Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Sytuacja kadrowa przed meczem z Gladbach

Dodał: PM, 21.04.2017; 15:30;
Komentarze: 12


Komentarze użytkowników

darkann, 22.04.2017; 10:04:

Ja bym Reusa nie oszczędzał na buyern ,czy z nim czym bez niego i tak będą baty.Posadzil bym go na ławę na Gladbach,Hofe zremisował i przydałoby się 3 pkt,chociaż i w to nie wierze ....ale cuda zdarzają się przecież:)))

KonradeKBVB, 21.04.2017; 21:55:

Słaby psychicznie to był Miki w 2 sezonach a nie Marco.

Misiek88, 21.04.2017; 20:38:

marekt60

HA HA HA!!!
Jak Ty uważasz że Reusa ma słabą psychikę to ciekawe jestem który zawodnik według Ciebie miewający tak częste kontuzje po powrocie na boisko prezentuje taką formę jak Marco...

Lexy, 21.04.2017; 20:12:

Reus słaby psychicznie? Większej bzdury dawno nie czytałem. Podnieść się po tylu porażkach i kontuzjami i od razu wskakiwac na najwyższy poziom to rzeczywiście dowód słabości psychicznej xD

marekt60, 21.04.2017; 19:36:

Reus jest słabego zdrowia psychicznego i fizycznego. Myślę że gdy już nie będzie Abu, to Reus się odnajdzie,Osobiście stawiałbym na ligę, Puchar jest ważny ale na dzień dzisiejszy jedna liga i osiągnięcie 3 miejsca

zizu, 21.04.2017; 17:35:

Po prostu go oszczedzaja na Bayern , z Monaco gral 90min choc pewnie nie takie byly plany ;D

Misiek88, 21.04.2017; 17:24:

Pulisici zastąpi Reusa poziom prawie ten sam... :)
No chyba że Tuchel gdzieś Swojego nieślubnego syna Durma wsadzić na (odblokowanie) to nie będzie za ciekawie...

Dargos, 21.04.2017; 17:21:

Ciekawe czy jeszcze jakiś klub oszczędza zdrowego piłkarza, żeby nie odniósł kontuzji.

Chyba że on wciąż nie jest w pełni zdrowy.

kubson, 21.04.2017; 16:17:

Chyba na Bayern go oszczędzają... Nie wiem czy się opłaca skoro Tuchel nie pozwoli wyjść najmodniejszym składem. Reus będzie grał ale w raz nim pewnie Durm. Wolę aby walczyli o bezpośredni awans do LM bo na PN są małe szanse

Lexy, 21.04.2017; 16:16:

Do kadry bym go włączył ale pozostawił na ławce chyba że jego obecność byłaby niezbędna. To bardzo ważny mecz ale w środę również więc trudno powiedzieć kiedy przydałby się bardziej. Są zdrowi Dembele i Pulisić, może lepiej niech oni jutro poszaleją.

Duqual, 21.04.2017; 16:06:

Nie możesz złapać kontuzji skoro nie grasz :v