Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
zapamiętaj mnie
Załóż konto

Archiwum Shoutboxa

Hofmann
Użytkownik jest online
Burki - Bartra, Papa, Toprak - Toljan, Guerreiro - Weigl, Dahoud, Gotze - Auba, Yarmo/Phillip

To mogłoby być ciekawe jakby wszyscy byli zdrowi.
BVBVBVBVBVB
No właśnie trapi mnie jedna rzecz, czy nie warto byłoby wrócić do gry z wahadłami i Toljana wpuścić na tę pozycję? Półprawy stoper zawsze by go asekurował. Skoro mamy takie braki na skrzydłach obrony, może warto coś zmienić?
kolekcjoner89
Użytkownik jest online
Te ciagle przypominanie to juz sie nud e robi Pawel uwierz mi
donpedro
Ale trzeba to ciągle niektórym przypominać, niestety. Ale w porządku , zamykamy tę dyskusję. Teraz liczy się tylko mecz.
BVBVBVBVBVB
Więc po co to zaczynać?
kolekcjoner89
Użytkownik jest online
Marek temat polityczny zawsze bedzie trudny
BVBVBVBVBVB
oj może jeszcze alkohol z wczoraj nie wyparował i przez to taka głupia wypowiedź. Darujmy sobie. Ja z kolei nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy mają chorobliwą ciągotę do polityki i kłócenia się. Dla mnie nie do pojęcia. Tym bardziej na stronie klubu sportowego
donpedro
Otóż to...
kolekcjoner89
Użytkownik jest online
Donpedro tym bardziej bedac tu dopiero miesiac i juz skakac do ludzi...
donpedro
No ale nie ma to jak w słabości Hamburga czy Bremy względem np. Bayernu doszukiwać się politycznych aspektów, a osta złapać za obrażanie Aubameyanga...I ktoś taki ma czelność pouczać innych...
BVBVBVBVBVB
Wczoraj natomiast mieliśmy obraz choroby Bundesligi. Słabe sralke zlało beznadziejne Mainz. Słabe zespoły zaczynają zajmować czub tabeli, bo reszta jest jeszcze gorsza. Ten cały Gotetzka musi uciekać jeżeli chce grać poważnie w piłkę.
BVBVBVBVBVB
HIV Hamburg i Werder pusta Brama. Akty miłosne północy względem Bawarii to niemal tradycja. A na zerwanie z tą tradycją jakoś się niestety nie zanosi
Dargos
Założe się, że hsv dostanie przynajmniej 5 bramek dzisiaj od monachium. nawet zastanawiam się, czy nie postawić na +4,5 bramki sporej kasy.
donpedro
Zluzuj kolego...Artur wyraził swoją opinię, do której ma pełne prawo. Razi Cię ona? Trudno...Mamy wolny kraj i wolność wypowiedzi. Zajmij się lepiej " kibicami " Borussii Dortmund plującymi po każdym nieudanym meczu na swoich piłkarzy, trenera i działaczy...
artur1973
Tommie
Nie szukam spisku tylko widać mało wiesz o ostatnich meczach tych panienek z Bayernem. Nie wiem czy jest druga taka drużyna jak HSV. Pomijam ze co roku przed sezonem spinają dupy i puszczają frazesy o europejskich pucharach.
Ps. Do kwestii politycznych mnie nie równaj
kolekcjoner89
Użytkownik jest online
Dobre artur:):)
tommie
ja pieprze, szukanie spisku w meczach bayernu kojarzy mi się z ludźmi, których każda wypowiedź musi być nacechowana politycznymi wysrywami. bayern jest od hsv po prostu lepszy, także przegrana zespołu z hamburga nie powinna nikogo dziwić, a tym bardziej nie ma co szukać spisku, że będą chcieli się podłożyć. TYLKO PO TO, ŻEBY MIELI PEWNE 3 PKT. niech lepiej nasi wezmą się na swoją grę, wkurza mnie patrzenie na innych.
artur1973
Witam wszystkich. Zastanawiam się czy dziewczyny spod znaku HIV Hamburg rozłożyły już nogi czy się przed dzisiejszym meczem jeszcze pielęgnują ?
marian40
UPC odblokowalo canal+ to zobaczymy meczyk
F1066
Użytkownik jest online
https://1.ftb.al/zNTc/KAI2K3gTpH