Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Sokratis na radarze Wilków

Dodał: Ero, 04.06.2015; 08:14;
www.dailymail.co.uk
Komentarze: 10


Komentarze użytkowników

Hajzenberg, 04.06.2015; 18:28:

Też jestem zdania, że to nasz najlepszy obrońca. W tych meczach co grał był lepszy od Humelsa i to on powinien być podstawowym obrońcą. Kompletnie nie rozumie w tym wypadku Kloppa, że go nie wystawiał, ale to pewnie ze względu na przywiązanie niestety :(

nextt, 04.06.2015; 12:11:

chyba se jaj robią niech biorą subo. sokratis jest nie do ruszenia. a propo to on powinien występować w ostatnich spotkaniach bvb a nie subotic z z całym szacunkiem dla niego jest za słaby na bvb .

MAKAVELI, 04.06.2015; 12:06:

To akurat transfer, który każdy z nas, może śmiało uznać za udany i tylko życzyć sobie więcej podobnych. Próba sprzedaży takiego gracz, byłaby jak czysty sabotaż, jeśli już kogoś żegnać to Nevena, Papa to skała taki twardziel, na podobieństwo Wasyla. Allofs dobrze wie, co robi próbując go nam podebrać, zdecydowane NIE dla sprzedaży.

Aldehyd, 04.06.2015; 11:37:

Sokratis MUSI ZOSTAĆ! To nasz najbardziej stabilnie grający obrońca, nie wyobrażam sobie jego odejścia. Myślę, że Tuchel będzie konsekwentnie stawiał na dwójkę Sokratis - Hummels, a Subo na stałe zagrzeje miejsce na ławce.

flammen, 04.06.2015; 11:29:

podzielam Wasze zdanie Panowie !!!! PAPA MUSI ZOSTAC !!!!

darkann, 04.06.2015; 10:51:

Paronoja.... Nawet nie mysle o tym aby Papa opuscil BVB...Nonsens... mysle ze Tuchel ma jaja i nie dopusci do tego..

kamaniszi, 04.06.2015; 10:33:

Ciesze się że Klopp odszedł bo teraz Sokratis wygryzie bez problemu Suboticia .

bizon5312, 04.06.2015; 10:13:

Sokratis to jeden z najlepszych obrońców. Nie rozumiem jak Klopp mógł go tak pomijać i stawiać na Subotića, który co chwile popełniał kuriozalne błędy.... Myślę, że u Tuchela będzie grał ciągle u boku Hummelsa ^^