Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Tuchel: W pełni zasłużenie żegnamy się z Ligą Mistrzów

Dodał: PM, 20.04.2017; 00:34;
Komentarze: 16


Komentarze użytkowników

Verein, 20.04.2017; 10:43:

Będę oryginalny i napiszę:
TUCHEL SPALONY!

PM, 20.04.2017; 10:07:

Tuchel obejrzał se już pewnie powtórke i wie że był aut, nie produkujcie sie hehe.

mocnykuba99, 20.04.2017; 09:21:

TUCHEL OUT

Ardeno, 20.04.2017; 09:17:

tohel out

Ulkam, 20.04.2017; 09:16:

Nie podoba mi się styl gry zawodników BVB. Mamy świetnych, młodych, ambitnych piłkarzy, których stać na niestandardowe i odważne zagrania. Ale nasza taktyka najwidoczniej takich zagrań nie przewiduje. Wciąż wycofujemy piłkę do obrony zamiast cisnąć do przodu. Czekamy na jakąś magiczną okazję zamiast sobie taką wywalczyć. No i na koniec brakuje zrozumienia wzajemnych intencji, bo wiele podań jest po prostu marnowanych, Tak się zdobywa przewagę w posiadaniu piłki i niestety... przegrywa mecze... Jak spojrzeć na grę Realu czy Monaco to oni oczywiście też marnują okazje, ale przede wszystkim myślą o tym jak przebić się z piłką do przodu. Tej odwagi i szybkości gry nam naprawdę brakuje.

Marcin09, 20.04.2017; 08:51:

Moglibyśmy grać dalej w LM gdyby nie te twoje tichel idiotyczne taktyki i ustawienia. Krótko i zwięźle tuchel out od następnego sezonu.

Misiek88, 20.04.2017; 08:10:

Tuchel pajacyku nie błaznuj już tylko podaj się do dymisji bo tylko ludzi podkurwiasz tymi swoimi mądrościami...
Borussia nic nie zdobędzie z tym człowiekiem i pewnie na koniec sezonu nawet w czwórce nie będziemy...

Pawelinho, 20.04.2017; 08:00:

To jest tylko i wyĺącznie pańska w pełni zasłużona porażka panie Tuchel.

Danke schön für alle und out!

ps

Tuchel Out!!!

jasiu85, 20.04.2017; 07:52:

Tuchel out!!!!!

kubson, 20.04.2017; 07:49:

A ty Tuchel powinieneś pożegnać się ze stanowiskiem trenera

TommyGun09, 20.04.2017; 07:11:

Skończ waść wstydu oszczędź.

Rafi82, 20.04.2017; 05:20:

Przez Ciebie przegraliśmy facet

pejkizks, 20.04.2017; 01:11:

Zenada i tyle!!! Koles niema pojecia co robi!!!! Zniszczyl wszystko co JK stwozyl... tak slabej BVB dawno nie widzialem .... moze to jest prawda co mowili spece na nsport... TT jest skonfliktowany z kazdym kto pracuke w klubie.... to sie odbija w wynikach...

Doc09, 20.04.2017; 00:46:

Pierwszy mankament pojawił się już godzinę przed meczem. A nazywa się Durm

JRaven, 20.04.2017; 00:44:

teraz w pełni zasłużenie niech pożegna sie z klubem

flammen, 20.04.2017; 00:39:

JEDYNYM MANKAMENTEM JEST PANA KOMBINOWANIE PANIE TUCHEL !!!!