Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Wood na celowniku Borussii Dortmund

Dodał: Cypisek, 20.04.2017; 13:36;
Komentarze: 10


Komentarze użytkowników

krychu9, 21.04.2017; 10:08:

On ma potencjał ale 20 baniek za niego to po prostu śmiech na sali. 5mln z pocałowaniem ręki.

MAKAVELI, 21.04.2017; 01:42:

Nie powinniśmy osłabiać bezpośredniego rywala o utrzymanie, w przyszłym sezonie.

rasiak, 20.04.2017; 22:44:

To już lepiej Teodorczyka. Ponoć Anderlecht chce za niego ok 15 mln €

pejkizks, 20.04.2017; 18:00:

20 baniek ahahaha...co to sie dzieje....

Ardeno, 20.04.2017; 16:31:

tohel out

Poza tym jego nazwisko jest adekwatne do pozycji, jaką by zajmował w tym klubie.

jasiu85, 20.04.2017; 14:19:

Ttttaaaaaaa:)

Tuchel Out!!!!

Pawelinho, 20.04.2017; 14:16:

1 kwietnia już był.

Kars, 20.04.2017; 14:07:

Nazwisko nie za ciekawe :D, już mamy wystarczająco drewna w szeregach.
Tak na serio to żeby nie okazało się, że to będzie pierwszy napastnik po ewentualnym odejściu Obamy.... Potrzebujemy kogoś ktoś kto mógłby powalczyć z Gabończykiem o pozycję, a nie być drugim Ramosem.

tomek2000, 20.04.2017; 13:55:

Po co on nam mamy innych piłkarzy co spokojnie mg grać na ataku lepiej wydać te 12 bani na dobrego obrońcę