Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ
zapamiętaj mnie
Załóż konto
Forum Borussia Dortmund

Przyszły mecz

Borussia Dortmund - Hertha Berlin
Bundesliga
sobota, 26.08.2017; 18:30

Poprzedni mecz

VfL Wolfsburg 0:3 Borussia Dortmund
Bundesliga
sobota, 19.08.2017; 15:30

Tabela Bundesligi

  • 1
  • Borussia Dortmund
  • 1
  • +3
  • 3
  • 2
  • Bayern Monachium
  • 1
  • +2
  • 3
  • 3
  • Schalke 04
  • 1
  • +2
  • 3
  • 4
  • Hertha Berlin
  • 1
  • +2
  • 3
  • 5
  • Borussia M'gladbach
  • 1
  • +1
  • 3
  • 6
  • Hamburger SV
  • 1
  • +1
  • 3
  • 7
  • Hannover 96
  • 1
  • +1
  • 3
  • 8
  • TSG Hoffenheim
  • 1
  • +1
  • 3
  • 9
  • SC Freiburg
  • 1
  • 0
  • 1
  • 10
  • Eintracht Frankfurt
  • 1
  • 0
  • 1
  • 11
  • Werder Brema
  • 1
  • -1
  • 0
  • 12
  • FSV Mainz
  • 1
  • -1
  • 0
  • 13
  • FC Köln
  • 1
  • -1
  • 0
  • 14
  • FC Augsburg
  • 1
  • -1
  • 0
  • 15
  • Bayer Leverkusen
  • 1
  • -2
  • 0
  • 16
  • VfB Stuttgart
  • 1
  • -2
  • 0
  • 17
  • RB Lipsk
  • 1
  • -2
  • 0
  • 18
  • VfL Wolfsburg
  • 1
  • -3
  • 0

Zawodnicy

  • Roman Weidenfeller
    Bramkarz, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Dan-Axel Zagadou
    Obrońca, Francja
    Rozegranych meczów2
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Joo-Ho Park
    Obrońca, Korea Południowa
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Marc Bartra
    Obrońca, Hiszpania
    Rozegranych meczów1
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Ousmane Dembele
    Napastnik, Francja
    Rozegranych meczów1
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Nuri Sahin
    Pomocnik, Turcja
    Rozegranych meczów2
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Emre Mor
    Napastnik, Turcja
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Mario Götze
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów1
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Marco Reus
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Raphaël Guerreiro
    Obrońca, Portugalia
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Alexander Isak
    Napastnik, Szwecja
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Rozegranych meczów2
    Gole / Asysty2 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Sebastian Rode
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów1
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Mahmoud Dahoud
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów2
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Maximilian Philipp
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów2
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Andre Schürrle
    Napastnik, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Christian Pulisic
    Pomocnik, USA
    Rozegranych meczów2
    Gole / Asysty2 / 1
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Shinji Kagawa
    Pomocnik, Japonia
    Rozegranych meczów1
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Sokratis
    Obrońca, Grecja
    Rozegranych meczów2
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Łukasz Piszczek
    Obrońca, Polska
    Rozegranych meczów2
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Gonzalo Castro
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów2
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Jan-Niklas Beste
    Obrońca, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Marcel Schmelzer
    Obrońca, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Felix Passlack
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów2
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Dzenis Burnic
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Julian Weigl
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Jacob Bruun Larsen
    Pomocnik, Dania
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Ömer Toprak
    Obrońca, Turcja
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Erik Durm
    Obrońca, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Roman Bürki
    Bramkarz, Szwajcaria
    Rozegranych meczów2
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Hendrik Bonmann
    Bramkarz, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0

Piłkarz meczu

Christian Pulisic

Piłkarz meczu z VfL Wolfsburg

Sonda

Jaki jest Twój obecny stosunek do Ousmane'a Dembelego?

Stracił wszystko w moich oczach. Sprzedajmy go nawet za niższą sumę5%
Nie mogę na niego patrzeć, ale kontrakt to kontrakt - ma grać dla BVB9%
Totalne dno, ale to świetny piłkarz...10%
Prosta sprawa. 150 milionów i możemy się żegnać51%
Nie wiem sam...1%
Nawalił, ale jest świetny i ma ważny kontrakt z Borussią24%
Łącznie głosów: 164

Ostatnio na forum

Klasyfikacja typera

Wyszukiwarka

Ousmane Dembele: Bezkompromisowa Borussia Dortmund

Dodał: Cypisek, 11.08.2017; 17:50;
Rozmiar czcionki:
11 - 12 - 13

Według najnowszych ustaleń niemieckich mediów, Borussia Dortmund zamierza pokazać niespotykaną odwagę w negocjacjach z FC Barceloną.

Zdaniem Kickera, hiszpański klub zaoferował ostatnio zdobywcy Pucharu Niemiec 85 milionów euro kwoty podstawowej oraz 20 milionów zmiennych. Dotychczas do biura klubu nie wpłynęła nowa oferta.

Ousmane Dembele odrzuca każdą próbę kontaktu ze strony BVB. Młody gracz rozpoczął strajk na własną rękę - bez wiedzy i aprobaty swojego agenta. 20-latek stracił zaufanie nie tylko sceny kibicowskiej, ale jak zauważa znana gazeta - także samej drużyny.

Borussia Dortmund nie uznaje w sprawie transferu Francuza żadnych kompromisów. Barcelona spełni żądania finansowe niemieckiego klubu i wyłoży na stół nawet do 150 milionów euro albo obejdzie się smakiem.

Z kolei Bildowi udało ustalić się, że bez względu na wynegocjowaną ostatecznie kwotę odstępnego, na konto byłego klubu Dembelego, Stade Rennes, trafi maksymalnie 20 milionów euro.



Źródło: www.kicker.de / Foto: www.bvb.de

Ousmane Dembele: Bezkompromisowa Borussia Dortmund

Dodał: Cypisek, 11.08.2017; 17:50;
Komentarze: 44


Komentarze użytkowników

sciera85, 12.08.2017; 12:34:

a pamięta ktoś cyrki z amoroso

http://www.worldsoccer.com/news/borussia-dortmund-concel-amoroso-contract-55240

Dembele zrobił wszystko żeby jego nazwisko na zawsze zostało zapamiętane.

BVB nie powinno się w żaden wycofywać. Mało tego, poza zawieszeniem nie powinni go puszczać na kadrę.

Pieniądze zepsuły football, zasady transferowe muszą zostać napisane od nowa.

darkann, 12.08.2017; 10:12:

Marketu

darkann, 12.08.2017; 10:10:

To pogłoski .ze smarkacz każe sobie zakupy robić przez kurierów mankietów lub taxi ,wogole z domu nie wychodzi...

darkann, 12.08.2017; 10:06:

Tak jak żeście napisali...wkur..ni na Dembilego ...to tak w jednym zdaniu.mozna pisać więcej ..wiadomo wszyscy są jednego zdania z ta szopka jak odpier..lil smarkacz..

Rafi82, 12.08.2017; 09:56:



darkann,Jaka jest reakcja kibiców w Dortmundzie na to na to co wyprawia ten smarkacz chcial bym wiedzieć

darkann, 12.08.2017; 09:51:

Ostatnie 4 news ..podobaja mi sie i oczywiscie zgadzam się z przedmówcami....wszystko praktycznie zostało napisane ,nic dodać nic ująć

Rafi82, 12.08.2017; 09:50:



kasztan Jak to inaczej nazwać podpisał kontrakt to niech się z niego wywiązuje niech się zachowuje jak profesjonalista dla mnie jest pieprzonym gówniarzem nic więcej

Maczuga, 12.08.2017; 09:30:

Twardo ! Z terrorystami się nie negocjuje. Trzeba iść Va banque albo spełniają nasze warunki 150 baniek albo dowalić mu kary finansowe i niech siedzi w klubie kokosa. Ja osobiście już go nie chce, teraz tylko gra jest o to żeby zarząd pokazał, że ma jaja i że w przyszłości nie będzie się patyczkował z fraje*rami.

zizu, 12.08.2017; 08:26:

Chłopak już ma przesrane u kibiców kasztan, do nich twoje gadki nie trafia. Jak to oficjalnie się gdzieś potwierdzi że jakiś strajk prowadził, a jakimś cudem zostanie w BVB to będzie mieć ciężkie życie przez te pół roku/rok. Będą gwizdy, transparenty i wszechobecne wojenki kibiców "to nadal nasz piłkarz wspieramy, kochamy" i drugich "sram na niego, wypial się na BVB, chce uciekać niech ucieka".

konop09, 12.08.2017; 02:14:

kasztan :
Dembele obraza mnie jako kibica BVB i jako czlowieka ktory pracuje jak kazdy zwykly koles.On kasuje miliony za gre w pilke - dostal za podpisanie forse i tygodniowo kasuje pewnie tyle co ja przez kilka lat i teraz bedzie mi tu fochy/strajki robil?W dupie sie poprzewracalo...

kasztan, 12.08.2017; 01:27:

Gość ma tyle lat ile miał Goetze jak odchodził do Bayernu, nie takie rzeczy będą mu wybaczone... Najbardziej wkurza mnie obrażanie piłkarzy i klubów. Kiedy kibice w końcu zrozumieją że piłka nożna ma coraz mniej wspólnego ze sportem a coraz więcej z biznesem. I nasza wasza miłość ma znaczenie na poziomie śniegu z 2011 roku... Kasa misiu, KASA.…

darkann, 11.08.2017; 21:06:

BVB..płaci dwa podatki do miasta Gewerbe Steuer i podatek do. Finanzamt

Mila, 11.08.2017; 20:46:

@Leonidas1906
Nie mylisz się, ale możesz to tłumaczyć codziennie i do niektórych to i tak nie dotrze.

ketiuz, 11.08.2017; 20:43:

dumbulule von z naszego klubu. Żaden gracz , żaden nawet Mario takiego numeru nie odwalił. Von z naszego klubu , ja tego frajera nie chcę w naszych barwach oglądać

Leonidas1906, 11.08.2017; 20:37:

Tak dla jasności z tym podatkiem . Podatek płacony jest od przychody - wydatki = reszta i od tego podatek liczony . Wydzadza 150mln i nic nie płacą . Jeśli się mylę prosze mnie poprawić

alexrulez, 11.08.2017; 20:26:

Brawo zarząd! Brawo!

Pawelinho, 11.08.2017; 20:11:

I za to zarząd BVB ma u mnie plusa. Ta cała sytuacja potwierdza o bezczelności i hipokryzji far$y oraz głupocie dembele (u mnie jest już spalony i nie ma czego szukać w BVB), który podjarał się tym śmiesznym klubikiem na tyle, żeby strajkować oraz olewać swoje obowiązki wynikające z zawartej z Borussii Dortmund umowy (mógł rok temu odejść do far$y).

Misiek88, 11.08.2017; 19:47:

Jak dla Mnie sprawa jest zamknięta.
Dembele OUT!

Domen177, 11.08.2017; 19:42:

Skoro wypiął się na drużynę, zarząd i agenta to gość jest spalony po całości, cieszmy się se jego agentem nie jest Raiola, bo był by cyrk nie z tej ziemi

4EverLoveBVB, 11.08.2017; 19:39:

zarobić 150mln które trzeba będzie wydać w zimwym okienku, jeżeli nie trzeba będzie odprowadzić podatek(45%).Ciężko to widzę

MGimol, 11.08.2017; 19:26:

Co jak co, ale trzeba przyznać, że BVB dostarcza dużo emocji w okienkach transferowych

Kloppfan, 11.08.2017; 19:06:

Skoro taki z niego ch@@ek,to nie sprzedawać. Do końca kontraktu bez treningów i na trybuny...

gentoofan60, 11.08.2017; 18:55:

@benzedrine, Problem w tym, że on asystować w BVB już nie ma ochoty. A jeżeli BVB jego zawiesiło to tak czy tak skład zostanie mocno osłabiony. Przy kontuzji Reusa to właśnie Dembele jest teraz głównym kreatorem gry BVB i to głównie dzięki niemu Auba w poprzednim sezonie miał tyle bramek.

konop09, 11.08.2017; 18:42:

Artur :
On dalej bedzie wykonywal swoja prace tylko w rezerwach.Siedzac w domu sam niszczy swoja kariere.
Nie porownywalbym go do Andyego M ktoremu jednak zawdzieczamy duzo wiecej.Pamietasz teksty komentatorow z LM kiedy gralismy bez niego(chyba z Realem w polfinale)?'JAk?BVB bez AM?Jak oni beda grac?' hahaha.Odszedl kiedy byl juz stary no i chyba kontrakt mu sie skonczyl.Szkoda ze do scheiss mogl to inaczej rozegrac ale gdzie takiej gnidzie jak Dembele do sukcesow naszego bylego playmakera.

pejkizks, 11.08.2017; 18:38:

Nie kumam goscia.... ok temu mial wybor Barca albo my...wybral nas i teraz po roku takie cyrki lol...

Od Barcy mozna ciagnac ile wlezie ... tez napewno beda chciec uciec z podatku...

gentoofan60, 11.08.2017; 18:37:

@artur1973,
Być może, nie znamy warunków umowy więc można tylko gdybać. Ale nie wiem czy pamiętasz jaka sytuacja była z jego poprzednikiem czyli Mkhitaryanem przy transferze do MU bardzo podobna. Zawodnik nie stawił się na treningu, agent zrobił w siedzibie BVB awanturę, i dwa trzy dni później, był transfer.

Xercon, 11.08.2017; 18:32:

benzedrine
"hiszpański klub zaoferował ostatnio zdobywcy Pucharu Niemiec 85 milionów euro kwoty podstawowej "

140 mln ?? napisali to Ci sami geniusze co tekst o tym że Dembele siedzi w Hiszpanii i kontrakt podpisuje ??

CzarnoŻółtyKot, 11.08.2017; 18:31:

naszego zarządu*

CzarnoŻółtyKot, 11.08.2017; 18:29:

Tak widzę konwersacje naszych zarządu na powyższym zdjęciu:

Zorc:To co Hans zgadzamy się na 150 mln za Dembele ?
Watzke:Co ty Michael przyciśnijmy ich jeszcze trochę co nam szkodzi, mamy czas może dadzą 170 mln w następnej ofercie xD

artur1973, 11.08.2017; 18:21:

gentoofan60
Nie wierzę, że umowa nie zna rozwiazania takich sytuacji. Odmawia wykonywania pracy, do ktorej się zobowiązał i ma za to dostawać hajs? Nie żartuj. Na bank w takich sytuacjach klub sie zabezpiecza.

artur1973, 11.08.2017; 18:18:

Jak 26 lat kibicuje BVB tak zalosnego gnojka u nas nie bylo. Nie wiem czy Andy M. mógłby się z nim ewntualnie równać.Brawo Watzke, brawo Zorc!!! Odszczekuje wszystkie zle slowa pod Waszym adresem. Barcelone zdoić na maksa albo malego gnoja tak upokorzyc, że zapamięta swoją głupotę na cale życie!!! BVB to do cholery nie żaden supermarket z wyprzedaża!!!

Kristf, 11.08.2017; 18:18:

ale oni nie chcą zmiennych 150 mln gotówą, albo nici, przecież oni w tych bonusach oferowali bodaj 20mln jeśli wygra złotą piłke hahaha to co to za bonus?!

gentoofan60, 11.08.2017; 18:17:

Zobaczymy kto wyjdzie na tym lepiej klub czy zawodnik, bo jeżeli gość nie zmięknie i np nie będzie chciał grać z klubem a dojdzie do wniosku, że skoro jego nie sprzedają to woli siedzieć w domu, to palić kasy na jego pensje też nie ma sensu.

benzedrine, 11.08.2017; 18:16:

no to wyskoczą z dodatkowych 10 milionów, skoro i tak zaproponowali już 140, co im szkodzi. zobaczymy czy będziecie zadowoleni, jak nie będzie miał kto asystować.

szczawfik, 11.08.2017; 18:07:

Patafian narobił takiego smrodu tydzień przed rozpoczęciem ligi , no krew mnie zalewa jak o tym pomyśle...

Hubson, 11.08.2017; 18:06:

O kurde nie znałem zarządu od tej strony ;D

Daniel1997, 11.08.2017; 18:01:

Żałosny człowiek

Rafi82, 11.08.2017; 17:59:

Wszyscy jechali na Mora a tu masz czarnego diabła

Rafi82, 11.08.2017; 17:57:

Gnojek smarkaty dalej strajkuje nie popuszczac bachorowi ani troche panie Watzke i Zorck

Papik145, 11.08.2017; 17:54:

Jeśli to prawda to szybka sprzedaż bo to jest okazywanie ZEROWEGO szacunku dla klubu jak i kibiców!

Kristf, 11.08.2017; 17:54:

Pięknie, dam im nobla jak wyciągną 150 mln, a podwójnego jak zostanie i zgnije! :D

Damianowski, 11.08.2017; 17:53:

Brawa dla zarządu!

Axel, 11.08.2017; 17:52:

Brawo Watzke, brawo zarząd. A mały śmieć niech sobie dalej gnije w domku, zobaczymy komu wyjdzie to na gorsze. :)

ChemicaL, 11.08.2017; 17:51:

żałosny maly gnojek