Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Mats Hummels zostaje w BVB

Dodał: Ero, 21.05.2015; 00:51;
www.bvb.de
Komentarze: 11


Komentarze użytkowników

Adis, 21.05.2015; 18:58:

Mam takie same przeczucie ze zostanie z nami na lata,i ze w ciagu nastepnego sezonu przedluzy kontrakt,\Matts to zostanie z nami na lata,tak cos czuje.

REUS21, 21.05.2015; 18:47:

Najważniejsze, że zostaje na następny sezon kiedy to stery przejmie nowy trener, a wtedy może zaszczepi nową jakość w naszych podstawowych, doświadczonych piłkarzy i ruszy to wszystko w dobrym kierunku...

Leonidas1906, 21.05.2015; 17:23:

ciekawe czy przedłuży kontrakt

qzase, 21.05.2015; 15:54:

Nowy w piłkarzykach?

maniak301, 21.05.2015; 15:12:

Ale skoro ma kontrakt do 2017 to po co ma już nowy podpisywać

Ero, 21.05.2015; 15:03:

Mysle, ze są duze szanse na przedłuzenie z nim kontraktu.

Borix, 21.05.2015; 14:53:

A za rok znowu stracimy kluczowego zawodnika za jakieś 20 mln...i jak tu być w europejskiej czołówce na stałe?

KR, 21.05.2015; 14:16:

Cieszy mnie ta wiadomość.

Pawelinho, 21.05.2015; 11:50:

No właśnie wszystko fajnie tylko szkoda, że nie ma oficjalki z informacją nowym kontrakcie Hummesla.

steeeven, 21.05.2015; 08:25:

Wszystko fajnie, tylko co z nowym kontraktem? Teraz mozemy wyciagnac za niego 40-45 mln, a za sezon, z nozem na gardle 20, czy 25 mln...