Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie
Forum Borussia Dortmund

Przyszły mecz

Real Madryt - Borussia Dortmund
Liga Mistrzów
środa, 07.12.2016; 20:45

Poprzedni mecz

Borussia Dortmund 4:1 Borussia M'gladbach
Bundesliga
sobota, 03.12.2016; 15:30

Tabela Bundesligi

  • 1
  • RB Lipsk
  • 13
  • +18
  • 33
  • 2
  • Bayern Monachium
  • 13
  • +20
  • 30
  • 3
  • Hertha Berlin
  • 13
  • +10
  • 27
  • 4
  • TSG Hoffenheim
  • 13
  • +11
  • 25
  • 5
  • Eintracht Frankfurt
  • 13
  • +8
  • 25
  • 6
  • Borussia Dortmund
  • 13
  • +16
  • 24
  • 7
  • FC Köln
  • 13
  • +6
  • 22
  • 8
  • Schalke 04
  • 13
  • +2
  • 17
  • 9
  • Bayer Leverkusen
  • 13
  • -1
  • 17
  • 10
  • FSV Mainz
  • 13
  • -3
  • 17
  • 11
  • SC Freiburg
  • 13
  • -8
  • 16
  • 12
  • FC Augsburg
  • 13
  • -4
  • 14
  • 13
  • Borussia M'gladbach
  • 13
  • -9
  • 13
  • 14
  • Werder Brema
  • 13
  • -15
  • 11
  • 15
  • VfL Wolfsburg
  • 13
  • -6
  • 10
  • 16
  • SV Darmstadt
  • 13
  • -14
  • 8
  • 17
  • Hamburger SV
  • 13
  • -17
  • 7
  • 18
  • FC Ingolstadt
  • 13
  • -14
  • 6

Zawodnicy

  • Roman Weidenfeller
    Bramkarz, Niemcy
    Rozegranych meczów3
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Joo-Ho Park
    Obrońca, Korea Południowa
    Rozegranych meczów2
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Neven Subotic
    Obrońca, Serbia
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Marc Bartra
    Obrońca, Hiszpania
    Rozegranych meczów10
    Gole / Asysty1 / 2
    Żółte kartki / Czerwone1 / 1
  • Sven Bender
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Ousmane Dembele
    Napastnik, Francja
    Rozegranych meczów17
    Gole / Asysty2 / 6
    Żółte kartki / Czerwone3 / 0
  • Nuri Sahin
    Pomocnik, Turcja
    Rozegranych meczów1
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Emre Mor
    Napastnik, Turcja
    Rozegranych meczów10
    Gole / Asysty1 / 2
    Żółte kartki / Czerwone0 / 1
  • Mario Götze
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów11
    Gole / Asysty1 / 1
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Marco Reus
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Raphaël Guerreiro
    Obrońca, Portugalia
    Rozegranych meczów12
    Gole / Asysty3 / 5
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0
  • Rozegranych meczów14
    Gole / Asysty14 / 3
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0
  • Sebastian Rode
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów14
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone3 / 0
  • Adrian Ramos
    Napastnik, Kolumbia
    Rozegranych meczów7
    Gole / Asysty3 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Andre Schürrle
    Napastnik, Niemcy
    Rozegranych meczów8
    Gole / Asysty2 / 2
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Christian Pulisic
    Pomocnik, USA
    Rozegranych meczów12
    Gole / Asysty2 / 6
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Shinji Kagawa
    Pomocnik, Japonia
    Rozegranych meczów9
    Gole / Asysty2 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Mikel Merino
    Pomocnik, Hiszpania
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Sokratis
    Obrońca, Grecja
    Rozegranych meczów15
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0
  • Łukasz Piszczek
    Obrońca, Polska
    Rozegranych meczów13
    Gole / Asysty2 / 1
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Gonzalo Castro
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów14
    Gole / Asysty3 / 6
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Matthias Ginter
    Obrońca, Niemcy
    Rozegranych meczów13
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Marcel Schmelzer
    Obrońca, Niemcy
    Rozegranych meczów11
    Gole / Asysty0 / 1
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Felix Passlack
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów10
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0
  • Dzenis Burnic
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Julian Weigl
    Pomocnik, Niemcy
    Rozegranych meczów15
    Gole / Asysty1 / 0
    Żółte kartki / Czerwone2 / 0
  • Jacob Bruun Larsen
    Pomocnik, Dania
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Erik Durm
    Obrońca, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0
  • Roman Bürki
    Bramkarz, Szwajcaria
    Rozegranych meczów14
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone1 / 0
  • Hendrik Bonmann
    Bramkarz, Niemcy
    Rozegranych meczów0
    Gole / Asysty0 / 0
    Żółte kartki / Czerwone0 / 0

Piłkarz meczu

Marco Reus

Piłkarz meczu z M'gladbach

Sonda

Jak prezentuje się kadra Borussii Dortmund na tle sezonu 2015/16?

Ten sam poziom16%
Mkhitaryan jest nie do zastąpienia5%
Rok temu Borussia była silniejsza39%
Borussia jest silniejsza41%
Łącznie głosów: 296

Ostatnio na forum

Klasyfikacja typera

Wyszukiwarka


>

Oficjalnie: Castro w Dortmundzie!

Dodał: PM, 24.05.2015; 14:05;
www.t-online.de
Komentarze: 43


Komentarze użytkowników

MAKAVELI, 27.05.2015; 14:36:

@Hanys, pozwoliłem sobie napisać, że kwoty i nazwiska piłkarzy jakich podałeś, w odniesieniu do Castro moim zdaniem są błędne, gdyż moim zdaniem kryterium decydującym w odniesieniu do kwoty, jest bardzo bliski koniec kontraktu. Castro miał tą kwotę wpisaną przy ostatnim przedłużeniu umowy , został de facto ostatni moment dla aspiryn, więc można było powalczyć, gdyż raczej innych zainteresowanych nie było, zbijając kwotę. W styczniu moglibyśmy go mieć, za darmo. Ale tak jak napisał @zizu poniżej chyba byłoby, to świństwo z jego strony i nie zgodziłby się na takie zachowanie wobec swojego macierzystego klubu. Z natury takie transfery opiewają w granicach 7-9 baniek, a i wiek zawodnika ma duże znaczenie. Przykład Geisa, którego wymieniłeś jest trochę inny, ma jeszcze długi kontrakt jest młody, a już ograny w orbicie wielu silnych klubów, podobnie jak Ginter który kosztował nas ok 10 baniek, młody reprezentant kraju, z dobrymi perspektywami grający na dwóch pozycjach. Ale tak jak napisałeś ceny ostatnio oszalały i są oderwane od faktycznych realiów, a stan taki zawdzięczamy niestety przez szejkowe kluby i kasę z praw TV, w lidze angielskiej.

Hanys94, 27.05.2015; 08:50:

@MAKAVELI Według powszechnie szanowanego Transfermarktu Castro jest warty ze 14 mln. Kwota 11 za takiego gracza, z doświadczeniem, wszechstronnością i ograniem w LM,BL to dobra cena.To co pisze, to prawda, fakt dużo kasy ale zobacz jak zmienił się rynek ransferowy. Głownie przez kluby typu PSG i City, Real itp. Real daje za Illaramendiego ponad 30 mln, który może z połowe tego był warty, teraz Danilo też przepłacony. Bayern przeplacił za Martineza itd. Przykładów takich jest sporo, a duży wpływ na to mają klauzuly... Niestety tak się w piłce pozmieniało, że jest tyle kasy. Niektórzy piłkarrze wiecej rocznie zarabiają niz BVB za Castro zapłaciło. :) Dodam, że jeśli Castro nie był wart 11 mln to napewno Ciro nie był warty 19 a nawet 12 czy 10 po jednym dobrym sezonie w Seria A. :) Porównując tutaj zawodników bez sezonu 2014/2015. Tak samo z Mikim. No i teraz mam ja do Ciebie pytanie - dlaczego przykłady kwot i nazwisk nijak maja sie do transferu Castro? Bo? Wytłumacz co masz na myśli, rozwiń to. :)

MAKAVELI, 27.05.2015; 01:15:

Kolejna sprawa to kasa - 11 mln za Castro to bardzo dobra kwota. Zobaczcie sobie jak zmienił się teraz rynek transferowy, za Geis'a tez około tyle trzeba by dać, za Ciro 19 mln, więc mówienie że to dużo to kolejny przykład totalnego debilizmu. "Castro na łamach mediów odniósł się między innymi do kwoty odstępnego, jaką przyszło zapłacić jego przyszłemu pracodawcy. - Nie każdy klub byłby w stanie to uczynić. To duża kwota. Zrobię wszystko, żeby odpłacić za zaufanie Borussii." Hanys masz przeczytaj sobie, i przemyśl odnośnie tego co napisałeś, o kwocie odstępnego, a przykłady nazwisk i kwot, nijak się mają do transferu Castro.

Pawelinho, 26.05.2015; 16:40:

Castro to dobry i solidny piłkarz a do tego doświadczony, który przyda się po odejściu na emeryturę Sebastiana Kehla. Natomiast ci co piszą nie potrzebny transfer naprawdę powinni odstawić FIFĘ oraz FM (w którego też czasami gram ale bez przesady) bo rzeczywistość to nie gry video.

zizu, 26.05.2015; 13:33:

Makaveli mysle ze Castro by tego Bayerowi w ktorym gral 16 lat nie zrobil odchodzac za darmo :)

Hanys94, 26.05.2015; 09:39:

@ NicChagall BVB odnosiło sukcesy z dzieciakami tak? Gdzie i kiedy mi powiedz? Dalej gdzie Anderlecht lub Ajax odnosi sukcesy w LM? Grają w niej co rok praktycznie, to fakt ale keidy któraś z tych drużyn wyszła z grupy? :) Mała lekcja historii BVB kolego: sezon 09/10 - brak pucharów europejskich. sezon 10/11 mieliśmy 3 miejsce w grupie LE, odpadamy szybko z pucharu. Zostajemy mistrzami BL, bo tylko ona nam zostaje. sezon 11/12 - BVB jako mistrz BL zajmje 4 miejsce w grupie w LM ! Zostaje nam puchar i liga, które wygrywamy - wielki sukces. sezon 12/13 - Final LM, 2 miejsce w BL, Puchar nie pamitam która runda. Ukazuje to bardzo dokladnie jak BVB radziło sobie bez doświadczenia w Europie w LE i LM a w sumie sie nie radziło ! ;) Kolejny sezon był fenomenalny czego chyba nikt nie zaprzeczy, jednak każdy juz zagrał po 2 sezony w Pucharach Europejskich, gracze przyzwyczaili się do "angielskich" tygodni i był/jest efekt do teraz. :)

NicChagall, 26.05.2015; 08:37:

Doświadczenie to slogan. Liczą się umiejętności i forma. Dziwne, że BVB odnosiło największe sukcesy samymi dzieciakami bez doświadczenia... Dziwne, że motorami napędowymi takich drużyn jak Anderlecht czy Ajax są dzieci... A przecież te drużyny świetnie sobie radzą w Lidze Mistrzów

Hanys94, 25.05.2015; 22:59:

Jeszcze jedno ! Ci którzy piszą te brednie domyślam się, że nigdy nie grali w piłkę normalnego meczu w jakimkolwiek klubie, ewentualnie może grają w FIFĘ. :) Tak więc czego tu oczekiwać po takich "ekspertach" ! :)

KR, 25.05.2015; 22:59:

Hanys, masz mój głos!

Hanys94, 25.05.2015; 22:55:

Tak czytam te komentarze i z przykrością przyznaje, że komentuje bo boli mnie to co czytam. Więc tak: Po raz kolejny: zawodnicy utalentowani typu Geis, Tielemans czy Ginter na środku pomocy i oczekiwanie gry w LM jest po prostu żałosne. Do tego potrzeba doświadczenia, ewentualnie jeden z dwóch środkowych może być młody, na pewno nie dwóch ! Mam nadzieje, że dotarło bo to k*r*a nie jest FIFA na Playstation tępaki - z całym szacunkiem. :) Dalej - widziałem komentarze, że Castro ma słabe statystyki w bramkach i asystach - moim zdaniem nie, bo nie jest to OFENSYWNY pomocnik a 8. Dla porównania Ilkay w sezonie 2012/2013, kiedy był uznawany za jednego z najlepszych na tej pozycji miał 4 bramki i 4 asysty we wszystkich rozgrywkach. Wiec darujcie sobie statystyki, liczy się na tej pozycji kontrola tempa gry, czyli kiedy zwolnić akcje, kiedy przyspieszyć, gdzie zagrać piłkę. Kolejna sprawa to kasa - 11 mln za Castro to bardzo dobra kwota. Zobaczcie sobie jak zmienił się teraz rynek transferowy, za Geis'a tez około tyle trzeba by dać, za Ciro 19 mln, więc mówienie że to dużo to kolejny przykład totalnego debilizmu. Podsumowując jeszcze raz: zyskaliśmy bardzo dobrego, wszechstronnego i doświadczonego gracza z naszej ligi na dobrą kwotę, który naprawdę może sporo wnieść do drużyny a kto uważa ze to zły transfer i chce kwot rzędy 40 mln + zapraszam po raz kolejny do PSG, CIty, Realu, Barcy, Chelsea no i innych którzy jednak już mniej wydają ale mimo wszystko więcej niż BVB. Bo kurde albo ECHTE LIEBE albo nara. Sprawdzcie w słowniku co to znaczy jeśli nie wiecie. Ja mam przekonanie do Watzke i Zroca bo zrobili mnóstwo genialnej pracy a wy pieprzycie po jednym slabym sezonie, ba ! jednej rundzie ze wszystkich wywalić - znowu - proszę do Realu - tam juz trenera nie ma, kasa za to jest, czy dokładnie to czego wy chcecie ! :) Jeszcze raz pozdro dla wszystkich prawdziwych, szczerych i oddanych fanów BVB. Nur der BVB ! Echte Liebe ! i dodam jeszcze podziękowania dla wszystkich oglądających mecz w sobotę w Niebie ! Ci co byli to wiedzą. Dzięki ! :)

Borix, 25.05.2015; 20:39:

Zwróć tylko uwagę, że Castro jest już zawodnikiem BVB,a Tielemans i Geis nie są, Tiele prawdopodobnie nigdy nie bedzie u nas, a Geis jeszcze nie potwierdzony.

qzase, 25.05.2015; 19:59:

PM, powiem szczerze ze ogladalem kilka meczy Castro, ale w żadnym z nich nic szczególnego nie pokazał, polecam za to : https://www.youtube.com/watch?v=iGyWjLZm0hY

PM, 25.05.2015; 19:46:

qzase i Tmac powedzcie z ręką na sercu ile widzieliście meczów w wykonaniu Castro? Dziekuje z gory.

Borix, 25.05.2015; 19:27:

TMac1 nie byłem entuzjastą transferów Jojica, Mkhitariana, Kampla ani Ramosa i się nie pomyliłem. Jestem za to zadowolony z przyjścia Castro i mam nadzieję że będzie wzmocnieniem i to dużym. Jeśli ktoś mi wmawia, że będą grali Ginter i Geis NA PEWNO a Castro NA PEWNO na ławie, to piszę, że ktoś ma ograniczone myślenie i tyle. Szanuję odmienne zdanie, ale jak ktoś bzdury gada to się sprzeciwiam.

Xercon, 25.05.2015; 19:02:

Tyle że On nic sensownego nie napisał. A część tego co napisał to wróżenie z fusów. a Geis Ginter .. to słaby żart. Przecież nikt tu nie oczekuje po Castro że poprowadzi klub do finału LM czy coś. To solidne wzmocnienie. I najlepsza 8 pewnie jaką będziemy mieć w następnym sezonie, chyba że Sahin( już w tym grał dużo lepiej od Gundo) się ogarnie z kontuzjami. "entuzjaści każdego transferu do BVB" Dotychczas moje przewidywania co do transferów z grubsza się sprawdzają wiec ....

qzase, 25.05.2015; 18:27:

To sa ludzie, ktorzy ci wmowia ze jedzac kupę jesz chomary.... Ogarnijcie sie i zobaczcie co sie wokol was dzieje, zobaczcie ze klub spada na dno..... a nikt z nas tego przeciez nie chce....

TMac1, 25.05.2015; 17:40:

Niektórzy (fanatycy i entuzjaści każdego transferu do BVB, jakikolwiek gówniany by nie był) mają straszny problem z uszanowaniem odmiennego zdania. Są gusta i guściki. Jednym podoba się dany piłkarz, innym nie. Chyba normalna kolej rzeczy...

daneczny111, 25.05.2015; 01:57:

BVBdude-Keep calm and melisa dude.

Xercon, 24.05.2015; 23:27:

BVBdude Idz pograj w FIFE i kup do BVB Neymarków Ronałdów Messich i innych .... A tu się nie udzielaj. Bo to co napisałeś się kupy nie trzyma.

BVBdude, 24.05.2015; 23:21:

@Borix człowieku po pierwsze najpierw pomyśl zanim coś palniesz i zaczniesz obrażać ludzi. Po drugie to co powiedziałem to całkowice jest związane z moją własną opinią i taktyką którą zapewne Tuchel będzie się posługiwał jeżeli Castro nie bęzie spełniał oczekiwań. Po trzecie jak byś do końca przeczytał mój poprzedni wpis to byś wiedział że nie skreśliłem go zupełnie lecz też mam w nim spore nadzieje na odbudowe lepszego BVB. Więc lepiej by było dla wszystkich lepiej jakbyś wogóle sie nie odzywał.

Ero, 24.05.2015; 22:47:

Daje to co powinien dawać pomocnik. Asysty! Nie wiem jak mozna byc niezadowolnym z Casto. Świetny transfer, brawo Zorc, Tuchel i Watzke.!

Maczuga, 24.05.2015; 22:25:

kilka statystyk, kiedyś sam nie byłem do niego przekonany ale jak zagłębiłem się w tym temacie to mnie przekonał. Więc tak : sezon 14/15 - 32 występy 2 bramki 11 asyst 13/14 - 39 / 5 / 12 12/13 - 40 / 8 / 9 11/12 - 40 / 2 / 8 10/11 - 32 / 6 / 9 ogółem wszystkie jego występy w Bayerze to 418 w czym strzelił 46 bramek i zanotował 68 asyst. Jak na zawodnika podatnego na kontuzje to dobry wynik :) Noty kickera z ostatnich 5 lat : 2, 9 3,55 3 3,61 3,33 średnia 3,27 Mnie to przekonuje. Jak to ma być drugi Sokratis to jestem bardzo na tak!

darkann, 24.05.2015; 22:14:

Castro i Kuba...pasuja razem :))))))))

bizon5312, 24.05.2015; 20:15:

Passlack to już obowiązek, a jeśli nie Dudziak na LO to ktoś inny, bo Schmelzer to już nie będę się wypowiadał na jego temat.

donpedro, 24.05.2015; 19:58:

Bardzo się cieszę z tego transferu . Młodzi i zdolni to priorytet ale muszą mieć od kogo się uczyć . Poza tym walka na kilku frontach wymaga szerokiej , wyrównanej kadry . Wymieniacie jeszcze kilka możliwych transferów , a ja oczekuję szansy dla Burnicia , Passlacka , Sarra i Dudziaka .

Hofmann, 24.05.2015; 19:36:

Wyczuwam grę w systemie 4-3-3

Borix, 24.05.2015; 19:13:

Aha, czyli Geis Ginter wystarczą, Castro ne potrzebny? :D Oj Boże co za wąskie myślenie, żebym gorzej nie powiedział...

BVBdude, 24.05.2015; 17:56:

@Ero i @Borix, moim zdaniem kiedy dojdzie Geis, Tuchel postawi na 2 defensywną Geis, Ginter a przed nimi Kagawa. Mkhitaryan bęzie kontynuował gre na prawej stronie gdyż to jest pozycja na której najlepiej się spisuje. Kostro bęzie solidnym zmiennikiem który bęzie mógł wejść za jednego z tych piłarzy. Oczywiście nie wątpie w jego umięjętności, ogranie w Bl i doświadczenie ale BVB potrzebuje zwocnić swoją ławkę w razie koniecznych zmian albo długo terminowych kontuzji. To co zrobi Tuchel w sprawie tego zawodnika to będzie jego własną decyzją i trzeba bęzie to uszanować ale takie jest moje zdanie w związku znim. Zreszą kto wie, może rozwinie śwoje umijętności jeszcze bardziej i wniesie coś dobrego do BVB. HEJA BVB

mitre, 24.05.2015; 17:16:

Solidny zawodnik, który może coś wnieść do zespołu. Do tego stary nie jest, więc nie przychodzi do nas po to by odcinać kupony. HEJA BVB!!!

Borix, 24.05.2015; 17:06:

BVBDude a kto Twoim zdaniem będzie grał w środku pola? Kehl odchodzi, Gundogan mam nadzieje że też. Zostaje wiecznie kontuzjowany Bender i Sahinek, oraz Jojic.

Ero, 24.05.2015; 17:04:

Co ty gadasz BVBdude, Castro będzie grał dużo i mogę się o to założyć. Zapewne Tuchel go wyprosił u Zorca, więc na pewno ma plany z nim związane. Nie wierzę, że on będzie grzał ławę, może mega pewniakiem nie będzie, ale pierwszy skład mu wróże.

BVBdude, 24.05.2015; 16:57:

No to jak powiedziałem w cześniejszym swoim wpisie na jego temat. Wilkommen zu Ława.

Borix, 24.05.2015; 16:29:

Witamy gorąco Gonzalo! Jebać malkontentów!

Maczuga, 24.05.2015; 15:27:

Witamy Gonzo ! Dobry transfer!

NicChagall, 24.05.2015; 15:22:

Gorszy od Sahina nie będzie :D

bizon5312, 24.05.2015; 14:39:

20 mln mają z tego zabezpieczenia + za awans do LE też coś wpadnie... Odchodzi Gundogan, więc 20 mln do kasy klubowej, a czuje że Immobile czy Ramos długo u nas też nie pograją, więc myślę, że ten budżet będzie okazały.

KR, 24.05.2015; 14:39:

No i gitara :)

flisu, 24.05.2015; 14:35:

Geis, Baba, Horn/Karius...wszystko pięknie tylko pytanie ile jeszcze euro mają na transfery żeby tak bardzo kupować ;)

bizon5312, 24.05.2015; 14:28:

Miejmy nadzieje, że wymiana sztabu przygotowawczego zażegna raz na zawsze problem z kontuzjami mówiąc brzydko z "dupy"

MAKAVELI, 24.05.2015; 14:25:

Mam mieszane uczucia co do tego transferu, nawet może nie w kwestii jego przydatności, bo raczej da nam ten pierwiastek jakości, co bardziej obawiam się, że daliśmy się kupić i dobrze przepłaciliśmy aspirynom, w styczniu byłby za całe "0". Pewnie za podpis coś byśmy, musieli mu sypnąć, ale i tak byłoby taniej, a tak pewnie z12 baniek już leci, w kierunku Leverkusen. Teraz, to pozostaje życzyć mu dużo zdrowia, i błagam nie lecz się notorycznie jak np. Sahin.

Ero, 24.05.2015; 14:10:

Geis dopiero koło lipca wyjasni swoją przyszłość najprawdopodobniej bo pierw chce sie skupic na ME U21. Baba chyba zostaje w Augsburgu na next sezon.

bizon5312, 24.05.2015; 14:06:

No i gitara ! Teraz Geis, Baba, Horn/Karius i będę dumny z tego okienka :)