegnać Herthe, Stuttgart się wywinie.
29 listopada 2009, 22:50 [cytuj]
Stuttgart jest teraz drużyną, która nie włączy się już do walki o wyższe lokaty, natomiast ma szansę zaszkodzić innym ekipom z czołówki zabierając im trochę punktów, przynajmniej na własnym boisku. ;-)
Stuttgart jest teraz drużyną, która nie włączy się już do walki o wyższe lokaty, natomiast ma szansę zaszkodzić innym ekipom z czołówki zabierając im trochę punktów, przynajmniej na własnym boisku. ;-)
6 grudnia 2009, 13:33 [cytuj]
Z Bayerem też było podobnie kilka lat temu. Odszedł Ze Roberto oraz Ballack i drużyna, która walczyła o potrójną koronę musiała bronić się przed spadkiem. Walczyli niemal do końca, ale przeszli. Ze Stuttgartem będzie podobnie. Zresztą nawet nie chciałbym by spadli, bo w takim przypadku wyprzedadzą większość lepszych nazwisk i sami popadną w przeciętność na kilka lat.
Z Bayerem też było podobnie kilka lat temu. Odszedł Ze Roberto oraz Ballack i drużyna, która walczyła o potrójną koronę musiała bronić się przed spadkiem. Walczyli niemal do końca, ale przeszli. Ze Stuttgartem będzie podobnie. Zresztą nawet nie chciałbym by spadli, bo w takim przypadku wyprzedadzą większość lepszych nazwisk i sami popadną w przeciętność na kilka lat.
2 sierpnia 2010, 19:13 [cytuj]
Kicker podaje, ze nasz bardzo dobry znajomy, Philipp Degen, ktory mial zawojowac Wyspy jest juz jedna noga w Stuttgarcie. W Liverpoolu tak bardzo chcieli sie go pozbyc, ze puscili go za darmo pomimo tego, ze ma jeszcze rok kontraktu :)
Kicker podaje, ze nasz bardzo dobry znajomy, Philipp Degen, ktory mial zawojowac Wyspy jest juz jedna noga w Stuttgarcie. W Liverpoolu tak bardzo chcieli sie go pozbyc, ze puscili go za darmo pomimo tego, ze ma jeszcze rok kontraktu :)
8 sierpnia 2010, 15:40 [cytuj]
Khedira w Realu ( wielka szkoda), Lehmann zakończył karierę, pozbyli się jeszcze Osorio, Hillberta, Laniga. Przybyli na razie Gentner (to to jest wzmocnienie), Harnik ( po co?) wykupili Molinaro i Niedemeiera z Bayernu, wypożyczyli też boskiego haha Degena. Jakieś transfery zrobia jeszcze na pewno, ale na razie bardzo średnio, ważne by zatrzymali Tasciego
Khedira w Realu ( wielka szkoda), Lehmann zakończył karierę, pozbyli się jeszcze Osorio, Hillberta, Laniga. Przybyli na razie Gentner (to to jest wzmocnienie), Harnik ( po co?) wykupili Molinaro i Niedemeiera z Bayernu, wypożyczyli też boskiego haha Degena. Jakieś transfery zrobia jeszcze na pewno, ale na razie bardzo średnio, ważne by zatrzymali Tasciego
8 sierpnia 2010, 16:02 [cytuj]
Dla mnie Tasciego moga pchnac :cry: :shock: :-/ :-(
Dla mnie Tasciego moga pchnac :cry: :shock: :-/ :-(
8 sierpnia 2010, 17:22 [cytuj]
Po sprzedaży Khediry powinni zrobić jakieś porządne zakupy. Ciekawe co z Drenthe.
Po sprzedaży Khediry powinni zrobić jakieś porządne zakupy. Ciekawe co z Drenthe.
8 sierpnia 2010, 18:00 [cytuj]
Ciekawe czy mecz z Molde to tylko wpadka czy zwiastun załamania formy.
Ciekawe czy mecz z Molde to tylko wpadka czy zwiastun załamania formy.
8 sierpnia 2010, 18:00 [cytuj]
Ja się tam cieszę, bo jeden z rywali jest słabszy niż rok temu. Niestety wciąż mają Grossa, a on z tej mizerii może jednak i tak zrobić dobry wynik :-|

A transfer Degena trzeba podsumować tak - każdy chce mieć swojego Piszczka :lol:
Ja się tam cieszę, bo jeden z rywali jest słabszy niż rok temu. Niestety wciąż mają Grossa, a on z tej mizerii może jednak i tak zrobić dobry wynik :-|

A transfer Degena trzeba podsumować tak - każdy chce mieć swojego Piszczka :lol:
8 sierpnia 2010, 18:02 [cytuj]
Mnie bardzo cieszy transfer Degena do VFB :-)
Teraz przynajmniej wiadomo jak z nimi zagrać żeby wygrać.. atakować lewą stroną :-D
Mnie bardzo cieszy transfer Degena do VFB :-)
Teraz przynajmniej wiadomo jak z nimi zagrać żeby wygrać.. atakować lewą stroną :-D
30 stycznia 2011, 14:52 [cytuj]
Shinji Okazaki w Stuttgarcie, kolonia Japonczykow sie rozrasta, nowy trend w niemieckiej pilce :) A to wszystko chyba w najwiekszym stopniu dzieki naszemu Kagawie ;P Fajnie ze ten napastnik przeszedl do BL;p
Shinji Okazaki w Stuttgarcie, kolonia Japonczykow sie rozrasta, nowy trend w niemieckiej pilce :) A to wszystko chyba w najwiekszym stopniu dzieki naszemu Kagawie ;P Fajnie ze ten napastnik przeszedl do BL;p
<  1  2  3  4  5    >  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

DonPutaPablo
DonPutaPablo 12 minut temu

Nie zastanawiałbym się nad Sancho w MU. Bardziej martwi mnie fakt, że wielki brylant z Holandii po 13 meczach u nas ma aż 1 bramkę i 0 asyst.

Sis
Sis 4 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 4 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 4 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 5 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 5 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 5 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 Wczoraj, 18:53

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

statystyki

Użytkownicy online: MAKAVELI
Gości online: 46
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem