Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Rozgrywki międzynarodowe » Puchar Narodów Afryki
7 lutego 2008, 21:29 [cytuj]
Nikt nie ogląda? jakby ktoś nie wiedział to właśnie na eurosporcie zaczyna się półfinał Egipt - Wyb. Kości Słoniowej

Ja osobiście kibicuje tej drugiej drużynie, ostatni ich mecz z Gwineą był bardzo ciekawy
Nikt nie ogląda? jakby ktoś nie wiedział to właśnie na eurosporcie zaczyna się półfinał Egipt - Wyb. Kości Słoniowej

Ja osobiście kibicuje tej drugiej drużynie, ostatni ich mecz z Gwineą był bardzo ciekawy
7 lutego 2008, 22:00 [cytuj]
a kibicuej Egiptowi bo większość gracyz z Egiptu gra w lidze swojej i to jest ciekawe
a kibicuej Egiptowi bo większość gracyz z Egiptu gra w lidze swojej i to jest ciekawe
7 lutego 2008, 22:22 [cytuj]
jak na razie Egipt lepszy... nie tylko jesli chodzi o wynik. bardzo dobry mecz

edit
meczyk masakryczny w wykonaniu pilkarzy Egiptu. pelen respekt dla nich. najlepszy mecz pucharu
jak na razie Egipt lepszy... nie tylko jesli chodzi o wynik. bardzo dobry mecz

edit
meczyk masakryczny w wykonaniu pilkarzy Egiptu. pelen respekt dla nich. najlepszy mecz pucharu
7 lutego 2008, 23:44 [cytuj]
Wszystkie mecze oglądałem, może za wyjątkiem 3-4 :D

Egipt zagrał taką piłkę, jaką prezentował do tej pory w większości spotkań. Konsekwentną, bardzo poukładaną tak w obronie, jak i ataku. No i mają dwie niesamowite indywidualności - Al Hadariego oraz Zakiego. Bez tych dwóch piłkarzy wynik mógłby być zupełnie przeciwny.

Wielka szkoda, że "Słoni" zabraknie w finale. Podobnie, jak i Ghańczyków, czyli "Czarnych gwiazd". Jestem bardzo ciekawy spotkania o III miejsce, bo śmiało można stwierdzić, że w przeciągu całego turnieju to te dwie drużyny grały najefektowniejszą piłkę. Jednak efektywniejsi w najważniejszym momencie okazali się rywale.

No i podziwiam Bikeya z Kamerunu. Samemu się wykluczyć w takim momencie z meczu finałowego, to trzeba naprawdę być niepoprawnym sadomasochistą.
Wszystkie mecze oglądałem, może za wyjątkiem 3-4 :D

Egipt zagrał taką piłkę, jaką prezentował do tej pory w większości spotkań. Konsekwentną, bardzo poukładaną tak w obronie, jak i ataku. No i mają dwie niesamowite indywidualności - Al Hadariego oraz Zakiego. Bez tych dwóch piłkarzy wynik mógłby być zupełnie przeciwny.

Wielka szkoda, że "Słoni" zabraknie w finale. Podobnie, jak i Ghańczyków, czyli "Czarnych gwiazd". Jestem bardzo ciekawy spotkania o III miejsce, bo śmiało można stwierdzić, że w przeciągu całego turnieju to te dwie drużyny grały najefektowniejszą piłkę. Jednak efektywniejsi w najważniejszym momencie okazali się rywale.

No i podziwiam Bikeya z Kamerunu. Samemu się wykluczyć w takim momencie z meczu finałowego, to trzeba naprawdę być niepoprawnym sadomasochistą.
7 lutego 2008, 23:46 [cytuj]
w zyyyyyyyciu sie nie spodziewałem,że Wybrzeże Kości Słoniowej moze odpasc ;P
jesli mam byc szczery to przed rozpoczeciem pucharu narodow afryki to obstawialem final GHANA-WYBRZEZE KOSCI SLONIOWEJ :) a tu prosze taki suprise ;P
w zyyyyyyyciu sie nie spodziewałem,że Wybrzeże Kości Słoniowej moze odpasc ;P
jesli mam byc szczery to przed rozpoczeciem pucharu narodow afryki to obstawialem final GHANA-WYBRZEZE KOSCI SLONIOWEJ :) a tu prosze taki suprise ;P
8 lutego 2008, 09:18 [cytuj]
a ja od poczaku kibicowałem Egiptowi bo grał najbardziej po europejsku co brzmi dosyc paradoksalnie gdyż większośc z nich gra w rodzimej lidze:) Natomiast jeśli chodzi o gospodarzy to bylem zdziwiony poziomem jaki zaprezentowali w połfinale zwłaszcza że Kamerun tez nie grał olśniewająco. Widac obie ekipy bały sie zaatokowac większą liczbą graczy i skonczyło się na jednej kontrze Nieposkromoinych Lwów w ktorej udział brali 3 piłkarze. Epale Eto Nkong.... Po za tym było widac u gospodarzy brak Asamoah Gyan Kingstona oraz Mensacha...
a ja od poczaku kibicowałem Egiptowi bo grał najbardziej po europejsku co brzmi dosyc paradoksalnie gdyż większośc z nich gra w rodzimej lidze:) Natomiast jeśli chodzi o gospodarzy to bylem zdziwiony poziomem jaki zaprezentowali w połfinale zwłaszcza że Kamerun tez nie grał olśniewająco. Widac obie ekipy bały sie zaatokowac większą liczbą graczy i skonczyło się na jednej kontrze Nieposkromoinych Lwów w ktorej udział brali 3 piłkarze. Epale Eto Nkong.... Po za tym było widac u gospodarzy brak Asamoah Gyan Kingstona oraz Mensacha...
8 lutego 2008, 11:44 [cytuj]
A ja nigdy nie spodziewałem się, że Egipt może grać taką piłkę. Troszkę wstyd mówić, ale wcześniej kojarzyłem tylko Zidana...
A ja nigdy nie spodziewałem się, że Egipt może grać taką piłkę. Troszkę wstyd mówić, ale wcześniej kojarzyłem tylko Zidana...
8 lutego 2008, 13:48 [cytuj]
przeciez Egipt był w gronie faworytów więc nie ma co się temu dziwić, więkoszość sie nie spodziewała Egiptu bo to mało znana "marka" a prawda jest że grają dobrą piłke i nie ma tak wyszczególnionych gwiazdek co jest chyba największym ich atutem
przeciez Egipt był w gronie faworytów więc nie ma co się temu dziwić, więkoszość sie nie spodziewała Egiptu bo to mało znana "marka" a prawda jest że grają dobrą piłke i nie ma tak wyszczególnionych gwiazdek co jest chyba największym ich atutem
8 lutego 2008, 21:59 [cytuj]
Niby tylu piłakrzy z Europy a jednak sposób gry zupełnie inny. Ta szybkość gry była imponująca. W meczu Polski z Czechami były może ze 2-3 mocniejsze rwania, a w Pucharze narodów afryki ciągle piłka spod jednej bramki pod drugą. To sprawia że mecze te są ciekawe ;-)
Niby tylu piłakrzy z Europy a jednak sposób gry zupełnie inny. Ta szybkość gry była imponująca. W meczu Polski z Czechami były może ze 2-3 mocniejsze rwania, a w Pucharze narodów afryki ciągle piłka spod jednej bramki pod drugą. To sprawia że mecze te są ciekawe ;-)
9 lutego 2008, 10:29 [cytuj]
Bo w Europie pilka reprezentacyjna to szachy(taktycznie rywal jest rozpracowywany bardziej), a w Afryce to jest jak w Europie z 15 lat temu
Bo w Europie pilka reprezentacyjna to szachy(taktycznie rywal jest rozpracowywany bardziej), a w Afryce to jest jak w Europie z 15 lat temu
9 lutego 2008, 16:53 [cytuj]
hmm no chyba kazdy woli jednak jak druzyna gra ofensywnie niz taktycznie ;) ciagle ataki na zmiane druzyn to jest to ;D ciekawe kto wygra ten final :) jak dla mnie Egipt juz pokazal naprawde wiele eliminujac z dalszej gry WKS ;)
hmm no chyba kazdy woli jednak jak druzyna gra ofensywnie niz taktycznie ;) ciagle ataki na zmiane druzyn to jest to ;D ciekawe kto wygra ten final :) jak dla mnie Egipt juz pokazal naprawde wiele eliminujac z dalszej gry WKS ;)
9 lutego 2008, 19:37 [cytuj]
"Rumcajs" powiedział/a:
A ja nigdy nie spodziewałem się, że Egipt może grać taką piłkę.
Egipt przecie już dwa lata temu robił furorę w PNA. W końcu obrońca trofeum.
Egipt przecie już dwa lata temu robił furorę w PNA. W końcu obrońca trofeum.
11 lutego 2008, 17:40 [cytuj]
Potraktowalem to jak niespodzianke, tak jak niegdys Grecja w Euro.
11 lutego 2008, 18:31 [cytuj]
"Rumcajs" powiedział/a:
:shock:
no bez przesady, to raczej tylko i wyłącznie z niewiedzy chyba wynika ;)
bo:
1994 – Ćwierćfinał
1996 – Ćwierćfinał
1998 – Mistrzostwo
2000 – Ćwierćfinał
2002 – Ćwierćfinał
2004 – Runda grupowa
2006 – Mistrzostwo
2008 – Mistrzostwo

Egipt zawsze należał do faworytów. To, że zawodnicy z tego kraju nie pokazują się w Europie, nie oznacza, że są słabsi. Dowodem na to jest chociażby fakt, że brak Mido, teoretycznie gwiazdy w Europie, w żaden sposób nie wpłynął na postawę kolegów, występujących w lidze egipskiej.
:shock:
no bez przesady, to raczej tylko i wyłącznie z niewiedzy chyba wynika ;)
bo:
1994 – Ćwierćfinał
1996 – Ćwierćfinał
1998 – Mistrzostwo
2000 – Ćwierćfinał
2002 – Ćwierćfinał
2004 – Runda grupowa
2006 – Mistrzostwo
2008 – Mistrzostwo

Egipt zawsze należał do faworytów. To, że zawodnicy z tego kraju nie pokazują się w Europie, nie oznacza, że są słabsi. Dowodem na to jest chociażby fakt, że brak Mido, teoretycznie gwiazdy w Europie, w żaden sposób nie wpłynął na postawę kolegów, występujących w lidze egipskiej.
11 lutego 2008, 19:23 [cytuj]
Az dziw bierze ze na mundialu Egipt grał ostatnio w 1990 r. Ciekawe jak bedize teraz mysle ze ma teraz wielkie szanse na awans i na wywalczenie czegos przynajmniej wyjscia z grupy. Pasjunująco zapowiadają sie eliminacje do mundialu na kontynencie afrykanskim
Az dziw bierze ze na mundialu Egipt grał ostatnio w 1990 r. Ciekawe jak bedize teraz mysle ze ma teraz wielkie szanse na awans i na wywalczenie czegos przynajmniej wyjscia z grupy. Pasjunująco zapowiadają sie eliminacje do mundialu na kontynencie afrykanskim
21 listopada 2009, 03:46 [cytuj]
"Transfery.info" powiedział/a:
Rozlosowano grupy Pucharu Narodów Afryki, który będziemy szeroko relacjonować na łamach Transfery.info (szczegóły już wkrótce). Rozgrywki rozpoczną się 10, a zakończą 31 stycznia.

Grupa A: Angola, Mali, Malawi, Algieria
Grupa B: Wybrzeże Kości Słoniowej, Burkina Faso, Ghana, Togo
Grupa C: Egipt, Nigeria, Mozambik, Benin
Grupa D: Kamerun, Gabon, Zambia, Tunezja

Spotkania rozegrane zostaną w czterech miastach: Luandzie, Bengueli, Cabindzie i Lubango. Mecz otwarcia oraz finał odbędą się w stolicy kraju, na stadionie mieszczącym 50 tysięcy kibiców.

Los sprawił, że Ghana i Wybrzeże Kości Słoniowej, czyli faworyci całego turnieju spotkają się już w fazie grupowej. "To jedna z najtrudniejszych grup. Chcemy wygrać mecze z wszystkimi rywalami. Oczywiście, myślę w tym momencie także o Ghanie. W mistrzostwach uczestniczyć będzie wiele dobrych zespołów, dlatego nasza misja nie będzie prosta. Moimi faworytami do końcowego triumfu są Wybrzeże Kości Słoniowej, Ghana, Angola i Egipt" - komentował Vahid Halilhodzic, prowadzący "Słonie".

Szkoleniowiec Angoli, Manuel Jose, był już ostrożniejszy: "Jestem zadowolony z losowania. To wyrównana grupa. Nie będzie łatwo. Nasi przeciwnicy znani są z waleczności. Mamy w grupie Algierię, która ostatnio sobie tak dobrze poradziła. Mali również będzie wymagającym rywalem. Spróbujemy zająć jedno z dwóch miejsc, gwarantujących awans do następnej fazy".
9 stycznia 2010, 14:57 [cytuj]
Ehh przykre jest to co się stało z reprezentacją Togo. Tak nie powinno być.
Ehh przykre jest to co się stało z reprezentacją Togo. Tak nie powinno być.
9 stycznia 2010, 15:12 [cytuj]
Niby tak, ale podobno piłkarze nie byli celem ataku. Jedne źródła mówią o zabitym kierowcy, jeszcze inne o zmarłym w szpitalu jednym piłkarzu i rzeczniku prasowym...

W każdym razie nie ma usprawiedliwienia dla DZICZY :!:
Niby tak, ale podobno piłkarze nie byli celem ataku. Jedne źródła mówią o zabitym kierowcy, jeszcze inne o zmarłym w szpitalu jednym piłkarzu i rzeczniku prasowym...

W każdym razie nie ma usprawiedliwienia dla DZICZY :!:
9 stycznia 2010, 15:22 [cytuj]
Zginął kierowca, rzecznik prasowy i asystent trenera. Tych co to zrobili to bym powiesił przed stadionem.
Zginął kierowca, rzecznik prasowy i asystent trenera. Tych co to zrobili to bym powiesił przed stadionem.
9 stycznia 2010, 18:14 [cytuj]
Afryka dzika, ot wszystko. Dać każdemu czarnemu broń to sami się wystrzelają w kilka tygodni i problemy Czarnego Lądu odejdą w historię.
Afryka dzika, ot wszystko. Dać każdemu czarnemu broń to sami się wystrzelają w kilka tygodni i problemy Czarnego Lądu odejdą w historię.
1  2  3  4    >
tabela ligowa
Drużyna M Z R P PKT
1. Bayern Monachium 8 6 1 1 19
2. Borussia Dortmund 8 6 0 2 18
3. Bayer Leverkusen 8 5 1 2 16
4. SC Freiburg 8 4 4 0 16
5. Union Berlin 8 4 3 1 15
6. VfL Wolfsburg 8 4 1 3 13
7. 1. FC Köln 8 3 3 2 12
cała tabela
ranking typerów
Użytkownik Punkty
1. Krzpiczek16 132
2. tsaw 123
3. ThinMarcin 123
4. F1066 120
5. badus22 117
6. Kamilos09 117
7. auman 117
cała tabela

shoutbox

DonPutaPablo
DonPutaPablo 40 minut temu

Nie zastanawiałbym się nad Sancho w MU. Bardziej martwi mnie fakt, że wielki brylant z Holandii po 13 meczach u nas ma aż 1 bramkę i 0 asyst.

Sis
Sis 4 godzin temu

No spoko, tylko po co wydawali takie siano w sytuacji, gdy mają gościa wychowanka za darmo który stylem praktycznie jest 1:1? Greenwood może mniej asystuje, ale ma lepsze wykończenie.

Q4RTRIDG3
Q4RTRIDG3 4 godzin temu

Sancho w formie jest bardzo kreatywny i tworzy wiele sytuacji bramkowych

Sis
Sis 5 godzin temu

Swoją drogą... nie rozumiem dlaczego MU podebrało nam Sancho mając młodszego Greenwooda, swojego wychowanka ogranego na poziomie PL. Nonsens.

Sis
Sis 5 godzin temu

Nie przesadzałbym, ale nie dołuj mnie nawet :D Liczę że jak nasi inwalidzi wrócą po kontuzjach to jakoś się ogarniemy.

BVBdude
BVBdude 5 godzin temu

Sis , Legia na tle Napoli i tak wygląda o stokroć lepiej niż my na tle Ajaxu...

Sis
Sis 5 godzin temu

legia na tle Napoli wygląda jak dzieci z orlika na tle dorosłych. Aż żal patrzeć.

F1066
F1066 Wczoraj, 18:53

Daxo wzmocni U23 ?

wola
wola Wczoraj, 17:22

Tak, sprawdziłem jeszcze, gdzieś - EUROSPORT1

wola
wola Wczoraj, 17:17

Super, dzięki. No to będzie w HD

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:34

Eurosport 1

Robciu21
Robciu21 Wczoraj, 15:30

Napisane jest na flashscore że pokazuje Eurosport 1 mecz z Ingolstadt.

F1066
F1066 Wczoraj, 15:07

Nobby o Erlingu w 2011: youtu.be/uFuaQZGsddc

wola
wola Wczoraj, 13:34

Ale jaja, Nagelsmann ma CORONĘ

wola
wola Wczoraj, 13:27

Mecz z Ingolstadt chyba na Playerze będzie?

Helmut Geier
Helmut Geier Wczoraj, 08:18

Ktoś oglądał młoda Borussię z ajaxem ? Mimo 5-1 Ajax nas zmiażdżył jeśli chodzi o posiadanie. W składzie niby nasze gwiazdy Rijkoff , Kamara i Gurpuz i Collins wszedł

F1066
F1066 1 dni temu, 2021-10-20

Taka tylko ciekawostka, fcb prowadzil dzis Dino Toppmöller. Nagelsmann tylko dzis kibicowal, z hotelu:))) Ni ma bata na bayerkow, i to jeszcze przez lata !!!

F1066

Ok

F1066

Ladna buda, Respekt

F1066

W Köln siedza przed "19" monitorami i jeszcze zalezy kto kopie :))

wola
wola 1 dni temu, 2021-10-20

W BL nikt by tego nawet nie sprawdzał

F1066

Gdzie Uli ???

F1066

Hahaaaa

F1066

Scheiss fcb !!

F1066

Jak to zalicza to nie wiem !!!

wola

Borek wyleciał z Polsatu, konflikt interesów

F1066

Borek na chorobowym?.

wola

Popatrzcie na zachowanie trenera Benfiki, porównajcie z Rose, który nawet przy 0:4 się uśmiechał. A po meczu powiedział, że nie mamy Kimichia. Dla mnie Rose jest mentalnym zerem.

bvbbb
bvbbb 1 dni temu, 2021-10-20

graliśmy wczoraj jak trzecio ligowcy dno ajax był 10 razy lepszy u nas niema kreatywnych i bramko strzelnych skrzydeł to jest problem bo o obronie szkoda gadać

libero180
libero180 1 dni temu, 2021-10-20

Adeyemi musi do nas dołączyć albo chociaż niech zarząd o niego powalczy,bo kolejna perła RB.

statystyki

Użytkownicy online:
Gości online: 48
Zarejestrowanych użytkowników: 9251
Ostatnio zarejestrowany: azyk

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem