Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Matthias Ginter przed transferem do Gladbach

Dodał: PM, 15.06.2015; 08:41;
www.bvb.de
Komentarze: 19


Komentarze użytkowników

Vietmann, 11.01.2016; 20:31:

A to psikus. Tyle są warte wszystkie plotki transferowe ;)

TMac1, 16.06.2015; 13:42:

Sky Sports Amerykę odkrył...

PM, 16.06.2015; 08:10:

Sky Sports: Ginter zdeydował się na odejście z BVB, bo Tuchel nie widzi go w swoim zespole! To zmienia postać rzeczy. Thomas jeszcze za czasów pracy w Mainz burzył się w mediach, kiedy do reprezentacji został powolony właśnie Matze a nie Bell, tak w ramach ciekawostki.

Xercon, 16.06.2015; 06:58:

Oj Nic ale chyba widzisz różnice między tym co jest teraz a tym co było 2(?) lata temu ?? Obecne BMG też inaczej podeszłoby do sprawy Kramera ....

NicChagall, 16.06.2015; 01:05:

Pamiętajmy o tym, że Gladbach oszlifowało Kramera za friko dla Leverkusen. Widocznie BVB jest zbyt małym klubem by pozwolić sobie na takie wypożyczenie jak Aptekarze ;)

Mitre, 15.06.2015; 20:51:

Jak wiadomo BMG nie boi się stawiać na młodych, więc tam ma szansę nadrobić stracony sezon. Dla niego może to być dobra opcja, ale dla nas już nie koniecznie i decyzja o sprzedaży, a nie wypożyczeniu może być zbyt pochopna. Zadaniem nowego trenera będzie zbudowanie drużyny, która ma wrócić do czwórki BL i znając życie ciężko będzie osiągnąć to w jeden sezon, dlatego moim zdaniem taki Ginter, gdzie wszystko dopiero przed nim przydałby się nam w powrocie do elity. A potem... kto wie czy nie byłby już pewniakiem do pierwszego składu. HEJA BVB!!!

Xercon, 15.06.2015; 19:49:

WielkiBrat Przedłużenie ma tylko swoje plusy, więc jaki Sabotaż ?? Jeśli Tuchel nie będzie go chciał to co za problem go sprzedać?? Chyba że wolisz żeby piłkarze odchodzili za free .... qzase z tobą kontraktu nikt nie przedłużył, możesz stąd odejść w każdej chwili .

WielkiBrat, 15.06.2015; 19:33:

Cóż wszyscy moi przedmówcy w zasadzie wyczerpali temat. Koleś potrzebował trochę zaufania i mielibyśmy zawodnika na lata. Przedłużenie umowy z Subo po tym co odp*** w tym sezonie to jakiś sabotaż.

NicChagall, 15.06.2015; 14:50:

PARODIA! Zobaczymy za 2 lata jak Ginter pójdzie za 30 baniek do Anglii a my za sprawą błędów Subotica będziemy walczyć o utrzymanie

MGimol, 15.06.2015; 14:19:

A ja myślę, że jeszcze na razie nie odejdzie. Mam nadzieję, że będzie najpierw chciał zapoznać się z systemem Tuchela i gdy zabraknie dla niego miejsca, to dopiero odejdzie. A w samej decyzji nie ma nic dziwnego. Rok w sumie zmarnował, do tego środek obrony w BvB jes obsadzony. Jeśli liczył na częste występy jako defensywny pomocnik po transferze Gundo i odejściu Kehla, to powoli też to sobie z głowy wybija, bo pierwsze transfery do klubu to Castro i Weigl. + cały Dortmund się ślini na myśl o Geisie. Moim zdaniem to trochę kopniak w dupę dla Gintera od klubu

TMac1, 15.06.2015; 14:04:

Trochę szkoda chłopaka. Z drugiej jednak strony fajnie, że zaczną się jakieś wpływy w tym okienku, bo 20 baniek za Gundogana czy 15 za Immobile na razie nie widać...

MagicznyMaciej, 15.06.2015; 11:17:

Właśnie obawiałem się tego, że to nie on rozczaruje BVB tylko BVB jego. Jest takim wielkim talentem, a mimo to Klopp nie pozwolił mu grać. Do tego bardzo kibicował Borussi, ale chyba czar prysł po tym jak nie dostał swojej szansy. Szkoda, bo możemy stracić zawodnika, który mógł dać jakość i być lojalnym wobec klubu..

seba3108, 15.06.2015; 10:44:

Jak już chcą go sprzedać to niech sobie chociaż prawo pierwokupu wpiszą chociażby za jakieś 13 mln

Pawelinho, 15.06.2015; 10:35:

Wypożyczenie tak, ale nie sprzedaż bo to zwykła głupota.

obiektywnie, 15.06.2015; 10:23:

strzał w stopę, dla mnie jest to solidny zamiennik w miejsce Gundogana - pokazał się w kilku meczach z bardzo dobrej strony, stwarzał zagrożenie, pamiętam jego celny strzał z dystansu (nie pamiętam przeciwko komu) - ale myślę że w tym kierunku powinniśmy go kształtować, zwłaszcza że temat z Geisem w ostatnich dniach ucichł

Leonidas1906, 15.06.2015; 09:32:

lepiej nie

PM, 15.06.2015; 09:05:

Skoro go puszczaja to musza byc pewni ze Hummels przedluzy.

BeR, 15.06.2015; 09:01:

Martwię się co będzie po sezonie 2015/16 - nie wiadomo jakie plany ma Hummels. Liczyłem, że pod wodzą Tuchela Ginter będzie grał więcej, nabierze doświadczenia i jego talent "wystrzeli ". W tej sytuacji co teraz mamy, wolałbym jednak, aby to było wypożyczenie.

kamaniszi, 15.06.2015; 08:53:

Ah przez Jurgena Kloppa chłopak ma sezon w plecy i to w momencie ,w którym piłkarz może się bardzo rozwinąć .Nie możemy mu mieć za złe że chcę odejść ja jednak bym go wolał wypożyczyć do jakiegoś średniaka BL .