Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie
test


Sahin opuści start przygotowań

Dodał: PM, 13.06.2015; 10:08;
www.bvb.de
Komentarze: 8


Komentarze użytkowników

Ero, 15.06.2015; 12:54:

Pamiętam jak pisano, że koniec sezonu, sam tego newsa napisałem. Później dementi ze strony Zorca. No i proszę, jednak coraz cięższa kontuzja i nie wygląda na szybką poprawę...

steeeven, 13.06.2015; 14:28:

Czemu mnie to nie dziwi ?.... On awnsuje u mnie na 1 miejsce razem z niemobilnym, przeskakujac szybera (co prawde mowiac nie sadzilem, ze jest mozliwe)...

obiektywnie, 13.06.2015; 13:04:

czytam i nie wierzę... co za brednie, w sezonie 14/15 zagrał zaledwie kilka meczów i prezentował się dobrze CL 2 mecze, remis i porażka, w zremisowanym spotkaniu 1:1 z Anderlechtem asystował (porażka z Juventusem), BL 7 meczów, 1 bramka, 4 zwycięstwa, remis i 2 porażki, mając go na boisku przez 90 minut mieliśmy najdłuższą serię zwycięstw w tym sezonie, tymczasem niektórzy widzą go jeszcze chyba przez pryzmat 13/14 w którym faktycznie rewelacyjny nie był, ale nie możemy żyć przeszłością - trzeba regularnie "aktualizować" ocenę gracza!

Leonidas1906, 13.06.2015; 12:34:

jak już zaczął w miarę normalnie grać to kontuzja... dobrze, że Tuchel wymienił cały sztab.

NicChagall, 13.06.2015; 12:26:

nie mogę patrzeć na te kebabowe ryjki

KOMIX, 13.06.2015; 12:04:

kamaniszi chodzi właśnie o to , abyśmy mieli w klubie po co najmniej dwóch porządnych graczy na każdej pozycji , a nie takie zapchaj dziury jak Sahin , czy Kevin , którzy biorą niemałą kasę , a ich poziom gry , to co najwyżej 2 Bundesliga lub przeciętniak z Bundesligi . wolę 22 porządnych graczy w kadrze , zamiast 32 i właśnie z takimi kilkoma zapchaj dziurami , którzy po wejściu na boisku powodują tylko u nas kibiców niepotrzebny wzrost ciśnienia .

kamaniszi, 13.06.2015; 10:48:

Szkoda bo w tym sezonie już zaczynał coś grać a tu znowu kontuzja .Nie ma co go sprzedawać bo jak jest kontuzjowany to nie pobiera od klubu pieniędzy a kiedyś może się przydać jako zapchaj dziura i nic więcej .

KOMIX, 13.06.2015; 10:29:

No to możemy śmiało prognozować , że Turek zaprezentuje nam w nadchodzącym sezonie podobną formę ( a raczej rażący jej brak) jaką prezentował w niedawno zakończonych rozgrywkach . Szkoda tylko tych wydanych pieniędzy na niewdzięcznika , który wrócił do Nas po tym , gdy przekonał się , że nie poradzi sobie w czołowych klubach Europy .

bizon5312, 13.06.2015; 10:26:

Sprzedać go w cholerę..... Więcej tylko z nim kłopotów