Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Rozgrywki międzynarodowe » Puchar Narodów Afryki
9 stycznia 2010, 20:41 [cytuj]
"T-Mac" powiedział/a:
Niby tak, ale podobno piłkarze nie byli celem ataku.
to kto był?
proste, że piłkarze. z góry rebelianci z organizacji FLEC (ruchu separatystyczny prowincji Cabinda) mogli założyć, że będzie o tym wydarzeniu bardzo głośno i dowie się o ich istnieniu cały świat.
ale wychodzi na to, że najbardziej zawinili działacze Togo, oszczędzający na samolocie. w oficjalnych wytycznych na turniej jest zalecenie, ażeby na miejsce rozgrywania spotkań nie przybywać drogą lądową. właśnie ze względu na "różną" sytuację w terenie (Angola jeszcze na początku XXI wieku znajdowała się w stanie wojny domowej).

a zginęły już cztery osoby. oprócz wymienionych wyżej jeszcze bramkarz Obilale.
to kto był?
proste, że piłkarze. z góry rebelianci z organizacji FLEC (ruchu separatystyczny prowincji Cabinda) mogli założyć, że będzie o tym wydarzeniu bardzo głośno i dowie się o ich istnieniu cały świat.
ale wychodzi na to, że najbardziej zawinili działacze Togo, oszczędzający na samolocie. w oficjalnych wytycznych na turniej jest zalecenie, ażeby na miejsce rozgrywania spotkań nie przybywać drogą lądową. właśnie ze względu na "różną" sytuację w terenie (Angola jeszcze na początku XXI wieku znajdowała się w stanie wojny domowej).

a zginęły już cztery osoby. oprócz wymienionych wyżej jeszcze bramkarz Obilale.
9 stycznia 2010, 23:06 [cytuj]
"Kiulik" powiedział/a:
to kto był?
Wojsko eskortujące autokar piłkarzy...
9 stycznia 2010, 23:34 [cytuj]
gdzieś czytałem że ponoć niektorzy mówią że Togo same sobie winne, bo organizatorzy nie zalecali przybywania drużynom na mecze drogą lądową.. :lol:
gdzieś czytałem że ponoć niektorzy mówią że Togo same sobie winne, bo organizatorzy nie zalecali przybywania drużynom na mecze drogą lądową.. :lol:
10 stycznia 2010, 03:38 [cytuj]
"zizu" powiedział/a:
nawet pisałem o tym wyżej. i nie ma się z czego śmiać, bo tak naprawdę jest, no może wydźwięk trochę inny. sztab "podobno" (bo panuje przy tym wydarzeniu niesamowity szum informacyjny) otrzymał ostrzeżenie o możliwym ataku po przekroczeniu granicy. i tak dalej.
"T-Mac" powiedział/a:
to by się kupy nie trzymało ...

tymczasem nad wycofaniem z PNA poważnie zastanawia się reprezentacja Mozambiku. wątpliwości mają również inni uczestnicy, w tym główni faworyci - WKŚ.
nawet pisałem o tym wyżej. i nie ma się z czego śmiać, bo tak naprawdę jest, no może wydźwięk trochę inny. sztab "podobno" (bo panuje przy tym wydarzeniu niesamowity szum informacyjny) otrzymał ostrzeżenie o możliwym ataku po przekroczeniu granicy. i tak dalej.
[quote="T-Mac"]Wojsko eskortujące autokar piłkarzy...
10 stycznia 2010, 11:57 [cytuj]
Bramkarz jednak żyje a Togo zagra. Dobrze że zostają, gdyby się wycofali to dali by satysfakcję tym co ich zaatakowali.
Bramkarz jednak żyje a Togo zagra. Dobrze że zostają, gdyby się wycofali to dali by satysfakcję tym co ich zaatakowali.
10 stycznia 2010, 17:19 [cytuj]
"Maczuga" powiedział/a:
już nie wiadomo czy zagrają, rząd zajął twarde stanowisko "wracacie do kraju".
news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/africa/8450529.stm
już nie wiadomo czy zagrają, rząd zajął twarde stanowisko "wracacie do kraju".
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/africa/8450529.stm
10 stycznia 2010, 17:33 [cytuj]
"Maczuga" powiedział/a:
Bramkarz jednak żyje a Togo zagra.
Bramkarz już nie żyje a Togo wraca do domu prezydenckim samolotem..
Współczuje naprawdę im.. jadą na jeden z najważniejszych turniejów w życiu a tu jeb przez paru debili taka tragedia :-/
Bramkarz już nie żyje a Togo wraca do domu prezydenckim samolotem..
Współczuje naprawdę im.. jadą na jeden z najważniejszych turniejów w życiu a tu jeb przez paru debili taka tragedia :-/
10 stycznia 2010, 21:31 [cytuj]
Bramkarz żyje, piłkarze Togo są w Angoli, ich działacze każą wracać, działacze afrykańskiej federacji nalegają, żeby zostać.

Golkipera operowano w Johannesburgu, więc wychodzi na to, że w całej Angoli nie ma jednego fachowego szpitala. Tak więc medycyny do dupy, strzelają na drogach, a ja się pytam kto im cholera pozwolił na organizację turnieju?

Ja wiem, że w Afryce bywa dziko, ale parę krajów gdzie kule nie świszczą by się znalazło...
Bramkarz żyje, piłkarze Togo są w Angoli, ich działacze każą wracać, działacze afrykańskiej federacji nalegają, żeby zostać.

Golkipera operowano w Johannesburgu, więc wychodzi na to, że w całej Angoli nie ma jednego fachowego szpitala. Tak więc medycyny do dupy, strzelają na drogach, a ja się pytam kto im cholera pozwolił na organizację turnieju?

Ja wiem, że w Afryce bywa dziko, ale parę krajów gdzie kule nie świszczą by się znalazło...
11 stycznia 2010, 00:28 [cytuj]
No żyje bramkarz, żyje jednak. Dossevi, jeden z piłkarzy, za bardzo się pośpieszył z przekazaniem takiej informacji.

Angola wcale nie jest takim dzikim krajem. Należy do najszybciej rozwijających się w Afryce. A niebezpiecznie jest tylko w prowincji Cabinda. Dlatego też nasuwa się pytanie nie dlaczego w Angoli, a dlaczego w Cabindzie.

Na szczęście dzisiaj w Angoli rządził już tylko i wyłącznie sport. No i tworzyła się jego historia. Mecz otwarcia, w którym pada osiem bramek, w 78' jest 4-0 dla gospodarzy, potem pościg ze strony Mali, a końcowym wynikiem jest 4-4, to coś dotąd niespotykanego. Dlatego właśnie Puchar Narodów Afryki jest jednym z najciekawszych turniejów, jeśli nie najciekawszym, bo takie ME to się nawet nie umywają do tegoż :)
No żyje bramkarz, żyje jednak. Dossevi, jeden z piłkarzy, za bardzo się pośpieszył z przekazaniem takiej informacji.

Angola wcale nie jest takim dzikim krajem. Należy do najszybciej rozwijających się w Afryce. A niebezpiecznie jest tylko w prowincji Cabinda. Dlatego też nasuwa się pytanie nie dlaczego w Angoli, a dlaczego w Cabindzie.

Na szczęście dzisiaj w Angoli rządził już tylko i wyłącznie sport. No i tworzyła się jego historia. Mecz otwarcia, w którym pada osiem bramek, w 78' jest 4-0 dla gospodarzy, potem pościg ze strony Mali, a końcowym wynikiem jest 4-4, to coś dotąd niespotykanego. Dlatego właśnie Puchar Narodów Afryki jest jednym z najciekawszych turniejów, jeśli nie najciekawszym, bo takie ME to się nawet nie umywają do tegoż :)
12 stycznia 2010, 17:08 [cytuj]
W tym momencie zaczął się mecz Egipt-Nigeria na Eurosporcie, Zidan gra w pierwszym składzie, zobaczymy jak mu pójdzie.
W tym momencie zaczął się mecz Egipt-Nigeria na Eurosporcie, Zidan gra w pierwszym składzie, zobaczymy jak mu pójdzie.
12 stycznia 2010, 18:57 [cytuj]
Kamil oglądałeś? Bo ja tylko ostatnie 15 min to zbyt wiele nie widziałem.
Kamil oglądałeś? Bo ja tylko ostatnie 15 min to zbyt wiele nie widziałem.
12 stycznia 2010, 19:50 [cytuj]
Zidan bardzo dobre spotkania, tak na 8/10. Do pełni szczęścia zabrakło mu tylko strzelenia bramki, a był tego baaardzo blisko :)
Zidan bardzo dobre spotkania, tak na 8/10. Do pełni szczęścia zabrakło mu tylko strzelenia bramki, a był tego baaardzo blisko :)
12 stycznia 2010, 22:06 [cytuj]
Zidan grał swoje, czyli biegał kiwał coś tam próbował ale bramy nie strzelił, można powiedzieć że zaliczył asystę. Ogólnie nic poza tym co pokazuję u nas.
Zidan grał swoje, czyli biegał kiwał coś tam próbował ale bramy nie strzelił, można powiedzieć że zaliczył asystę. Ogólnie nic poza tym co pokazuję u nas.
20 stycznia 2012, 18:20 [cytuj]
21 stycznia startuje PNA kto wygra jak myślicie ?. Na pewno faworytem jest Egipt ale jest jeszcze WKS, Ghana, Nigeria. Transmisja bedzie na Eurosportach.
21 stycznia startuje PNA kto wygra jak myślicie ?. Na pewno faworytem jest Egipt ale jest jeszcze WKS, Ghana, Nigeria. Transmisja bedzie na Eurosportach.
20 stycznia 2012, 18:46 [cytuj]
Przecież Egipt nie gra w tegorocznej edycji, Nigeria tak samo.

Co do samego turnieju, nie wiem może ze 2-3 mecze obejrzę, ale wydaje mi się że w poprzednich latach te turnieje były o wiele lepsze, bardziej emocjonujące, teraz nie ma Egiptu, WKS już nie tak silne jak kiedyś, drapieżny Kamerun z Eto gdzieś przepadł...

Moim zdaniem faworytem obok WKS jest Ghana która ostatnio w RPA na mundialu grała bardzo mądrze i konsekwentnie, chociaż bez Boatenga (i nie wiem co z Essienem) to nadal są w stanie namieszać.
Przecież Egipt nie gra w tegorocznej edycji, Nigeria tak samo.

Co do samego turnieju, nie wiem może ze 2-3 mecze obejrzę, ale wydaje mi się że w poprzednich latach te turnieje były o wiele lepsze, bardziej emocjonujące, teraz nie ma Egiptu, WKS już nie tak silne jak kiedyś, drapieżny Kamerun z Eto gdzieś przepadł...

Moim zdaniem faworytem obok WKS jest Ghana która ostatnio w RPA na mundialu grała bardzo mądrze i konsekwentnie, chociaż bez Boatenga (i nie wiem co z Essienem) to nadal są w stanie namieszać.
20 stycznia 2012, 19:00 [cytuj]
Tego nie wiedziałem ze Egipt nie gra... z jakiego powodu nie grają? Co do tych co moga namieszac może Senegal w składzie są dobrzy napastnicy Cisse, Demba Ba.
Tego nie wiedziałem ze Egipt nie gra... z jakiego powodu nie grają? Co do tych co moga namieszac może Senegal w składzie są dobrzy napastnicy Cisse, Demba Ba.
20 stycznia 2012, 20:03 [cytuj]
Liczę na atak Senegalu Ba - Cisse, oczywiście obejrzę parę spotkań tego turnieju.
Liczę na atak Senegalu Ba - Cisse, oczywiście obejrzę parę spotkań tego turnieju.
27 stycznia 2012, 19:54 [cytuj]
youtube.com/watch?v=BJbSxMt7oH8&feature=player_embedded

Hahaha :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=BJbSxMt7oH8&feature=player_embedded

Hahaha :mrgreen:
27 stycznia 2012, 20:17 [cytuj]
haahahahahah :mrgreen: epic! :D jaki "breakdance" :D
haahahahahah :mrgreen: epic! :D jaki "breakdance" :D
27 stycznia 2012, 21:58 [cytuj]
Wlasnie sie skonczyl mecz Gabon Maroko 3:2 - niezla koncowka :) ogolnie dobry mecz fajnie sie ogladalo :)
Wlasnie sie skonczyl mecz Gabon Maroko 3:2 - niezla koncowka :) ogolnie dobry mecz fajnie sie ogladalo :)
<  1  2  3  4    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

Sis
Sis 3 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 3 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 4 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 4 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 4 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 4 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 Wczoraj, 18:53

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

obywatelap
obywatelap 1 dni temu, 2021-10-20

Kiepska forma drużyny plus chyba lekceważenie przeciwnika. I dodatkowo mistyczna wiara zarządu w to, że np. Schulz będzie grał tak jak wtedy, gdy miał rok konia i się łapał do kadry.

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 43
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem