Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Schmidt: Należy uszanować decyzję Castro

Dodał: PM, 23.05.2015; 08:36;
www.dfb.de
Komentarze: 12


Komentarze użytkowników

Ymon82, 23.05.2015; 17:22:

Nie no lepiej krytykować wszystko i wszystkich... Tej jest słaby, tamten się nie nadaje itd... Oczywiście, że lepiej kupować piłkarzy z najwyższej półki tylko za co? A uważasz że doświadczenie piłkarskie danego zawodnika kasuje się wraz z przejściem do nowego klubu i nowego trenera? cwaniactwo boiskowe nabiera się przez lata bez względu na styl gry danego trenera, czy tez klub. Trener nakreśla swoją wizję - zawodnik ma się jej podporządkować wykorzystując własne indywidualne zdolności. Jeśli uważasz, że Sokratis był niewypałem to przypomnij sobie kto trzymał obronę podczas nieobecności dwóch panów...

Xercon, 23.05.2015; 16:59:

"Jak przychodził Sokratis to też mało kto widział zasadność tego transferu a okazał się strzałem w 10. " Ze co ?? Było dużo osób bardzo zadowolonych. "np Schalke. " hahahahahahah Uczyć stylu.... Leverkusen nas w tym sezonie kopiuje to czego się ma uczyć ..... No i przychodzi nowy trener ......więc wszyscy się będą uczyć........

Ymon82, 23.05.2015; 15:22:

Jak przychodził Sokratis to też mało kto widział zasadność tego transferu a okazał się strzałem w 10. Castro to bardzo dobry zawodnik - rzemieślnik który jest potrzebny na DP. Młodzież też musi się uczyć od doświadczonych kolegów... 11-12 mln za gościa na którego swego czasu ostrzył ząbki bayern to dużo? Gościa który odgrywał ważną rolę w zespole który od ładnych paru lat jest w czubie BL? No proszę Was...

BVBdude, 23.05.2015; 15:02:

@Kapitan i @MagicznyMaciej, ja tylko uważam, że BVB powinno inwestować w przyszłość tak jak to robią inne kluby BL np Schalke. Gonzalo Castro moim zdaniem jest bardzo doświadczony ale musiałby uczyć się od nowa naszego stylu gry (który jużnie jest z reszą tak skuteczy co potwierdza ten bardzo nie udany sezon) a pozatym moim zdaniem zawodnik na tej pozycji powinien mieć coś więcej niż tylko dobre podanie górą czy wizje całej gry. Kiedy oglądałem mecze Anderlechtu czy nawet Mainz gdzie grają Tielemans i Geis widziałem w nich "to coś" czego nie można znaleźć w większości środkowych pomocników a takim jest Gonzalo Castro. Poza tym myślę, że ściagnięcie tych zawodników jest jak najbardziej Realne gdyż u nas żaden z nich nie sięział by na ławce tak jak to np mołgo by być w MU lub Chelsea a BVB należy przecież do czołówych klubów Europy czego nikt nie może zaprzeczyć.

Maczuga, 23.05.2015; 13:16:

Ciekawy mógłby to być środek Castro - Bender - Geis dość defensywny. Do tego ja bym odświeżył boki obrony ściągając Babę. W ataku Reus, Mikimarjan i na szpicy Gabun. ---------Aubameyang--------- ----Reus-------Mhkitaryan--- ---------------------------------- --------Castro-----Geis------- -------------Bender----------- Baba-----------------Piszczek ------Hummels-Sokratis------ ---------------------------------- Horn/Trapp/Karius/Langerak Na bramce byle kto tylko nie Weidenfeller... Ława: Sahin, Kagawa, Oulare, Durm, Schmelzer, Grosskreutz, Kuba, Ginter, Dudziak, Kampl, Hoffmann. Resztę spieniężyć. Taka kadra by mnie bardzo uszczęśliwiła.

MagicznyMaciej, 23.05.2015; 12:51:

BVBdude Castro jako zmiennik? Przecież my nie mamy nikogo do podstawy. W tym sezonie środek pola to pojęcie abstrakcyjne, a w przyszłym będzie jeszcze gorzej. Castro i Geis są szykowani na gre w pierwszym składzie. Castro nie jest zły, a do tego nie jest za kosmiczne pieniądze. Nie wiem jak można myśleć, że kupienie Tielemansa w tej samej cenie, rozwiąże problem w pomocy. To jest jeszcze dziecko i na pewno nie dorównuje Castro, który ma doswiadczenie w BL.

KR, 23.05.2015; 12:49:

"Żeby" a nie "rzeby", to po pierwsze a po drugie to trochę dziwną masz wizje środka pola na przyszły sezon, Tielemans to transfer nie realny, interesują się nim inne "większe" kluby, także on odpada. Ja będę zadowolony jeżeli będziemy grali 4-3-3 a w środku Bender-Geis-Castro, na ławce będziemy mieli wtedy jeszcze Gintera,Kircha, Sahina i jeżeli nie odejdą to Jojicia i Leitnera, chociaż ta ostatnia dwójka jest moim zdaniem nie potrzebna.

BVBdude, 23.05.2015; 12:18:

Ja tylko mówie że jeżeli Dortmund sięgnie bo młodzież taką jak Geis czy Tielemans to Castro nie ma na co innego liczyć niż na ławkę lub rzadkie rotacje składu z powódu jakiś kontuzji czy innych rzeczy. A nwaet jezli przyszedł by sam Geis to i tak on i ginter lub bittencourt (który może do nas wrócić tego lata) lub nawet Miki będą grali w środku. Moim zdaniem nawet Kagawa bez formy bęzie miał większe szanse gry niż on. Moim zdaniem Castro zostanie kupiony rzeby był solidny zmiennik w razie potrzeby.

KR, 23.05.2015; 12:01:

Chyba nie. A kto według Ciebie powinien grać w podstawowym składzie w przyszłym sezonie na tej pozycji? Jojić? Leitner? a może zaraz wyskoczysz z jakimś transferem rodem z Fify czy FM. Castro to bardzo dobry, doświadczony zawodnik, a tego doświadczenia nam potrzeba.

BVBdude, 23.05.2015; 11:55:

Ta, Herzlich Wilkommen na grzanie ławy chyba :D

KR, 23.05.2015; 11:46:

To w takim razie należałoby rzec Herzlich Wilkommen Gonzalo!