Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Mbappe: Jesteśmy bandą kumpli

Dodał: Rumcajs, 20.04.2017; 00:36;
Komentarze: 9


Komentarze użytkowników

Misiek88, 20.04.2017; 21:08:

Ludzie piszecie kupmy Go....?!
Mi się wydaje że jakby zdecydował się na transfer to na pewno nie do Dortmundu.
Poza tym jak sam powiedział że gdzie Mu będzie narazie lepiej niż w Monaco?
Bogaty klub w lidze walczą o Mistrzostwo piękne Księstwo... BVB może o Nim zapomnieć...

pejkizks, 20.04.2017; 18:57:

Pogonic Obame za 80.
40 Mbappe 40 Mendy. I jest pieknke....ale tylko mozna pomazyc....

pejkizks, 20.04.2017; 18:55:

Jego i Mendy bym bardzo widzial w BVB :))))))

TAFiT, 20.04.2017; 17:44:

Przypominają Borussię z lat 2010-2013. Fajnie pograli, chociaż ich siłą w starciu z BVB była konsekwencja w obronie, a nie wybitna dyspozycja w ataku. Za nami ciekawy dwumecz i jego wynik, zważywszy na okoliczności, nie powinien nas za bardzo martwić. Jeżeli Monaco znajdzie się w finale, a Real nie, będzie bardzo ciekawie.

idol, 20.04.2017; 11:13:

Kolektyw, tak powinna wyglądać prawdziwa drużyna, a nie zlepek gwiazdek i talentów. Tak osiąga się wyniki większe niż ktokolwiek zakłada np. Leicester. Ciekawe czy wiecie ,że Kante kibicował Lisom w LM na ich stadionie bo mimo,że odszedł dalej kumpluje się z chłopakami z mistrzowskiego składu. To jest ewenement.
W dzisiejszym futbolu piłkarze spotykają się tylko na terenie klubu i bardzo rzadko się kumplują, a jak już to tylko w 2,3 osoby.
Brawo Monaco, oby grali ze dwa kolejne sezony w obecnym składzie.
Mbappe nie odejdzie po sezonie bo ma mózg, już odmawiał wielkim klubom bo w Monaco czuje sie świetnie i jak sam powiedział to idealne miejsce na rozwój.

Verein, 20.04.2017; 10:37:

Skoro mamy u siebie tyle talentów jakim cudem jego nie mamy? Już go kupic. Lubię Aube ale nie było by źle jakby go sprzedali a kupili Lacazette i jego. Atak byłby cudo.

BVBVBVBVBVB, 20.04.2017; 09:42:

Powodzenia dalej!

kubson, 20.04.2017; 09:38:

Monaco zasłużyło na awans. Prawda jest też taka, że Monaco po swojej stronie miało lepszą psychikę, lepiej grali ofensywnie, w pierwszym meczu sędzia im trochę pomagał i przede wszystkim nie mają Tuchelka, Durma i Gintera w składzie. Ale zasłużyło na awans i im to szczerze gratuluję i życzę powodzenia w półfinałach LM.

PS Mbappe to kot i w Monaco długo nie zabawi

zam3r, 20.04.2017; 08:43:

Kupmy go ????