Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie
Forum Borussia Dortmund

Przyszły mecz

FC Köln - Borussia Dortmund
Bundesliga
sobota, 10.12.2016; 15:30

Poprzedni mecz

Real Madryt 2:2 Borussia Dortmund
Liga Mistrzów
środa, 07.12.2016; 20:45

Tabela Bundesligi

  • 1
  • RB Lipsk
  • 13
  • +18
  • 33
  • 2
  • Bayern Monachium
  • 13
  • +20
  • 30
  • 3
  • Hertha Berlin
  • 13
  • +10
  • 27
  • 4
  • TSG Hoffenheim
  • 13
  • +11
  • 25
  • 5
  • Eintracht Frankfurt
  • 13
  • +8
  • 25
  • 6
  • Borussia Dortmund
  • 13
  • +16
  • 24
  • 7
  • FC Köln
  • 13
  • +6
  • 22
  • 8
  • Schalke 04
  • 13
  • +2
  • 17
  • 9
  • Bayer Leverkusen
  • 13
  • -1
  • 17
  • 10
  • FSV Mainz
  • 13
  • -3
  • 17
  • 11
  • SC Freiburg
  • 13
  • -8
  • 16
  • 12
  • FC Augsburg
  • 13
  • -4
  • 14
  • 13
  • Borussia M'gladbach
  • 13
  • -9
  • 13
  • 14
  • Werder Brema
  • 13
  • -15
  • 11
  • 15
  • VfL Wolfsburg
  • 13
  • -6
  • 10
  • 16
  • SV Darmstadt
  • 13
  • -14
  • 8
  • 17
  • Hamburger SV
  • 13
  • -17
  • 7
  • 18
  • FC Ingolstadt
  • 13
  • -14
  • 6

Zawodnicy

  • Roman Weidenfeller
    Bramkarz, Niemcy
    Rozegranych meczów3
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Joo-Ho Park
    Obrońca, Korea Południowa
    Rozegranych meczów2
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Neven Subotic
    Obrońca, Serbia
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Marc Bartra
    Obrońca, Hiszpania
    Rozegranych meczów10
    Gole / Asysty1 / 2
    Żółte kartki / Czerwone1 / 1
  • Sven Bender
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Ousmane Dembele
    Napastnik, Francja
    Rozegranych meczów17
    Gole / Asysty2 / 6
    Żółte kartki / Czerwone3 / 0
  • Nuri Sahin
    Pomocnik, Turcja
    Rozegranych meczów1
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Emre Mor
    Napastnik, Turcja
    Rozegranych meczów10
    Gole / Asysty1 / 2
    Żółte kartki / Czerwone0 / 1
  • Mario Götze
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów11
    Gole / Asysty1 / 1
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Marco Reus
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Raphaël Guerreiro
    Obrońca, Portugalia
    Rozegranych meczów12
    Gole / Asysty3 / 5
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0
  • Rozegranych meczów14
    Gole / Asysty14 / 3
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0
  • Sebastian Rode
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów14
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone3 / 0
  • Adrian Ramos
    Napastnik, Kolumbia
    Rozegranych meczów7
    Gole / Asysty3 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Andre Schürrle
    Napastnik, Niemcy
    Rozegranych meczów8
    Gole / Asysty2 / 2
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Christian Pulisic
    Pomocnik, USA
    Rozegranych meczów12
    Gole / Asysty2 / 6
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Shinji Kagawa
    Pomocnik, Japonia
    Rozegranych meczów9
    Gole / Asysty2 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Mikel Merino
    Pomocnik, Hiszpania
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Sokratis
    Obrońca, Grecja
    Rozegranych meczów15
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0
  • Łukasz Piszczek
    Obrońca, Polska
    Rozegranych meczów13
    Gole / Asysty2 / 1
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Gonzalo Castro
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów14
    Gole / Asysty3 / 6
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Matthias Ginter
    Obrońca, Niemcy
    Rozegranych meczów13
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Marcel Schmelzer
    Obrońca, Niemcy
    Rozegranych meczów11
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Felix Passlack
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów10
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0
  • Dzenis Burnic
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Julian Weigl
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów15
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0
  • Jacob Bruun Larsen
    Pomocnik, Dania
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Erik Durm
    Obrońca, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Roman Bürki
    Bramkarz, Szwajcaria
    Rozegranych meczów14
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Hendrik Bonmann
    Bramkarz, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0

Piłkarz meczu

Marco Reus

Piłkarz meczu z Realem Madryt

Sonda

Jak prezentuje się kadra Borussii Dortmund na tle sezonu 2015/16?

Ten sam poziom16%
Mkhitaryan jest nie do zastąpienia5%
Rok temu Borussia była silniejsza39%
Borussia jest silniejsza41%
Łącznie głosów: 301

Ostatnio na forum

Klasyfikacja typera

Wyszukiwarka


>

Roman Bürki przed transferem do BVB

Dodał: PM, 04.06.2015; 12:35;
www.kicker.de
Komentarze: 44


Komentarze użytkowników

adrian25, 06.06.2015; 22:59:

@Aslan Brakuje przecinka niestety poniżej =D. Chyba ktoś opuszczał lekcje w szkole =D. Mistrz dyktand poległ.

Ero, 06.06.2015; 22:13:

@Aslan Gdzie przecinek przed ''ale''? :D

Aslan, 06.06.2015; 20:35:

@adrian25 Ładnie zaczynasz zdanie wielką literą i kończysz kropką, nawet BVB piszesz wielkimi literami ale nadal po przecinku nie dajesz odstępu.

Hofmann, 06.06.2015; 20:30:

Przypominam że to news o transferze Bürkiego :>

adrian25, 06.06.2015; 20:14:

No i wszystko ...nie muszę pokazywać chyba, gdzie są drzwi?, O mój Pl się nie martw,czasami zapominam bo mieszkam ponad 10 at za granicą już,jeśli jesteś kibicem BVB to zakończę te głupoty,, bo ta strona jest od innych rzeczy.Zaraz finał LM więc tymczasem.

MagicznyMaciej, 06.06.2015; 20:04:

adrian25 Jeżeli nie odróżniasz literówki od błędu, to naprawdę musisz być debilem. Poliglota to osoba mówiąca w wielu językach, lepiej nie używaj słówek, których jeszcze nie poznałeś, bo się ośmieszasz jeszcze bardziej. Nie jestem nauczycielem polskiego, po prostu nie jestem kretynem i nauczyłem się pisać w miarę poprawnie po polsku. Wyzywanie innych i nazywanie gimbami pokazuje na jakim poziomie jesteś. Kończę tę „dyskusję”, straszny śmietnik się zrobił.

adrian25, 06.06.2015; 16:55:

Tak mnie poprawiałeś i inni ,a zrobiłeś byka sam nauczycielu =D. Zobacz jak się pisze poprawnie muzułmanin, wtedy możemy pogadać dopiero =D

Aslan, 06.06.2015; 16:48:

@Adrian25 Gardzę muzłumanami.

adrian25, 06.06.2015; 16:44:

o następny muzułmanin się znalazł =D,lwie serce zajmij się lepiej kręceniem następnej Opowieści z Narnii może =D,dzięki za wskazówki przywódco Czeczenów - Asłan Maschadow =D=D=D hahaha ciapki z głów

Aslan, 06.06.2015; 16:10:

@adrian25 Zdanie zaczyna się dużą literą, po przecinku i kropce jest odstęp, BVB pisze się wielkimi literami i zdanie kończy się kropką.

adrian25, 06.06.2015; 14:05:

nie interesuje mnie czyjaś opinia,a zwłaszcza twoja poligloto czy nauczycielu języka polskiego,nie czytaj i zamilcz,albo pisz o klubie,a nie o mnie,wtedy ja nie będę pisał,zresztą szkoda czasu marnować.Zobacz czy są jakieś błędy ćwierćmózgu.chcesz gadać o bvb śmiało,a o resztę zostaw dla siebie przemądrzały gimbie

MagicznyMaciej, 06.06.2015; 13:15:

@adrian25 Jasne, każdy pisze jak chce, tylko nie dziw się, że z takim nastawieniem, jesteś potem uważany za idiotę. Jeżeli dalej zamierzasz pisać w ten sposób, to lepiej w ogóle się nie udzielaj, bo tych wypocin nie da się zrozumieć. Równie dobrze możesz sobie to wszystko powiedzieć pod nosem, efekt będzie taki sam. Tak w ogóle mówisz, że każdy pisze jak chce, a potem zabraniasz mi komentowania wypisywanych przez ciebie bredni. Żałosne. Coraz niższy poziom na tej stronie.

szalonajola, 06.06.2015; 11:27:

Mam nadzieje, ze nie bedzie nosic tego pedalskiego wasa. Pozdro dla prawdziwych !!!

exempt, 05.06.2015; 16:00:

Każdy pisze jak chce, owszem, ale na ogół jeśli ktoś się wypowiada, to po to, by inni go zrozumieli. Tymczasem nie używanie znaków interpunkcyjnych i polskich liter znacznie utrudnia odbiór.

adrian25, 05.06.2015; 14:57:

@magicznyMaciej -nie badż mądrzejszy od internetu czy Tv ,jak jestes taki cwaniak z kozą w nosie to nie czytaj i nie hejtuj bo sie podniecisz i Ci tatuaże sie rozmarzą jeszcze,co do pisania to kazdy pisze jak chce i nie komentuj .

MagicznyMaciej, 05.06.2015; 12:14:

@adrian25 Niesamowite! Napisać jedno zdanie na 22 linijki, to prawdziwy wyczyn. Istnieje na tej stronie jakiś regulamin? Komentarze nie zawierające polskich znaków, znaków interpunkcyjnych i sensu powinny być usuwane. Nawet na stronach Barcelony i Bayernu jest większa kultura, mimo że teoretycznie u nich powinno być więcej sezonowców i dzieciaków nie potrafiących napisać prostego zdania.

stopter, 05.06.2015; 10:40:

BRAWO!!! Jeszcze Geis i gramy :>

qzase, 04.06.2015; 18:21:

Nie mam pojecia co sadzic o Reusie, o co mu chodzi, moim zdaniem powinien odejsc, byloby to dla niego lepsze, ale jak naprawde chce zostac to wielki szacunek dla niego

TMac1, 04.06.2015; 18:04:

Z bramkarzy marzył mi się głównie Horn, ale Burki był zaraz za nim, więc tylko czekać na szybką oficjalkę... Niech jeszcze Weidenfehler szybko znajdzie sobie nowy klub...

mac, 04.06.2015; 17:30:

Czekam na oficjalke, mega bramkarz!

adrian25, 04.06.2015; 16:46:

makaveli pewnie,ze mysle o transferach przeciez sa konieczne,ale takze sprzedaz kilku zawodnikow co kosztowalo duzo i zarabia tez duzo,nasz styl kazdy rozgryzl juz,a doszly tez mistrzostwa i duzo kontuzji,byc moze nowy trener nie zajedzie ich tak i zaczna grac bez takiej presji,ale kazdy bedzie sie chcial pokazac,wiadomo,ze mamy talenty,ale jesli mamy walczyc o mistrzostwo czyli czolowke,to potrzebne sa zmiany i to duzo,dudziak ok ale na zmiennika,a nie na pierwszy sklad jeszcze,durm orawonozny co wypuszcza sam na sam ciagle z druzyny przeciwnej,a co do piszczka to jak mogl grac po takich ciezkich kontuzjach w pierwszej jedynastce,ciagle w tyle i spozniony,oczywiscie mial sezony,ze brylowal w ofensywie i defensywie nawet,ale cos nowego jest potrzebne tej druzynie,kloop stawial tylko na pupilkow i ulubiencow,sokratis na lawie ,a gra subo co sie macha ciagle,kagawa cien pilkarza jak przychodzil i sahin,po co takie powroty wogole,ze slabo graja to w bvb schronisko jest jakies i przyjmuja z powrotem,miki prawie 30 baniek a warty nawet nie jest polowe,strzela 2 bramki i 4 czy wiecej asyst na koniec sezonu i wszyscy ucieszeni,zeby zostal,za takie pieniadze jest wymagane granie na najwyzszym poziomie,a nie glowa w dol i szycie czy niecelne podania,dluga droga przed trenerem zanim zapozna cala ekipe,wiadome,ze na raz nie odejdzie duzo zawodnikow,ale z czasem powienien to zrobic,najwazniejsze,ze romek zamieni drugiego romka i tyle,czlowiek bedzie spokojniej mecze ogladal

szalonajola, 04.06.2015; 16:00:

zawsze na stronie znajdzie sie ktos kto robi chlew...

TommyGun09, 04.06.2015; 15:59:

Jak jeszcze wypchniemy gdzieś fajnego faceta to liczba Romanów będzie się zgadzać.

mitre, 04.06.2015; 15:51:

Parkiet remizy strażackiej. Taki poziom trzymają komentarze co niektórych na tej stronie. A co do artykułu to jestem mega zadowolony. To będzie bramkarz na lata. HEJA BVB!!!

szalonajola, 04.06.2015; 15:42:

Stawiac na mlodych ? chyba kloca. U nas musza grac doswiadczeni gracze

MAKAVELI, 04.06.2015; 15:30:

Czy ty myślisz, że TT wystawi ich wszystkich od razu, muszą grać stopniowo, ale jest na czym budować, a nie kupować gości w podobnym wieku, kiedy mamy młodych,w swoich szeregach. BVB przestała stawiać na młodych, w końcu zabiorą dupę i tyle, z tego ogrywania będzie.

qzase, 04.06.2015; 15:05:

A co ty chcesz drugi Ajax z BvB zrobic? przeciez oni nic nie osiagaja, samymi mlodymi nic sie nie osiagnie

MAKAVELI, 04.06.2015; 14:42:

@adrian, widać tylko o zakupach myślisz, a może tak pora ogrywać młodych? ten zły ten siaki, za Kagawe może się ogrywać Maruoka, za Marcela Dudziak, ew. Durm, Jest Piszczek i to całkiem dobry zawodnik, jakie zastrzeżenia masz do niego? w razie czego Kirch go zastąpi, należy szanować grosz, a nie tylko wydawać, sami płaczemy gdzie młodzi! Pora ich ogrywać mają po 20 lat, jeszcze Sarr, za rok dwa Passlack jest też Ginter, w dupach się poprzewracało, a nie talenty z końca świata.

szalonajola, 04.06.2015; 14:32:

Znowu Romek atomek ? ( hehehe, ale rym )

darkann, 04.06.2015; 14:11:

Geis..to nie temat do tego News.:))) Heidel...ostatnio sypnął suma 13 mln..BVB oferuje 9 mln.Sa tacy co chca dac wiecej....ot co jest z Geisem.....

adrian25, 04.06.2015; 14:08:

noi gitara,szybko sklad kompletujemy,pisza tez,ze mandzukic jest blisko bvb,jesli sprzedamy ciro i ramosa ,lewy obronca koniecznie musi przyjsc,noi prawy bo durm czy piszczek z calym szacunkiem to nie sa zawodnicy na pierwszy sklad,jednak kagawa po powrocie slabiutko i chcialbym tego pisano argentynczyka 10 lub skrzydlowego,dlugi sezon sie szykuje,japonia,singapur,a pozniej eliminacje LE,wiec kadra szeroka musi byc bo duoz meczy,oby bez kontuzji,ale zobaczymy wlasnie jak przepracuja okres przygotowawczy

JungKamil3, 04.06.2015; 13:51:

Burki, Castro, te transfery cieszą i mogą zrobić różnice, tylko co z tym Geisem, żenada by była jakby do nas nie przyszedł, a co z jakimś obrońcą, co z Praetem ? :/

Thornister, 04.06.2015; 13:29:

Karius ma 1,89 m O.O

qzase, 04.06.2015; 13:23:

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, dlaczego nie Karius :/, 187 to nie jest wzrost bramkarza...

darkann, 04.06.2015; 13:22:

:)))).....jeszcze oficjalka i bede w jednym punkcie (nowy brankarz)hapy......:))... Frajburska gazeta tez podaje ze Bürki w przyszlym sezonie bedzie bronil w BVB...:))))))

Ero, 04.06.2015; 13:04:

No i to są wieści!

Hofmann, 04.06.2015; 12:58:

Jeszcze lewy obrońca i będę zadowolony :D

bizon5312, 04.06.2015; 12:57:

No to czekamy na oficjalke ;c

KR, 04.06.2015; 12:55:

Oglądałem go na żywo we Wrocławiu w listopadzie na meczu towarzyskim Polski ze Szwajcarią i chłopka zrobił dobre wrażenie, już wtedy powiedziałem do kumpla że on wyląduje w BVB :D

bizon5312, 04.06.2015; 12:53:

Transfer Geisa zależy zapewne od fircyka, który szuka gigantycznej pensji w klubie. Niech idzie sobie do MC lub PSG i wtedy zapłacą mu wymarzony hajs ;P

MAKAVELI, 04.06.2015; 12:50:

Oby to była prawda, bo "Roman dziurawe ręce", jest człowiekiem, który więcej szkodził niż pomagał, klubowi.Kicker raczej bzdur chyba nie pisze, ale Geis już też ponoć był a 4 tydzień leci, dzisiaj Boże Ciało może to znak :D

Thornister, 04.06.2015; 12:44:

Zdecydowanie mój faworyt ze wszystkich bramkarzy, których mogliśmy pozyskać. Przy swoimi wzroście, genialny refleks, do tego jest bardzo akrobatyczny w swoich paradach. Gra pewnie na przedpolu przy stałych fragmentach gry, wierzę że to będzie nasz bramkarza na lata.

bizon5312, 04.06.2015; 12:37:

No i gitara ! Grzechem byłoby nie wykorzystać takiej promocji :)