Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Rozgrywki w Niemczech » Werder Brema - zbiorczy
29 sierpnia 2007, 08:17 [cytuj]
J.W
J.W
24 grudnia 2007, 14:37 [cytuj]
Werder to druga siła w Bundeslidze(wcale nie gorsza od Buernu) Grają pięknie i skutecznie no i mają gwiazdy kupione za nieduże pieniądze
Werder to druga siła w Bundeslidze(wcale nie gorsza od Buernu) Grają pięknie i skutecznie no i mają gwiazdy kupione za nieduże pieniądze
24 grudnia 2007, 15:18 [cytuj]
Szkoda tylko że z zadziwiającą skutecznością dają d**ę w LM. Mimo wszystko mam nadzieję, że to oni wygrają ten sezon Bundesligi.
Szkoda tylko że z zadziwiającą skutecznością dają d**ę w LM. Mimo wszystko mam nadzieję, że to oni wygrają ten sezon Bundesligi.
24 grudnia 2007, 15:43 [cytuj]
Wszystko ładnie, pięknie ale właśnie ta CL... :roll:

Poza tym myślę, że Werder będzie miał ten sam problem z Diego co HSV z van der Vaart'em... :roll: Chyba mógłbym się założyć, że Brazylijczyk przy pierwszej, lepszej okazji odmówi przedłużenia kontraktu (zwłaszcza, że Real cały czas ma go na celowniku)...
Wszystko ładnie, pięknie ale właśnie ta CL... :roll:

Poza tym myślę, że Werder będzie miał ten sam problem z Diego co HSV z van der Vaart'em... :roll: Chyba mógłbym się założyć, że Brazylijczyk przy pierwszej, lepszej okazji odmówi przedłużenia kontraktu (zwłaszcza, że Real cały czas ma go na celowniku)...
24 grudnia 2007, 16:49 [cytuj]
hmm w sumie jakby nie patrzec sporo mimo wszystko tam strzelal Klose.. i jego utrata jednak troszke miala negatywny wplyw na ich skutecznosc.. no aleeee majac takiego pilkarza jak Diego o bramki nie powinno byc trudno :) bo on potrafi zrobic cos z niczego ;D
hmm w sumie jakby nie patrzec sporo mimo wszystko tam strzelal Klose.. i jego utrata jednak troszke miala negatywny wplyw na ich skutecznosc.. no aleeee majac takiego pilkarza jak Diego o bramki nie powinno byc trudno :) bo on potrafi zrobic cos z niczego ;D
24 grudnia 2007, 23:28 [cytuj]
a my próbujemy.... Hinkel zbaw nas
a my próbujemy.... Hinkel zbaw nas
25 grudnia 2007, 11:39 [cytuj]
"T-Mac" powiedział/a:
Poza tym myślę, że Werder będzie miał ten sam problem z Diego co HSV z van der Vaart'em...
Już ma. Co chwilę ukazuje się jakaś informacja, jakoby to Diego miał grać w Realu, a sam zainteresowany wyraził chęć zmiany barw na madrycką dziewiczą biel(wcześniej zaprzeczał). Pisałem już, że przewraca im się we łbach?
Już ma. Co chwilę ukazuje się jakaś informacja, jakoby to Diego miał grać w Realu, a sam zainteresowany wyraził chęć zmiany barw na madrycką dziewiczą biel(wcześniej zaprzeczał). Pisałem już, że przewraca im się we łbach?
25 grudnia 2007, 11:56 [cytuj]
no to akurat niestety jest minus niemieckiej bundesligi,ze odstaja reputacja od np hiszpanskiej.. i wystarczy zainteresowanie ze strony Realu albo Barcy i juz pilkarz sie napala na gre w tej druzynie jak Arab na kurs pilotazu.. :/
no to akurat niestety jest minus niemieckiej bundesligi,ze odstaja reputacja od np hiszpanskiej.. i wystarczy zainteresowanie ze strony Realu albo Barcy i juz pilkarz sie napala na gre w tej druzynie jak Arab na kurs pilotazu.. :/
25 grudnia 2007, 20:47 [cytuj]
Akurat jeśli chodzi o Diego to można go nazwać gnojem, bo w Porto mu nie szło i Werder niejako wyciągnął pomocną dłoń i dał mu szansę (madryckie szmaty nigdy by nie sięgnęły po piłkarza mającego problemy ze znalezieniem formy)... A potem złapie kolo formę i olewa klub ciepłym moczem... :-/

Oby u nas jak najmniej takich młotków grało... Wierność i wdzięczność przede wszystkim !!! :-)
Akurat jeśli chodzi o Diego to można go nazwać gnojem, bo w Porto mu nie szło i Werder niejako wyciągnął pomocną dłoń i dał mu szansę (madryckie szmaty nigdy by nie sięgnęły po piłkarza mającego problemy ze znalezieniem formy)... A potem złapie kolo formę i olewa klub ciepłym moczem... :-/

Oby u nas jak najmniej takich młotków grało... Wierność i wdzięczność przede wszystkim !!! :-)
25 grudnia 2007, 21:11 [cytuj]
"T-Mac" powiedział/a:
Diego w Porto zaliczył dwa sezony - jeden znakomity i jeden tragiczny. Logiczne jest, że gdyby ten drugi sezon był lepszy, to już wtedy trafiłby do jakiegoś zespołu z absolutnej europejskiej czołówki. Tak się jednak nie stało i przystał na ofertę troszkę słabszego Werderu. Złapał formę, i co, ma czekać aż będzie grać tragicznie i szukać ofert w Arabii Saudyjskiej, albo Katarze? A gdzie rozwój? Gdzie? Jasne, że dla kibiców Werderu to nie jest przyjemna sprawa, że otwarcie wypowiada nieprzyjemne dla nich słowa, ale trzeba też spojrzeć z perspektywy piłkarza, któremu zależy na przejściu do jednej z najlepszych drużyn Starego Kontynentu.

No i druga sprawa, po cholerę używasz określeń "madryckie szmaty"? Jestem od dawna wiernym kibicem Barcelony, ale bym w życiu takiego sformułowania nie użył. Trzeba trzymać jakiś poziom.
Diego w Porto zaliczył dwa sezony - jeden znakomity i jeden tragiczny. Logiczne jest, że gdyby ten drugi sezon był lepszy, to już wtedy trafiłby do jakiegoś zespołu z absolutnej europejskiej czołówki. Tak się jednak nie stało i przystał na ofertę troszkę słabszego Werderu. Złapał formę, i co, ma czekać aż będzie grać tragicznie i szukać ofert w Arabii Saudyjskiej, albo Katarze? A gdzie rozwój? Gdzie? Jasne, że dla kibiców Werderu to nie jest przyjemna sprawa, że otwarcie wypowiada nieprzyjemne dla nich słowa, ale trzeba też spojrzeć z perspektywy piłkarza, któremu zależy na przejściu do jednej z najlepszych drużyn Starego Kontynentu.

No i druga sprawa, po cholerę używasz określeń "madryckie szmaty"? Jestem od dawna wiernym kibicem Barcelony, ale bym w życiu takiego sformułowania nie użył. Trzeba trzymać jakiś poziom.
25 grudnia 2007, 23:39 [cytuj]
Zgadzam sie z Toba Kiulik, Diego jest w formie wiec chce sie rozwijac i grac regularnie w Lidze Mistrzów, wiec nie dziwie mu sie, ze chce odejsc.. W Realu moze sobie nie pogra... bo znajac ich to go kupia i przesiedzi na ławie... no ale 95% pilkarzy chce grac w Realu... wiec jesli Diego ma taka okazje to czemu by mial nie skorzystac...?

Żaden kibic sie nie cieszy jesli odchodzi z jego ukochanego klubu jakas gwiazda.. np u nas tak bylo z Rosicky'm...

Wiec T-Mac wez to na spokojnie i nie musisz Diego nazywac gnojem ;) on patrzy na swoja przyszlosc ;)
Zgadzam sie z Toba Kiulik, Diego jest w formie wiec chce sie rozwijac i grac regularnie w Lidze Mistrzów, wiec nie dziwie mu sie, ze chce odejsc.. W Realu moze sobie nie pogra... bo znajac ich to go kupia i przesiedzi na ławie... no ale 95% pilkarzy chce grac w Realu... wiec jesli Diego ma taka okazje to czemu by mial nie skorzystac...?

Żaden kibic sie nie cieszy jesli odchodzi z jego ukochanego klubu jakas gwiazda.. np u nas tak bylo z Rosicky'm...

Wiec T-Mac wez to na spokojnie i nie musisz Diego nazywac gnojem ;) on patrzy na swoja przyszlosc ;)
26 grudnia 2007, 01:51 [cytuj]
hehe no kto wie czy by nie gral :) roznie to bywa :) o Metzelderze tez mowili,ze nie bedzie grac,ze jest Cannavaro, Pepe, Ramos itd a tu prosze wystepuje baardzo czesto w pierwszym skladzie :) co mnie cieszy :) bo fajnie,ze ma mozliwosc rozwijania sie dalej :)
jesli chodzi o Diego..hmm pilkarz naprawde z ogroooomnym potencjalem i ciekawi mnie jak potoczy sie jego kariera :) a co do Porto to trafily im sie dwa fantastyczne sezony no i sporo gwiazd nagle sie zrobilo :) Mourinho,Diego,Carvalho,Deco itd itd ja teraz to baaardzo lubie patrzyć jak tam gra Quaresma ;D ten gosciu to ma technike i drybling na maxa pokrecona ;D i nic tylko pozazdroscic Portugalii tak perspektywicznej kadry.. C.Ronaldo,Nani, Quaresma, Moutinho, Fernandes, Pepe.. szczegolnie pomoc naprawde ciekawie wyglada jak sie popatrzy w przyszlosc ;D
no i zeby nie odbiegac od tematu czyli Werder.. z tamtad chcialbym w BVB zobaczyc np Mertesackera :) wysoki, dobrze grajacy glowa no i co wazne nie popelniajacy duuuzo bledow w kryciu i odbiorze obronca :) no i rowniez mlody :)
ciekawi mnie np czy po tym sezonie kluby zmienia Diego i Van der Vaart.. bardzo wyrozniajacy sie pilkarz i to kazdy widzi i szkoda by bylo gdyby odeszli z bundesligi :) z jednej strony kluby powaznie by sie oslabily ale z drugiej strony bundesliga stracila by 2 bardzo waznych pod wzgledem atrakcyjnosci pilkarzy ;) bo to co prezentuja.. no coz bajka ;P
hehe no kto wie czy by nie gral :) roznie to bywa :) o Metzelderze tez mowili,ze nie bedzie grac,ze jest Cannavaro, Pepe, Ramos itd a tu prosze wystepuje baardzo czesto w pierwszym skladzie :) co mnie cieszy :) bo fajnie,ze ma mozliwosc rozwijania sie dalej :)
jesli chodzi o Diego..hmm pilkarz naprawde z ogroooomnym potencjalem i ciekawi mnie jak potoczy sie jego kariera :) a co do Porto to trafily im sie dwa fantastyczne sezony no i sporo gwiazd nagle sie zrobilo :) Mourinho,Diego,Carvalho,Deco itd itd ja teraz to baaardzo lubie patrzyć jak tam gra Quaresma ;D ten gosciu to ma technike i drybling na maxa pokrecona ;D i nic tylko pozazdroscic Portugalii tak perspektywicznej kadry.. C.Ronaldo,Nani, Quaresma, Moutinho, Fernandes, Pepe.. szczegolnie pomoc naprawde ciekawie wyglada jak sie popatrzy w przyszlosc ;D
no i zeby nie odbiegac od tematu czyli Werder.. z tamtad chcialbym w BVB zobaczyc np Mertesackera :) wysoki, dobrze grajacy glowa no i co wazne nie popelniajacy duuuzo bledow w kryciu i odbiorze obronca :) no i rowniez mlody :)
ciekawi mnie np czy po tym sezonie kluby zmienia Diego i Van der Vaart.. bardzo wyrozniajacy sie pilkarz i to kazdy widzi i szkoda by bylo gdyby odeszli z bundesligi :) z jednej strony kluby powaznie by sie oslabily ale z drugiej strony bundesliga stracila by 2 bardzo waznych pod wzgledem atrakcyjnosci pilkarzy ;) bo to co prezentuja.. no coz bajka ;P
26 grudnia 2007, 11:57 [cytuj]
"Adek" powiedział/a:
Diego jest w formie wiec chce sie rozwijac i grac regularnie w Lidze Mistrzów(...)W Realu moze sobie nie pogra... bo znajac ich to go kupia i przesiedzi na ławie
No sorry, ale zaprzeczasz sam sobie. Patrząc z perspektywy piłkarza ten lubi sobie pograć, a nie siedzieć, a gdy się siedzi to gdzie ten rozwój?!
W Werderze ma możliwość gry z bardzo dobrymi piłkarzami i przeciwko bardzo dobrym piłkarzom. Walczy o najwyższe cele, regularnie występuje w LM, zarabia sporo kasy. Nie zdobył póki co z tym klubem nic, więc rutyna tez nie wchodzi w grę. We łbie się przewraca i tyle.
No sorry, ale zaprzeczasz sam sobie. Patrząc z perspektywy piłkarza ten lubi sobie pograć, a nie siedzieć, a gdy się siedzi to gdzie ten rozwój?!
W Werderze ma możliwość gry z bardzo dobrymi piłkarzami i przeciwko bardzo dobrym piłkarzom. Walczy o najwyższe cele, regularnie występuje w LM, zarabia sporo kasy. Nie zdobył póki co z tym klubem nic, więc rutyna tez nie wchodzi w grę. We łbie się przewraca i tyle.
26 grudnia 2007, 12:18 [cytuj]
"Murzyn" powiedział/a:
[quote="Adek"] Diego jest w formie wiec chce sie rozwijac i grac regularnie w Lidze Mistrzów(...)W Realu moze sobie nie pogra... bo znajac ich to go kupia i przesiedzi na ławie
W Werderze ma możliwość gry z bardzo dobrymi piłkarzami i przeciwko bardzo dobrym piłkarzom. Walczy o najwyższe cele, regularnie występuje w LM, zarabia sporo kasy. Nie zdobył póki co z tym klubem nic, więc rutyna tez nie wchodzi w grę. We łbie się przewraca i tyle.[/quote] w Realu moze nie grac tyle ile by chciał, ale jesli przejdzie do innego klubu ( dobrego ) co gra w Lidze Mistrzów to ma miejsce raczej pewne...
26 grudnia 2007, 12:21 [cytuj]
Póki co oprócz Realu nie ma innych równie ciekawych propozycji.
Póki co oprócz Realu nie ma innych równie [i]ciekawych[/i] propozycji.
26 grudnia 2007, 21:40 [cytuj]
"Kiulik" powiedział/a:
Kwestia przyzwyczajenia (zresztą wiele osób się ze mną zgodzi :-P )... :-) A pewnie wiesz, że przyzwyczajenie jest drugą naturą... :-P

Poza tym ciesz się, że nie piszę tu za dużo o Barcelonie, bo jej nie lubię jeszcze bardziej (z Ronaldem Dynią na czele)... :mrgreen: Swoją drogą "fajnie" go kibice Barcy potraktowali ostatnio na lotnisku... ;-) Zawsze mnie ujmowali "troską" o swoich piłkarzy... :roll:

A BVB ty coś kibicujesz czy tylko za admina tu robisz :?: Tak z ciekawości pytam... :-)

"ZesiQ" powiedział/a:
ja teraz to baaardzo lubie patrzyć jak tam gra Quaresma ;D ten gosciu to ma technike i drybling na maxa pokrecona ;D i nic tylko pozazdroscic Portugalii tak perspektywicznej kadry.. C.Ronaldo,Nani, Quaresma, Moutinho, Fernandes, Pepe.. szczegolnie pomoc naprawde ciekawie wyglada jak sie popatrzy w przyszlosc ;D
Śmiać mi się zawsze chce z Barcelony, że puszcza takich piłkarzy jak Quaresma czy Simao nie dając im tak naprawdę żadnej szansy na pokazanie się...

Poza tym dziwne, że Quaresma albo nie gra w kadrze albo gra tylko jakieś "ogony"... :-?

"ZesiQ" powiedział/a:
z tamtad chcialbym w BVB zobaczyc np Mertesackera :) wysoki, dobrze grajacy glowa no i co wazne nie popelniajacy duuuzo bledow w kryciu i odbiorze obronca :) no i rowniez mlody
:shock: Nie wiem co niektórzy kibice BVB widzą w Martesackerze... :-/ Dla mnie on jest cienki... Naoglądałem się już jego błędów (zarówno w Werderze, Hannoverze jak i reprezentacji Niemiec)... :roll: A jak u jego rywali idzie jakieś szybkie podanie na granicy spalonego to w ogóle żal patrzeć ("drewniany" Per zostaje w tyle albo się przewraca przy rywalu)... :-P

Najlepiej mu wychodzi gra w kadrze (tam najmniej błędów popełnia) i niech tak zostanie... :-D
Kwestia przyzwyczajenia (zresztą wiele osób się ze mną zgodzi :-P )... :-) A pewnie wiesz, że przyzwyczajenie jest drugą naturą... :-P

Poza tym ciesz się, że nie piszę tu za dużo o Barcelonie, bo jej nie lubię jeszcze bardziej (z Ronaldem Dynią na czele)... :mrgreen: Swoją drogą "fajnie" go kibice Barcy potraktowali ostatnio na lotnisku... ;-) Zawsze mnie ujmowali "troską" o swoich piłkarzy... :roll:

A BVB ty coś kibicujesz czy tylko za admina tu robisz :?: Tak z ciekawości pytam... :-)

[quote="ZesiQ"]ja teraz to baaardzo lubie patrzyć jak tam gra Quaresma ;D ten gosciu to ma technike i drybling na maxa pokrecona ;D i nic tylko pozazdroscic Portugalii tak perspektywicznej kadry.. C.Ronaldo,Nani, Quaresma, Moutinho, Fernandes, Pepe.. szczegolnie pomoc naprawde ciekawie wyglada jak sie popatrzy w przyszlosc ;D
26 grudnia 2007, 22:28 [cytuj]
POCZĄTEK OT
"T-Mac" powiedział/a:
No to złe przyzwyczajenie ;)
"T-Mac" powiedział/a:
Wtedy miałbym pewnie jeszcze więcej do napisania. A propo, polecam ten tekst: transfery.info/felieton-74.html
"T-Mac" powiedział/a:
Z niemieckich zespołów zdecydowanie najbardziej pasuje mi Borussia, ale fanatykiem nie jestem;)

KONIEC OT :mrgreen:
No to złe przyzwyczajenie ;)
[quote="T-Mac"]Poza tym ciesz się, że nie piszę tu za dużo o Barcelonie, bo jej nie lubię jeszcze bardziej (z Ronaldem Dynią na czele)... :mrgreen: Swoją drogą "fajnie" go kibice Barcy potraktowali ostatnio na lotnisku... ;-) Zawsze mnie ujmowali "troską" o swoich piłkarzy... :roll:
26 grudnia 2007, 23:19 [cytuj]
"T-Mac" powiedział/a:
Nie wiem co niektórzy kibice BVB widzą w Martesackerze... :-/ Dla mnie on jest cienki... Naoglądałem się już jego błędów (zarówno w Werderze, Hannoverze jak i reprezentacji Niemiec)... :roll: A jak u jego rywali idzie jakieś szybkie podanie na granicy spalonego to w ogóle żal patrzeć ("drewniany" Per zostaje w tyle albo się przewraca przy rywalu)... :-P
a wg mnie Mertesacker jest dobrym obronca :) i zdecydowanie bylby wzmocnieniem naszego skladu ;) hmm jesli jeszcze kogos mialbym wybrac z bundesligi to bym wybral Kompanego :) wielu uwaza,ze jest slaby ale ja mam inne o nim zdanie ;D wg mnie jest naprawde dobry i potencjal ma ogromny ;D pamietam jak ogladalem pare meczow w jego wykonaniu jeszcze jak gral w Anderlechcie.. bedize z niego wielki pilkarz pewnie :)
a wg mnie Mertesacker jest dobrym obronca :) i zdecydowanie bylby wzmocnieniem naszego skladu ;) hmm jesli jeszcze kogos mialbym wybrac z bundesligi to bym wybral Kompanego :) wielu uwaza,ze jest slaby ale ja mam inne o nim zdanie ;D wg mnie jest naprawde dobry i potencjal ma ogromny ;D pamietam jak ogladalem pare meczow w jego wykonaniu jeszcze jak gral w Anderlechcie.. bedize z niego wielki pilkarz pewnie :)
27 grudnia 2007, 10:15 [cytuj]
no napewno gdybym miał wybierać pomiędzy Mertesacker- Brzenska wybrał bym pierwszego aczkolwiek nie uwazam ze dobrym pomyslem bylo by sprowadzenie go do nas. Po pierwsze są zdecydowanie lepsi od niego a nie koniecznie drożsi a po drugie Werder raczej nie w planach sprzedazy tego piłkarza... No a co do Diego to nie widze powodów dla których miał by sobie nie poradzić w Realu. Skoro poradził sobie Sneider który grał w słabszej niz Bundesliga lidze holenderskiej to czemu ma sobie nie daćrady Diego który nie tylko w lidze ale takze w Champions Leigue rozgrywa wspaniale mecze
no napewno gdybym miał wybierać pomiędzy Mertesacker- Brzenska wybrał bym pierwszego aczkolwiek nie uwazam ze dobrym pomyslem bylo by sprowadzenie go do nas. Po pierwsze są zdecydowanie lepsi od niego a nie koniecznie drożsi a po drugie Werder raczej nie w planach sprzedazy tego piłkarza... No a co do Diego to nie widze powodów dla których miał by sobie nie poradzić w Realu. Skoro poradził sobie Sneider który grał w słabszej niz Bundesliga lidze holenderskiej to czemu ma sobie nie daćrady Diego który nie tylko w lidze ale takze w Champions Leigue rozgrywa wspaniale mecze
27 grudnia 2007, 12:52 [cytuj]
"ArTyS" powiedział/a:
No a co do Diego to nie widze powodów dla których miał by sobie nie poradzić w Realu. Skoro poradził sobie Sneider który grał w słabszej niz Bundesliga lidze holenderskiej to czemu ma sobie nie daćrady Diego który nie tylko w lidze ale takze w Champions Leigue rozgrywa wspaniale mecze
dokladnie tak :) tylko wiesz jak to jest w Realu czy Barcelonie.. nie zawsze szanse dostaja Ci ktorzy na nia zasluguja ;) a np gra Guti lub Raul (tylko z racji zaslug dla Realu) :P no ale moim zdaniem nie mialby raczej problemow z przebiciem sie do 1 skladu ;D no chyba,ze by go potraktowali tak jak Barca Quaresme i tak naprawde nie dawali szans na pokazanie sie :P
dokladnie tak :) tylko wiesz jak to jest w Realu czy Barcelonie.. nie zawsze szanse dostaja Ci ktorzy na nia zasluguja ;) a np gra Guti lub Raul (tylko z racji zaslug dla Realu) :P no ale moim zdaniem nie mialby raczej problemow z przebiciem sie do 1 skladu ;D no chyba,ze by go potraktowali tak jak Barca Quaresme i tak naprawde nie dawali szans na pokazanie sie :P
1  2  3  4  5    >  >>  >|
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

Sis
Sis 3 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 3 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 3 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 4 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 4 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 4 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 Wczoraj, 18:53

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2021-10-20

Kiepska forma drużyny plus chyba lekceważenie przeciwnika. I dodatkowo mistyczna wiara zarządu w to, że np. Schulz będzie grał tak jak wtedy, gdy miał rok konia i się łapał do kadry.

statystyki

Użytkownicy online: MAKAVELI
Gości online: 49
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem