Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  5  6  7  8  9    >
Forum dyskusyjne » Rozgrywki w Niemczech » Werder Brema - zbiorczy
15 sierpnia 2013, 23:34 [cytuj]
To już transfery Augsburga zrobiły na mnie większe wrażenie, oczywiście zachowując proporcje. Mimo wszystko szkoda mi Werderu, bo to ekipa, która powinna bić się o LM, a nie o utrzymanie. Ten sezon transferowy jednak na moje oko póki co przespali, a nasz przykład pokazuje, że nie trzeba mieć ogromnej gotówki w ręku, żeby coś zdziałać. Zwłaszcza z taką marką w Niemczech, jaką mają Bremeńczycy.
To już transfery Augsburga zrobiły na mnie większe wrażenie, oczywiście zachowując proporcje. Mimo wszystko szkoda mi Werderu, bo to ekipa, która powinna bić się o LM, a nie o utrzymanie. Ten sezon transferowy jednak na moje oko póki co przespali, a nasz przykład pokazuje, że nie trzeba mieć ogromnej gotówki w ręku, żeby coś zdziałać. Zwłaszcza z taką marką w Niemczech, jaką mają Bremeńczycy.
22 listopada 2013, 00:24 [cytuj]
Werder ma podpisac umowe o wspolpracy z Juventusem.
Z jednej strony to dobrze, bo sa w dolku i mlodzi Wlosi moga im pomoc odbudowac sie w Bundeslidze, z drugiej uwazam, ze Werder to zbyt dobry klub, by partnerowac innemu. Oddawac swoje najwieksze perelki za bezcen, szlifowac innym diamenty. Nie podoba mi sie to. Freiburg, Brunszwik, ale Werder...
Werder ma podpisac umowe o wspolpracy z Juventusem.
Z jednej strony to dobrze, bo sa w dolku i mlodzi Wlosi moga im pomoc odbudowac sie w Bundeslidze, z drugiej uwazam, ze Werder to zbyt dobry klub, by partnerowac innemu. Oddawac swoje najwieksze perelki za bezcen, szlifowac innym diamenty. Nie podoba mi sie to. Freiburg, Brunszwik, ale Werder...
31 stycznia 2014, 12:26 [cytuj]
Obraniak ma dzisiaj dołączyć do Werderu!

edit;
Bienvenue, Ludovic #Obraniak! #Werder hat den Franzosen mit polnischen Wurzeln für 2,5 Jahre verpflichtet! #welcome
Obraniak ma dzisiaj dołączyć do Werderu!

edit;
Bienvenue, Ludovic #Obraniak! #Werder hat den Franzosen mit polnischen Wurzeln für 2,5 Jahre verpflichtet! #welcome
31 stycznia 2014, 14:36 [cytuj]
Oficjalnie już jest potwierdzone.
Oficjalnie już jest potwierdzone.
31 stycznia 2014, 17:43 [cytuj]
To nie jest już krok w tył?
31 stycznia 2014, 17:50 [cytuj]
Dobry ruch Werderu, jak się oganie i nie będzie pajacować, mogę mieć z niego niezłą pociechę.
Dobry ruch Werderu, jak się oganie i nie będzie pajacować, mogę mieć z niego niezłą pociechę.
31 stycznia 2014, 19:06 [cytuj]
Akurat Ludo w klubie to całkiem inny piłkarz niż w naszej reprezentacji ;-) grał jedną z głównych ról w Bordeaux a wcześniej w Lille. Ciekaw jestem jak odpali w Niemczech, choć fajerwerków się nie spodziewam bo Ligue 1 to jednak dużo słabsze rozgrywki niż Bundesliga ale z drugiej strony Werder jest w takiej ruinie że będzie mógł spokojnie się rozkręcać bez żadnej presji i ciśnienia na wyniki.
"Mastalaos" powiedział/a:
Dla kogo? :mrgreen:
Dla kogo? :mrgreen:
31 stycznia 2014, 19:34 [cytuj]
A skąd! Werder spokojnie poradziłby sobie z Bordeauxem :) tak jak to zrobił Eintracht w LE ,zobaczymy jak będzie się prezentował na tle Eljero czy Hunta.
A skąd! Werder spokojnie poradziłby sobie z Bordeauxem :) tak jak to zrobił Eintracht w LE ,zobaczymy jak będzie się prezentował na tle Eljero czy Hunta.
31 stycznia 2014, 20:03 [cytuj]
"Mastalaos" powiedział/a:
- Liga niemiecka > liga francuska.
- Pewnie większą pensje dostanie niż we Francji(gdzie są wysokie podatki)
- I też nie wydaje mi się, żeby Bordeaux nokautowało Werder. Bordeaux chyba jeszcze niedawno było gdzieś na końcu tabeli, a w LE zajeli ostatnie miejsce w grupie?
- Liga niemiecka > liga francuska.
- Pewnie większą pensje dostanie niż we Francji(gdzie są wysokie podatki)
- I też nie wydaje mi się, żeby Bordeaux nokautowało Werder. Bordeaux chyba jeszcze niedawno było gdzieś na końcu tabeli, a w LE zajeli ostatnie miejsce w grupie?
31 stycznia 2014, 20:08 [cytuj]
Bordeaux dostało od Frankfurtu 0-3 bodajże. Nie wiem jak poradziliby sobie z Werderem, ale biorąc pod uwagę wszystkie czynniki to Obraniak raczej zrobił krok do przodu.
Bordeaux dostało od Frankfurtu 0-3 bodajże. Nie wiem jak poradziliby sobie z Werderem, ale biorąc pod uwagę wszystkie czynniki to Obraniak raczej zrobił krok do przodu.
31 stycznia 2014, 21:29 [cytuj]
Bordeaux odpuściło LE i z tego co się orientuję nie wystawiali pierwszego składu.
Bordeaux odpuściło LE i z tego co się orientuję nie wystawiali pierwszego składu.
31 stycznia 2014, 21:31 [cytuj]
Bo....? ;P
Pewnie dlatego, że byli gdzieś na końcu ligi francuskiej (z tego co pamiętam).
Bo....? ;P
Pewnie dlatego, że byli gdzieś na końcu ligi francuskiej (z tego co pamiętam).
31 stycznia 2014, 21:32 [cytuj]
Bo Warszawa :mrgreen:

Odpuścili europejskie puchary by skupić się na lidze. Tam idzie im całkiem okej, ale nie nazwałbym tego transferu krokiem w tył. Zamienił stryjek siekierkę na kijek, ot co. :-)

Odpuścili europejskie puchary by skupić się na lidze. Tam idzie im całkiem okej, ale nie nazwałbym tego transferu krokiem w tył. Zamienił stryjek siekierkę na kijek, ot co. :-)
31 stycznia 2014, 21:54 [cytuj]
Bordeaux całkowicie olali LE w lidze radzą sobie coraz lepiej. Dziwi mnie puszczenie Ludo, bo grał regularnie w podstawie i dobrze się spisywał. Dla Werderu na pewno spore wzmocnienie jesli francuz utrzyma forme z L1.
Bordeaux całkowicie olali LE w lidze radzą sobie coraz lepiej. Dziwi mnie puszczenie Ludo, bo grał regularnie w podstawie i dobrze się spisywał. Dla Werderu na pewno spore wzmocnienie jesli francuz utrzyma forme z L1.
31 stycznia 2014, 22:28 [cytuj]
Na 100% to krok w przód ,w końcu najlepsza liga :) a z tym FCA to mógłbyś się zdziwić Siwy ,teraz to solidny średniak.
Na 100% to krok w przód ,w końcu najlepsza liga :) a z tym FCA to mógłbyś się zdziwić Siwy ,teraz to solidny średniak.
1 lutego 2014, 11:57 [cytuj]
"Laurent" powiedział/a:
Co? Gdzie? :lol:

Transfer z serii tych bez większego znaczenia. Bundesliga może będzie dla Obraniaka nieco większym wyzwaniem, natomiast Werder i Bordeaux to moim zdaniem na dzień dzisiejszy kluby znajdujące się w bardzo podobnej sytuacji; solidne marki w kryzysie. Tylko w Bremie Ludo będzie musiał budowac swoją pozycję od zera - w Bordeaux miał raczej pewne miejsce w składzie. Czyżby szukał nowych wyzwań?
Co? Gdzie? :lol:

Transfer z serii tych bez większego znaczenia. Bundesliga może będzie dla Obraniaka nieco większym wyzwaniem, natomiast Werder i Bordeaux to moim zdaniem na dzień dzisiejszy kluby znajdujące się w bardzo podobnej sytuacji; solidne marki w kryzysie. Tylko w Bremie Ludo będzie musiał budowac swoją pozycję od zera - w Bordeaux miał raczej pewne miejsce w składzie. Czyżby szukał nowych wyzwań?
1 lutego 2014, 14:38 [cytuj]
"Bo Warszawa...!" powiedział/a:
Co cię dziwi? Przecież my wygraliśmy 4:0 z Realem, a Augsburg zremisował z nami i to na wyjeździe. Czyli są co najmniej na poziomie Realu, a nawet ciut lepsi! 8-)
To ja też dorzucę swoje 3 grosze do tej pełnej sensu dyskusji. :-P

W takim razie skoro my wygraliśmy z wami to jesteśmy dużo lepsi od Realu. :mrgreen:

Jak fajnie!

Żarty na bok...
Werderowi w tej chwili nic bardziej nie pomoże niż spadek, podobnie jak HSV.
Jak już pisałem BVB, BMG i Schalke spadały a potem wracały znacznie silniejsze i żaden Obraniac tego nie zmieni.
To ja też dorzucę swoje 3 grosze do tej pełnej sensu dyskusji. :-P

W takim razie skoro my wygraliśmy z wami to jesteśmy dużo lepsi od Realu. :mrgreen:

Jak fajnie!

Żarty na bok...
Werderowi w tej chwili nic bardziej nie pomoże niż spadek, podobnie jak HSV.
Jak już pisałem BVB, BMG i Schalke spadały a potem wracały znacznie silniejsze i żaden Obraniac tego nie zmieni.
15 lutego 2014, 18:51 [cytuj]
eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/bundesliga-wspanialy-gol-ludovika-obraniaka/ylt6b

Gol Ludo z dzisiejszego meczu, palce lizać.
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/bundesliga-wspanialy-gol-ludovika-obraniaka/ylt6b

Gol Ludo z dzisiejszego meczu, palce lizać.
15 lutego 2014, 21:09 [cytuj]
Brawo Ludo :) oby tak dalej.
Brawo Ludo :) oby tak dalej.
26 kwietnia 2014, 11:50 [cytuj]
NA onecie piszą o rzekomym konflikcie Ludo z trenerem, jest coś w niemieckich mediach na rzeczy? Bo wiadomo jak trzeba podchodzić do onetowskich informacji :D
NA onecie piszą o rzekomym konflikcie Ludo z trenerem, jest coś w niemieckich mediach na rzeczy? Bo wiadomo jak trzeba podchodzić do onetowskich informacji :D
|<  <<  <  5  6  7  8  9    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

Sis
Sis 3 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 3 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 3 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 3 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 3 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 4 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 6 godzin temu

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2021-10-20

Kiepska forma drużyny plus chyba lekceważenie przeciwnika. I dodatkowo mistyczna wiara zarządu w to, że np. Schulz będzie grał tak jak wtedy, gdy miał rok konia i się łapał do kadry.

statystyki

Użytkownicy online: kamilt081
Gości online: 38
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem