Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Udane pożegnanie Kloppa i Kehla

Dodał: Pawelinho, 23.05.2015; 17:19;
www.bvb.de
Komentarze: 19


Komentarze użytkowników

MAKAVELI, 27.05.2015; 00:06:

Prawdziwy fan Borussii Dortmund nie śpi, nie posiada innych obowiązków, nie zajmuje się niczym poza, byciem prawdziwym fanem Borussii :D

Pawelinho, 26.05.2015; 16:36:

Ero Niektórzy myślą, że w ogóle nie mamy życia prywatnego. Kiedyś też trzeba odpocząć, aby naładować akumulatory a ten weekend miałem akurat nawalony a to teatrem a to wyjazdem do Kołobrzegu jednak niektórzy cały czas myślą, że pełnimy dyżury na stronie 24/7.

Ero, 24.05.2015; 23:08:

To możesz chodź do redakcji i napisz? widocznie autor nie ma czasu albo chęci - ja też czasami nie mam. I co tragedia się dzieje, bo nie ma opisu meczu? Ważne, że sa istotniejsze newsy na stronie na biężąco.

lcu, 24.05.2015; 15:45:

No czekamy na jakiś konkretny wpis na stronie! Bo od wczoraj jest wkrótce więcej!!!

mm, 23.05.2015; 18:57:

Tytuł mylący bo nigdy nie wiadomo czy to ostatni ligowy mecz Kloppa ;)

kasztan, 23.05.2015; 18:16:

czyli albo my albo szajse zagra w kwalifikacjach...

Maczuga, 23.05.2015; 18:14:

Freiburg spadł. Można wyciągnąć Burkiego za 6 mln...

stopter, 23.05.2015; 18:12:

darkann, nie będzie, bo zdobędziemy Puchar Niemiec!! 7 miejsce?? Każdy z nas po rundzie jesiennej brałby w ciemno!!! Brawo!

kamaniszi, 23.05.2015; 18:12:

4 mecze tylko gdy nie wygramy DFB więc jeszcze nie wiadomo .Nawet jak by się tak stało to trzeba mieć nadzieje że te mecze przełożą się pozytywnie na początek sezonu

darkann, 23.05.2015; 18:07:

jakie 3 miesiace pauzy...a co z 4 meczami do El...latem

maniak301, 23.05.2015; 18:07:

no to będą 3 żmudne miesiące

Ozi, 23.05.2015; 18:05:

Uff co za emocje! Kloppo i Kehl zawsze pozostaną w naszych żółto-czarnych sercach (po cichu liczę na powrót Jurgena ale to za kilka lat, będzie dobrze jak Tuchel sprawdzi się i też zostanie z nami na lata) no ale co- ocieramy łzy pożegnania, teraz czekamy na finał PN a potem z nowym trenerem uderzamy w nowy sezon! Tylko jak przeżyć te kilka miesięcy bez meczy??

maniak301, 23.05.2015; 17:56:

I teraz jeszcze finał i 3 miesiące bez meczu BVB (poza sparingami )

KR, 23.05.2015; 17:32:

Kagawa i Miki na plus.

Xercon, 23.05.2015; 17:24:

Odpowiedz na wszystkie głupie pytania o LE znajdziecie tutaj http://borussia.com.pl/art/show/bitwa-o-lige-europy/14280.

maniak301, 23.05.2015; 17:24:

Chyba tak ale oczywiście teraz musiały żebraki przegrać jpld bayern wolsburg i nas mogli pokonać oby w finale nie gral Subo brawo za walkę i dobry mecz

kamaniszi, 23.05.2015; 17:22:

Druga połowa słaba w naszym wykonaniu i jeszcze Gladbach musiała zgarnąć czerwo i Augsburg wygrał ..No nic jest 7 miejsce teraz trzeba wygrać DFB

WielkiBrat, 23.05.2015; 17:22:

My dziś zrobiliśmy co do nas należało. Źrebaki niestety dały ciała. Czy teraz przy tym 7 miejscu gramy w kwalifikacjach do LE w przypadku ODPUKAĆ porażki z Wilkami??