Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Tuchel: Być może byłem zbyt optymistyczny

Dodał: PM, 21.04.2017; 18:19;
Komentarze: 10


Komentarze użytkowników

pejkizks, 22.04.2017; 16:11:

J p.... ja chyba ide sie zatrudnic do wrozki Sary....


pisalem przed meczem na 100% jak Durm bedzie zdrowy to w 11 wyjdzie.... a jak odpadniemy to TT wszystko na zamach zwali....

TommyGun09, 22.04.2017; 11:37:

Żenada, zwala na zamach a największym problemem była w tym meczu jego taktyka.

Misiek88, 22.04.2017; 11:17:

Nie ślubnych

Misiek88, 22.04.2017; 11:17:

Jak to kto?!
Durm Ginter i Marcel S. Trzech nieślubnego synów Tomasa Tuchela...

Kristf, 22.04.2017; 10:26:

Malizna a kto jest filarem tego zespołu?

Szyszka156, 21.04.2017; 21:29:

Tak , ten was sezon przejściowy jest tak żałosny,że aż brak słów na to ...myślicie ,że w następnym sezonie nagle Tuchel zmądrzeje i przestanie wystawiać chore składy i piłkarzy na innych pozycjach niż powinni ? On już to ma w genach i z tym trenerem nic nie zdobędziemy , na Puchar Niemiec nawet sie nie nastawiam aby się znów nie rozczarować.

malizna, 21.04.2017; 21:15:

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony po tym co odstawil w meczu z Monaco, nic tylko Tuchel Raus! Z drugiej strony to sezon przejsciowy i dalbym mu ostatnia szanse w kolejnym seoznie(majac na uwadze poprzedni sezon) w sytuacji, kiedy nie odchodza filary zespolu.

bo warszawa...!, 21.04.2017; 21:15:

Kurczę, naprawdę czuję dużą sympatię do Tuchela, ale większość rzeczy, które w tym sezonie robi, stopniowo mnie do niego zniechęca.

Oby jutro zdobyć te 3 punkty, nie możemy sobie pozwolić na kolejne potknięcia.

Rafi82, 21.04.2017; 20:41:

Jutro zaś wahadło z durmem i marcelem co tuchcio ty bez tego żyć nie umiesz

Lewy09BVB, 21.04.2017; 18:26:

Jak ostatnio wspominałem T. Tuchel ma inne nastawienie na mecz, chce walczyć motywuje chłopaków, ale zbyt dobrze mu to nie wychodzi. Każdy popełnia błędy ale żeby się do nich przyznać trzeba być równym gościem.