Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Młody piłkarz Pogoni w BVB?

Dodał: Pawelinho, 29.05.2015; 00:23;
www.wp.pl
Komentarze: 6


Komentarze użytkowników

Pawelinho, 29.05.2015; 19:23:

Borix Widziałem go dwa razy na żywo i powiem tak, że ma potencjał ale czy na Bundesligę? Nie wiem ale jedno jest pewne talent ma. Jednak najpierw niech rozegra pełny sezon w Pogoni i dopiero potem może pomyśleć o transferze.

Konradbvb, 29.05.2015; 17:06:

Ja kibicuje Pogoni i kilka razy widziałem go w akcji i sądzę że warto,nawet podczas meczu eliminacyjnych reprezentacji prezentował się według mnie najlepiej

Xercon, 29.05.2015; 17:01:

Właśnie a gdzie wypowiedź Kibica Pogoni :D:D Warto ?? :D

Borix, 29.05.2015; 14:48:

Pawelinho lubi to! :D A swoją drogą, dobry to zawodnik? Warto?

Konradbvb, 29.05.2015; 13:45:

Widziałem go w akcji kilka razy naprawdę świetny zawodnik,aż miło patrzeć na jego grę ;) Trzeba pozyskiwać takie młode talenty.

Rumcajs, 29.05.2015; 12:36:

Transfer do BVB, sezon w rezerwach i później wprowadzanie do składu, czemu nie. Inna sprawa, że w akcji go nie widziałem nigdy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani mogą dodawać komentarze

Rozmiar czcionki:
11 - 12 - 13

Młody 17-letni pomocnik Pogoni Szczecin Kamil Wojtkowski być może już nie długo zasili szeregi Borussii Dortmund. Poza Dortmundczykami młodym piłkarzem Dumy Pomorza interesuję się również kilka klubów z Holandii oraz Anglii. Młodzieżowemu reprezentantowi Polski obowiązujący kontrakt wygasa za rok, ale piłkarz ma możliwość podpisania nowej umowy.

- Kadra to dobre okno wystawowe. Turnieje takie jak w La Mandze czy Syrenka Cup są licznie obsadzone przez skautów. Kamil obserwowany jest już do dłuższego czasu, dostajemy w jego sprawie naprawę dużo zapytań. Na razie go zbytnio o szczegółach nie informowaliśmy, bo miał skupić się na grze w Pogoni. Sezon zaraz się jednak skończy, być może trzeba będzie podjąć trudne decyzje - powiedział agent zawodnika, pan Norbert Sawicki.

Sam zawodnik Portowców podchodzi do całej sytuacji ze spokojem i wie możliwości wyjazdu za granicę ale na razie nie podaje żadnych szczegółów.

- Rzeczywiście mam kilka opcji i to jest bardzo pozytywne. Na razie jednak się nad tym nie mocno nie zastanawiałem, na to przyjdzie czas w wakacje - powiedział Majkowski

- Kamil ma talent, nie ma wątpliwości. Przede wszystkim musi wzmocnić się fizycznie, bo na razie to takie chucherko. Umiejętności jednak ma, jest też rozsądny. To chłopak bezkompromisowy, na boisku nie boi się pokazywać swoich walorów. Ma charakter, czasami nawet jest zbyt krnąbrny. Nie warto jednak tej cechy w nim zabijać. Nauczył się już jednak, że warto mieć trochę pokory - ocenił piłkarza szef akademii Pogoni Szczecin oraz były reprezentant Polski, Dariusz Adamczuk.

W szczecińskim klubie zdają sobie sprawę, że piłkarz ma możliwości wyjazdu i dla akademii Pogoni Szczecin to duży prestiż.

- To dobrze, że inne kluby interesują się naszymi chłopakami. Tak budujemy Pogoń, żeby ci chłopcy dostawali szanse gry w pierwszej drużynie, a potem mogli wyjechać. Czy na wyjazd Wojtkowskiego jest za wcześnie? Myślę, że Kamil razem z klubem wkrótce podejmą odpowiednią decyzję - mówi nam Adamczuk.

W obecnym sezonie Ekstraklasy młody piłkarz ma na swoim pięć spotkań, ale zdaniem wielu ekspertów ma papiery na to, aby w przyszłości zrobić dużą karierę.Źródło: Polskie Media