Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Tuchel przyznał się do błędu i podziękował drużynie

Dodał: PM, 20.04.2017; 10:35;
Komentarze: 22


Komentarze użytkowników

kris, 20.04.2017; 22:16:

Nie zawsze się zgadzam z jasiu85, ale tutaj jak najbardziej. Sam jeszcze wczoraj, na pół godziny przed meczem pisałem, że wierzę że Tuchel wie co robi. Pomimo wielu klęsk i kompromitacji pisałem że to tylko błędy trenerskie, które się zdarzają. Ale po tym co zobaczyłem wczoraj czara goryczy się przelała. Nie wiem, jestem/byłem naiwny czy po prostu tak wierzyłem w zespół... Jakiś błąd może skrytykuję, ale w BVB NIGDY nie zwątpię, a temu tt JUŻ NIE WIERZĘ!! Tuchel OUT!! Tego już wystarczy.

pejkizks, 20.04.2017; 20:57:

Zdobyl wice majstra bo druzyna grala jeszcse tym co JK nas nauczyl...... w tym sezonie chcial pokazac jakim jest taktykiem ..i dal dupy.... zero wyczucia zmian... kazdy wazny mecz zawalony.... duzo meczy ze sredniakami z BL to byla istna meczarnia dla oka....porazka z Koln Darmstad.. .... meczarnia ze smerfami Iglo,

Przyznal sie do bledu?? Ale co on musial miec w glowie zeby wogole myslec o wystawieniu Duram nawet jak by byl w zyciowej formie to on sie nadaje ma sredniakow z ligi ....

A pare dni przed meczem pisalem lol jak bedzie Durm zdrowy to 100% w 11 bedzie...i wykrakale. :(

jasiu85, 20.04.2017; 19:01:

Promox123
I co masz po tym historycznym vicemistrzostwie? Statystycy mogą się podniecać, że zdobyli ileś tam pkt, a mi pozostanie w pamięci lekceważenie spotkań z Schalke, kompromitację w Monachium oraz w LE, kolejna przegrana w finale PN i ciągłe rotacje. A ten sezon? Dno i wymówki, że nowa kadra, liczne kontuzje (jakby inne drużyny z tym się nie borykały), śmieszna denna taktyka z wahadełkami ruchadełkami oraz nowość w postaci ataku na autobus.

I tak na marginesie, do wczorajszego wieczora nic a nic nie pisałem o jego wywaleniu, ale o godzinie 21.07 nie wytrzymałem i dalej będę pisał:
TUCHEL OUT!!!!

RickenZMazowsza, 20.04.2017; 18:36:

Co muszą mieć we łbach i w sercach ludzie broniący Tuchela? I jeszcze te zalatujące Bareją albo Kabaretem Tey "argumenty" o najlepszym wicemistrzu. Nie jedno koło w traktorze się zepsuło, tylko 3 koła są dobre. Weźcie się ludzie nad sobą zastanówcie. W uznaniu tej wątpliwej zasługi z ZESZŁEGO SEZONU, gdzie miał w składzie Hummelsa i Mchitarjana dajmy mu się szkolić w trenerskim fachu na żywym organizmie BVB.
Wszystkim optującym za pozostaniem Tuchela w BVB, względnie piszącym, że nie ma sensu się nad nim zżymać, proponuję wziąć dobry rozbieg i nie zatrzymywać się przed najszybciej zbliżającą się ścianą.

Plewcia BvBelieve, 20.04.2017; 18:18:

'' Tuchel przyznał się do błędu i podziękował drużynie'' jak przeczytałam nagłówek, a szczególnie '... i podziękował drużynie' to myślałam, że powiedział coś w stylu, że dziękuję im za 2 lata współpracy, co by oznaczało jedno... A tu nici.. Tradycyjne nawijanie makaronu na uszy i zapewne tradycyjnie zero nauki na błędach co się okaże w przyszłości

Promox123, 20.04.2017; 18:12:

To powiedz mi czemu nie chciałeś go wywalić jak BVB było najlepszym wicemistrzem Niemiec. Ja wam mówię że będziecie chwalili Tuchela że coś osiągnął z zespołem. A co do Gintera i Durma nie mam pytań jeden odpuścił Mendiego mowa o Durmie a drugi nie umiał nawet dobrze podać i postanowił kryć Falcao będąc od niego 3 m.

jasiu85, 20.04.2017; 18:04:

Faktycznie wczoraj miał istny ból głowy kogo wystawić. Praktycznie miał całą zdrową kadrę (nie wliczam tutaj transferów niewypałów, które wylegują na lekarskich kozetkach).

jasiu85, 20.04.2017; 18:01:

Promox123
A wczoraj to co to było? Wystawił 2 pokraki i jedną po przerwie zostawiając Dembele i Pulisicia na ławce. Bym zrozumiał jakbyśmy bronili korzystnego wyniku, ale nie-musieliśmy gonić!!!! I tak goniliśmy, że po kilku minutach było 2:0 i finito. Aaa i jego kurewsko świetna taktyka z wahadełkami ruchadełkami. 3/4 sezonu wałkuje tą śmieszną taktykę i jakoś dziwnym trafem jesteśmy wyjazdowym dnem!!!

Tuchel Out!!!!!

Promox123, 20.04.2017; 17:23:

Może Tuchel popełnia wiele błędów ale jakoś w pierwszym sezonie obejmowanym przez niego nikt na niego nie marudził bo dobrze grali a kiedy coś nie idzie to każdy go nienawidzi. Gdzie byli Ci znawcy kiedy BVB dobrze grało? Za rok Borussia będzie bardzo mocna i Tuchel będzie będzie miał ból głowy kogo wystawić miejmy nadzieję że zacznie podejmować decyzję tak jak w tym pierwszym sezonie.

Ulkam, 20.04.2017; 15:54:

Już przez chwilę myślałam, że TT "podziękował drużynie" i zrezygnował ze stanowiska.. ach... to byłby dopiero ciekawy zwrot akcji :)

Hajzenberg, 20.04.2017; 15:47:

Durm nie był gotowy, nie jest i nie będzie gotowy na grę na wahadle.

Pawelinho, 20.04.2017; 14:18:

To i tak nie wiele zmieni.

Misiek88, 20.04.2017; 13:55:

Tuchel na prezydenta!!!
Bo trener z Ciebie naprawdę kiepsciutki...

toudziu, 20.04.2017; 12:49:

ŻE NA DA

bo warszawa...!, 20.04.2017; 11:22:

Problem w tym, ze on wcale nie przyznal, ze Durm jest cienki i dlatego jego wystawienie bylo błędem, tylko ze "okazal sie nie byc w odpowiedniej formie po kontuzji".

lukas13, 20.04.2017; 11:17:

Oj panie Tuchel. Chłopakom nikt wyrzutów nie robi. Są one skierowane wyłącznie do pana. Zawodnicy i tak daleko zaszli pod pana przewodnictwem, które kwestionujemy przez takie głupie decyzje, jak wczorajsza z wystawieniem Durma i ponownie trójki obrońców, co wyraźnie nie sprawdzało się w poprzednim meczu z Monaco.

kubson, 20.04.2017; 11:11:

Nie wyciągnie wniosków bo do tej pory nie wyciągnął. Przez ten dwa lata...

crysiak, 20.04.2017; 11:06:

Przyznał sie do błędu, ale czy wyciągnie wnioski? Wątpię, a Durm pozostanie zawodnikiem pierwszej 11 kosztem z pewnością słabszego Pulisica ;)

TommyGun09, 20.04.2017; 10:52:

Panu też już dziękujemy.

idol, 20.04.2017; 10:48:

TT idz się uczyć trenerskiego fachu z dala od BVB

JRaven, 20.04.2017; 10:46:

jak to nie zobaczymy, przecież erik jest naszym kluczowym piłkarzem tylko wczoraj nie był gotowy. :v

Verein, 20.04.2017; 10:40:

No przynajmniej umie się przyznac do błędu. Mam nadzieję że Durma nie zobaczymy już w ważnych meczach. Ale panie Tomku, czas albo spakowac walizki i odejśc, albo zacząc traktowac to poważnie a nie jak FM.