Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie
Forum Borussia Dortmund

Przyszły mecz

TSG Hoffenheim - Borussia Dortmund
Bundesliga
piątek, 16.12.2016; 20:30

Poprzedni mecz

FC Köln 1:1 Borussia Dortmund
Bundesliga
sobota, 10.12.2016; 15:30

Tabela Bundesligi

  • 1
  • Bayern Monachium
  • 14
  • +25
  • 33
  • 2
  • RB Lipsk
  • 14
  • +17
  • 33
  • 3
  • Hertha Berlin
  • 13
  • +10
  • 27
  • 4
  • TSG Hoffenheim
  • 14
  • +11
  • 26
  • 5
  • Eintracht Frankfurt
  • 14
  • +8
  • 26
  • 6
  • Borussia Dortmund
  • 14
  • +16
  • 25
  • 7
  • FC Köln
  • 14
  • +6
  • 23
  • 8
  • SC Freiburg
  • 14
  • -7
  • 19
  • 9
  • Schalke 04
  • 13
  • +2
  • 17
  • 10
  • Bayer Leverkusen
  • 13
  • -1
  • 17
  • 11
  • FSV Mainz
  • 13
  • -3
  • 17
  • 12
  • FC Augsburg
  • 14
  • -5
  • 14
  • 13
  • Borussia M'gladbach
  • 13
  • -9
  • 13
  • 14
  • Werder Brema
  • 13
  • -15
  • 11
  • 15
  • VfL Wolfsburg
  • 14
  • -11
  • 10
  • 16
  • Hamburger SV
  • 14
  • -16
  • 10
  • 17
  • FC Ingolstadt
  • 14
  • -13
  • 9
  • 18
  • SV Darmstadt
  • 14
  • -15
  • 8

Zawodnicy

  • Roman Weidenfeller
    Bramkarz, Niemcy
    Rozegranych meczów3
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Joo-Ho Park
    Obrońca, Korea Południowa
    Rozegranych meczów2
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Neven Subotic
    Obrońca, Serbia
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Marc Bartra
    Obrońca, Hiszpania
    Rozegranych meczów10
    Gole / Asysty1 / 2
    Żółte kartki / Czerwone1 / 1
  • Sven Bender
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Ousmane Dembele
    Napastnik, Francja
    Rozegranych meczów17
    Gole / Asysty2 / 6
    Żółte kartki / Czerwone3 / 0
  • Nuri Sahin
    Pomocnik, Turcja
    Rozegranych meczów1
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Emre Mor
    Napastnik, Turcja
    Rozegranych meczów10
    Gole / Asysty1 / 2
    Żółte kartki / Czerwone0 / 1
  • Mario Götze
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów11
    Gole / Asysty1 / 1
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Marco Reus
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Raphaël Guerreiro
    Obrońca, Portugalia
    Rozegranych meczów12
    Gole / Asysty3 / 5
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0
  • Rozegranych meczów14
    Gole / Asysty14 / 3
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0
  • Sebastian Rode
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów14
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone3 / 0
  • Adrian Ramos
    Napastnik, Kolumbia
    Rozegranych meczów7
    Gole / Asysty3 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Andre Schürrle
    Napastnik, Niemcy
    Rozegranych meczów8
    Gole / Asysty2 / 2
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Christian Pulisic
    Pomocnik, USA
    Rozegranych meczów12
    Gole / Asysty2 / 6
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Shinji Kagawa
    Pomocnik, Japonia
    Rozegranych meczów9
    Gole / Asysty2 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Mikel Merino
    Pomocnik, Hiszpania
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Sokratis
    Obrońca, Grecja
    Rozegranych meczów15
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0
  • Łukasz Piszczek
    Obrońca, Polska
    Rozegranych meczów13
    Gole / Asysty2 / 1
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Gonzalo Castro
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów14
    Gole / Asysty3 / 6
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Matthias Ginter
    Obrońca, Niemcy
    Rozegranych meczów13
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Marcel Schmelzer
    Obrońca, Niemcy
    Rozegranych meczów11
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Felix Passlack
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów10
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0
  • Dzenis Burnic
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Julian Weigl
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów15
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0
  • Jacob Bruun Larsen
    Pomocnik, Dania
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Erik Durm
    Obrońca, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Roman Bürki
    Bramkarz, Szwajcaria
    Rozegranych meczów14
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Hendrik Bonmann
    Bramkarz, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0

Piłkarz meczu

Marco Reus

Piłkarz meczu z Realem Madryt

Sonda

Jak prezentuje się kadra Borussii Dortmund na tle sezonu 2015/16?

Ten sam poziom16%
Mkhitaryan jest nie do zastąpienia5%
Rok temu Borussia była silniejsza39%
Borussia jest silniejsza41%
Łącznie głosów: 305

Ostatnio na forum

Klasyfikacja typera

Wyszukiwarka


>

Tuchel: Każdy ma u mnie szansę

Dodał: PM, 07.06.2015; 09:57;
www.sportbild.de
Komentarze: 11


Komentarze użytkowników

krzysiu1986, 07.06.2015; 19:44:

Wydaje mi sie ze bedzie lepiej , Klopp byl bardzo dobry i szacun ale zajechal tez caly zespol, zawodniki sie wypalili grajac cale 7 sezonow hehe no i te przywiazanie do nazwisk ehhh to byl błąd ,natomiast Tuchel chybe bedzie patrzal na forme bo nie widzi mi sie zeby Sokratis siedzial na ławie , ja go widze obok Hummelsa , Heja BVB ;-)

darkann, 07.06.2015; 18:32:

A ja mam nadal nadzieje ze Roma Neapol lub inny klub wykupią ch....a ...musiałby stać się cud aby zobaczyć Immobile z innej strony ...ja osobiście w to nie wierze ze tak się stanie...chociaż........cuda zdarzają się :))))

Xercon, 07.06.2015; 14:00:

Dobre podejście.

Ero, 07.06.2015; 13:39:

- Stawiam na walecznych zawodników, jak choćby André Schürrle. Lubię piłkarzy, którzy są ambitni, pracowici, otwarci na innowacje i zostawiają swoje ego w domu. Jestem jednak świadomy, że z samymi walecznymi zawodnikami nie można osiągnąć sukcesu. :>

obiektywnie, 07.06.2015; 13:31:

Wypowiedź pokazuje tylko jedno - znów zacznie się walka o pierwszy skład, skończy się "granie na pewniaka w każdym meczu" - dotychczas wydawało się że m.in. Kevin Grosskreutz, Roman Weidenfeller, Neven Subotic i Marcel Schmeltzer grali bo Klopp ich lubi lubić to można w okręgówce, tutaj jest walka o Ligę Mistrzów, Puchar Niemiec, Mistrzostwo... o grube miliony, klub się rozwinął w ostatnim czasie, fakt nie ma już zadłużeń ale są zawodnicy i sztab który trzeba opłacić, a żeby opłacić trzeba wygrywać - do wygrywania potrzebna jest zawsze top11 dostępnej kadry podoba mi się nastawienie Tuchela, obawiam się tylko że ten sezon będzie trudniejszy - za tydzień zgrupowanie kadr, później mają 2 tygodnie "wakacji" (bo nie wiem czy to tak można nazwać) i sezon przygotowawczy... pamiętajcie że pod wodzą nowego trenera każdy zawodnik może prezentować się zupełnie inaczej

kamaniszi, 07.06.2015; 12:04:

"Żadeń gracz nie może jednak wykorzystywać zespołu i traktować go jako trampoliny do dalszej kariery." To mi się bardzo podoba :) Co do dawania szansy starym zawodnikom to nie mam nic przeciwko jeśli za złą gre będą odstawiani na ławkę a grać będą najlepsi .Panowie czego się spodziewaliście że powie coś w stylu "Nie chcę w moim składzie Romana,Marcela,Kevina,Sahina i Immobile!" ? To by było nie profesjonalne bo każdy zawodnik może grać zupełnie na innym poziomie pod wodzą nowego trenera .Nie mogę się już doczekać następnego sezonu pod wodzą Tuchela gość mi bardzo pasuje charakterem nie jest takim papa smerfem jak Klopp .

zizu, 07.06.2015; 12:03:

Beka jak niektorzy reaguja na proste wypowiedzi, ktore tak czy owak musialy pasc z jego strony. Co mial powiedziec: "no przykro mi to mowic, ale Ciro to patalach, niech sie pakuje i zabierze ze soba tego Kampla i Ramosa.., ja tu porobie porzadne transfery, nie bede grac jakims Kloppowym szajsem."

bizon5312, 07.06.2015; 11:24:

To było do przewidzenia, że nie wywali połowy składu. Podoba mi się natomiast, że otwarcie gada, że nie toleruje wymachiwania rękami tylko walki i zaciętości czego od roku u nas brakuje ...

Sarver, 07.06.2015; 10:56:

No a co ma mówić? Jeszcze nie wie nawet jakie są relacje wewnątrz drużyny. Zresztą jak powie że tego czy tego nie chce a nie znajdą lepsze zamiennika to ma potem grać z zawodnikiem który jest obrażony bo został na starcie skreślony? Ta jego wypowiedź jest dosyć bezpieczna ale tak naprawdę nic w niej nie powiedział. Tylko tyle że w razie czego nie będzie skrupułów a to brzmi dobrze.

darkann, 07.06.2015; 10:29:

:(..jestem zaskoczony..zawiedzony, takiego obrotu sprawy się niespodziewalem,fakt kazdemu nalezy sie druga szansa..tez jestem za tym,...ale w jego przypadku mial wystarczająco ich dosyc....czyżby następny sezon horroru i przeklinania go ???...nie dziękuje ,dosyć już nerw straciłem przez ten sezon...