Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
zapamiętaj mnie
Załóż konto
Forum Borussia Dortmund

Przyszły mecz

Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur
Liga Mistrzów
wtorek, 21.11.2017; 20:45

Poprzedni mecz

VfB Stuttgart 2:1 Borussia Dortmund
Bundesliga
piątek, 17.11.2017; 20:30

Tabela Bundesligi

  • 1
  • Bayern Monachium
  • 12
  • +22
  • 29
  • 2
  • Schalke 04
  • 12
  • +6
  • 23
  • 3
  • RB Lipsk
  • 12
  • +5
  • 23
  • 4
  • Borussia M'gladbach
  • 12
  • 0
  • 21
  • 5
  • Borussia Dortmund
  • 12
  • +13
  • 20
  • 6
  • TSG Hoffenheim
  • 12
  • +6
  • 20
  • 7
  • Eintracht Frankfurt
  • 12
  • +2
  • 19
  • 8
  • Hannover 96
  • 12
  • 0
  • 18
  • 9
  • Bayer Leverkusen
  • 12
  • +7
  • 17
  • 10
  • FC Augsburg
  • 12
  • +2
  • 16
  • 11
  • VfB Stuttgart
  • 12
  • -3
  • 16
  • 12
  • FSV Mainz
  • 12
  • -4
  • 15
  • 13
  • VfL Wolfsburg
  • 12
  • -1
  • 14
  • 14
  • Hertha Berlin
  • 12
  • -3
  • 14
  • 15
  • Hamburger SV
  • 12
  • -10
  • 10
  • 16
  • Werder Brema
  • 12
  • -6
  • 8
  • 17
  • SC Freiburg
  • 12
  • -17
  • 8
  • 18
  • FC Köln
  • 12
  • -19
  • 2

Zawodnicy

  • Rozegranych meczów1
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Roman Weidenfeller
    Bramkarz, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Dan-Axel Zagadou
    Obrońca, Francja
    Rozegranych meczów13
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone2 / 1
  • Neven Subotić
    Obrońca, Serbia
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Marc Bartra
    Obrońca, Hiszpania
    Rozegranych meczów14
    Gole / Asysty4 / 1
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Jadon Sancho
    Napastnik, Anglia
    Rozegranych meczów1
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Nuri Sahin
    Pomocnik, Turcja
    Rozegranych meczów13
    Gole / Asysty2 / 1
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Andrey Yarmolenko
    Napastnik, Ukraina
    Rozegranych meczów13
    Gole / Asysty4 / 2
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Mario Götze
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów13
    Gole / Asysty0 / 3
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Marco Reus
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Raphaël Guerreiro
    Obrońca, Portugalia
    Rozegranych meczów4
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Alexander Isak
    Napastnik, Szwecja
    Rozegranych meczów4
    Gole / Asysty1 / 1
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Jeremy Toljan
    Obrońca, Niemcy
    Rozegranych meczów9
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone3 / 0
  • Rozegranych meczów17
    Gole / Asysty15 / 1
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Sebastian Rode
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów1
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Mahmoud Dahoud
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów12
    Gole / Asysty0 / 5
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Maximilian Philipp
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów16
    Gole / Asysty6 / 4
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Andre Schürrle
    Napastnik, Niemcy
    Rozegranych meczów5
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Christian Pulisic
    Pomocnik, USA
    Rozegranych meczów16
    Gole / Asysty3 / 1
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Shinji Kagawa
    Pomocnik, Japonia
    Rozegranych meczów14
    Gole / Asysty3 / 3
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Sokratis
    Obrońca, Grecja
    Rozegranych meczów18
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone4 / 1
  • Łukasz Piszczek
    Obrońca, Polska
    Rozegranych meczów11
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Gonzalo Castro
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów15
    Gole / Asysty1 / 3
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Marcel Schmelzer
    Obrońca, Niemcy
    Rozegranych meczów7
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Julian Weigl
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów10
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone3 / 0
  • Jacob Bruun Larsen
    Pomocnik, Dania
    Rozegranych meczów1
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Ömer Toprak
    Obrońca, Turcja
    Rozegranych meczów12
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0
  • Erik Durm
    Obrońca, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Roman Bürki
    Bramkarz, Szwajcaria
    Rozegranych meczów19
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0

Piłkarz meczu

Mario Götze

Piłkarz meczu ze Stuttgartem

Sonda

Z którego letniego wzmocnienia cieszysz się najbardziej?

Andrey Yarmolenko41%
Maximilian Philipp10%
Mahmoud Dahoud26%
Ömer Toprak3%
Jadon Sancho4%
Jeremy Toljan14%
Dan-Axel Zagadou2%
Łącznie głosów: 215

Ostatnio na forum

Klasyfikacja typera

Wyszukiwarka



W Dortmundzie zatrzęsie się ziemia?

Dodał: SC, 04.11.2017; 22:27;
Rozmiar czcionki:
11 - 12 - 13

Otoczka związana z odejściem z klubu Thomasa Tuchela na standardy Borussii Dortmund była co najmniej niecodzienna, jeśli nie dziwna. Dymisja trenera nie była zdeterminowana wynikami sportowymi, ale brakiem porozumienia z zarządem klubu i rzekomo częścią szatni. Po trzęsieniu ziemi miał nadejść spokój. Pojawiły się jednak wstrząsy wtórne...

Siedem serii gier zakończonych powodzeniem, fotel lidera, pięć punktów przewagi nad Bayernem Monachium i TSG Hoffenheim. Sielski klimat nie potrwał długo, a w Dortmundzie nastała zima.

Sześć punktów straty to imponujący wyczyn... dortmundzkiego zespołu, który w zakrawający o zbrodnię sposób z pozycji lidera spadł na najniższy stopień podium, zrównując się punktami z rywalem zza miedzy, Schalke 04, co godzi kolejną szpilką w rozczarowanych kibiców BVB. Czy jednak okaże się ona gwoździem do trumny Petera Bosza?

Chociaż ze strony klubu oficjalnie nie padło słowo "kryzys", a zewsząd słychać było głosy o pełnym poparciu i zaufaniu dla trenera, to aktualnie trudno nie uznać ich za fraszkę. Nie tylko osiągane rezultaty, ale również sytuacja i styl godzą w wizerunek wykreowany przez Holendra na starcie rozgrywek. Drużyna, mimo zapewnień, nie sprawia wrażenia zdolnej do przerwania trapiącego ich impasu. Przerwanie stagnacji wydaje się potrzebować impulsu.

Zmiana szkoleniowca zawsze jest ostatecznym i radykalnym krokiem, jednak jak pokazał przykład Bayernu Monachium, może być to krok niezbędny do powrotu na zwycięskie tory. Szaleństwem byłoby jednak stwierdzenie, że posada Petera Bosza wisi na włosku. W Dortmundzie panuje płynące ze współpracy z Jürgenem Kloppem przekonanie, że dobre relacje zarządu z trenerem i trenera z zawodnikami w długofalowym planowaniu równają się sportowym sukcesom.

Napięta sytuacja może okazać się niewystarczająca dopóty, dopóki zarząd klubu nie zdecyduje, że tylko ten ruch pozwoli pozwoli osiągnąć wytyczone cele. Jednak po przegranej z Bayernem do szatni udał się prezydent klubu, dr Reinhard Rauball. Niewykluczone, że rozmowa, która się odbyła, może przyśpieszyć sięgnięcie po radykalne środki.



Źródło: www.borussia.com.pl / Foto: www.bvb.de

W Dortmundzie zatrzęsie się ziemia?

Dodał: SC, 04.11.2017; 22:27;
Komentarze: 34


Komentarze użytkowników

Kristf, 05.11.2017; 20:02:

Artek być może dlatego, ze BVB przerosło tego trenera i póki idzie dobrze jest wszystko pięknie, gdy jest słabo nie potrafi zmotywować zawodników. Należy też pamiętać, ze mimo 54 lat Bosz to w trenerce żółtodziób.

Felek87, 05.11.2017; 19:57:

Czy ktoś wie dlaczego przed meczem był transparent " 9.11 Tag fur Verandarungen " ???

Artek09, 05.11.2017; 19:25:

Tylko Kristf czemu to działało do 6 czy tam 7 kolejki a później czar prysl?

Artek09, 05.11.2017; 19:21:

Sorry fanatyk zwracam honor!

Kristf, 05.11.2017; 19:21:

Artek jak dla mnie zawodników powinien umieć zmotywować trener, a Bosz tego nie potrafi, bo ponad miesiąc gramy tak samo.

fanatyk88, 05.11.2017; 19:10:

I oprocz tego ze piszesz nazwe z malej litery to jeszcze gadasz glupoty. W tamtym sezonie co sie rzekomo bronilismy przed spadkiem to Klopp zostal do konca i ostatecznie to on jeszcze wprowadzil druzyne do Ligi Europy finiszujac na 7 miejscu w tabeli.

Kristf, 05.11.2017; 18:44:

Tak długo jesteś kibicem, że nazwiska i nazwę klubu piszesz z małej litery.

Artek09, 05.11.2017; 18:19:

To nie chłopaki ze krytykuje bvb bo jestem juz bardzo długo kibicem lecz gdy z bayern em puli wypluwa serce żeby coś zrobić a reszta patrzy i macha rękoma żeby później odegrac do bramkarza to sorry.

Artek09, 05.11.2017; 18:14:

I tak jak było z ancellotim w bayern ie mial parę zatargow z zawodnikami no i poleciał. Myślę że ten sam problem jest w bvb.tacy są teraz zawodnicy którzy jak trener powie dwa słowa za duzo to urazami majestatu i grają przeciwko niemu.starczy 3 zawodników i się wszystko sypie.Za czasu koppo była walka o utrzymanie w jednym sezonie później odszedł i była liga Europy. Nikt nie odszedł nikt nie przybył to był ten sam bvb co za czasu koppo! To nie wina boska lecz piłkarzy którzy zachowują się jak dzisiejsze dzieci gdzie przykładem był dembele.szkoda mi bosza gdzie się stara zrobić super druzyne i trwało to do 6 kolejki a nagle wszystko poszło na marne i chłop się głowie co zrobił nie tak

ReksioBVB, 05.11.2017; 17:40:

Zgadzam sie ze gra najrowniej tj ponizej przecietnej

Kristf, 05.11.2017; 15:08:

Jak dla mnie Goetze zasłużył na powołanie i to nie jest powołanie na zasadzie jakiś znajomości, jak to napisał Ściera, a na zasadzie widzę, że robisz progres to dam ci bodziec, żebyś jeszcze ciężej pracował i tyle. Gołym okiem widać, że gra coraz lepiej i z pomocników gra najrówniej

bartko222, 05.11.2017; 14:39:

@sciera
Nie żadna "zasługa wyższych sfer" a klucz powołań Loewa do reprezentacji Niemiec, gdzie nie liczy się tylko aktualna dyspozycja ale pozycja w grupie czy się ktoś zintegrował itp. Ostatnie turnieje pokazały, że z co najmniej niezłym skutkiem to tam działa. Taki Podolski ostatnie dobre mecze w kadrze rozgrywał na mundialu w Afryce a mimo to, jeździł na kolejne turnieje, aż sam w końcu zakończył karierę, Weidenfeller mimo świetnych sezonów 11-12 i 10-11w BVB długo nie mógł wygryźć z pozycji nr 3 plażowicza Wiese przed EM 2012.

lemon80, 05.11.2017; 10:41:

Nie będę się rozpisywał przykro to mówić ale zawsze bedziemy przeciętnym klubem . Zawsze w top 5 w bundeslidze czasami wyjdziemy z grupy w LM ale jeżeli chodzi o tytuły to możemy zapomnieć o czymkolwiek wiecznie rozkupują ten nasz klubik ciągle mamy te same problemy zaczyna się sezon wszyscy mamy za***iste oczekiwania a tu co roku to samo tak że fantaści i miłośnicy fify nie podniecajcie się zbytnio bo jak mówię zawsze będziemy przeciętni...

Artek09, 05.11.2017; 10:36:

Sciera 85 dobrze napisane.Czym götze zasłużył sonie na powolanie?zaledwie jedna asysta i ani jednej bramki ale ma swoje znajomosci i gra chlopak.A jesli chodzi o mistrzostwo to po co sie spinac jak wacus mowi ze starczy liga mistrzow a jak bedzie 6 miejsce to przeciez tez nic sie nie stanie.Nie ma tej motywacji co byla kiedys ze gramy o mistrza.Niestety kto ma kase ten rzadzi a gdy bayern jest w kryzysie to wtedy sedziowie pomagaja.Nic chlopaki zostalo dalej kibicowac i sie cieszyc z tego co bedzie

sciera85, 05.11.2017; 08:10:

Koledzy chciałem się wypowiedzieć w poście po meczu, ale zrobię to tutaj.

W zeszłym sezonie tuchel wymyślał różne rozwiązania, ustawiając piłkarzy na nie swoich pozycjach.

W tym sezonie bosz konsekwentnie gra 433 i tu ciekawe spostrzeżenie... PIŁKARZE GRAJĄ NA SWOICH POZYCJACH. Ok obrona się rozsypała, tu są problemy.

I tu podkreślę po raz kolejny jesteśmy przeciętną, solidną, stabilną drużyną z przeciętnymi piłkarzami (jest kilka perełek).

Weigl się wypowiada ,ze nie może na swojej pozycji kontrolować gry. Kur.. wczoraj stał za lewym, mógł zrobić wszystko, a lewy piętą strzela. Toprak, który miał być zbawieniem środka defensywy, gra jakby miał 18 lat, ciągła niepewność i złe decyzje.

Środek pola, bayernu było wczoraj dwa razy więcej, my graliśmy momentami w chodzonego, słaba motoryka, dynamika.

My mamy problemy z podaniami/ przyjęciami. Po raz kolejny gro piłek na wysokości pasa, zamiast po ziemi.

Szczęście w ataku? Akcja auby, czołg sule bez wysiłku blokuje szczypiora aubę. Dlatego, gdyż auba nie ma umiejętności żeby takiego obrońcę ograć.

Schmelzer po raz kolejny poza machaniem rękami nic nie wniósł.

I teraz pytanie "menażerzy fifa", którzy twierdzicie że 100% piłkarzy oraz trenerów czeka na kontrakt z bvb i tylko zły watzke nie chce ich zatrudnić. Kto z gówna ulepi bat?

Wczoraj Jupp miał do dyspozycji 11 piłkarzy, którzy co najmniej na 9 pozycjach byli piłkarsko lepsi. Rozumiem, ze gdyby Jupp siedział u nas na ławce to my byśmy spacerkiem wygrali. Ocknijcie się wynik w danej chwili zależy od wielu czynników, ale przede wszystkim umiejętności piłkarskich i dyspozycji z dnia bieżącego.

Wcale nie uważam, żeby watzke robił dobrą robotę, raczej asekurancką, ale stabilną. Wcale nie uważam, żeby Zorc robił bardzo dobre transfery. Wcale nie uważam, żeby Bosz miał za***iste CV, ale chce grać konsekwentnie. Być może na tym etapie finansowo sportowym tylko na to nas stać.

Od 1996 obejrzałem setki meczy bvb i zawsze były wzloty i upadki. Szczyt formy i sukces, po czym popadanie w przeciętność. Nagle kilku gości, którzy podjarali sie sukcesami kloppa ma wyobrażenie, że bvb sezon w sezon bedzie miała mistrza.

Panowie zejdźcie na ziemię i wyłączcie fifę. Więcej rozsądku i trzeźwej analizy. Będzie co ma być, jak bosz odejdzie to odejdzie, jak zdobędzie mistrzostwo to zdobędzie. Nie mamy na to wpływu.

BTW
Goetze wraca do kadry. Przypadek? Żadna zasługa bosza, tylko wyższych sfer, które niejednokrotnie decydują, kto ma grać.

Krix, 05.11.2017; 01:13:

Enrique nie uważam za dobry pomysł, boję się, że będzie to samo co z Boszem, bo grał w farcy takim samym ustawieniem cały czas i tam to wychodziło. Boję się, że to samo bo chciałby grać u nas i byłoby identycznie jak za łysego. Tyle, że musielibyśmy płacić niezłą odprawę Peterowi. Opcjami też są Ottmar i Sammer, ale dawno nie próbowali sił w trenerskim fachu, mogli trochę stracić wprawy w trenowaniu. Poza tym wtedy były inne czasy, inna myśl szkoleniowa itp. Innych możliwości nie widzę, albo Bosz nas prowadzi do końca, albo Wacek zdecyduje się na ryzyko i zatrudni kogoś z tych dwóch panów.
Ps. Ottmar na starość pieprzy często głupoty i nie wiadomo czy nie ma czegoś na bani, a Sammer nie wiadomo jak by został przyjęty przez gelbe wand po tym jak stał się świnią i zaczął otwarcie nas atakować.

softer, 05.11.2017; 00:13:

Sousa i Luiq Enrique są wolni. Są to dosyć dobrze trenerzy.
Inną opcją jest urządzenie pomocnikom i napastnikom co najmniej 5 razy po 2 godziny w tygodniu treningów strzeleckich ,bo ta nieskończoność nie jest normalna.
A w zimowym okienku trzeba jak najszybciej sprzedać Castro,Toprak i Sahina.

Dargos, 04.11.2017; 23:56:

Obojętne kto przyjdzie, już nawet dałbym szansę Sousie do końca sezonu. I tak gorzej już nie będzie, a nie da się wygrywać meczów bez obrony.

Gramy jak za czasów Dolla albo nawet gorzej.

F1066, 04.11.2017; 23:39:

Tuchel otworzyl ryja i polecial w ...... Kupili NL :)

BVBVBVBVBVB, 04.11.2017; 23:23:

Jedna różnica między nami a Bayernem jest taka, że tam Hoeness w szafie trzymał Henknesa. U nas czegoś takiego nie ma.

PS.co Cię ugryzło warszawa? Przecież nie ma przeszkód abyś sam zgłosił się do redakcji i zaczął coś pisać.

malizna, 04.11.2017; 23:09:

Hajzenberg - nie jestesmy na topie dlatego porazki z Bayernem, Realem i Tottenhamem nie sa tu miarodajne. Oczywiscie, mozna bylo zagrac defensywnie i z kontry z tymi ekpiami co wiadomo nie daje gwarancji lepszego wyniku - OK. Ale mecze z Apoelem, H96 i SGE to dramat. Nie potrafimy grac z silniejszymi za Bosza - trudno, ale klepmy perzynajniej ogorkow. Tutaj nie ma ani jednego ani drugiego.

JK, 04.11.2017; 23:04:

bo warszawa...! Ale na tym właśnie polegają felietony. To refleksje i punkt widzenia autora. :) To chyba fajna odmiana od ciągłego klepania tłumaczeń zagranicznych artykułów. ;)

Arakir, 04.11.2017; 22:57:

Nie byłem zwolennikiem Bosza, ba! Wolałem, aby T. Tuchel został. Ale Obecna władza uczyniła z Borussi Dortmund instytucję rodzinną, gdzie ściągamy piłkarzy, którym nie wyszło... ściskamy sobie dłonie i potakujemy, a formułki typu "zabrakło szczęścia, skuteczności" - są niczym mantra.
Nie chcę jeszcze zwolnienia trenera. Rozliczę pana Bosza po sezonie.

Hajzenberg, 04.11.2017; 22:56:

Topowymi drużynami ale czy my jesteśmy na topie ?? Aktualnie wątpię? Nie ten poziom zarobków nie Ci gracze. Trzeba mierzyć siły na zamiary. Zgodzę się że z Hanowerem i Frankfurtem powinni wygrać ale to jest piłka nie dajesz 110% procent przegrywasz. To nie jest Fifa jak obrona nie funkcjonuje to nie ma szans na wygraną. Trzeba być szczerym Sokratis to nie jest Sokratis za czsów gdy grał z Hummelsem. Barta raz lepiej raz gorzej. Toprak poniżej średniej. Reszta obrony młoda i się uczy !!!

xeremeleque, 04.11.2017; 22:50:

Pytanie tylko kogo wy chcecie za Bosza w trakcie sezonu? Lista dostępnych trenerów nie daje gwarancji zażegnania rzekomego kryzysu.

Pawelinho, 04.11.2017; 22:49:

Marazm i minimalizm idealnie podsumowuje pracę Watzke po ostatnich sukcesach. Ten człowiek wiele dobrego uczynił dla BVB to prawda, ale gdyby miał odrobinę honoru to ustąpiłby ze stanowiska i jeżeli dalej chciałby się zajmować finansami to proszę bardzo, ale kwestią sportową oraz budowaniem tożsamości drużyny zajmą się inni ludzi, dla których równie ważne jak sukcesy finansowe (czyt. awans do LM bo taki cel jest dla Watzke ważniejszy od trofeów) co sukces finansowy bo tylko tak będzie można zbudować drugą siłę w Niemczech albo trzecią w zależności od tego jak będzie się prezentować lipski twór. Jeżeli to nie nastąpi to czeka nas niestety, ale powtórka z rozgrywki oraz raz na parę lat Puchar Niemiec czyli zwyczajna stagnacja jak w przypadku schaisse czy Leverkusen.

malizna, 04.11.2017; 22:49:

Hajzenberg - tu nie chodzi o mecz z Bayernem, tylko o mecze z APOELAMi, Hannovermai, Frankfurtem, Lipskiem itd. NIe chce wpsominac o Realu i Tottenhamie bo to to samo co Bayern czyli 1-3 z topowym aktualnie zespolem.

Hajzenberg, 04.11.2017; 22:47:

Tak i ten zły Watzke out. Wywalić chłopa. Nie zgadzam się z nim w wielu kwestiach ale doceniam gdzie nas zaprowadził !!! I co zrobił dla klubu i co robi. Każdy rok pod względem finansów przybliża nas do Bayernu. To nie jest Hogwart że od tak będziemy na równi z nimi !!!

bo warszawa...!, 04.11.2017; 22:47:

Straszny ze mnie hejter się zrobił, ale ilość artykułów/felietonów pod tytułem "co się komuś w redakcji wydaje" jest ostatnio strasznie duża, powiedziałbym wręcz: denerwująco duża.

Tak, wiem, wiem: nie chcesz - nie czytaj...

HultaJ29, 04.11.2017; 22:47:

@Hajzenberg, nazywajmy rzeczy po imieniu. Zabrakło szczęścia.

Hajzenberg, 04.11.2017; 22:44:

A niby kto za niego ??? Nowy terener sprawi że Yarmo będzie miał prawą nogę a Auba zacznie rozgrywać? Toprak będzie bronił i rozgrywał ? Tuchel taki super a nikt go nie lubiał ??? W sporcie trzeba mieć umiejętności talent i szczęście. Aktualnie mamy trochę umiejętności dużo talentu i za grosz szczęścia które było na początku. Ja nie mówię że to jest mega trener ale jak ktoś sądzi że przyjdzie nowy i zaczniemy wygrywać to głowę ma w chmurach. Dzisiejszy mecz był okej zabrakło SKUTECZNOSCI

Dargos, 04.11.2017; 22:39:

Cała nadzieja w Rauballu. Może on porozmawia sobie z Watzke i nakłoni go, że to jednak nie tylko o zaufanie chodzi w footballu.

zizu, 04.11.2017; 22:39:

Pewnie dopiero porazka w derbach (tfu) spowodowalaby jakies trzesienie.

HultaJ29, 04.11.2017; 22:37:

#WatzkeUndBoszOUT