Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


RB Lipsk chce wypożyczyć Kampla

Dodał: Ero, 06.06.2015; 13:07;
www.bvb.de
Komentarze: 13


Komentarze użytkowników

Mesut, 07.06.2015; 00:33:

Szkoda, że Barca wygrała. Tacy byli pewni siebie przed meczem, tacy nadęci, że myślałem, że w powietrze się wzbiją i odfruną. Juventusowi należało się to za piękne wyeliminowanie Realu, no i oczywiście za ośmieszenie nas. Lepiej przegrać ze zwycięzcą LM niż tylko z finalistą.

donpedro, 06.06.2015; 21:47:

Ero , uwielbiam wyzwania . Stawiam , że Lipsk nie awansuje .

Radek, 06.06.2015; 19:44:

@Ero - wiem co to RB Lipsk i fanem takich tworów nie będę ... ale na razie i tak nie wyobrażam sobie, że sam Kampl na to pójdzie. Nie mówie, że to ważne ogniwo BVB ale nie za bardzo mamy teraz kłopot bogactwa, żeby oddawać nawet tych mniej utalentowanych. A Sam Kampl myślę woli powalczyć w BVB o miejsce niż spadać do 2 bundesligi : >

darkann, 06.06.2015; 17:40:

:)))...chlopecku.....hehe No zajebiscie pomogl,szczegolnie we ,dostajac czerwien za bezmozgowy faul...dodam ze wiekszoc meczy rundy przesiedzial na lawie,lub wchodzil na 15 ostatnie minut...zajebiscie pomagal...goniac za pilka..dlaczego Kloppo posadzil go na lawie????a?:)

Xercon, 06.06.2015; 17:37:

A czyli jest talizmanem szczęścia ??? Dobrze wiedzieć.......... A i nadal czekam na odpowiedź. jakie umiejętności pokazał....?

bvrvnoff, 06.06.2015; 17:21:

No nie rozumiem Runda jesienna bez Kampla - 18 miejsce Runda wiosenna z Kamplem - 4 miejsce, ogólnie 7 Nie pomógł??? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

darkann, 06.06.2015; 17:03:

Hehe:)))....zapomnij,juz nie odpowie..:)),albo siedzi i mysli,coby tu wymyslic:))

Xercon, 06.06.2015; 16:37:

bvrvnoff Jakie umiejętności pokazał na poziomie 1 BL

MAKAVELI, 06.06.2015; 16:05:

Nie podzielam, tych zachwytów tym grajkiem, miał nam pomóc w tej rundzie, a był wartością dodaną jak Sahin po powrocie z Realu. Nie ma niczego, co ukazywałoby jego talent, a najważniejsze kasę dużą, bardzo dużą. Daliśmy się kupić i tyle wpłacając, klauzulę. Opchnąć do RB lub Bayeru mieli chrapkę na niego.

bvrvnoff, 06.06.2015; 13:58:

Po Kamplu odkąd przyszedł widać było, że się mocno stara w każdym meczu. Widać, że brakowało zgrania z drużyną, ale to wiadomo, że przychodzi z czasem, nie od razu, więc śmieszą mnie komentarze niektórych, że słabiak i wgl. Umiejętności i potencjał widać, że ma, teraz tylko rola TT, żeby go wkomponował gdzieś w ten nowy projekt. Nawet jeśli nie w pierwszym składzie, to Kevin może być silnim zmiennikiem na skrzydła albo na 10

Ero, 06.06.2015; 13:57:

A wiesz co to RB Lipsk? Taki ogromny projekt, który zapewne już niebawem awansuje do Bundesligi. Bogacze przeciez juz posprowadzali jak na drugą Bundesligę - świetnych piłkarz. Chociażby Selke. Stawiam ze w nastepnym sezonie awansują do BL..

Radek, 06.06.2015; 13:50:

Wypożyczyć do 2 Bundesligi? Chyba na głowę by musiał Kampl upaść, żeby się na to zgodzić.