Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Borussia.com.pl & BVB09.pl :: polskie centrum BVB

zapamiętaj mnie


Mandzukic łączony z BVB

Dodał: Rumcajs, 26.05.2015; 09:18;
www.fussballtransfers.com
Komentarze: 12


Komentarze użytkowników

Borix, 27.05.2015; 14:34:

super atak ale chyba w fifie, gdzie liczą się numerki.

igor2005, 27.05.2015; 14:25:

auba i mandzukic super atak

MAKAVELI, 27.05.2015; 00:28:

Chyba co niektórzy na głową upadli, z tego co można zaobserwować nawet Diego ma go dosyć, to co TT będzie umiał go okiełznać? gość ma się za najlepszego i najważniejszego, walczy z całym światem, łapiąc kartki jak dziki. Czytając artykuł, o naszym nowym trenerze, można przypuszczać, iż będzie stawiać na posiadanie bardziej w styl PePa, więc Mario sam sobie akcji, nie wykreuje to niestety sep, żyjący z podań skuteczny w 11, ale sam nie stworzy dużego zagrożenia. Poza tym jego wiek, do ceny to przegięcie.

Maczuga, 26.05.2015; 23:35:

Tylko jakby miał być atak z 2 napastników... Auba nie zasłużył na ławę po tym sezonie i to samo Mandzukić ławki nie zaakceptuje. Auba Reus Kagawa i Miki w formie to wystarczająca siła

mitre, 26.05.2015; 22:31:

Szkoda, że Klopp go nie chciał kiedy odchodził z FCB. Wtedy wyszedł by z siebie żeby udowodnić, że to właśnie on jest najlepszym napastnikiem w BL. Na dzień dzisiejszy... Hmm... Coś jak Dżeko. Niby tak, ale... HEJA BVB!!!

darkann, 26.05.2015; 22:20:

@Maczuga:)))...Gabun to zamalo..

Pawelinho, 26.05.2015; 22:01:

Mandzukić i Aubameyang to byłby mega atak w Bundeslidze!

Maczuga, 26.05.2015; 21:20:

Nie chcę go. Mamy Gabuna

kamaniszi, 26.05.2015; 10:47:

Zmiennikiem dla Obamy? Ludzie BVB nie stać na to żeby zawodnicy za 20mln siedzieli na ławce .Sam Mandźukic też by nie chciał siedzieć na ławie .Aubameyang zagrał dobry sezon mimo że przez pierwszą połowę nie grał na szpicy ustrzelił 16 bramek .Moim zdaniem trzeba mu dać cały sezon na tej pozycji a zostanie królem strzelców .Auba jest twardy i nie łapie kontuzji więc jego zmiennik może sobie dużo nie pograć .Napastnicy nam nie potrzebni niech zostanie Ramos i tyle

riderr, 26.05.2015; 09:50:

Hmmmmmm 20 mln? Można by sprzedać Ciro za 15? jakoś tak jest teraz warty di dodać te pare mln myślę że było by to dobre rozwiązanie. Btw ostatnimi czasy Wolfsburg się nieźle zbroi.

BVBdude, 26.05.2015; 09:44:

Nie lubię go, ale myślę, że by był solidnym zmiennikiem dla Obamy. Na pewno lepszym niż ciągle kontuzjowany Ramos i strasznie nieskuteczny Immobile.