Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie
test


Wracamy na wasze ekrany!

Dodał: Lukas, 09.09.2010; 12:11;
Komentarze: 49


Komentarze użytkowników

zesik, 13.09.2010; 11:47:

adis, to lepiej było dać rok urodzenia :P bo tak to co rok będziesz musiał nick zmieniać :P

sudiyo, 12.09.2010; 18:04:

GENIAL

akSGDA, 10.09.2010; 18:50:

No Gratulacje !

kopic, 10.09.2010; 13:08:

Super stronka! Gratulacje

Kaliszak, 10.09.2010; 12:32:

Spoko stronka : D o wiele lepsza od poprzedniej : )

SCDoctor, 10.09.2010; 12:04:

A może lepiej by było gdyby czcionka była czarna?

RickenZMazowsza, 10.09.2010; 10:27:

jeśli można to jeden postulat mam: wygodniej byłoby czytać komentarze jeśliby leciały z góry do dołu niż z dołu do góry.

RickenZMazowsza, 10.09.2010; 10:25:

Fajnie to wygląda, bardzo przejrzyście i w ogóle. No ale poprzednia wersja strony miała jakiś inny klimat. Nie mówię lepszy czy gorszy. Po prostu inny. No ale Koledzy się bardzo napracowali, więc gratulacje i podziękowanie za kawał dobrej roboty. Heja BVB!

chudy_22, 10.09.2010; 01:36:

Narescie strona

zdzislaw, 10.09.2010; 00:07:

Ojojoj i avatara trzeba wgrywać od nowa...

Michael_BvB, 09.09.2010; 20:50:

Spoko mi sie podoba

Duduś, 09.09.2010; 20:45:

Chodziło mi o szczegół w newsie "i tworzyć ten wspaniały żółto-czarny akcent." Nic poza tym ;). Stronka, całkiem całkiem.

Duduś, 09.09.2010; 20:42:

Ja nie rozpaczam, ja tylko mówię, że kibicuje klubowi czarno-żółtemu ;) Wkońcu liczy się Leidenschaft ! ;P

chudy, 09.09.2010; 20:34:

no w końcu stronka działa ufff:D
Dobra robota chłopaki. Bomba:D
Heja BVB!

Dargos, 09.09.2010; 20:33:

Może to kwestia przyzwyczajenia, ale tamta podobała mi się bardziej. Wydawała się bardziej czytelna. Ale tragiczna nie jest.

Kazelot, 09.09.2010; 20:33:

/Duduś/ oficjalna strona BVB też nie jest żółto-czarna i nikt nie rozpacza.

Duduś, 09.09.2010; 20:30:

Jesteśmy CZARNO-ŻÓŁCI ;)

Kazelot, 09.09.2010; 19:46:

Super to wszystko teraz wygląda! Ukłony dla naszego Rumcajsika kochanego!!! ;) Dzię-ku-je-my

adam84, 09.09.2010; 19:39:

Super robota:) naprawde niezła robota.
HEJA BVB

BladyOZP, 09.09.2010; 19:19:

dziekuje:)

adiś34, 09.09.2010; 19:10:

SUPER to wyglada,choc mialem maly problem z rejestracja.W nicku dodalem sobie jeden rok bo sie postarzalem

burek, 09.09.2010; 18:37:

fajna)

bzyk474, 09.09.2010; 18:35:

Bardzo Fajnie to wygląda:))

Volverin, 09.09.2010; 18:29:

Strona wygląda bardzo profesjonalnie. ;)

qbar85, 09.09.2010; 18:25:

Nawet nieźle to wszystko wygląda. Tylko gdzie się podział odnośnik do forum?

zesik, 09.09.2010; 18:21:

Nareszcie :D Teraz trzeba się tylko przyzwyczaić do nowego wyglądu :)

T-Mac, 09.09.2010; 18:15:

Pozostaje szybko się przyzwyczajać... :)

VIPER, 09.09.2010; 17:51:

calkiem sympatyczna ta strona :)

zizu, 09.09.2010; 17:28:

Nareszcie :D Świetnie. Stronka w sumie mi to obojętne jak wygląda. Ale jeśli większości ten wygląd przypadł do gustu to należy się tylko cieszyć.

Neo, 09.09.2010; 17:20:

Nareszcie ;)

pawelas88, 09.09.2010; 16:59:

fajno:D

danielek3, 09.09.2010; 16:39:

stona super!

PM, 09.09.2010; 16:11:

Strona bardzo przejrzysta i profesjonalna, jednak potrzeba trochę czasu na aklimatyzację:)

davis, 09.09.2010; 15:50:

Jest dużo lepiej niż wcześniej. Ukłony dla designera :)

KILLu, 09.09.2010; 15:45:

Ale babol - miałem na myśli przejrzyście. Przydałaby się jeszcze możliwość edytowania komentarzy.

KILLu, 09.09.2010; 15:43:

Styl strony średnio mi się podoba, jednak trzeba przyznać, że jest teraz bardzo przejżyście i schludnie. Wcześniej miałem problemy z przeczytaniem tekstu, a teraz jest bardzo dobrze. Trzeba będzie się przyzwyczaić :)

Mazkaz, 09.09.2010; 15:40:

Dobra robota :)

dadol88, 09.09.2010; 15:32:

Świetna stronka! Wygląda jak oficjalna :)... Super robota Rumcajs!

Lukas, 09.09.2010; 15:30:

Niestety ale wszystkim nie da się dogodzić. Dla mnie jest super, bardzo przejrzyście i profesjonalnie...wiele pracy i chęci kosztowało to admina, doceńmy to. Heja BVB!

BarDOsz, 09.09.2010; 15:30:

bajka:)

radziu, 09.09.2010; 15:28:

fakt, odnośnie przejrzystości jedna rzecz mnie gryzie, mianowicie mały kontrast pomiędzy tłem a czcionkami, np. w trakcie pisania komentarzy lub też w samych komentarzach. Po 15 minutach już mnie oczy bolą.

Wojtas, 09.09.2010; 15:27:

Strona na pewno lepsza od poprzedniej wersji ale ja widzę jeden poważny błąd. Strona ogólnie jest jasna i niestety czcionka również. Czarna czcionka byłaby zdecydowanie lepsza, ale ogólnie i tak na plus bo poprzednia odsłona nie była zbyt ciekawa ;)

Pozdrawiam.

theo, 09.09.2010; 15:25:

mało czytelna teraz jest strona, na takich stronach newsy są na 1 miejscu a tu trzeba szukać...
Słabo pod względem przejrzystości i ta ucięta głowa w topie....
lepiej zrobić rotator i niech zmieniają się piłkarze po odświerzeniu strony

Bastek, 09.09.2010; 15:20:

Ciężko się przyzwyczaić, ale chyba dam rade, bo stronka jest teraz naprawde super! :)

Marcion, 09.09.2010; 15:08:

Nooo i bajer ;D podoba mi sie:)

weidenfeller1, 09.09.2010; 15:08:

Niezła robota panowie:P Ekstra:) Stronka super wygląda;D

radziu, 09.09.2010; 15:03:

gratulacje, strona wygląda naprawdę przejrzyście, a chyba to jest w tym wszystkim najważniejsze, cieszy możliwość powiększania czcionki. Życzę dalszego zapału przy redagowaniu serwisu!

Maczuga, 09.09.2010; 14:55:

Wreszcie :)