Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Reus: Nie możemy pozwolić sobie na kolejne błędy

Dodał: PM, 20.04.2017; 22:35;
Komentarze: 8


Komentarze użytkowników

Ulkam, 21.04.2017; 13:08:

Kapitan? :) Ja również mam nadzieję, że na stałe. Na boisku często daje się zauważyć jak młodsi zawodnicy konsultują z nim rozegranie stałych fragmentów gry. Drużyna liczy się z jego zdaniem, a to solidny fundament do bycia kapitanem. Poza tym mam wrażenie, że dopóki nie trafia na sędziego, który go ewidentnie nie lubi (był taki mecz...) to więcej zdziała w dyskusji niż Marcel.

karas, 21.04.2017; 07:21:

Co do opaski to mam nadzieje, że otrzymał ją na stałe. Wydaje mi się, że prócz Marco to zależy tylko Sokratisowi, Piszczkowi, Rafalowi, Bürkiemu i Dembele z tym, że temu ostatnimu dosyć często wyłącza się prąd i drybluje ilu się da.

jasiu85, 21.04.2017; 06:59:

Środa wieczór
Szkoda, naprawdę szkoda. Do 2:0 dla Bayernu jeszcze walczyliśmy, ale trzecia i szybko stracona czwarta bramka podcięła nam skrzydła. Honorowy gol tylko nieco zamydla obraz naszej gry. No cóż, walczymy dalej, została nam liga i trza ścigać Hoffenheim.

Tuchel OUT!!!

Dargos, 21.04.2017; 06:16:

Zbyt mało czasu, żeby to ogarnąć. Może w przyszłym sezonie, jak nikt nie odejdzie, ale w tym dostaniemy soczyste baty od frajernu w tym półfinale.

pree, 20.04.2017; 22:58:

Dostał opaskę od Marcela na zawsze czy tylko na Monako ?

Papik145, 20.04.2017; 22:48:

To albo nic,wierzę że możemy dać radę !

SharpShooter11, 20.04.2017; 22:43:

widać że jemu zależy na tym żeby wygrywać trofea z Borussią i możemy awansować do finału ale mecz z Bayernem musi pociągnąć on bo tylko on jest w stanie udzwignąć tą drużyne, no i geniusz musi też wystawić normalny skład