Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Oficjalne oświadczenie Ilkaya Gündogana

Dodał: Rumcajs, 12.06.2015; 16:14;
www.bvb.de
Komentarze: 8


Komentarze użytkowników

WielkiBrat, 13.06.2015; 13:46:

Trochę mi to przypomina wakacje w Turcji jak na siłę zawsze jakiś turas wciskał mi rogala, herbatę lub Bóg wie co i wołał kasę. Oj ten naród w wyciąganiu kasy jest mistrzem:))

pejki, 13.06.2015; 01:34:

Wszystkie te osoby zapomniały jednak o jednej podstawowej kwestii: Mam jeszcze rok ważnego kontraktu z BVB...typowe scierwo.... koles myslisz ze wyciagnalem gdzies zarobki 10k...lol. on sie do huja nie nadaje....

Mitre, 12.06.2015; 22:52:

Równie dobrze mógł napisać coś takiego: Czekam tylko kto da mi największe pieniądze i już zmykam z Dortmundu. A, że znalezienie jelenia może trochę potrwać nie życzę sobie, aby ktoś naciskał na moją decyzję, nawet jeśli się to komuś podoba czy nie. Mam jeszcze rok ważnego kontraktu, więc mam gdzieś co myśli Watzke. Pozdrawiam Was środkowym palcem. Wasz Ilkay. A tak na przyszłość to też jestem za tym żeby odpuścić sobie piłkarzy z tureckim rodowodem. HEJA BVB!!!

maniak301, 12.06.2015; 19:09:

na innej stronce było jeszcze to Co ważne, nie jestem finansowym hazardzistą i nie stosuję taktyki opóźniającej. Co ważne dla mnie osobiście, ujawnię wszystko tak szybko, jak będzie to możliwe. Podejmę decyzję dopiero po sezonie i ważnym dla nas meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy z drużyną narodową."

schulz, 12.06.2015; 18:36:

Wiadome było, że jego przedłużenie umowy leży tylko w jego interesie a nie klubu. Od początku chciał wyj... Borussię. I jeszcze się z tym nie kryje. Aha.

steeeven, 12.06.2015; 16:56:

" chce wypelnic kontrakt i zgarnac extra kase za podpis bez sumy odstepnego" - a spie..alaj juz dzis turasie pazerny !! :0

Pawelinho, 12.06.2015; 16:36:

Szopka trwa dalej. Nigdy więcej turkopodobnych kopaczy w BVB. Tylko potem niech nie wraca na Westfallen z podkulonym ogonem bo mu się nie udało.

bizon5312, 12.06.2015; 16:22:

I co z tego że masz ważny jeszcze rok ?? Myślisz, że ktoś Ci pozwali odejść za darmo tylko dla tego, żebyś dostał swoją ukochaną pensje ?? ... Pfff co to jest za gość wgl to szkoda gadać