Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Oficjalnie: Bürki piłkarzem Borussii!

Dodał: PM, 14.06.2015; 13:12;
www.kicker.de
Komentarze: 49


Komentarze użytkowników

michal14566, 23.06.2015; 07:55:

Zajebisty bramkarz, bedzie numerem 1 a co do romka to powininen zostac i zobaczysz jeszcze na co go stać i wtedy zdecydować :3

Dargos, 17.06.2015; 22:18:

Skoro dostałem możliwość komentowania to chętnie skorzystam:

Na początek cieszę się, że dołączył do ekipy i mam nadzieje, że "wyrośnie" na świetnego bramkarza - czołowego w BL.

Co do walki o miejsce to jest kilka opcji. Albo Weidenfeller powie "chce grać" i odejdzie i będziemy mieli trio (Burki, Langerak, Bonmann), albo powie "spróbuje pozostać numerem 1" i wtedy będziemy mieli kwartet (Burki, Weidenfeller, Langerak, Bonmann) i prędzej czy później któryś z nich powie PAS i odejdzie. Osobiście wolałbym opcje numer 1 bo opcja numer 2 zatrzyma trochę rozwój Bonmanna.

Thornister, 16.06.2015; 18:16:

Przy Tuchelu nie musimy się obawiać, grać będzie lepszy. Czy to będzie Langerak czy Burki, chcę widzieć lepszego na bramce. Sam uważam, że Szwajcar jest po prostu lepszym bramkarzem, ale to wszystko będzie klarowniejsze w meczach sparingowych.

mitre, 16.06.2015; 16:55:

No to krakowskim targiem Bürki jako jedynka na BL i LE, Mitch na PN, a wesoły Romek out. HEJA BVB!!!

Xercon, 16.06.2015; 16:15:

Nie umywa się to do parad Burkiego z tego sezonu. I to nie były jakieś nadzwyczajne interwencje(Langeraka). Kangur grał dobrze, dużo lepiej niż Roman I ale od Romana II to gra gorzej. Kto wie co będzie w następnym sezonie ale za ten to Langerak ma 4- a Burki 5+

obiektywnie, 16.06.2015; 15:09:

Xercon obejrzyj sobie powtórki meczów, Langerak często ratował sytuację gdy nawalała obrona, świetnie wyciągał też piłki w sytuacjach sam na sam

Xercon, 16.06.2015; 14:36:

Langerak znów nic wielkiego nie pokazał a Burki czasem cuda wyczyniał.

steeeven, 16.06.2015; 11:41:

Jak dla mnie pierwszym bramkarzem powinien zostac Langerak. Zasluzyl na to, kiedy stal w bramce, BARDZO DOBRZE sie spisywal i to on powinien miec pierwszenstwo (jak dla mnie). Albo zrobic jak Barcelonie. Liga jeden bramkarz, puchar Niemiec i Europejskie puchary drugi. Dobry sposob, bo obydwaj maja praktyke meczowa, a nie tylko treningi. W razie kontuzji jednego, drugi bez problemu go zastapi, bo jest w rytmie meczowym :)

WielkiBrat, 15.06.2015; 19:29:

Super!!! 9 meczów z czystym kontem w słabym freiburgu o czymś świadczy. Bardzo dobry zakup. A Romek W. może zrobić sobie emeryturę w Katarze lub MLS.

TommyGun09, 15.06.2015; 12:52:

Liczba Romanów w bramce będzie się zgadzać ale mam nadzieję, że zyskamy na jakości. Bardzo dobra wiadomość i nie wielki wydatek za takiego gracza. Brawo Zorc.

bizon5312, 14.06.2015; 20:56:

Tak czy siak Freiburg się nie spodziewał takiego rozwoju Burkiego ;d

Xercon, 14.06.2015; 20:54:

Gdzieś tak czytałem. teraz próbowałem to znaleźć i znalazłem 10 różnych wersji więc Na pewno to nie.

bizon5312, 14.06.2015; 20:52:

Na pewno ?

Xercon, 14.06.2015; 20:48:

Miał i taką i taką w przypadku spadku tylko malała.

Pawelinho, 14.06.2015; 20:41:

qzase Haha dobre.

bizon5312, 14.06.2015; 20:34:

Xercon miał klauzule, ale aktywowała się ona pod warunkiem jak Freiburg spadł z Bundesligi :P ... Gdyby Freiburg nie spadł to klauzuli by nie było :)

Xercon, 14.06.2015; 20:31:

bizon5312 On miał klauzule, żadnych negocjacji z klubem.

qzase, 14.06.2015; 20:27:

Pawelinho, Romek zawsze gra z numerem 1 w Borussi :)

Pawelinho, 14.06.2015; 19:15:

Sorry, że w ogóle spytałem.

PM, 14.06.2015; 19:02:

Jak niby ma byc wiadomo z jakim numerem skoro nie wiadomo kto odejdzie? Pomysl

bizon5312, 14.06.2015; 19:01:

Gdyby nie spadek Freiburga za Burkiego trzeba byłoby zapłacić po długich negocjacjach na pewno z 10 mln. Myślę, że w tej cenie lepszego bramkarza nie da się kupić :D

TAFiT, 14.06.2015; 18:59:

Ja napialiłem się na Horna, ale każdy z grona Trapp, Zieler, Horn, Karius, Burki to dla BVB dobry wybór.

Pawelinho, 14.06.2015; 18:50:

Z jednej strony szkoda, że to nie Karius, ale z drugiej strony Bürki to bardzo dobry bramkarz. Wiadomo z jakim będzie grać numer?

TAFiT, 14.06.2015; 18:02:

Doskonała relacja cena/wartość. Jedyny mankament Burkiego, to to, że nie jest Niemcem, ale nie można mieć wszystkiego. Jako 2. BR Wesoły Romek zupełnie mi odpowiada. Mitchowi życzę transferu i gry.

KOMIX, 14.06.2015; 17:25:

Wspaniała wiadomość . To mamy nareszcie bramkarza numer jeden z prawdziwego zdarzenia . Obiecujący Langerak jako zmiennik i jest ok .

bizon5312, 14.06.2015; 17:20:

Kangur jako Joker a Romek do słabszego klubu powinien iść

KR, 14.06.2015; 17:18:

No to zajebista wiadomość w to piękne niedzielne popołudnie :D Teraz pozostaje kwestia drugiego bramkarza, Kangur czy Wesoły Romek?

bizon5312, 14.06.2015; 16:34:

Zobaczymy, ale dla mnie Geis byłby spoko :P

arturborussen, 14.06.2015; 16:31:

Ale Burnic ma dopiero 17 lat i na tak wysokim poziomie jest jeszcze nie ograny wiec do skladu tak szybko nie wskoczy a Tielemans mimo 18 lat juz wie co to jest ten " wysoki poziom " :P

bizon5312, 14.06.2015; 16:22:

Pogłoski mówią, że nie chcą Tielemansa, bo zablokowałby rozwój Burnica z U-17 :P

arturborussen, 14.06.2015; 16:21:

Nie lepiej Tielemansa za Geisa ? Na LO mozna Hectora z Kolonii lub Kurzawe z Monaco

Hofmann, 14.06.2015; 15:59:

Jeszcze tylko Geis i Lewy Obrońca :D

stopter, 14.06.2015; 15:52:

Super!!! Jak jeszcze dorzucą Geisa to będzie wspaniale!!

Luke, 14.06.2015; 15:29:

Umarł Roman niech żyje Roman!

Xercon, 14.06.2015; 15:03:

Piatus Pisz Burki bo w pierwszej chwili myślałem że z Wesołym Romkiem przedłużyli xd

Piatus, 14.06.2015; 14:17:

Borussia wydała 3,5 mln € i podpisała kontrakt z romanem do 201`9 roku ;)

bizon5312, 14.06.2015; 14:06:

Kto tam Hector jest chyba obiecujący ?

Xercon, 14.06.2015; 14:05:

Na Babe nie ma co liczyć ale coś z LO przydałoby się zrobić. Może kierunek Koln ??

bizon5312, 14.06.2015; 14:02:

No w sumie masz racje ... Gundogan + Immobile = 35 mln na transfery :) Jednak pamiętam coś, że Baba mówił, że zostaje na przyszły sezon w Augsburgu :P

Borix, 14.06.2015; 14:02:

No i jest drugi poważny transfer tego lata! Brawo, mam nadzieję, że w przyszłym sezonie to TEN ROMAN będzie numerem 1 :)

qzase, 14.06.2015; 14:00:

Wiem Bizon, ale jakby sprzedać Immobile i Schmelzera do Włoch, to kasa by się znalazła, pozniej juz moze byc za pozno :/

seba3108, 14.06.2015; 13:58:

Oficjalnie Burki u nas a RW chce podobno nowej umowy z BvB ;) Lubie go, ale wydaje mi się, że najlepsze czasy ma już za sobą. Jeżeli chce grać to powinien odejść do innego klubu. Gdyby został nawet w roli zmiennika to szkoda mi Langeraka bo wtedy by Mitch został 3 bramkarzem ;/

bizon5312, 14.06.2015; 13:55:

Baba to raczej marzenie na przyszły sezon :P

qzase, 14.06.2015; 13:52:

Na nowego LO raczej nie ma co liczyc :/, ale jakby się jedank wykosztowali na takiego Babe < 3

bizon5312, 14.06.2015; 13:42:

Niech już Gundogan kończy swoją sagę to na pewno Geis przyjdzie...

qzase, 14.06.2015; 13:28:

Geis tez juz prawdopodobnie przechodzi wejdzcie na goal.com

bizon5312, 14.06.2015; 13:14:

Teraz Geis i LO a przyszły sezon można zaczynać z wysokiego C ! Świetna wiadomość :)

Thornister, 14.06.2015; 13:13:

Świetna wiadomość! Wierzę, że to będzie bramkarz na lata.

ChemicaL, 14.06.2015; 13:13:

Świetny bramkarz.