Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  5  6  7  8  9    >
Forum dyskusyjne » Rozgrywki w Niemczech » Werder Brema - zbiorczy
15 maja 2013, 15:38 [cytuj]
To mrozowi pewnie chodziloze bedac w wilkach rozwali breme. A ja zaraz nspisalem ze pewnie zostanie trenerem wilkow.
To mrozowi pewnie chodziloze bedac w wilkach rozwali breme. A ja zaraz nspisalem ze pewnie zostanie trenerem wilkow.
15 maja 2013, 20:49 [cytuj]
"adiś30" powiedział/a:
A ja zaraz nspisalem ze pewnie zostanie trenerem wilkow.
Wątpię, Wolfsburg dopiero co zatrudnił Heckinga i jakby nie było, widać lekki progres w grze Wilków.
Wątpię, Wolfsburg dopiero co zatrudnił Heckinga i jakby nie było, widać lekki progres w grze Wilków.
15 maja 2013, 21:07 [cytuj]
Jeśli się nie mylę, to on już wcześniej podawał się do dymisji, której nie przyjęto. Trochę dziwna i odrobinę niesmaczna sytuacja, mogli mu pozwolić dograć sezon. Zwłaszcza, że jednak utrzymał Werder w BL ;-)
A na następcę typuję Magatha :-P
Jeśli się nie mylę, to on już wcześniej podawał się do dymisji, której nie przyjęto. Trochę dziwna i odrobinę niesmaczna sytuacja, mogli mu pozwolić dograć sezon. Zwłaszcza, że jednak utrzymał Werder w BL ;-)
A na następcę typuję Magatha :-P
16 maja 2013, 00:04 [cytuj]
Jedno jest pewne, kto by do Werderu nie przyszedł, będzie miał strasznie trudne zadanie. Każdy widział jak cienka była w tym sezonie ekipa Schaafa, a teraz trzeba jeszcze do tego dodać, że odchodzą de Bruyne oraz Sokratis, czyli dwie wiodące postacie ..
Jedno jest pewne, kto by do Werderu nie przyszedł, będzie miał strasznie trudne zadanie. Każdy widział jak cienka była w tym sezonie ekipa Schaafa, a teraz trzeba jeszcze do tego dodać, że odchodzą de Bruyne oraz Sokratis, czyli dwie wiodące postacie ..
19 maja 2013, 13:29 [cytuj]
Wydaje mi sie ze to Stanislawski bedzie nastepca Schaafa.
Wydaje mi sie ze to Stanislawski bedzie nastepca Schaafa.
19 maja 2013, 14:07 [cytuj]
no mógłby dużo zdziałać doświadczony trenejro + Elia i Arnautovic = walka o LE ??? ;d
no mógłby dużo zdziałać doświadczony trenejro + Elia i Arnautovic = walka o LE ??? ;d
18 lipca 2013, 11:27 [cytuj]
livesports.pl/mecz/4C57FSc5/# Werder kolejna kompromitacja ... Ten zespół idzie na dno nie wiem w jaki sposób oni załatwili sobie Dutta jest tak beznadziejny ... Pewnie potreuje 5-10 kolejek i go wypier...
http://www.livesports.pl/mecz/4C57FSc5/# Werder kolejna kompromitacja ... Ten zespół idzie na dno nie wiem w jaki sposób oni załatwili sobie Dutta jest tak beznadziejny ... Pewnie potreuje 5-10 kolejek i go wypier...
18 lipca 2013, 14:00 [cytuj]
Jakbyś nie oglądał meczy Borussii i zobaczyłbyś że przegrywali sparingi to uważasz, że nasza drużyna idzie na dno? Strasznie dziwnie interpretujesz takie mecze sparingowe.

Liga wszystko zweryfikuje.
Jakbyś nie oglądał meczy Borussii i zobaczyłbyś że przegrywali sparingi to uważasz, że nasza drużyna idzie na dno? Strasznie dziwnie interpretujesz takie mecze sparingowe.

Liga wszystko zweryfikuje.
18 lipca 2013, 14:05 [cytuj]
W sparingach bardziej zgrywa się zespół, trenuje sie ustawienie, taktyke, stałe fragmenty itp niż gra sie o zwyciestwo. Dziwi mnie tez takie podejscie w komenatarzach na onetach i wp tez zaraz hejt jak ktos sparing przegra. Lech tez zbierał baty w tamtym sezonie w sparingach a skończył na 2 miejscu w lidze.
W sparingach bardziej zgrywa się zespół, trenuje sie ustawienie, taktyke, stałe fragmenty itp niż gra sie o zwyciestwo. Dziwi mnie tez takie podejscie w komenatarzach na onetach i wp tez zaraz hejt jak ktos sparing przegra. Lech tez zbierał baty w tamtym sezonie w sparingach a skończył na 2 miejscu w lidze.
4 sierpnia 2013, 17:05 [cytuj]
Werder przegrał 3:1, znowu będą jednym z kandydatów do spadku.
Werder przegrał 3:1, znowu będą jednym z kandydatów do spadku.
4 sierpnia 2013, 17:19 [cytuj]
Dziwnie jesteście niektórzy
Dziwnie jesteście niektórzy
4 sierpnia 2013, 17:33 [cytuj]
Werder chyba trzeci rok z rzędu odpada w pierwszej rundzie.
Werder chyba trzeci rok z rzędu odpada w pierwszej rundzie.
4 sierpnia 2013, 22:31 [cytuj]
Zakończyli pewną epokę i teraz będzie im ciężko z nowym trenerem.
Zakończyli pewną epokę i teraz będzie im ciężko z nowym trenerem.
5 sierpnia 2013, 02:09 [cytuj]
[quote]Dziwnie jesteście niektórzy[/quote] Werder i walka o utrzymanie to nie są wcale dwa odrębne tematy. Wszyscy widzieliśmy jak kiepsko prezentowała się ekipa z Bremy w poprzednim sezonie, a wszystko co dobre dla Werderu kojarzyło mi się przeważnie z osobami Kevina De Bruyne oraz Sokratisem.
Caldirola to nie Sokratis, Makiadi to nie De Bruyne, a Dutt to nie Klopp żeby z niczego zrobić coś. Trzeba sobie szczerze powiedzieć, że przed Werderem strasznie ciężki sezon, sami kibice bremeńczyków otwarcie to mówią i nie nastawiają się w żadnym wypadku na walkę o puchary.
Werder i walka o utrzymanie to nie są wcale dwa odrębne tematy. Wszyscy widzieliśmy jak kiepsko prezentowała się ekipa z Bremy w poprzednim sezonie, a wszystko co dobre dla Werderu kojarzyło mi się przeważnie z osobami Kevina De Bruyne oraz Sokratisem.
Caldirola to nie Sokratis, Makiadi to nie De Bruyne, a Dutt to nie Klopp żeby z niczego zrobić coś. Trzeba sobie szczerze powiedzieć, że przed Werderem strasznie ciężki sezon, sami kibice bremeńczyków otwarcie to mówią i nie nastawiają się w żadnym wypadku na walkę o puchary.
5 sierpnia 2013, 13:40 [cytuj]
Co się stało z Schaafem? emerytura czy odpoczynek od trenerki? szkoda chłopa, nie oglądałem chyba ani razu Werderu w tamtym sezonie (prócz meczów z nami) więc nie wiem co tam się działo ale chyba wina nie do końca leży po jego stronie, z taką kadrą mało kto by ugrał coś więcej a dobry trener to nie wszystko, obie strony muszą nadawać na tych samych falach a w Bremie w ostatnich latach wszystko zaczęło się sypać nie wiadomo z jakich powodów. Ale wracając do Schaafa, szkoda mi gościa, cała kariera nie tylko trenerska ale i piłkarska w Werderze, absolutna legenda klubu, szkoda że się rozstali i jak nigdy nie darzyłem sympatią Werderu tak do Schaafa zawsze pełen szacunek.

youtube.com/watch?v=QfI-mUpB6Cw
Co się stało z Schaafem? emerytura czy odpoczynek od trenerki? szkoda chłopa, nie oglądałem chyba ani razu Werderu w tamtym sezonie (prócz meczów z nami) więc nie wiem co tam się działo ale chyba wina nie do końca leży po jego stronie, z taką kadrą mało kto by ugrał coś więcej a dobry trener to nie wszystko, obie strony muszą nadawać na tych samych falach a w Bremie w ostatnich latach wszystko zaczęło się sypać nie wiadomo z jakich powodów. Ale wracając do Schaafa, szkoda mi gościa, cała kariera nie tylko trenerska ale i piłkarska w Werderze, absolutna legenda klubu, szkoda że się rozstali i jak nigdy nie darzyłem sympatią Werderu tak do Schaafa zawsze pełen szacunek.

http://www.youtube.com/watch?v=QfI-mUpB6Cw
14 sierpnia 2013, 12:29 [cytuj]
Werder zakontraktował Franco Di Santo. Dobry transfer Bremenczyków, rozrusza ich atak.

transfermarkt.de/de/offiziell-werder-verpflichtet-argentinischen-stuermer-di-santo/news/anzeigen_131946.html
Werder zakontraktował Franco Di Santo. Dobry transfer Bremenczyków, rozrusza ich atak.

http://www.transfermarkt.de/de/offiziell-werder-verpflichtet-argentinischen-stuermer-di-santo/news/anzeigen_131946.html
15 sierpnia 2013, 14:23 [cytuj]
Nie znam go ale patrząc na jego statystyki to szału nie ma, powiedziałbym nawet że bardzo słabo to wygląda jak na napastnika.
Nie znam go ale patrząc na jego statystyki to szału nie ma, powiedziałbym nawet że bardzo słabo to wygląda jak na napastnika.
15 sierpnia 2013, 23:08 [cytuj]
To jest słaby zawodnik taki młodszy Petersen.
To jest słaby zawodnik taki młodszy Petersen.
15 sierpnia 2013, 23:14 [cytuj]
Moze tu juz niekoniecznie chodzilo o jakies wielkie wzmocnienie, bo b.dobrych graczy Werder nie sciagnie ale o jakis powiew "nowosci" :p a gracz solidny z ograniem, zobaczymy choc kariery w bl mu nie wroze
Moze tu juz niekoniecznie chodzilo o jakies wielkie wzmocnienie, bo b.dobrych graczy Werder nie sciagnie ale o jakis powiew "nowosci" :p a gracz solidny z ograniem, zobaczymy choc kariery w bl mu nie wroze
15 sierpnia 2013, 23:28 [cytuj]
wartość 3 mln z niczego to się nie wzięło
wartość 3 mln z niczego to się nie wzięło
|<  <<  <  5  6  7  8  9    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

Sis
Sis 4 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 4 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 4 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 4 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 4 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 5 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 Wczoraj, 18:53

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2021-10-20

Kiepska forma drużyny plus chyba lekceważenie przeciwnika. I dodatkowo mistyczna wiara zarządu w to, że np. Schulz będzie grał tak jak wtedy, gdy miał rok konia i się łapał do kadry.

statystyki

Użytkownicy online: DonPutaPablo
Gości online: 52
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem