Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Tuchel: Być może byłem zbyt optymistyczny

Dodał: PM, 21.04.2017; 18:19;
Komentarze: 10


Komentarze użytkowników

pejkizks, 22.04.2017; 16:11:

J p.... ja chyba ide sie zatrudnic do wrozki Sary....


pisalem przed meczem na 100% jak Durm bedzie zdrowy to w 11 wyjdzie.... a jak odpadniemy to TT wszystko na zamach zwali....

TommyGun09, 22.04.2017; 11:37:

Żenada, zwala na zamach a największym problemem była w tym meczu jego taktyka.

Misiek88, 22.04.2017; 11:17:

Nie ślubnych

Misiek88, 22.04.2017; 11:17:

Jak to kto?!
Durm Ginter i Marcel S. Trzech nieślubnego synów Tomasa Tuchela...

Kristf, 22.04.2017; 10:26:

Malizna a kto jest filarem tego zespołu?

Szyszka156, 21.04.2017; 21:29:

Tak , ten was sezon przejściowy jest tak żałosny,że aż brak słów na to ...myślicie ,że w następnym sezonie nagle Tuchel zmądrzeje i przestanie wystawiać chore składy i piłkarzy na innych pozycjach niż powinni ? On już to ma w genach i z tym trenerem nic nie zdobędziemy , na Puchar Niemiec nawet sie nie nastawiam aby się znów nie rozczarować.

malizna, 21.04.2017; 21:15:

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony po tym co odstawil w meczu z Monaco, nic tylko Tuchel Raus! Z drugiej strony to sezon przejsciowy i dalbym mu ostatnia szanse w kolejnym seoznie(majac na uwadze poprzedni sezon) w sytuacji, kiedy nie odchodza filary zespolu.

bo warszawa...!, 21.04.2017; 21:15:

Kurczę, naprawdę czuję dużą sympatię do Tuchela, ale większość rzeczy, które w tym sezonie robi, stopniowo mnie do niego zniechęca.

Oby jutro zdobyć te 3 punkty, nie możemy sobie pozwolić na kolejne potknięcia.

Rafi82, 21.04.2017; 20:41:

Jutro zaś wahadło z durmem i marcelem co tuchcio ty bez tego żyć nie umiesz

Lewy09BVB, 21.04.2017; 18:26:

Jak ostatnio wspominałem T. Tuchel ma inne nastawienie na mecz, chce walczyć motywuje chłopaków, ale zbyt dobrze mu to nie wychodzi. Każdy popełnia błędy ale żeby się do nich przyznać trzeba być równym gościem.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani mogą dodawać komentarze

Rozmiar czcionki:
11 - 12 - 13

Oto, co do powiedzenia na konferencji prasowej przed meczem z Borussią M'gladbach miał szkoleniowiec Borussii Dortmund, Thomas Tuchel.

Thomas Tuchel o...

...aresztowaniu podejrzanego: - Żaden motyw nie jest w stanie wytłumaczyć takiego działania napastnika i pomóc zrozumieć całe to zdarzenie. Wiem jednak, że wyjaśnienie bardzo pomogłoby psychicznie wszystkim uczestnikom tego ataku. Każdy ma prawo do poradzenia sobie z tą sytuacją w tak długim czasie, jakiego tylko potrzebuje. Jeśli chodzi o mnie, to obecnie radzę sobie bardzo dobrze. Nie oznacza to, że podobnie jest z moimi podopiecznymi. Nie mogę oczekiwać od nich natychmiastowego powrotu do normalności. Osiem dni temu zostaliśmy przecież z niej brutalnie wyrwani.

...pojedynku z Monaco: - Zobaczyliśmy przeciwnika, który według mnie był w naszym zasięgu, ale jednocześnie podszedł do dwumeczu z wolną głową i niezwykłą zaciekłością, aby osiągnąć największy sukces w dotychczasowych karierach tych młodych chłopców. Inaczej wyglądało to u nas. Osiem dni temu doznaliśmy dużego szoku. W drużynie pojawiła się niepewność, a także nieumiejętność skupienia się na piłce nożnej czy wyzbyciu się trosk codzienności. Bez tego nie możesz awansować do półfinału Ligi Mistrzów.

...konferencji przed meczem z Monaco: - Być może tryskałem wtedy zbyt dużym optymizmem, ale z mojej perspektywy dodanie otuchy moim podopiecznym wydawało się logicznym rozwiązaniem. Tymczasem tuż przed meczem zaserwowano nam 20 minut spędzonych w zatrzymanym autobusie. Nie możecie wyobrazić sobie tego, co wówczas czuliśmy. Myśli z zeszłotygodniowego wtorku powróciły.

...meczu z Gladbach: - Zrezygnujemy z nocowania w hotelu na dzień przed meczem. Chcemy, aby chłopcy mogli spędzić jak najwięcej czasu z rodzinami. Decyzję dotyczącą wyjściowego składu podejmiemy dziś wieczorem. Mecze na wyjeździe z Gladbach są wyzwaniem dla każdej drużyny. W ostatnim czasie stali się bardzo kompaktowi. Musimy bronić odważnie i dynamicznie. Spodziewam się bardzo wyrównanego pojedynku.

...ewentualnej wygranej: - Zwycięstwo z pewnością dałoby nam pozytywnego kopa. Zadaniem sztabu szkoleniowego będzie znalezienie odpowiedniego balansu i zorientowanie się, kto jest w stanie w pełni skupić się na meczu, a kto potrzebuje dodatkowego wsparcia.Źródło: www.bvb.de / Foto: www.bvb.de