Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  3  4  5  6  7    >  >|
Forum dyskusyjne » Rozgrywki w Niemczech » Werder Brema - zbiorczy
30 kwietnia 2012, 16:50 [cytuj]
Di Matteo powiedzial o nim niemiecki Messi, wiadomo ze te slowa nie sa jego autorstwa, bo wielu tak o nim mowilo, ale chyba spoznil sie o jakies 2 lata.
Di Matteo powiedzial o nim niemiecki Messi, wiadomo ze te slowa nie sa jego autorstwa, bo wielu tak o nim mowilo, ale chyba spoznil sie o jakies 2 lata.
30 kwietnia 2012, 17:06 [cytuj]
Dobry interes zrobili. Potrzebna im gruntowna przebudowa, a na to potrzebne są fundusze.
Dobry interes zrobili. Potrzebna im gruntowna przebudowa, a na to potrzebne są fundusze.
30 kwietnia 2012, 17:09 [cytuj]
Brawo dla Werderu. Marin zatrzymał się w rozwoju jakieś dwa lata temu.
Brawo dla Werderu. Marin zatrzymał się w rozwoju jakieś dwa lata temu.
30 kwietnia 2012, 17:57 [cytuj]
Pamiętam jak jeszcze w Gladbach wymiatał, szkoda że akurat wybiera Anglię bo z jego fizycznymi warunkami to będzie miał cholernie ciężko, tym bardziej że Abramowicz najprawdopodobniej ściągnie nowego trenera który nie wiadomo jak ułoży zespół i jaki będzie preferował styl. Tak więc Marin wlazł w niezłą dziurę, albo będzie gnić na ławie i co chwila spędzać czas w szpitalu albo faktycznie będzie się rozwijał i zrobi karierę.
Pamiętam jak jeszcze w Gladbach wymiatał, szkoda że akurat wybiera Anglię bo z jego fizycznymi warunkami to będzie miał cholernie ciężko, tym bardziej że Abramowicz najprawdopodobniej ściągnie nowego trenera który nie wiadomo jak ułoży zespół i jaki będzie preferował styl. Tak więc Marin wlazł w niezłą dziurę, albo będzie gnić na ławie i co chwila spędzać czas w szpitalu albo faktycznie będzie się rozwijał i zrobi karierę.
1 maja 2012, 21:35 [cytuj]
"MisiU" powiedział/a:
Tak więc Marin wlazł w niezłą dziurę
nie zapominaj, że ta dziura jest wyłożona w środku pieniędzmi - to kusi ;-)
nie zapominaj, że ta dziura jest wyłożona w środku pieniędzmi - to kusi ;-)
23 maja 2012, 17:31 [cytuj]
Lukimya dołacza do Werderu! Dobry transfer Bremy :-D
Lukimya dołacza do Werderu! Dobry transfer Bremy :-D
23 maja 2012, 17:43 [cytuj]
Z tym dobrym to bym się tak nie śpieszył. Zobaczymy co pokaże.
Z tym dobrym to bym się tak nie śpieszył. Zobaczymy co pokaże.
23 maja 2012, 17:59 [cytuj]
Z tego co o nim czytałem, to gość ma bardzo słaba technikę. Ogólnie raczej przeciętny piłkarz.
Z tego co o nim czytałem, to gość ma bardzo słaba technikę. Ogólnie raczej przeciętny piłkarz.
23 maja 2012, 18:02 [cytuj]
Wydaje mi się, że jakby klopp powiedział, że go chce to by białaczka trafił do nas, a że nie trafił to jurgen mógł go nie chcieć z wiadomych przyczyn opisanych przez Laurenta.
Wydaje mi się, że jakby klopp powiedział, że go chce to by białaczka trafił do nas, a że nie trafił to jurgen mógł go nie chcieć z wiadomych przyczyn opisanych przez Laurenta.
22 czerwca 2012, 12:35 [cytuj]
A jednak w Bremen :) Za niewielkie pieniadze w sumie. A mogl grac w Ekstraklasie :mrgreen:
[quote]Theodor Gebre Selassie podpisał czteroletni kontrakt z Werderem. Bremeńczycy zapłacą za niego Slovanowi Liberec około 1,5 mln euro.[/quote]
22 czerwca 2012, 23:04 [cytuj]
Coś czesi tanio stoją ostatnio.
Coś czesi tanio stoją ostatnio.
23 czerwca 2012, 00:16 [cytuj]
Tanio? prawie 2mln euro za czeskiego bocznego obrońce z krajowej, mocno przecietnej ligi - to jest sporo
Tanio? prawie 2mln euro za czeskiego bocznego obrońce z krajowej, mocno przecietnej ligi - to jest sporo
23 czerwca 2012, 04:43 [cytuj]
Ale mimo wszystko na Euro zaprezentował się bardzo fajnie. ;-)
Ale mimo wszystko na Euro zaprezentował się bardzo fajnie. ;-)
23 czerwca 2012, 09:27 [cytuj]
Czy ja wiem? Bramka z Portugalią na jego konto.
Mnie jakoś w przekroju całego turnieju nie przekonał. Szybki może i jest, ale odpowiedzialność taktyczna to na pewno coś nad czym musi popracować. Miał sporo błędów w ustawieniu i głupie straty przy wyprowadzaniu piłki.
Czy ja wiem? Bramka z Portugalią na jego konto.
Mnie jakoś w przekroju całego turnieju nie przekonał. Szybki może i jest, ale odpowiedzialność taktyczna to na pewno coś nad czym musi popracować. Miał sporo błędów w ustawieniu i głupie straty przy wyprowadzaniu piłki.
23 czerwca 2012, 09:30 [cytuj]
Źle obserwowałeś Bo. Selassie był jednym z najlepszych prawych obrońców fazy grupowej, świetny zawodnik. Werder zrobił bardzo dobry interes, a ja się cieszę. Mam nadzieję, że dalej będą się wzmacniać.
Źle obserwowałeś Bo. Selassie był jednym z najlepszych prawych obrońców fazy grupowej, świetny zawodnik. Werder zrobił bardzo dobry interes, a ja się cieszę. Mam nadzieję, że dalej będą się wzmacniać.
23 czerwca 2012, 09:35 [cytuj]
Dla mnie to trochę jeszcze taki jeździec bez głowy :-) Nie przeczę, że ma potencjał, bo jest bardzo szybki i w ofensywie potrafi sporo zdziałać, ale jakos nie podoba mi się jego gra pod włąsną bramką i wyprowadzanie pilki. Inna sprawa, ze nie ogladalem meczu z Grecja, gdzie chyba mogl zaprezentowac swoje umiejetnosci w pelnej krasie, a w meczu z nami skupialem sie glownie na dopingowaniu bialo-czerwonych... stad glownie oceniam przez pryzmat dwoch przegranych meczów - z Rosją i Portugalią. Na pewno Werder zrobił dobry interes, tego nie neguje, ale z drugiej strony gdyby Slovan zażądał więcej pieniędzy to uznałbym, że to przesada, bo nie jest to jeszcze obrońca jakiejś wielkiej klasy - dopiero ma szanse się takim stać.
Dla mnie to trochę jeszcze taki jeździec bez głowy :-) Nie przeczę, że ma potencjał, bo jest bardzo szybki i w ofensywie potrafi sporo zdziałać, ale jakos nie podoba mi się jego gra pod włąsną bramką i wyprowadzanie pilki. Inna sprawa, ze nie ogladalem meczu z Grecja, gdzie chyba mogl zaprezentowac swoje umiejetnosci w pelnej krasie, a w meczu z nami skupialem sie glownie na dopingowaniu bialo-czerwonych... stad glownie oceniam przez pryzmat dwoch przegranych meczów - z Rosją i Portugalią. Na pewno Werder zrobił dobry interes, tego nie neguje, ale z drugiej strony gdyby Slovan zażądał więcej pieniędzy to uznałbym, że to przesada, bo nie jest to jeszcze obrońca jakiejś wielkiej klasy - dopiero ma szanse się takim stać.
23 czerwca 2012, 09:40 [cytuj]
Właśnie z Grecją i z nami grał najlepiej. :-D
Właśnie z Grecją i z nami grał najlepiej. :-D
23 czerwca 2012, 09:53 [cytuj]
Bo: a Mats zawalil bramke z Holandia wg wiekszosci:) i to w sposob o wiele gorszy niz Selassie. A Mats jeszcze w podobny sposob zdaje sie nie upilnowal Krohn-Delhiego, czy to znaczy ze jest slaby?
Selassie fajnie wlasnie wyprowadza pilke, fajnie wchodzi na skrzydlo i technike ma ponadprzecietna.
A co do tego ze nazywacie go jeszcze nieopierzonym talentem - w takim razie ciezko mu bedzie, bo w wieku 25 lat tylko Piszczek moze odnalezc 100%:)
Ciesze sie ze jest w Werderze bo bedzie mozna sie o jego umiejetnosciach przekonac, podobnie Pilar.
Bo: a Mats zawalil bramke z Holandia wg wiekszosci:) i to w sposob o wiele gorszy niz Selassie. A Mats jeszcze w podobny sposob zdaje sie nie upilnowal Krohn-Delhiego, czy to znaczy ze jest slaby?
Selassie fajnie wlasnie wyprowadza pilke, fajnie wchodzi na skrzydlo i technike ma ponadprzecietna.
A co do tego ze nazywacie go jeszcze nieopierzonym talentem - w takim razie ciezko mu bedzie, bo w wieku 25 lat tylko Piszczek moze odnalezc 100%:)
Ciesze sie ze jest w Werderze bo bedzie mozna sie o jego umiejetnosciach przekonac, podobnie Pilar.
23 czerwca 2012, 15:30 [cytuj]
Selassie musi się jeszcze poprawić w defensywie i będzie kolejny ciekawy piłkarz w BL :) Piszczek zdołał się jeszcze rozwinąć, więc czemu jemu miałoby się nie udać :P
Selassie musi się jeszcze poprawić w defensywie i będzie kolejny ciekawy piłkarz w BL :) Piszczek zdołał się jeszcze rozwinąć, więc czemu jemu miałoby się nie udać :P
23 czerwca 2012, 17:40 [cytuj]
Moim zdaniem będzei to obrońca na którym będzei można postawić "stempel bundesligi". Zresztą 2 mln za reprezentacyjnego obrońcę z reprezentacji, która gra na euro to nie jest wygórowana cena moim zdaniem.
Moim zdaniem będzei to obrońca na którym będzei można postawić "stempel bundesligi". Zresztą 2 mln za reprezentacyjnego obrońcę z reprezentacji, która gra na euro to nie jest wygórowana cena moim zdaniem.
|<  <  3  4  5  6  7    >  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

Sis
Sis 3 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 3 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 4 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 4 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 4 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 4 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 Wczoraj, 18:53

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2021-10-20

Kiepska forma drużyny plus chyba lekceważenie przeciwnika. I dodatkowo mistyczna wiara zarządu w to, że np. Schulz będzie grał tak jak wtedy, gdy miał rok konia i się łapał do kadry.

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 48
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem